DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Бора код усташа
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 22 Jan 2007 11:22    Post subject: Бора код усташа Reply with quote

Да се било који водитељ и гости емисије у Србији, овако провоцирао госта из усташије, педери и наркомани из лдп-а, дс-а и осталих хомосексуално усташких партија би трубели две године.

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070122_10302_28462.php


Упозорење: ГВОЗДЕНИ ЖИВЦИ СУ ПОТРЕБНИ ДА СЕ ОВО ОДГЛЕДА!!!
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 22 Jan 2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Имам спор нет, не могу да гледам...
Јел то оно на НОВА ТБ од синоћ?
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 22 Jan 2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Овај из удружења ''бранитеља'' се баш потресао на помен четника... исфрустрирани морон...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 22 Jan 2007 13:02    Post subject: Reply with quote

Да, закачио сам синоћ ту емисију ЕПИЦЕНТАР, и то негде од оног дела где онај са косицом, из неких ''удруга'', не знам шта је то, почиње да прича како је Бора лудак, болесник, за лудницу, ништа цензурисано није. ''Тај четник'', ухххх. Усташе су иначе ''влак који нас вуче за собом у Европу'' те они сматрају да треба да се откаче нас, да има да нам уведу визе, нека тамо Бисерко прича о оној педерској странци, она Дулић-Марковић прича како је воле. Своди се све на то како су Срби терористи, нижа раса у односу на усташе. Бора је покушао да одговори једном песмом, сећам се једног стиха - ''победници ће историју писати'', после којег га она курва прекида. Не сећам се још доста бљувотина које су о нама причали, све тако отворено. Онај један рече чини ми се како је Србија повлашћена у свим европским преговорима, тим срањима, док за Хрвате нема уступака, и важе строжа правила.
Дакле ако се одлучите да погледате ово спремите нешто за смирење, пио сам чај док сам гледао, те разбио шољу од зид на пола емисије. Причам данас са професорком историје у школи, прича о закопавању ратних секира, руке пријатељства, јао бре.. Да се нагузимо само да им буде лакше, и да дамо шта год траже.
Матер усташку!
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 22 Jan 2007 13:46    Post subject: Reply with quote

Најјаче кад је Бора загрмио на кунића (кад је спомињао да би Бора клао)....одма је заћутао... Very Happy


Највећи је проблем што стално форсирају у говорима ''њихове'' територије...требао би неко да им појасни докле се они протежу....и сваки пут то да се спомиње...изнова и изнова...да људи попизде од тога.Јер лаж кад се каже 10 пута,постаје истина,а то они раде....спомињу и италијане,како бацају очи на њихово море...а не спомињу што им градови имају италијанска имена...тј да су и градове превели на крвацки...

Сребреница,овчара...мало мање о томе,више о Медачком џепу,Лори,избегличким колонама,о Бљеску и Олуји....и тако даље...и то да се спомиње на нашим тв станицама (да почне и наша пропаганда,да се у школама учи наша верзија блиске историје)...Бора спомено парастос Српским жртвама Сребренице,ова курва одма променила тему....ма,што ми немамо такву емисију?Да се пар недеља потроши на причања о томе...да води неки Србин,академик,да води емисију.....а не она плава курва,што је вриштала по пинку и у92 (сад је на ртс-у)...да се предају документи и докази народу,а не хагу...

Хвала Амбасадору на обавештењу,за живце,ал не помаже ми то пуно,јер сваки пут кад се укључим у неку њихову емисију трснем скроз...а морам да гледам,да не би заборавио,колике су пичке и лажови!

Док ми о четницима причамо гласно,њима су усташе табу...а,у свима њима лежи анте...немају храбрости гласно да кажу шта су...набијем их на курац!


Стоку под нож!!!



_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
Bleya
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Dec 2005
Posts: 19

PostPosted: 22 Jan 2007 13:49    Post subject: Reply with quote

Одгледао сам овај клип и не могу да верујем... Прво не верујем како хрвати манипулишу медијима. Позвали су Бору Чорбу и просипају народу причу шта мисли политичка сцена Србије и прозвали га заштитним знаком демократске Србије... Извлаче речи из контекста. Пустили су само на блиц митинг Радикалне и демократске странке где Вучић и Коштуница говоре да ће Космет остати Србија, а ону несрећну ивану дулић марковић су пустили да кења 10 минута.
Моје мишљење је да је Србија могла да пошаље некога паметнијег у ту емисију, некога ко зна да је проценат срба у Книну и целој Републици Српској Крајни пре рата био 80% (много више него шиптара на Космету 99. године када су затражили независност), а не Бору Чорбу који се смешка и говори "Ја нисам никога клао". Бора ми је деловао пијано и чини ми се да је истриповао да је само његово појављивање на хрватској телевизији довољно да их победи у "дебати".
Моје искрено мишљење је да нас је Бора обрукао у тој емисји.
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 22 Jan 2007 14:46    Post subject: Reply with quote

Апел на сваког нормалног човека....
немојте ни по цену очњег вида никад погледати јебени усташки Б92,
овако прво реаговање на резултате избора из бона ил берлина не битно, шатро до јаја је победиле су демократе и формираће владу итд...сјајно бајно Confused , и питање а коментар зашто је ултранационалистичка странка(стварно не разумем ту терминологију ал' ипак је то б92) освојила скоро 1/3 гласова и овај нешто мутави као да је било тешко чак и њему кад је чуо вести о изборима...чисто прање мозга, са таквим(не контам каквим) никада се неће моћи у европу и тако даље, јавио се још неки "АНАЛИТИЧАР" из лондона,и још неки, А као врхунац свега на свету комента јебених политичких странака из Црне Горе Twisted Evil и исто као забринули се за европски пут србије, и таман да очекујем укључење из Сомалије или Катара можда и Камбоџе пошто и њих треба звати да мало среде неке ствари овде крећу даље, овако мене боли курац за те радикале, на изборима сам поништио листић тј заокружио 5-6 бројева, али докле да се просипају муда тако по Тву, шта је то...

То се десило пре једно 20 минута на Тв који има велику гледаност, па шта је нас брига шта говоре Курвати.....имамо ми овде највећу тугу у нашим главама и у главама несретника који живе овде....

СМРТ Б92!
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Земун Кеј
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Dec 2006
Posts: 26

PostPosted: 22 Jan 2007 14:50    Post subject: Reply with quote

Ако Бора није предвидео како ће изгледати овај риалити шоу морао је бар да реаугује у току овог срања.. Овако је ,ненамерно, узео активно учешће у овим бљувотинама..
Неко рече да је био пијан.. Бора се није трезнио, буквално, 30 година али у задњих 6-7 година пије искључиво 'Унион' безалкохолно пиво и швепс али једноставно човек је значајно нарушио физичко здравље, неке ће рећи и ментално, што се види на први поглед.. Али и иначе, Бора је таква флегма и наизглед тотално изгубљен лик и мислим да је ова гамад недељема смишљала ко би им најбоље послузио за њихове прљаве игре.. и успело им је
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 22 Jan 2007 16:04    Post subject: Reply with quote

Зашто причати о комплексашкој групи која себе зове "Хрвати"?Стока су били, стока јесу и стока ће остати на веке векова (осим што се надам да их неће бити толико дуго).Али, браћо, синоћ је једна група, окупљена око наркомана,криминалца и човека који јавно вређа све оно највредније и најпоштеније у овом народу (СПЦ,Војску,КиМ,митове,историју,ослободилачке и одбрамбене ратове) освојила 211000 гласова и ушла у парламент земље коју желе да распарчају, да је понизе, дају свим нашим непријатељима све што хоће и много других ствари, да не набрајам...То је проблем!На тај проблем мора да се одговори одмах,брзо и јасно.Докле да ми, мирна већина, која воли своју земљу, трпимо терор издајица и страних плаћеника?Знам да је непопуларан термин, али како да назовем људе које плаћају стране владе?Људи,браћо, па оног наркомана плаћају нарко дилери из врха терористичке организације којој нећу да споменем ни иницијале!!Еј, Срби!То је наш проблем!То треба решити, а курвати ће такви увек бити, семе им се затрло католичко!
Back to top
View user's profile Send private message
Директор
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 85

PostPosted: 22 Jan 2007 17:31    Post subject: Reply with quote

Ердоглијанер и ја мрзим хрвате као и сви ми.Нико ти ништа неће рећи кад их пљујеш,али њихову веру никако!Ја Сам православац,али то не значи да треба све друге мрзети.Хришћанство нас учи да не мрзимо...Размисли мало Wink ХРВАТСКА НЕК ПУШИ ЦЕЛА
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 22 Jan 2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Ма јебо их папа у дупе њихово татарско! Шта се стално позивате на религију??? Зна се да је њихова црква темељ многих лоповлука у Европи раме уз раме са масонима и сличним идиотима... Та се црква није променила никад нити ће на челу са тим курчевим папама! Сад ми је лакше Cool Confused
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 22 Jan 2007 19:26    Post subject: Reply with quote

Bleya wrote:
Бора ми је деловао пијано.
Моје искрено мишљење је да нас је Бора обрукао у тој емисји.


И мени делује пијано јер је у појединим тренутцима неповезано говорио али нема ни говора да нас је избрукао. Можда је могао само мало живахније да прича.

Хрвати ће увек гурати своју болесну причу, увек ће се зачуђивати како је то Равногорски покрет легитиман и увек ће за све кривити "ћетнике" и "великосрпску агресију" Не брину мене усташе колико ме брину ови домаћи издајници попут те Соње Бисерко или Ковачевић-Вучо, која је чак имала неког из фамилије у Зенгама а данас слободно шета Србијом и ради о глави српском народу.
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 22 Jan 2007 19:34    Post subject: Reply with quote

Који су ово комплексаши Shocked Па они су целу емисију посветили Србима и Србији!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ПАЉАНИН
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Oct 2005
Posts: 82
Location: ГДЕ СЕ ПИВО ТОЧИ

PostPosted: 22 Jan 2007 19:47    Post subject: Reply with quote

бре људи зашто се нербирате јесте ли од те устаско сиптарске куге несшто друго оцикивали , ја лично ....


поз

нису упште заслужили да се спомињу
_________________
КАД САМ БИО МАЛИ,
СВИ СУ МЕ ЦИГАНОМ ЗВАЛИ!!!

ULTRA IS NO RELIGION NO FEELING, THIS IS LIFE-QUIET OURS!

ULTRA N'EST AUCUNE RELIGION AUCUN SENTIMENT, C'EST CALME DE VIE LE NOTRE!
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 22 Jan 2007 21:27    Post subject: Reply with quote

DIREKTOR wrote:
Ердоглијанер и ја мрзим хрвате као и сви ми.Нико ти ништа неће рећи кад их пљујеш,али њихову веру никако!Ја Сам православац,али то не значи да треба све друге мрзети.Хришћанство нас учи да не мрзимо...Размисли мало Wink ХРВАТСКА НЕК ПУШИ ЦЕЛА

Ја их, брате, не мрзим.Ја их се гадим, презирам их и када би мислио да су вредни тога жалио би их.Постоје лоши људи, а православци.Постоје добри људи, а католици.Али не постоји у православљу систематско уништавање других и убијање свих који мисле другачије.Барем не постоји од средњег века.Шта су нама све радили под окриљем те "цркве" надам се да знаш и сам.Тако да што се мене тиче-Јебем им маму католичку још 10000 пута!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop