DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Манчестер Сити

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 12 Dec 2023 10:40    Post subject: Звезда-Манчестер Сити Reply with quote

Уђи на време, по неси шал, спрема се нови спектакл!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 12 Dec 2023 12:33    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/78pR9ZGVMhE?si=WmbFe_vKunzkjhKi
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 13 Dec 2023 10:39    Post subject: Reply with quote

ЈЕБЕШ ПАРЕ
https://youtu.be/-jWnEQksVUM?si=Jv8C2H-O2pDZt1lU
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Паразит_н
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 96

PostPosted: 13 Dec 2023 21:34    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/cz_mancester_siti
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 48

PostPosted: 14 Dec 2023 06:16    Post subject: Reply with quote

Прво полувреме доста стегнуто што се тиче навијања, а искрено није требало тако јер играш против Ситија, играш за себе, за своју душу. Друго полувреме знатно боље, наравно да утиче и игра на терену. Сума сумарум добро издање, север остао пун до самог краја, и дочекао играче. Ово ни не би требало да се спомиње него да се подразумева.
Кореографија врх, на северу лепо испала слика док на другим трибинама и не, вероватно је разлог овај термин и улазак на стадион, боље би испала да је дигнута на почетку другог полувремена али тада не би био тај ефекат као што је пре почетка.
Слика са шаловима, док је дигнута парола прелепо изгледа, али опет ми није јасно да неко дође на север и да не понесе шал, не иде ми то у главу. Могло је то још боље да испадне, онако као тепих, јер на оволики број људи на северу мало шалова. Исто сам писао и за дресове кад је било, можеш да будеш део нечега што ретко ко може и тебе боли курац, или те је срамота не знам ни ја шта. Битно да сликаш кад испадне лепо, а да се потрудиш толико мало да допринесеш томе, то тешко.
Зна се шта нам следи, Суботица па дерби, да испунимо све секторе.
Победа, жеља наша!! Титула, радост наша !![/img]
Back to top
View user's profile Send private message
Салазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2023
Posts: 16

PostPosted: 14 Dec 2023 06:39    Post subject: Reply with quote

Одлично одрађено све, корео, пароле, све у центар. Да су бочне трибине на почетку биле пуне, било би савршено. Навијање одлично имајући у виду да је евро текма и да је пластични шампион европе магнет за разне индијанце. Пријатно сам изненађен споријим пражњењем копа након утакмице, да ли је то неки мали знак да се полако мења свест људи не знам, али ми се свиђа. Идемо даље, стајања без - ДУПЛА КРУНА ОЛЕ!
_________________
Stella Rossa di Belgrado!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 14 Dec 2023 08:18    Post subject: Reply with quote

Чини ми се да је ова корео била у Нишу једном на двомоткама СЕВЕР ПУН ЛУДАКА БОДРИ СВОГ ПРВАКА
сада преточена на картон...нестварно
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 52

PostPosted: 14 Dec 2023 08:52    Post subject: Reply with quote

Да не мрачим, али леп број људи је на северу остао и после Тотенхема и Бајерна када нам је мрежа била напуњена до врха, па смо после вукли људе за рукав да дођу на првенство али безуспешно. Треба се сетити и купа против тсц После Ливерпула. Вероватно ти неки туристички посетиоци који дођу на север кад је Европа имају потребу да покажу ваљда како су велики навијачи па се и потруде да то ваљда од почетка до краја изгледа да ваља. По мени навијање одлично, кад се узме у обзир резултат и са смо испали, кореографија и пароле наравно. Свиђа ми се и што смо направили искорак и без обзира на то што утакмица није имала никакав значај и што је било лоше време и радни дан, звездаши препознали моменат и напунили стадион :))
Јбг, није могло више. Дати два гола европском прваку и једном од најбољих тимова икада није мала ствар. Још да до самог краја будеш у игри за бод са њима. Сад нам преостаје борба за титулу, све је у нашим рукама.
Сви у Суботицу, да се напуни трибина тамо и да направимо још један корак ближе циљу!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Dec 2023 10:59    Post subject: Reply with quote

Кореографија, није добро испала, да је дигнута у 20 ом минуту скроз би друга прича била. Ово је искључиво "кривица" народа који долази кад долази на утакмицу. Ненормалан термин свакако 18 и 45, али није ни нормално да се улази до 20 ог минута на утакмицу. Вероватно, такмичарска не важност овог меча је урадила своје, иначе у другим околностима сат раније би стадион био пун. Овако...остаје жал због кореографије, једино је север изгледао препознатљиво ово остало...следећи пут.
Што се посете тиче, колико год не волели то што смо на утакмици пре само 7 дана имали можда 2000 људи на стадиону, па у првенству пре 3-4 дана можда укупно 5000, покушали смо да не додајемо још негативе истеривањем наше правде, а имали смо идеалан тренутак за то. Једноставно одлучено је да се пусти да опредељујемо људе којих у ротацији на стадиону сигурно има 20000 који долаза да кажемо редвоније на МАракану, да неким својим поступком не гурнемо неког од њих на ону стрну која би заслужено добила не једну, него 50 пацки, толико је тога имало да се каже. У сваком случају остављено је то да се ми више потрудимо свако буквално ко долази на трибину, ко чита овај форум, канал...да раде људи јер не можеш ти човеку који није навијач да отвориш очи паролом којом си ти 100% у праву, пре би себи олакшао душу, али питање који би ефекат имао на оне на које би желео да има. Зато, на нама је самима да се боримо. Нама ове полу сезоне на северу је просек био рецимо 4000 када се све узме у обзир, било је и 9000-10000 против Војводине али и 1500 на купу. Тако да, 4000, треба подићи на 6000 селдећи део првенства, а требаће итекако када крене трка и борба за титулу. Навијачки живот је константна борба у свему и свачему. Бројност би морала да нам буде основа да би могли да се боримо.
Што се навијања тиче, мислим да је целокупна атмосфера била за 50% боља него да се играла такмичарска утакмица. Нема те стегнутости која не да речима да излазе из уста од гледања фудбала. Овог пута су људи били у том смислу опуштенији, видели смо да образ нећемо изгубити и то је било сасвим довољно да се чак и стадион понаша пристојно за Европску утакмицу.
Све у сваму, то је то од Европе, једва чекам Суботицу, да видим како ће изгледати трибина, верујем да може то добро да испадне.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Dec 2023 11:07    Post subject: Reply with quote










[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Dec 2023 23:32    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=-lLBEPxwLhM
https://www.youtube.com/watch?v=jQpo8qEg1qU
https://www.youtube.com/watch?v=hYXhJoyZJdg
https://www.youtube.com/watch?v=1JMvpuK21as
https://www.youtube.com/watch?v=6AoIMzETHHM&t=43s
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop