DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pomozi Mariji!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 31 Mar 2006 16:00    Post subject: Pomozi Mariji! Reply with quote

Vidim na pocetnoj strani link ka humanitarnoj akciji za pomoc nekoj jadnoj devojcici koja mora uskoro da se operise da ne bi umrla. Pa reko bolje da se otvori topik da svi vide jer ja sam tek danas primetio a ko zna koliko stoji tu.

Evo teksta sa sajta koji je pisala te devojcica:

Zovem se Marija Sudimac.

Teskom rukom i suzama u ocima moram pisati ovo pismo. Imam 15 godina, umesto radosti i maste moram moliti. Moliti Vas da mi pomognete i moliti da prezivim. Rodjena sam 1990 godine 20 aprila u jednom selu kod Krusevca.Ne birajuci gde i kada cu se roditi,rodila sam se u jednoj siromasnoj ali dobroj familiji.Rodjena sam tako da su roditelji cekali na mene 10 godina.Bili smo jedna srecna familija sve do moje bolesti.Roditelji zele da mi pomognu da ne izgubim mladi zivot ali pored toliko zelje nemaju mogucnosti.Volim sve sto je lepo,sve sto mladi vole,ali ova teska bolest mi ne dozvoljava maste i sanjarenja.Razbolela sam se pocetkom 2006 godine.Noga me je iznenada zabolela i ne sluteci da ce doci do ove teske i kobne bolesti.Nesrecom to je tumor za koga nema leka ovde u Srbiji.Jedini spas za mene je operacija u Austriji.Cena te operacije tj. mog zivota je 35000 evra. Sve o mojoj bolesti se vidi u papirima na sajtu. Molim,sa unapred hvala,sve ljude dobre volje,koji mogu da mi pomognu. Nazalost operacija treba biti najkasnije 15. Aprila.

VELIKO HVALA
Marija Sudimac

Za uplate iz Srbije:
Dinarski racun otvoren kod Komercijalne banke AD Beograd broj: 90820501-70 poziv na broj: 205-1001529134984-78

Za uplate iz inostranstva:
Devizni racun: Komercijalna banka AD Beograd Broj: CS 73205200125421252667 Svrha uplate: za operaciju Marije Sudimac



Imamo preko hiljadu registrovanih clanova i sigurno mnogo vise ljudi koji samo citaju sajt. Ajde da uradimo nesto korisno i da pomognemo ovom detetu jer mu je pomoc ocigledno preko potrebna. Da svako od nas uplati po sto, dvesta kinti (evro, dva), to bi bilo par hiljada evra i nimalo zanemarljiva svota za ceo slucaj.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 31 Mar 2006 16:15    Post subject: Re: Pomozi Mariji! Reply with quote

Pomozimo Mariji da napuni 16-tu godinu..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 31 Mar 2006 16:30    Post subject: Reply with quote

Slazem se treba da joj pomognemo .
Back to top
View user's profile Send private message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 31 Mar 2006 16:41    Post subject: Reply with quote

Maлим гестом урадимо добро дело!Добро си се сетио Хатори да ставиш то овде,многи не би приметили,а пуно људи ни не посећује пошетну страну делије.нет - а,већ само форум.
ПОМОЗИМО МАРИЈИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 31 Mar 2006 17:14    Post subject: Reply with quote

Ajde forumasi nas 1000 po par eura...nije tesko,pokazimo da volimo nas narod,dajmo primer drugima.
Hatori svaka cast.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 31 Mar 2006 18:08    Post subject: Reply with quote

Da nije covek ovo postavio na forum, ja ne bih ni primetio... Kao i velika vecina ostalih, verujem. Mozda da se to postavi na naslovnoj strani na malo "primetniji" nacin?
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 31 Mar 2006 19:39    Post subject: Reply with quote

stvarno ljudi zivot je u pitanju,daj svako nek da kolko ima,evo ja dajem 10 evra i burazer 20,pa mi te pare potrosimo na gluposti
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 31 Mar 2006 22:08    Post subject: Reply with quote

Хатори,свака ти част.

Делије покажимо још једном колико смо велики и помозимо Марији.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 31 Mar 2006 22:13    Post subject: Reply with quote

Bravo Hatori...odlicna ideja!
Danas-sutra-prekosutra...Nije kasno!
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 31 Mar 2006 22:27    Post subject: Reply with quote

Ovakve akcije bi trebale da budu shto cheshce . Shta vam znache pare koje cete potroshiti na cigare i cugu ? Nekome te pare znache zivot !
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Emile Heskey
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Mar 2005
Posts: 44
Location: USA

PostPosted: 31 Mar 2006 23:44    Post subject: Reply with quote

Pokusacu da organizujem akciju sa nasom crkvom ovdje u Portlandu.Ako nista ne bude od toga odo u banku pa kolko se moze.Takodje bih apelovo ovim putem na Delije iz inostranstva da organizuju nesto slicno,nama je mnogo lakse dati 20-ak ili vise eura.Zato,pod hitno se povezite sa nasom zajednicom i pomozite ovoj djevojci!
_________________
Najveci bludnik grada Cikaga,jebote!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Алeксaндaр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2005
Posts: 33

PostPosted: 01 Apr 2006 09:10    Post subject: Reply with quote

Odlicno sto si otvorio topik, svaka cast!
_________________
само ти у моме срцу си...
Back to top
View user's profile Send private message
Eribo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2003
Posts: 94
Location: Норвешка

PostPosted: 01 Apr 2006 16:55    Post subject: Reply with quote

Zanima me dali je moguce ovu uplatu izvrsiti preko "nett-banke", kao sto se radi sa ostalim "potrosackim" racunima ????

Hvala, unapred
_________________
Небо је плаво, а Звезда црвена !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 01 Apr 2006 17:32    Post subject: Reply with quote

Bilo bi lepo da se otvori jedan poseban topic koji bi bio pod "sticky" i da se postuju samo brojevi ziro rachuna za pomoc bolesnoj deci , siromashnima i Srbima sa Kosmeta .
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 01 Apr 2006 18:21    Post subject: Reply with quote

Ljudi, sta meni svaka cast, nisam ja pokrenuo akciju. Svaka cast onome ko je pokrenuo akciju i onome ko je postavio ovo i na nas sajt. Ja sam samo prebacio i ovde da bi jos vise nasih ljudi videli ovo i ukljucili se u ovu tako vaznu stvar.

Lukakalu, stvarno si u pravu brate! Na kakve sve gluposti trosimo pare stvarno bi bilo strasno da ne odvojimo mrvicu od toga za nekoga kome je to preko potrebno! I slazem se sa ovom petrovom idejom! Trebalo bi recimo jednom mesecno da se pomaze ljudima kojima je ugrozen zivot i kojima je pomoc neophodna. S obzirom da nas ima na hiljade ovde stvarno bi bila steta da ne budemo od koristi za takve stvari. Nadajmo se da ima jos grupa ljudi medju nasim srbima i da ce ih biti i mnogo vise, onih koji zele da pomognu svojoj ugrozenoj braci i sestrama. Mogle bi mozda i delije da odvoje iz svog fonda skromnu pomoc od recimo sto evra.
Emile Heskey, to bi bilo odlicno. Verujem da ce se sloziti tamo u portlandu ljudi iz crkve da pomognu.

A sto se tice kosova, petar je spomenuo, to je zaista posebna tema. Ovoj devojcici je neophodna hitna pomoc i treba svi da ucestvuju u tome sto pre. Ali za kosovo treba osmisliti mnoge akcije jer nasoj braci i sestrama dole ta pomoc je preko potrebna. I ne samo pomoc kao takva, vec i saznanje da ih njihov sopstveni narod nije zaboravio i ostavio dole na milost i nemilost mnogim neprijateljima. Otvoricemo poseban topik o tome da ne kvarimo ovu pricu ovde.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop