DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Лучани, субота 16 ч!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 06 Dec 2023 22:15    Post subject: Звезда-Лучани, субота 16 ч! Reply with quote

Искористили смо бонус "срамотна посета" за куп, и сада више немамо права на то. У суботу Маракана мора да покаже реакцију, поготову север, на ову срамотну посету против Радничког из Ниша! Субота је, морало би да се сада покаже прави навијачки менталитет на нашој трибини. Да пробамо да напунимо бар 3 сектора на северу и тако докажемо да следеће недеље не долазе људи на стадион да гледају Манчестер Сити, већ да долазе да гледају Звезду! Све остало би била брука и срамота! Такође, позивамо све навијаче да понесу шалове у суботу, стигло је хладно време, а и да направимо добру увертиру пред утакмицу са Манчестер Ситијем, где позивамо цео стадион да понесе шалове, да направимо спектакл за памћење!
Субота, 16 часова, северна трибина! Место где се окупљају Ултраси Црвене Звезде! Да видимо колико их стварно има!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Салазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2023
Posts: 16

PostPosted: 07 Dec 2023 06:17    Post subject: Reply with quote

Важнија и атрактивнија утакмица три, не три него пет пута од Манчестер Ситија + идеалан термин. Дерби и крај полусезоне су све ближи, не знам шта још треба људима. Много ми је драго што велика већина активних људи са ове стране Дрине овако размишља и Српска ће као и увијек бити ту. СВИ НА МАРАКАНУ!

П.С. Пита ме јуче колега да му набавим карте за Сити, хоће да води клинце. Рекох дијелиће се у суботу на Маракани против Лучана, ту их одведи прво. Каже зезаш ме, рекох не зезам. Cool
_________________
Stella Rossa di Belgrado!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Dec 2023 10:00    Post subject: Reply with quote



Прави Делија веран је ко пас?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 07 Dec 2023 10:48    Post subject: Reply with quote

Салазар wrote:
Важнија и атрактивнија утакмица три, не три него пет пута од Манчестер Ситија + идеалан термин. Дерби и крај полусезоне су све ближи, не знам шта још треба људима.


Не заборавимо гостовање у Суботици, задње коло. Тек ту нема изговора за недолазак.

Промрзли из Новог Сада и покисли ко мишеви у Крушевцу - за њих нема сумње да ће доћи, фали још која стотина људи више да песма "По зими, киши..." добије пун смисао док се пева.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 09 Dec 2023 18:43    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/cz_mladost
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Dec 2023 20:55    Post subject: Reply with quote









Више него садржајна навијачка утакмица. Одлична атмосфера, бројнојст да је било још 300 људи рецимо, то би било пристојно за овај тренутак. Али свакако ово је неки изглед копа где има смисла да се и рашири шеталица и упали више бакљи...све у свему одлично смо изгледали.
Прошле године у ово добра смо имали истог противника, исто смо испали из Европе, једино што смо били први на табели.

Бројка иста малтене, само данас је све то деловало много садржајније и боље. У енергији трибине сигурно смо напредовали, кад се све сабере овогодишње кошарке, пуне Арене, 6 утакмица у 13 дана, ово можда и може да се протумачи као мали напредак у односу на прошлу сезону. Али има итекако да се ради.
Сад нам преостаје Сити, на ком треба добро да се договоримо за Суботицу и дерби, јер то су преломне утакмице и на њих се трееба сконцентрисати. Сити је за Звезду, за трибину, за нашу душу али се не оптерећивати тиме колико требамо са овим другим утакмицама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Dec 2023 21:17    Post subject: Reply with quote

Годишњице које организују групе и стаж на трибини тих група(без обзира што неки узимају од настанка групе неки од окупљања), довољно говоре за себе колико је север постојана трибина, колико има историју, континуитет, тадицију. Кад би људи мало више се удубили у ово да схвате чега су део. Где и оне масовније и оне мање групе имају по 15-20-25-30 година...то је већ озбиљна ствар. Када се сетим времена кад су биле "најјаче групе града", у том тренутку, најстарија екипа од тих група је имала 11 година. И тад смо мислили некако да смо довољно стари, зрели...а данас...друга димензија коју нико није могао ни да предпостави да ће отићи толико далеко. Континуитет који има север, верујем да нема ни једна група са Балкана.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 10 Dec 2023 00:17    Post subject: Reply with quote

За мене најјача атмосфера у сезони, најбоље навијање, избор песама, радост код гола за 2:1, буквално мислим да је ово то, ово је та бројка која је основ копа и само да се допуњује да се људи враћају постепено.. јебеш Сити ово је Лига шампиона.
И димови одлични, нек је браћи срећна годишњица clap
Једино што ми се не свиђа данас је број "пијачних" шалова у копу, одакле их ваде људи није ми јасно, па имамо бутик који има огроман избор шалова...
Две текме остају, два финала за титулу, срећа гостујемо обе па се за бројност не треба бринути.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop