DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

'92-'05 навијачке приче
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 27 Jan 2006 08:18    Post subject: Reply with quote

Quote:
Mnoge grupe su ušle u BBRS ali o tome neka pišu BBRS



Quote:
Odlučeno je da se kače zastave


92-95?
Rolling Eyes

e 'stara kajlo'....
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 27 Jan 2006 08:26    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se , nisam video da je '92-'05
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 27 Jan 2006 08:30    Post subject: Reply with quote

Da,ali period od '92 je veoma s'brda-z'dola" opisan "kod Branka,sa pocetkom rata preko ujedinjenja beogradskih decaka pa se opet vracamo na sankcije....malo...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Jan 2006 08:42    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
Da,ali period od '92 je veoma s'brda-z'dola" opisan "kod Branka,sa pocetkom rata preko ujedinjenja beogradskih decaka pa se opet vracamo na sankcije....malo...


Pa baš sada sve da pišem nemam vremena pa sam zato izdvojio ono što po meni treba da bude smernica za raspravu.

Evo z seti se Teke u Pioniru?
Ajde oćemo od toga?Kako?Zašto?

Ili redom od 92 na ovamo.
Back to top
View user's profile Send private message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 27 Jan 2006 09:18    Post subject: Reply with quote

Hmmm tema je skroz ok...
U vremenu rata i sankcija, ja sam iz bosne dosao u Veternik i tamo sam dozivio neka "navijacka" kaljenja, ne bas Bog zna sta jer sam bio klinac pa mogu samo da pricam o sukobima sa Firmom koja je tada bila mozda jaca nego danas, o tekmi protiv Vojvodine u oktobru 92 i o "famoznoj TV ligi sampiona koja je sledeceg ljeta uveseljavala napaceni narod...

Ruku na srce, ne mogu da kazem da je u tom vremenu (92-93 je Vosa bila i prvak) bilo lako biti Zvezdas u Novom Sadu ali nekako uvek nas je bilo dovoljno i za respekt...ufff i sad se najezim pri pomisli na te tekme...

Evo samo jedna kratka prica...
Kada sam stigao u Veternik, nedugo zatim sam upoznao starijeg decka koji se vec tada furao na Ultras fazon (moj prvi susret sa pojmom Ultras) i tada su se jos nosile famozne "kombat" jakne...e u oktobru 92 dolazimo u grad i pravo cimanje do stadiona, neopisiva radost kad sam video Zvezdine navijace pod severnom tribinom, tad je Firma jos bila na jugu...bilo je malo gadjanja kamenjem i flasama ali je murija reagovala i bukvalno nas ugurala u stadion...na stadionu je bilo par manjih tuca koliko se secam i "evrigo" u kojem je bilo par izgazenih likova...posle toga, u grupi lagano kuci uz samo pokoji bacen kamen al bez ozbiljnijeg sukoba...
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 27 Jan 2006 09:36    Post subject: Reply with quote

Odlicno da se krenulo sa mrtve tacke ! Moje je misljenje da spontano pocnemo , pa dokle nas prica odvede .

E sad da to nije mozda bila 95. Branko je spomenuo Zvezda-Teka u Pioniru , mislim da je toj utakmici prethodio Luzern . I Lucern i Teka su bile fenomenalno posecene (ako se dobro secam bile su i neke koreografije ) . Samo sto se protiv Teke sve zavrsilo neslavno i uz dosta sranja . Ne bi bilo lose ako neko ima neke slike da ih ubaci ?
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Jan 2006 09:44    Post subject: Reply with quote

stani wrote:
Quote:
Mnoge grupe su ušle u BBRS ali o tome neka pišu BBRS



Quote:
Odlučeno je da se kače zastave


92-95?
Rolling Eyes

e 'stara kajlo'....


Ovaj lol na kraju mi govori da verovatno si upućeniji od mene u veži

BBRS

i drugo

kačenje zastava kojih i gde?
dakle stani sebe ne smatram starom kajlom ako je na moje pitanje tvoj jedini odgovor biti Rolling Eyes i posle izvinjenje to dosta govori.

Ako si se meni izvinuo prihavćeno mada sam i očekivao da će me brdo ljudi napasti ne pročitavši prvo molbu pa onda da se od nečega počne tj nadoveže na priču ko? kako? gde?
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Jan 2006 09:51    Post subject: Reply with quote

Da apsurd bilo je utakmica i pratilo se zbog sankcija i drugi sportovi koji su danas ostali na margini jer nema više sankcija i sadašnja prva ekipa se odlučila za šta je za fudbal ali to je druga priča.

Dakle ekipa je bila prinuđena da prati basket i ostalo.
Sećate se Mash Verone u Pioniru?

Kada sam rekao ko kada i gde znači bez imena već u kratkim crtama ekipa sa ili odatle osniva to i to daju sebi ime to i to od starih grupa ostaju RD i Ultras postojala je i ekipa Fontana koja se u međuvremenu raspala kao i Division i Padina Corps i tako svako neka doda po nešto eto dobrog teksta.
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 27 Jan 2006 09:57    Post subject: Reply with quote

typhoon wrote:

Ruku na srce, ne mogu da kazem da je u tom vremenu (92-93 je Vosa bila i prvak)


Question Question Question
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 27 Jan 2006 10:02    Post subject: Reply with quote

BBRS,niti bilo koja druga grupa nisu oformnjeni zato sto je morao da padne neki dogovor....to su ciste gluposti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Jan 2006 10:09    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
BBRS,niti bilo koja druga grupa nisu oformnjeni zato sto je morao da padne neki dogovor....to su ciste gluposti.


Eto opet pogrešno shvaćeno jeste napisao sam glupost morao je da padne dogovor što nije ok.

Ajde generale znam da postoji na sajtu priča bar je postojala kako i zašto?

Ljudi nije mi cičlj niti ikoga da vređam niti ikoga da spuštam niti da se svađam.

Eto generale zar nije na današnji dan na Svetoga Savu bolje da si svom bratu napisao BBRS su nastali tako i tako nego ono kao kao da ne želite da topik traje!
Pa ugasite ga onda!

Ili da svi počnemo kratko i jasno ne to nije tako lupaš i kraj!
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 27 Jan 2006 10:28    Post subject: Reply with quote

Auuuuuu , ala ce ovde da se skrene sa teme .................

Molio bih nekog za potvrdu : da li je FONTANA bila prva oformljena ekipa posle barija ?
Kao i to da je doticna zastava nestala , odnosno da likovi iz tadasnje ekipe nemaju pojma kod koga je ostala ? Znaci ponavljam samo ono sto se jos od ranije prica : Fontana nije pala , vec ju je neko od likova iz ekipe prisvojio ???
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 27 Jan 2006 11:07    Post subject: Reply with quote

Uf...al se gadjate s godinama...
Vojvodina je bila prvak jesenjeg dela sezone 1992/93, ako se ne varam. Teka i Borba Lucern su bili 1996. Slaninari su tokom devedesetih bili jos smesniji nego sto su danas. Za Fontanu ne moze bas cisto da se kaze da su bili prva oformljena ekipa posle Barija ali manje-vise svi od mladjih su isli sa Fontanom- nebitno iz kog su kraja.
Za zastavu stvarno ne znam (saznacemo Cool ) ali jedan sizofreni clan ekipe ispoljio je svoju iskompleksiranost i 1995 otisao medju radare- moguce da aludiras na njega?
Iz originalne ekipe sa Fontane (mislim na dao grada) vremenom su svi prestali da idu na tekme i nasli se u drugim pricama. Ostali koji su pocetkom devedesetih isli na tekme uglavnom su ostali na severu

Sto se tice price vezane za Ultras-"Ultras" fazon je forsiran upravo zbog razlikovanja od "mejnstrima" u koji se pretvorio ceo trip oko Delija. Nastupilo je vreme u kome se svaki navijac Zvezde predstavljao kao Delija a mi smo hteli da se razlikujemo od "svakog", posebno imajuci u vidu to da smo odjednom postali jedini posetioci "manjih" utakmica. Ovi ostali su se pojavljivali samo kad smo igrali s partizanima.
U sezoni 1992/1993 u tadasnjoj prvoj ekipi prosek godina je bio 16-17- veci deo starijih je bio na ratistu, apatija je zahvatila celo drustvo a ne sme se ni zaboraviti ni siroko prihvaceno glediste da posle Barija&Tokija nema sta vise da se ide na utakmice.
I Fontana je tada zvanicno bila Ultras Fontana
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Jan 2006 11:16    Post subject: Reply with quote

Eto jel teško da se nešto ovako napiše?
Odlično Robi idemo dalje...
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 27 Jan 2006 12:19    Post subject: Reply with quote

Quote:
Za zastavu stvarno ne znam (saznacemo Cool ) ali jedan sizofreni clan ekipe ispoljio je svoju iskompleksiranost i 1995 otisao medju radare- moguce da aludiras na njega?


Pa ako se dobro secam ja sam zastavu FONTANA posledlji put video okacenu na 100-tom derbiju ili na xamaxu ( nesecam se tacno ) . Tako ako se sve uzme u obzir , moze biti brate Robbie da taj iskompleksirani tip ima nesto sa misterioznim nestankom zastave . Sta ti mislis o tome Question
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 97

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop