DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СПАРТАК МОСКВА
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 117, 118, 119  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Лаф
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jan 2012
Posts: 178

PostPosted: 28 Feb 2014 13:28    Post subject: Reply with quote

Трики wrote:
Овај симбол са мог аватара је годинама стајао на застави једне веома битне екипе са Севера, па што им Фурбато, Сунце слободе и екипа нису рекли да је то наци симбол, антисрпски и ко зна какав већ... А зна се шта су људи иза те заставе већ урадили за Српство. Такође, када следећи пут видите неког Руса на трибини, све му то такође лепо реците у лице, јер и код њих је такође келтски крст и више него добродошао.


http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5899&postdays=0&postorder=asc&start=75 Претпостављам да ћеш овде наћи и о тој застави коју помињеш, и о твом аватару у таквом облику у коме је на слици итд. Стара тема из раја изашла.
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 28 Feb 2014 16:49    Post subject: Reply with quote

Furbato wrote:
!

А није лепо да преиспитујете моју наклоност ка Црвеној Звезди. Није ни пристојно, јер шал о коме сам писао на теми ''Историја севера 45-92'' је старији од пола Делија са форума.


Извини са моје стране. Мени се на тренутак учинило да си неки гробар или неко са стране.
Back to top
View user's profile Send private message
reykjavik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2011
Posts: 71
Location: Москва

PostPosted: 01 Mar 2014 21:33    Post subject: Reply with quote

Чудно ми је да чујем да игноришемо питања на форуму. Овај форум пратимо и покушавамо да одговоримо на све питања.

Рекли смо доста пута да има доста десничара измећу нама. Има ових екстремнијих али већина су националисти. Сад то баш се види током срања у Украини. Генерално не може да се види овакве заставе код нас. Овај ко је качио заставу у задњој текме није наш проверен. Не припада екипе.

Furbato, за Стару гарду наравно да није истина. Спартак званично има ту медал као клуб. Ово је историја нашег клуба.

Нисмо ми толики нацисти или било ко. Ми смо Руски националисти.

И још једном - питајте директно шта вас зањима.
_________________
Спартак Москва
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 02 Mar 2014 15:31    Post subject: Reply with quote

Фурбато - као прво, ако те нешто интересује о браћи онда лепо питај, имаш их овде пуно и одговориће ти. Своје фрустрације нећеш лечити на овом форуму тако што "у име навијача Звезде" коментаришеш Русима шта би они и како требали. И ти и сви остали ако сте млађи или од скора у причи па не разумете, не заборавите да како овде на форуму тако још више у реалном животу када се представљате као Делије то подразумева много тога, и ту нема уопште простора за личну интерпретацију ствари! Зна се ко су и шта су Делије, а то што неко има изопачене идеје комунизма или национал социјализма у својој глави, ту муку мора сам да мучи. У име Делија да промовише те изопачене вредности које се само по форми и садржају разликују, а суштина им је идентична и погубна, то неће да може! То не кажем ја као Пера Перић, то каже Север! Ако се негде представљате у своје лично име имате право да радите шта хоћете и да се представљате како хоћете, као Делије - никад!

Тако да све ово осим за Фурбата важи и за осталу браћу која заступају нацизам. Мени је јасно да је у питању добра намера и заслепљеност, али на Северу је било, а можда ће и бити не дај Боже, ситуација да трибина није довољно зрела и свесна па да лутајући за правим идентитетом шири и симболе под којима су рецимо мог прадеду стрељали за одмазду ни кривог ни дужног, на његовој њиви усред Србије. Али нечија заслепљеност сигурно није добар повод да се трбина која се бори на све начине за Српство, која је по опредељењу пре свега Православно-Хришћански оријентисана, усмерава као овој пошасти која се гура из истих кухиња одакле нам се сервирају и сва друга зла која нас сналазе.

Делије су СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ - никад комуњаре и хитлеровци! И никад никакве друге болесне идеологије, партије и слична скретања са пута борбе за Србију и Српство!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 02 Mar 2014 19:29    Post subject: Reply with quote

Furbato wrote:
Пардон нисам се лепо изразио. Овај кукасти Рус није клинац за мене, спрцао је низашта 25 год. Него хтедох још нешто да питам ако се било ко од Фратрије појави, мада су неки овде форумаши рекли да ме не треба удостојити одговора.

Да ли је истина...значи није никаква провокација, можда је патка..да ли је истина да је су припадници Фратрије негодовали зато што најстарија група међу навијачима Спартака ''Стара Гарда'' основана 1972 носи на утакмицама шеталицу на којој се налази Орден Лењина.



Значи пази овако, не мора да је ово тачно, лично ми је рекао један Рус који је као члан Фратрије како старија гарда носи ту шеталицу и да чланови Фратрије нису много срећни због тога јер се не уклапа у њихове заставе и и идеје њихове трибине. Ако је ово тачно, онда нека људи ставе прст на чело и нек се запитају, да ли је нормално да група која је основана кад...2005? поставља неке ултиматуме најстаријој организованој групи која је основана 1972. Наравно, ''Стара Гарда'' колико видим и даље носи заставе са Лењиновим Орденом, истина те заставе су у угловима трибина, али се носе штоје похвално.

Хвала унапред.


http://www.youtube.com/watch?v=Bd3ZI9FQRwo
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 03 Mar 2014 08:42    Post subject: Reply with quote

Значи пази овако, да ли је могуће да ти и даље овде пропагираш крвави комунизам и солиш памет Православној браћи Русима и Србима?
Замисли '72 основана екипа, а откад је тај Лењин, а тек откад су Свети Романови које је он убио и покушао да сатре целу Цркву, коју ни врата пакла неће надвладати? Почео пост брате, опрости, друже, искулирај. Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
Furbato
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2013
Posts: 79

PostPosted: 03 Mar 2014 11:35    Post subject: Reply with quote

reykjavik wrote:
Чудно ми је да чујем да игноришемо питања на форуму. Овај форум пратимо и покушавамо да одговоримо на све питања.

Рекли смо доста пута да има доста десничара измећу нама. Има ових екстремнијих али већина су националисти. Сад то баш се види током срања у Украини. Генерално не може да се види овакве заставе код нас. Овај ко је качио заставу у задњој текме није наш проверен. Не припада екипе.

Furbato, за Стару гарду наравно да није истина. Спартак званично има ту медал као клуб. Ово је историја нашег клуба.

Нисмо ми толики нацисти или било ко. Ми смо Руски националисти.

И још једном - питајте директно шта вас зањима.


Хвала на одговору још једном, није била провокација наравно. Ово око игнорисања није било упућено теби, већ мени од стране неких који имају кризу идентитета па су заборавили за који клуб навијају.

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ нисам ни мало исфрустриран. Пароле типа :

''Под именом вашег грба страдало је на хиљаде Срба'' (Сланинари у Новом Саду)

''Настали сте ко омладинска акција, а сада сте реакција'' (Офковци на Маракани)

''Ој Цигани о Велики Срби ваш оснивач Чича Дражу уби'' (Гробари на Маракани)

....могу само искомплексиране идиоте да увреде, мене нису а надам се ни већину који су били на поменутим утакмицама...
Back to top
View user's profile Send private message
reykjavik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2011
Posts: 71
Location: Москва

PostPosted: 28 Mar 2014 13:00    Post subject: Reply with quote

Хтео бих да привлачим вашу пажњу јер тренутно ми гласамо за наш избор клуба с којим Спартак ће играти прву текму на новом стадиону. Ево је линк где можете да гласате и пратите резултате: http://fratria.ru/vote/opros/spartak_stadium_opponent

Тренутно апсолутна већина гласала је за Звезду.
_________________
Спартак Москва
Back to top
View user's profile Send private message
Пећанац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Nov 2012
Posts: 31

PostPosted: 31 Mar 2014 09:53    Post subject: Reply with quote



_________________
Слога биће пораз врагу!
Back to top
View user's profile Send private message
VladKBF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 1
Location: Москва

PostPosted: 16 Apr 2014 14:47    Post subject: Reply with quote

Добро пожаловать!
Добро дошли!
http://itar-tass.com/sport/1126510
http://fanat1k.ru/news-108588-tsrvena-zvezda-otvetila-spartaku-soglasiem-provesti-match-otkritiya-stadiona.php
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 03 Jun 2014 13:01    Post subject: Reply with quote

Дефинитивно је ...

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-otvara-novi-stadion-spartaka-5-septembra/77683

Quote:
I definitivno je potvrđeno da će na otvaranju novog stadiona Spartaka iz Moskve (Otkritje Arena) gostovati šampion Srbije Crvena zvezda.

Ovaj meč biće odigran 5. septembra ove godine, kako je danas potvrdio Leonid Fedun, prvi čovek slavnog moskovskog kluba:
"Planiramo da se 30. avgusta odigra duel između veterana Spartaka i reprezentacije kao uvertira, a na zvaničnom otvaranju stadiona gostovaće nam Crvena zvezda 5. septembra. Tako su želeli naši navijači i mi smo im ispunili želju", istakao je Fedun.


Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 03 Jun 2014 19:16    Post subject: Reply with quote

било би добро да се руси отворе и да нам донирају пар хиљда карата (са превозом) Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 04 Jun 2014 09:29    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
било би добро да се руси отворе и да нам донирају пар хиљда карата (са превозом) Laughing


Купићемо карте да имамо за успомену Very Happy али превоз би стварно ваљао Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Delija_Cirih
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Dec 2012
Posts: 19
Location: Швајцарска

PostPosted: 04 Jun 2014 10:45    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
сеси wrote:
било би добро да се руси отворе и да нам донирају пар хиљда карата (са превозом) Laughing


Купићемо карте да имамо за успомену Very Happy али превоз би стварно ваљао Laughing


Нека нам плате они све и нека поставе кутије на стадион па ће да скупимо који динар Razz
_________________
Моја Земља И Мој Клуб Живе У Мени!
Back to top
View user's profile Send private message
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 04 Jun 2014 15:04    Post subject: Reply with quote

Меморијални турнир навијача Спартака посвећен сећању на Јурија Волкова.











http://fanat1k.ru/blogs-view-13673.php
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 117, 118, 119  Next

View previous topic :: View next topic
Page 114 of 119

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop