DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда - хајдук кула
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 29 Nov 2007 11:26    Post subject: Црвена Звезда - хајдук кула Reply with quote

Утакмица се игра у недељу 02.12. са почетком у 16 часова
Back to top
View user's profile Send private message
звезда у срцу
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Nov 2005
Posts: 567
Location: под барјаком

PostPosted: 29 Nov 2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Да ли је сигурно у недељу?
_________________
Верни били и остали, младост своју ти поклонили...
Back to top
View user's profile Send private message
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 29 Nov 2007 11:47    Post subject: Reply with quote

колико сам ја сазнао јесте, а и на званичним сајтовима (не знам више који је прави) пише да се утакмица игра у недељу...
Back to top
View user's profile Send private message
горанм
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 129

PostPosted: 29 Nov 2007 13:42    Post subject: Reply with quote

Нема шта више да се пише а најбоље би било да се ова тема и закључа до текме па нека се откључа тек након исте.
А у недељу,јако је битно да се дође у великом броју и зато сви али буквално сви на север!
_________________
Волим само стадион...
Back to top
View user's profile Send private message
Мр. Бурнс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 30
Location: Херцег-Нови

PostPosted: 29 Nov 2007 17:07    Post subject: Reply with quote

Значи дефинитивно је недеља, и дефинитивно је у 16 часова, и улаз је слободан. Ај сад фино лоцк до недеље!!

Са www.crvenazvezdafk.com:
Бесплатан улаз против Хајдука
За недељни меч против Хајдука из Куле, капије нашег највећег стадиона биће широм отворене. Црвена звезда одлучила је да се улаз на првенствену утакмицу против Хајдука из Куле неће наплаћивати.

Управа се одлучила на овај потез као знак захвалности према својим навијачима, који су и ове сезоне поново пружили своју безрезервну подршку.

Утакмица 14. кола против Хајдука, која ће почети у 16 часова, представљаће званични деби Александра Јанковића на „Маракани“. Јанковић је у две досадашње утакмице на клупи црвено-белих забележио максималних шест бодова.
_________________
"Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним."
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 29 Nov 2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Уместо закључавања ајде да покренемо причу да ли протест иде добро, јер ето бубњеви и транспаренти су дозвољени у Кули. Верујем да се већина слаже да се иде до краја. Зато је потребно, више него икад, да се долази на текме. Једног дана сећаћете се како сте учествовали у протесту и биће то сјајан пример снаге групе. Још једна степеница горе.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 29 Nov 2007 17:49    Post subject: Reply with quote

Што се протеста тиче, у Кули је било добро. Унели смо све као и обично, није било никаквог већег цимања са жандарима, напротив на пар места на колико су нас заустављали били су више него коректни. Мене је највише изненадило то, што смо на сваком месту где су нас зауставили пред њима отпевали "Министар се нови јавио", верујте нису нам ни речи рекли.
Једино сам чуо да су на паркингу нека 3 момка ухапсили, а шта је био разлог не знам.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 29 Nov 2007 18:04    Post subject: Reply with quote

PCK wrote:
напротив на пар места на колико су нас заустављали били су више него коректни. .

изгледа да се нису сви заустављали на истим местима.
12 људи је приведено због једне бакље...
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 29 Nov 2007 18:52    Post subject: Reply with quote

PCK wrote:
Што се протеста тиче, у Кули је било добро. Унели смо све као и обично, није било никаквог већег цимања са жандарима, напротив на пар места на колико су нас заустављали били су више него коректни. Мене је највише изненадило то, што смо на сваком месту где су нас зауставили пред њима отпевали "Министар се нови јавио", верујте нису нам ни речи рекли.
Једино сам чуо да су на паркингу нека 3 момка ухапсили, а шта је био разлог не знам.


Што се тиче тог хапшења... Ишла је групица момака, и певали нешто против жандармерије, и долазе им пандури са лећа и хапсе двојицу момака... Момци су и добили батине у станици... То је прича од једног од те двојице...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 29 Nov 2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Тројица су пала.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 29 Nov 2007 19:21    Post subject: Reply with quote

Клиња wrote:
PCK wrote:
напротив на пар места на колико су нас заустављали били су више него коректни. .

изгледа да се нису сви заустављали на истим местима.
12 људи је приведено због једне бакље...

Нас су на путу од неких 100-тињак километара заустављали само у Врбасу и у Кули и ту је све било ок. На то сам и мислио.
Клиња wrote:

12 људи је приведено због једне бакље...

Знам да је екипа из једног града пала из сличног разлога(можда мислимо на исте) и није ни стигла на текму. Наравно, нећемо никога да именујемо...

Али кад се све укупно сагледа и ситуација које је била кад су увели тај закон у Кули се осетило попуштање са њихове стране.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 30 Nov 2007 05:59    Post subject: Reply with quote

Протест треба да траје све јачим интензитетом док се транспаренти, заставе, бубњеви званично не одобре, иако су почели "испод тезге" да их дозвољавају (понекад, понешто), а не овако да још испада како они нама чине услугу дозвољавањем тих ставки. Све што сам набројао је савршено нормалан, чак неопходан део навијачких трибина и чисти је идиотизам да закон то не дозвољава!
_________________
Колумбо, јебем те радозналог!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 30 Nov 2007 06:31    Post subject: Reply with quote

Нема директно везе са нама али итекако има везе са законом и овом државом.
На Бањици значи на Бањици играли Рад и Нови Пазар, полиција није дозволила да УФ унесу СРПСКУ заставу са образложењем да се гости не увреде на националној основи Shocked Evil or Very Mad Shocked
После протеста и убеђивања после сат времена дозволили уношење!

Да ти неко забрани да уносиш заставу своје државе у свом главном граду због држављана исте државе друге вероисповести па то је за протеривање из земље!

Требали би да одреагујемо и у вези овога!
Back to top
View user's profile Send private message
КрејзиКуре
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2007
Posts: 29

PostPosted: 30 Nov 2007 06:51    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
Нема директно везе са нама али итекако има везе са законом и овом државом.
На Бањици значи на Бањици играли Рад и Нови Пазар, полиција није дозволила да УФ унесу СРПСКУ заставу са образложењем да се гости не увреде на националној основи Shocked Evil or Very Mad Shocked
После протеста и убеђивања после сат времена дозволили уношење!

Да ти неко забрани да уносиш заставу своје државе у свом главном граду због држављана исте државе друге вероисповести па то је за протеривање из земље!

Требали би да одреагујемо и у вези овога!


Па ово је превршило сваку меру,па ово бре нема нигде у свету,само ето код нас...... МИНИСТАР ПОЛИЦИЈЕ ОБИЈА ТРАФИКЕ Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 30 Nov 2007 08:21    Post subject: Reply with quote

Има у Енглеској. Бар тако кажу да на арсеналов стадион не можеш да унесеш енглеску заставу. Можда зато што онај педофил гаји само дечачиће из Африке.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop