DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 28 May 2007 17:13    Post subject: Егзит срамота! Reply with quote

Егзит фестивал је дао себи право да мења границе наше државе и да учини нешто што нема никакве правне и законске основе, наиме на званичном сајту фестивала www.exitfest.org можете видети следећу вест

Улазнице за Егзит сада се могу купити и у земљама региона, у Словенији, Македонији, Босни и Херцеговини, Хрватској, Црној Гори, на Косову, у Италији и у Румунији.

Косово није земља у региону!!!! Одакле права једном фестивалу да одваја Косово од Србије!!!
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 28 May 2007 17:34    Post subject: Re: Егзит срамота! Reply with quote

милвол011 wrote:
Одакле права једном фестивалу да одваја Косово од Србије!!!

Одатле што знају да због тога неће бити ни на који начин санкционисани.
Свакако да је ово срамота, али не знам зашто многе тако нешто чуди? Па кад једна странка на сва звона пропагира ''независно Косово'', чијих се 15 или колико већ посланика финансира парама пореских обвезника, иако је то директно кршење Устава као највишег правног акта у земљи, зашто онда то не би дао за право један фестивал чији је основни мотив новац и ништа више и који би ако би од тога профитирао сутра тако причао и о Војводини или некој другој области Србије.
Оно што мене нервира је што ће брдо људи који се изјашњавају националистима и шта ти ја знам, а међу њима сигурно и доста њих који иду на Север похрлити тамо, јер јеби га лудило, зезање, пичке, дрога, омиљени извођач који ретко или никад не долази у Србију, а још онако четири ока :''Знаш матори, ионако је Косово одавно независно''.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 28 May 2007 18:27    Post subject: Reply with quote

То вам је оно лагано, на кварно, да видимо колико ће да поднесу, љубав а не рат, Европа а не Ким и тако то.......Поновићу оно што сам већ писао- Морамо да реагујемо!!!Сви ми који смо против тога, не можемо само да коментаришемо међусобно или преко интернета, већ морамо да устанемо и кажемо јасно и гласно ДОСТА више багро некрста!!!Њих не мрзи да се цимају, зову, деле летке, излазе у шетње, протестују, а ми? Ако у нешто верујеш онда зе то мораш и да се бориш!!!Прво и основно мирно, а ако те нападну онда се брани!!Људи, одавно више није зезање!! Ако сад не предузмемо нешто деца ће нам учити да смо убице и кољачи, да је бити геј ОК, да је Његош пропагирао геноцид и ко зна шта све не!Ја у таквој земљи нећу да одгајам децу, а да идем из ове ми не пада на памет!! Значи борба!!
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 28 May 2007 20:40    Post subject: Reply with quote

Наши доле немају никакве слободе, не смеју на улицу да изађу да се прошетају, док ће шиптари долазити код нас да се дрогирају, забављају, оргијају и остало што се ради на егзиту.
Back to top
View user's profile Send private message
ЦЗБГ-ОП-СМ
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Feb 2007
Posts: 118
Location: Карабурма Задња Штајга

PostPosted: 28 May 2007 20:48    Post subject: Reply with quote

ултраБГ wrote:
Наши доле немају никакве слободе, не смеју на улицу да изађу да се прошетају, док ће шиптари долазити код нас да се дрогирају, забављају, оргијају и остало што се ради на егзиту.


И тако дрогирани,забављени и изоргијани ће добити батине!
_________________
И да ми понуде милионе,билионе,
не бој се ти звездо,остаћу крај тебе!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 28 May 2007 22:07    Post subject: Reply with quote

јао јао јао јао.... Smile егзит Smile

Тако је бре
Браво свака част...мајке ми свака им част....
ЛДП је мноооооооого професионална политичка странка, не владине организације су мнооооогоо добре у ономе што раде али мнооооооооого добро гурају своју причу
СВАКА ЧАСТ МАЈСТОРИ ... КАРАЈ ТЕ НАС ДО КРАЈА ...
ЕЕЕЕЕЕЕЕ камо среће да ми имамо неку националистичку партију која је овако професионална и озбиљна...али јок...ми немамо ни неозбиљну националистичку партију..имамо неке репове комунизма

МА БРАААААВО ЧЕДО, БРАВО СОЊА, БРАВО В(К)УЧКО....
Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 29 May 2007 11:10    Post subject: Reply with quote

Да, да... егзит јесте фестивал који промовише тековине западне цивилизације. А, колико ме сећање служи, српски народ је добровољно кренуо у том правцу. И даље сигурно корача. Зар не? А, шта кажете на ово:
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=318
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 29 May 2007 14:32    Post subject: Reply with quote

Да да сетили су се да напишу држава Косово Embarassed али пази што је најгоре исти ти људи који кроје нове границе на Балкану само ради пара(читај лизање буље шипосима да се осећају добродошли) се нису сетили да напишу Република Српска Shocked Е моји Срби сами смо себи највећи душмани!!! Бања Лука,бих а Приштина,Косово е моји Срби Question
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
pichwaise_bgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2007
Posts: 7

PostPosted: 29 May 2007 16:07    Post subject: Reply with quote

Егзит је толико учинио за младе људе у овој земљи доводивши толике музичаре у ову нашу Србију (не у Енглеску или Италију иако су давно могли да оду одавде, остали су јер су "заражени овом земљом") да уопште није..пре свега фер и коректно да се по њима пљује по било ком основу
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 29 May 2007 16:17    Post subject: Reply with quote

pichwaise_bgd wrote:
Егзит је толико учинио за младе људе у овој земљи доводивши толике музичаре у ову нашу Србију (не у Енглеску или Италију иако су давно могли да оду одавде, остали су јер су "заражени овом земљом") да уопште није..пре свега фер и коректно да се по њима пљује по било ком основу

Цаки је толико учинио за овај форум банујући толико дебила,а не за неки други, иако је давно могао то да уради, да стварно није пре свега фер и коректно да им се и ти не придружиш.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
pichwaise_bgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2007
Posts: 7

PostPosted: 29 May 2007 16:34    Post subject: Reply with quote

Важи интернет-хулиган, ako си ми срочио !


ЕДИТ: Пичвајз, уместо што лупеташ глупости, боље би ти било да прочиташ правилник, нарочито тачку под бројем 3.

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7225
Back to top
View user's profile Send private message
pichwaise_bgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2007
Posts: 7

PostPosted: 29 May 2007 16:54    Post subject: Reply with quote

Ma банујте ме ГРОБАРИ боли ме уво, какав је ово форум, није ни сличан СЕВЕРУ кога наводно представља!


ЕДИТ: Због овога, и због непоштовања правилника и поред упозорења, Пичвајз ће бити банован. Наставите да расправљате о теми, али постови који буду одговор њему ће бити обрисани.
Back to top
View user's profile Send private message
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 29 May 2007 18:10    Post subject: Reply with quote

100%анти црнобели је у потпуности у праву код свог мишљења, у првом посту где говорио "националистима" који воле ЕГЗИТ...

То срање вам дође на исту фору као и Велики Брат...
САЈАМ ДЕБИЛА yкратко речено!
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
pichwaise_bgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2007
Posts: 7

PostPosted: 29 May 2007 18:29    Post subject: Reply with quote

E jadni ste, ne mogu da verujem ! Niste ni internet-huligani- vi ste gora vrsta! Necu vise sa vama da pricam, ceka me decko dole i idemo negde u mrak da mu titram jajca. Bok!
Back to top
View user's profile Send private message
Ројал[цз]
ДЕЛИЈА


Joined: 10 May 2007
Posts: 214
Location: Церак

PostPosted: 29 May 2007 18:53    Post subject: Reply with quote

Quote:
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=318



Могао би тај Брус да се обрати неком реалном скинсу, па би му објаснили људи мало о проблематици... хех, брус ла брус, мухааха smile smile smile
_________________
ми смо деца љубави
јебаће вас цигани
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop