DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Косово и Метохија
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 99, 100, 101  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 03 Feb 2007 13:08    Post subject: Reply with quote

Izvinjavam se zbog latinice,ne pisem sa svog kompa.Sta reci,osim da je zalosno sto je sve to ovako proslo.Ja sam u utorak cuo u nekoj radio emisiji gde lik kroz zajebanciju prica o protestu,kao odrzava se,ali sve kroz zezanje,pa nisam znao je l` istina.U gradu niko nista nije spominjao,mislio sam da je rec o lozenju.Zato se i ne mogu kriviti ljudi sto nisu dosli,jer sa ovakvom organizacijom i 500 ljudi je mnogo.E sad dosta sa izgovorima,svi smo videli sta je Ahtisari doneo,kako je protest prosao i ako smo pametni,promenicemo pristup i necemo cekati da nas neko pozove,vec cemo sami krenuti u akciju.Moj predlog je da pocnemo od sebe.Recimo,pre svake prvenstvene utakmice na mari,mogli bi da se 2-3 sata pre pocetka tekme okupimo kod konja,a odatle krenemo zajedno ka stadionu i pokazemo sta mislimo o Kosovu.Mozda ce nas u pocetku biti malo i mozda ce misliti da smo ludi,ali bice nas sve vise i vise.Treba samo podeliti informatore da ljudi znaju za akciju.Samo stalni protesti mogu da uticu da ljudi shvate da Kosovo nije negde daleko,vec da je nase.Danas 1000 ljudi,sutra 10000,prekosutra 100000.To je moj predlog,ako je glup vi recite,nadjite drugi,ali ajde vec jednom da radimo nesto.
_________________
На крају биће наша победа!
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 03 Feb 2007 15:34    Post subject: Reply with quote

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

Косово и Метохија током више од хиљаду година су настањени Србима, а у своје време, до великих сеоба српског народа, готово искључиво Србима. Свако зна - ако хоће да зна - да је ту био центар средњевековне српске државе и колевка српске културе, а да је ту, у Пећкој Патријаршији, и до дана данашњега прво и главно седиште Српске Православне Цркве. У смислу државности, Косово и Метохија су по важећем међународном праву неотуђиви део територије Србије. О томе сведочи важећи уговор из Букурешта од 10. августа 1913. и на десетине резолуцијa Генералне скупштине и Савета безбедности Уједињених нација, Париски споразум из 1995. године и низ правних аката Европске Уније, Русије, САД, Велике Британије, Немачке, Француске ...

Све то зна свако, али не зна - или, пре ће бити, неће да зна - политичар по имену Марти Ахтисари. Без и једне једине речи образложења, макар и лажног, он предлаже да се, супротно свим нормама међународног понашања, од Србије отму Косово и Метохија. Он уствари предлаже да се над Србијом, међународно признатом сувереном државом, изврши правно насиље. Он не признаје силу права него право силе. Какви недостижни домети демократије, а о правди да се и не говори!

Српска Православна Црква је увек, насупрот томе, јасно и гласно истицала да правда држи земље и градове, а да је проклето све што је отето. Да ли би г. Ахтисари овакав „свој” генијални план разрешења кризе применио на своју земљу? Српска Православна Црква нема ништа против тога да он, коме год жели, поклони оно што је његово, али скреће пажњу на то да га нико никада није овластио - нити га је могао овластити - да било коме поклања Косово и Метохију. У складу са правним поретком који важи у свету, статус Косова и Метохије је дат: Покрајина је саставни део Србије. Тај статус се може променити само уз пристанак Србије и уколико би се изменио њен уставни поредак. Ахтисари, сасвим сигурно, није ни надлежан ни задужен за такву улогу.

Свети Архијерејски Синод апелује на одговорне људе који воде међународну заједницу да спрече Ахтисарија у његовом опасном науму да се, у нечије име, Србији, једној од старих европских држава, силом одузме најдрагоценији део њене територије. Мирна будућност се не гради на праву јачега, на диктату голе силе, него на уважавању начела да сви имају исто достојанство и равноправне могућности. Додуше, сила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена.

Свети Архијерејски Синод
Српске Православне Цркве
Back to top
View user's profile Send private message
Негативац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2006
Posts: 90

PostPosted: 03 Feb 2007 16:31    Post subject: Reply with quote

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/story.php?vest=46155
_________________
За мене је Српство нешто највише што сам могао да добијем рођењем. Српство се носи у себи и не бих га дао ни за шта"

Др. Радован Караџић
Back to top
View user's profile Send private message
Негативац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2006
Posts: 90

PostPosted: 03 Feb 2007 16:40    Post subject: Reply with quote

моје мишљенје је да би било добро да се после утакмице 1. пролечног кола или после дербија,одржи протестна шетња то зграде владе.
_________________
За мене је Српство нешто највише што сам могао да добијем рођењем. Српство се носи у себи и не бих га дао ни за шта"

Др. Радован Караџић
Back to top
View user's profile Send private message
Струка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2006
Posts: 47
Location: Москва

PostPosted: 03 Feb 2007 17:19    Post subject: Reply with quote

Мени смрди да ће опет бити рата!Можда и бомбардовања!Не треба чекати утакмице да би ми бојкотовали тј. прошетати до скупштине!Треба да се организујемо самостално!Што би ми чекали да цела Србија утане на ноге (у минут до 12),кад можемо ми да их дигнемо!
_________________
прича се прича, да Руси долазе...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Feb 2007 18:37    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
Мени смрди да ће опет бити рата!Можда и бомбардовања!Не треба чекати утакмице да би ми бојкотовали тј. прошетати до скупштине!Треба да се организујемо самостално!Што би ми чекали да цела Србија утане на ноге (у минут до 12),кад можемо ми да их дигнемо!

Мој човек Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Rudolf Archibald Rays
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jan 2006
Posts: 453
Location: планина Цер

PostPosted: 03 Feb 2007 19:23    Post subject: Reply with quote

Јучерашњим представљем плана Мартија Шиптарија, остварује се план србомрсца, агента Коминтерне и усташе, Јосипа Броза Тита, који је 1963. године када га је један хрватски новинар питао постоји ли страх од велико србске хегемонистичке политике, Броз му је одговорио:
"Ништа ти не брини, Срби ни после педесет година од моје смрти неће знати шта их је снашло!"
Од дана ослобођења Косова 1912, после петвековног ропства, колевке србске државе и духовности, прошло је близу сто година.
Повратак Космета под окриље Србије тешко је примљено , не само од наших непријатеља Аустроугарске, Немачке, Ватикана, него и од наших лажних савезника, који су 1912. године створили државу Албанију, како би створили трајну нестабилност и интервисало против Србије, према потреби. То се показало већ две године касније када је Аустроугарска напала Србију. Шиптари су се одмах укључили у план за уништење Србије, нападима и крвавим зверствима над србским војницима и цивилима, који су одступали преко Албаније, а на Косову и Метохији починише ужасне злочине над србским живљем.
Пре избијања Другог светског рата у Краљевини Југославији, КПЈ на Петој земаљској конференцији одржаној 1940. године, поставља себи следеће задатке:
- борба за равноправност и самоодређивање македонског народа против угњетавања од стране србске буржуазије.
- борба за равноправност и самоопредељење црногорског народа.
- борба за слободу и равноправност арнаутских мањина на Косову, Метохији и Рашкој области.
- борба против метода србске буржуазије у тим областима и протеривање свих колонизованих Срба.
- борба за слободу и равноправност мађарских, немачких и других националних мањима у Војводини.
Сви удружено заједно, Немачка, Аустрија, Италија, Енглеска, Бугарска, Коминтерна и Комунистичка партија Југославије остварују своје планове у Другом светском рату, а као последица су око милион поубијених Срба и стотину хиљада расејаних лица широм бивше државе. На Косову и Метохији је преко 300. 000 Срба протерано са својих вековних огњишта, док је преко стотине хиљада шиптара досељено из Албаније.
После завршетка Другог светског рата, легализује се досељивање шиптара из Албаније, а забрањује се повратак изгнаних Срба и то законом који одсликава донесене на Петој земаљској конференцији КПЈ од 1940. године. На тај начин, србско становништво Косова, које је према попису Османлијског царства из 1455. године износило 97% пада на нешто мање од 50% по завршетку Другог светског рата. Треба напоменуту да су Срби на Косову и Метохији, све до половине 18. века на били већина.
Док су стране силе и наши заклети непријатељи ковали план против Србије, дотле су србски комунисти били верне послушне слуге Брозу и партији, не чинеће ништа да се страдање Србије заустави.
Њихови потомци си и дан данас на важним руководећим местима у нашој држави. Пресвукли су одело и од пролетера постали су "Европејци", који немају ничега националног у себи.
Они су сада миљеници међународне заједнице и за њих су отворене све телевизијске куће, штампа, јавне трибине.
Ти људи мисле да смо ми криви за Први светски рат, да није требало да се деси 27. март 1941 .године, да србски народ није требао пружити отпор у Хрватској, Босни и Херцеговини. Вероватно су мишљења да Карађорђе није требао дизати Први србски устанак, а можда га чак и оптуже и за геноцид над Османлијама.
Србски народ, или барем већина србског народа неће прихватити отимање Косова и Метојихе и капитулацију, као што ђенерал Дража Михаиловић није признао окупацију 1941. године.
Морамо натерати наше државнике да одбаца било кавку помисао за загласност о одрицању свете земље, као претече Велике Албаније, и да у случају одузимања своје територије, прогласи ту одлуку ништавним и прогласи окупацију Косова.
Добровољно одрицање Косова би био крај србске државе и наше наде да га било кад можемо вратити. Још ништа није готово, оно што је људима немогуће, Богу је могуће. Не смемо до краја губити нади и веру на сачувању Космета, јер малодушност ничему не води.
Добар је предлог, да се после сваке утакмице прошетамо улицама Београда и тако подигнемо свој глас против срамне отимачине.
Нашим политичарима бих поручио да се окрену Светим Косовском завету, а не да се баве само уласком у Европску Унију и НАТО пакт, који су у служби "Нове светске владе под окриљем масона.
Зар треба пружати руку онима, који нам отимају 15% наше територије?
Зар је то "хришћанска Европа", која шиптарима сервира ислмистичку државу у срцу Европе на тацни?
Ја за овакву безбожничку Европу нисам и са њом не желим ништа имати.
ДОГОДИНЕ НА КОСОВУ!
_________________
БОГ НА НЕБУ, КРАЉ НА ЗЕМЉИ, ДОМАЋИН У КУЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 03 Feb 2007 22:50    Post subject: Reply with quote

Текст је прекопиран,зато је на латиници.



NIŠTA OD PUTINOVOG VETA

4. Februar 2007.




BEOGRAD - Ruski šef diplomatije juče je razvejao sve nade da bi njegova zemlja mogla staviti veto na odluku UN o nezavisnosti Kosmeta. Lavrov je u intervjuu za nemački Špigl objasnio da Vladimir Putin "nikada nije rekao će Rusija za Kosovo upotrebiti veto u Savetu bezbednosti UN", preciziravši da ruski predsednik smatra kako bi odluka da Kosovo dobije nezavisnost "bez obostrane saglasnosti" bila bez presedana u posleratnoj istoriji.

Lavrov, međutim, tvrdi da Rusija i SAD nemaju zajedničku viziju rešenja kosovskog problema, jer, kako je rekao, Rusija smatra da za Kosovo treba naći rešenje koje će odobriti i Beograd i Priština, dok SAD smatraju drugačije.
- Amerikanci imaju nešto drugačije viđenje tog problema. Oni smatraju da će sporo rešavanje biti nepravilno i da problem treba rešavati kroz Savet bezbednosti UN - naveo je Lavrov.

S druge strane, Rozmari di Karlo, funkcionerka Stejt departmenta, kaže da Ahtisarijev predlog ima "ultimativni legitimitet".
- Verujemo da je ovaj dokument fer i izbalansiran, on predstavlja rezultat više od godine rada i pregovora sa Beogradom i Prištinom - rekla je Di Karlo i dodala da SAD izuzetno cene Ahtisarijeve napore u izradi nacrta sveobuhvatnog rešenja za status Kosova.

Neke evropske zemlje, kao što su Poljska i Slovačka, plaše se da bi Ahtisarijev plan, koji vodi ka nezavisnosti Kosova, dao novi impuls separatizma u svetu, a poljski predsednik Leh Kačinjski prvi put je jasno izneo stav da Kosovo treba da ostane u granicama Srbije.

- Kosovo treba da stekne široku autonomiju u okviru granica Republike Srbije. Ne želimo da prihvatimo princip koji bi mogao da izazove efekat domina u zemljama kao što je Gruzija - kazao je Kačinjski. Predsednik spoljnopolitičkog odbora slovačkog parlamenta Boris Zala ocenio je da Ahtisarijev predlog "sigurno nije dobar presedan za Slovačku".
- Neki krugovi ili političari naše mađarske manjine mogli bi da počnu da u Kosovu gledaju model - objasnio je Zala.

(E. K. - AG.)




Lavrov: Putin nije najavio veto


Lavrov je u intervjuu "Špiglu" precizirao da je ruski predsednik rekao kako bi odluka da Kosovo dobije nezavisnost "bez obostrane saglasnosti" bila bez presedana u posleratnoj istoriji.

On je, takođe, rekao da predloge specijalnog izaslanika UN Martija Ahtisarija ne treba videti kao ultimatum, već osnov nastavka pregovora o Kosovu.

Šef ruske diplomatije je juče, posle posete Vašingtonu, izjavio da Rusija i SAD nemaju zajedničku viziju rešenja kosovskog problema. Lavrov je rekao da je Rusija "ubeđena da je kosovski problem neophodno rešavati samo putem pregovora i tražiti varijantu koju će odobriti i Srbi i Priština".

Međutim, prema njegovim rečima, Amerikanci imaju nešto drugačije viđenje tog problema. “Oni smatraju da će sporo rešavanje biti nepravilno i da problem treba rešavati kroz Savet bezbednosti UN", naveo je Lavrov, koji je juče u Vašingtonu razgovarao sa američkim predsednikom Džordžom Bušom.

Ruski ambasador u Beogradu Aleksandar Aleksejev podseća da je Ahtisari Beogradu i Prištini predstavio svoj predlog, ističući da to nikako nije ultimatum. On je za RTS rekao da je svrha predloga da pomogne stranama u pregovorima da postignu kompromis, koji bi bio zasnovan na Rezoluciji 1244.

"Pre svega, ne bih želeo da karakterišem ovu etapu koja sada počinje. Samo bih hteo još jednom da potvrdim da Rusija nikada nije bila ni za kakve veštačke rokove. Smatramo da treba na demokratski način da se formiraju neophodni organi vlasti u Srbiji. I za nas je, opet naglašavam, najvažnija suština, a ne nikakvi rokovi", rekao je Aleksejev.
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 03 Feb 2007 23:39    Post subject: Reply with quote

Уффффф....Шта да напишем кад све у мени игра....Идемо полако.Прво : Ово што је прекопирано горе је чисто срање усташке телевизије и сличних новина.Колико пута треба да Руси кажу да би се схватило!!!Ево, за све који не знају: Русија неће прихватити ниједно решење са којим се не сложи Београд!!!Јасно као дан! И доста више навлачења од стране оне говњиве телевизије, јебем ли им и оца и мајку 100 пута у уста!!!Значи, не може бити ничије сем наше све док му ми не признамо независност.Што нас доводи на други део приче.Можете ви колико хоћете да кукате и на покојног( тако се ваљда у нас православаца каже) Милошевића и на Шешеља али чињеница је да док су они били на и око власти да су говорили да је то оно што и јесте: рат државе против терориста који желе отцепљење дела територије суверене државе! Ови револуционари су причали како је то "демократско питање" и да ће се све решити када они дођу на власт.Не мислим да су лагали, мислим да су били наивни и глупи.Неки, међутим, попут Свилановића су јавно говорили по свету " Ослободите нас Косова" и тима и таквима народ звижди и треба да звижди, треба и горе, ал нећемо сад...Чињеница је да смо ми очај од људи, ево ја први, али како да се понашаш према Чеди и његовима?А ако је то тачно за омладину Демократске странке (а верујем да јесте) онда џабе Тадићу све оне изјаве, које су у реду, јер они онда и не желе останак нашег Косова и Метохије. Њима је битније да могу да оду у Беч, Париз или Берлин, да попију пићенце тамо и да онда кажу како су видели свет и како је тамо мноооогоооо лепо!Већ дуго ми се ово врзмало по глави,нисам из личних разлога много био на сајту, а и када сам био тражио сам сличну тему на Крејзи Норту.Плакао сам када сам видео колико је људи било јуче!Стварно, истински плакао!Од туге, беса, стида, што и у овом тренутку немамо довољно људског у себи да схватимо да ово што се сада ради представља почетак краја не само Србије као државе, већ и нас као народа, као људи који живе на једном простору и које везују историја, вера, језик, култура итд...Оно што ме тера на бар мали оптимизам су мишљења у ставови на које наиђем овде.Пошто ми се ситуација на приватном плану поправља (хвала Богу), ето мене на следећем протесту, па макар био и сам међу оним нашим мученицима којима су арнаути,семе им се затрло, отели миле и драге.А знам да нећу бити сам, све док има нас који мислимо да има "нешто скупље од главе".И звиждаћу онима који су ослободили 1200 шиптара чим су дошли на власт, онима који мисле да смо на КиМ спроводили злочине, онима који би да дају оно где сам ја рођен, где си ти рођен, где смо сви рођени, где нам је мајка Србија рођена.Звиждаћу им из свег гласа док се не опамете, то је најмање што могу.Немојте да одлазите због мене....
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 03 Feb 2007 23:49    Post subject: Reply with quote

erdoglijaner wrote:
Уффффф....Шта да напишем кад све у мени игра....Идемо полако.Прво : Ово што је прекопирано горе је чисто срање усташке телевизије и сличних новина.Колико пута треба да Руси кажу да би се схватило!!!Ево, за све који не знају: Русија неће прихватити ниједно решење са којим се не сложи Београд!!!Јасно као дан!


Ово су једоставно последње вести које су освануле у медијима информисања,задњих сат времена...Бога молим да су предмет шпекулације,и да нису тачне и да немају везе са стварношћу.
Ја се искрено надам да си у праву,из твојих уста у Божије уши.
Даће Бог пресвети.
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Feb 2007 23:52    Post subject: Reply with quote

Срби, у се и у своје кљусе! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 04 Feb 2007 00:04    Post subject: Reply with quote

баш тако,много пута кроз историју и новију и старију смо се ослањали на русе и разноразне ''савезнике'' па нам га утерали онако на фин начин.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 04 Feb 2007 00:27    Post subject: Reply with quote

Casual wrote:
erdoglijaner wrote:
Уффффф....Шта да напишем кад све у мени игра....Идемо полако.Прво : Ово што је прекопирано горе је чисто срање усташке телевизије и сличних новина.Колико пута треба да Руси кажу да би се схватило!!!Ево, за све који не знају: Русија неће прихватити ниједно решење са којим се не сложи Београд!!!Јасно као дан!


Ово су једоставно последње вести које су освануле у медијима информисања,задњих сат времена...Бога молим да су предмет шпекулације,и да нису тачне и да немају везе са стварношћу.
Ја се искрено надам да си у праву,из твојих уста у Божије уши.
Даће Бог пресвети.

Нисам ни мислио другачије, него да си само пренео нечије вести.Сви смо напети око овога, па не замери.Оно што нису пренели је да се разне земље не слажу баш са овом идејом.Неке из разлога што би их слична ствар могла врло брзо задесити, а ако ово изведу и хоће.Боли кита Амере за проблеме које имају: Шпанија, Француска,Русија,Словачка,Румунија и још неке ваневропске земље са својим мањинама и то како ће оне на ово реаговати.Зато ја мислим да су многи на нашој страни, мање или више јавно, а не зато што нас воле или што смо много лепи.Али се слажем са Радованом и ујка Вањом да морамо у се и у своје да се уздамо.На то сам и мислио када сам рекао да није туђе док га ми не дамо! Они могу да га отму, ми га не признамо.Они натерају непријатељске земље да признају КиМ, ми прекидамо односе са њима (који ће нам и курац уопште?) и тако то иде...Нема шансе да иједна од земаља које имају сличан проблем призна независно Косово ако га ми не признамо! Нема шансе јер у супротном копају саме свој гроб!Зато само лагано, без наседања на провокације, како са стране тако и унутрашњих мајмунчина, па да видимо ко ће дуже да издржи...Нисмо ми прва генерација Срба, даће Бог да нисмо ни последња. Нисмо ми први Срби који су имали проблеме, било је много, много теже кроз нашу историју, па смо увек, уз Божју помоћ, успевали да се спасемо.Наши преци су се жртвовали да би ми живели, то и ми морамо да радимо да би наши потомци једног дана били слободни Срби у својој земљи и да би нас се са поносом сећали као што се и ми сећамо наших предака!Само тако и са тим ставом имамо шанси пред свим мукама које нас тек чекају.
Back to top
View user's profile Send private message
molder
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2006
Posts: 148
Location: Бежанија

PostPosted: 04 Feb 2007 08:28    Post subject: Reply with quote

Ако се будемо уздали у Русе слободно можемо да заборавимо Косово и Метохију. Још се сећам 99-те када је било бомбардовање како је чика Слоба терао људе из склоништа да иду на онај чувени скуп уједињења Русија Белорусија Украјина који ће као поразити Нато и одбранити Косово и Метохију, и шта је било курац ето то је било ..........
Русија прва ставља потпис, то је јасно као дан.
А сви ви који се залажете за "Косово" , прво што можете урадите јесте да пишете Косово и Метохија уместо тог "Косово" , пошто је то и циљ оних који хоће да га отму( верујем да сви знате шта значи Метохија), а благо нама ми имамо паметне политичаре који готово никад(част изузецима) не користе назив Метохија.
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 04 Feb 2007 08:53    Post subject: Reply with quote

[quote="molder"]
А сви ви који се залажете за "Косово" , прво што можете урадите јесте да пишете Косово и Метохија уместо тог "Косово".[/quotе]

Зна се не шта се мисли кад пишу Косово. Сад се ти правиш паметан. Што то ниси рекао после неког подизања транспарента од стране Делија. На ком транспаренту је писало Косово и Метохија?
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 99, 100, 101  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 101

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop