DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 13 Jun 2006 07:22    Post subject: Reply with quote

ni sam nisam siguran sta raditi...nema ga... da nije otisao na svetsko???? ma jok.. gleda i uziva u lepoj mi pomalo razhladnjenoj Kanadi..
ali dok se on ne pojvai imamo kraci film

http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=1283318
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 14 Jun 2006 00:32    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
ni sam nisam siguran sta raditi...nema ga... da nije otisao na svetsko???? ma jok.. gleda i uziva u lepoj mi pomalo razhladnjenoj Kanadi..

Confused curious
Razmisljao sam gde postaviti ovo, u topic SP Cool ili ovde, ali kako je pitanje ovde postavljeno, a ni samom mi nije lako, evo njegov poslednji post da resi neke nedoumice. 5 dana je proslo!!!

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 8. juni 2006. u 16.10 (registrovani član)
Momci, ko želi da se nadje sa mnom na picu. Protiv Holandjana nosim dres iz Mancestera od Van Nilsteroja, da navucem na sebe one holandske konje. Biću sa iskusnom huliganskom ekipom... Biće tu krimi-likova iz Svice, Nemacke, Holandije. Dakle zezanje. Pozdrav svima, krecem ovog casa...

yinyang icon_notworthy icon_king
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 06 Jul 2006 17:52    Post subject: Reply with quote

Poki..
DaneZR - 7. јуни 2006. у 15.41 (регистровани члан)

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 6. juni 2006. u 18.45 (registrovani član)

Doslo je vrlo malo normalnih ljudi na SP. Uglavnom će se na tribinama naći zagoreli gastosi i idioti koji žive još u pedesetim.

Poki,pi*kice...ti si prisutan i video si ko je otisao a ko nije?
šta kenjas nonstop o gastosima?
Ja sam gastos i isao na sve utakmice EP2000,vecina njih tamo sto su bili,su bili gastosi...na kvalifikacijama za SP2002 sa Svajcarcima u Baselu,kad je bilo 20.000 (!!!) gastosa takođe sam bio prisutan i uzivao u atmosferi...bio sam na EP u Basketu još dok je igrao Divac,Djordjevic & co.,99% navijaca (bilo nas je oko 2000) koji su nadglasili 10000 francuza i skandirali srbiji,provocirali NATO i Chiraca,su takođe bili gastosi...bio sam u Madridu ovu poslednju sa Spancima,90% naših navijaca sto je tamo otislo su bili gastosi...i u pravu si...zagoren i napaljen sam bio...jer se uvek napalim kad odem da gledam reprezentaciju ili Partizan...kad osetim tu atmosferu na stadionu,kad cela tribina pocne da se trese,kad nasi momci izlaze na teren,kad pozdrave navijace,kad upadnes u trans...uvek se napalim kao malo dete...
a i najviše mi je krivo sto nisam dobio karte za ovo prvenstvo pa ću da pojedem m*da sto neću biti na stadionu...jer kao sto sam već rekao,jako je prijatan osecaj biti na stadionu kada ti igra reprezentacija ili voljeni klub...ali ti to ne možeš da shvatis jer nisi stadion video u zivotu...a i kako bi,kad nonstop visis ovde na netu i kenjas kao foka...

Jedva cekam da se olabave malo ta pravila za vize,da nam bude malo bolje stanje u zemlji pa da bude i svim ljudima iz Srbije (i iz RS i CG naravno) omogućeno da idu pod normalnim uslovima po evropi da bodre Srbiju...da nas na gostovanjima po evropi ne dodje 1000-2000,nego po 10.000...

ne trebamo praviti razlike kao ovaj je gastos a ovaj nije...naravno uvek se nadje neki debil koji ide na utakmicu i natakne sajkacu ili subaru na glavu i stvarno živi u pedesetim...još samo opanke fale...ali taj sto pravi razlike i deli srpske navijace na ovakve i onakve,samo zato što je neko rođen u inostranstvu a drugi ne,još je veci debil od ovih pomenutih...a pogotovo ako neko tako kenja a u zivotu nije video tri puta stadion (osim naravno u masti iz koje poticu raznorazne price i bajke na ovim diskusijama)...

Zato o gastosima malo manje komentara,kao i o ostalim stvarima o kojima nemas pojma i o kojima si čuo možda samo preko neta (a ima ih mnogo)...

PS:dok je Srbija bila u govnima upravo ti gastosi su organizovali humanitarne akcije i davali dobrovoljnih prihoda...bilo je i dobrovoljaca...u slučaju da su 99te pored bombardovanja usle trupe u Kosovo,ubeđen sam da bi dosta nas iz dijaspore isli da branimo Srbiju...zato još ti jednom kažem,NE S*E*R*I vise o gastosima bolesniku...popeo si se na k*rac već svima ovde...

DaneZR - 7. јуни 2006. у 15.47 (регистровани члан)

da me neko ne razume pogresno:
tim nisam hteo da kažem da bi dijaspora sad odbranila srbiju ili tako nešto,daleko od toga...hoću samo reći da nismo manji srbi od ostalih...

pozdrav...

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 15.48 (регистровани члан)

U pravu je Poki. Gastosi nas na svakom takmicenju brukaju sa sugoslovenskim zastavama.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 15.48 (регистровани члан)

Dane. pusti Pokija. Njega ne treba uzimati za ozbiljno. Steta što ne ides na tekme. Tvoje dragocene glasne zice će nam faliti. Pre neki dan sam bio kod Markusa i biće dobre atmosfere. Iz Sttg. nas ide dosta. Ja sam u Leipzigu već u nedelju ujutru da osetim atmosferu i da se dobro zagrejem.
Pozdrav.

DaneZR - 7. јуни 2006. у 15.53 (регистровани члан)

Sarma,upravo takve sam spomenuo gore...ima ih...nije da nema...ali ne stavljaj sve u jedan kos...

Chelsea,tebi pozdrav...uzivajte

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 15.59 (регистровани члан)

Znam Dane, malo se zezam. Neobično mi što se toliko primas na Pokijeve komentare:)

DaneZR - 7. јуни 2006. у 16.04 (регистровани члан)

ma i ja se pitam...da je neko drugi isto to napisao,rekao bi mu „smiri zivce,šta se primas...”

ma ...es ti to...glavno da mi razbijemo holandjane...

pozdrav...

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 16.22 (регистровани члан)

Dane pa ti si primer tipicnog neinformisanog, neartikulisanog gastosa. Indijana, koja predvodjena matorim baronom iz Stutgarta ne bi mogla da udje na stadion Partizana ni pod razno u normalnim uslovima.

O tome ko prica price i ko laže mogu da ti pišem do sutra. Ja sam do odlaska preko, bio na stadionu, u Pioniru nezavisno od protivnika svaki put. Ti pišes, kao da si najveci huligan, a da nasa reprezentacija ili Partizan ne igraju preko- stadion ti ne bi video.

I šta vredi da ti pišem o nekim stvarima? Covece, postoje ljudi urbana ekipa koja je prevalila put do Nemacke, da bi ih docekali gastosi što ne znaju da vezu dva padeza kako treba. I još krecu cimanja itd.

Matori baronu, zamolio sam drugare da stupe u kontakt sa izlapelim Cumetom. Koga inače niko više ne zarezuje na Jugu. I on ne može da te se seti ko si. Odatle si i dobio nadimak matori baron. Prs'o si u toj nedodjiji.

Dane, kako ne razumes da nama vasa pomoć ne treba? Nikada nisam bio gastos iako živim preko. Nikada nisam radio u fabrici, nikada nisam čistio klonje i bavio se teskom fizikom. Srbiji pomoć dijaspore ne treba, jer u dijaspori nemas pedeset normalnih, obrazovanih ljudi. Pola vas, nije imalo televizore dok niste dosli u Nemacku. Do prodavnice vasi roditelji su isli tako, sto krune klip od kukuruza da bi umeli da se vrate kuci. Znaci kada su mi pricali ozbiljni gradski likovi, plakao sam od smeha. Onda se neko doseti, pa pokupi kukuruz i usmeri gastosa u drugom pravcu.

DaneZR - 7. јуни 2006. у 16.40 (регистровани члан)

kao prvo,žena mi je srpkinja ne sekiraj se...tebe neću pitati za tvoju ženu,verovatno nisi ni video mindzu u zivotu...a kao drugo nikada nisam govorio da sam neki huligan ili slično..dok sam bio u vojsci pre dve godine sam svaki vikend koji sam dobio palio u BG da gledam PFC..da ga gledam...ni manje ni vise...ma nema šta da ti se pravdam,šta te boli k*rac gde sam bio a gde ne...a šta se kur*enja tiče bolje zacepi jer i sam znaš da ti tu nema ravnog...j*bali te svi gastosi u usta,debilcino..
ti ćeš da mi solis pamet...

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 16.44 (регистровани члан)

Pusti ga Chelsea brate pa Poki sam sebe vozi ponekada!!!!
To za gastose i ostalo pa ljudi vi koji ste mladju trebate da objašnjavate ljudima šta i kako valjda ima neka organizacija koja može sve to da baci na papir pa da se izvuku adrese pa saljite ljudima na postu šta i kako???

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 17.26 (регистровани члан)

A ti Poki nisi gastos u toj dalekoj vuko...ini gdje vam medjedi dolaze na prag ?

Ili je to možda predaleko da bi se ti nazvao gastos, il' si već postao indijanac ili možda inuit ...

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 17.29 (регистровани члан)

Ta licna poznanstva sa Cumetom me dovode do ludila. Smejem se k'o lud na brasno. Cume je lik iz Besnog Foka, najobičnija karikatura koja je imala jaku Grobarsku ekipu iza sebe.

Dane majstore, mindza je turski izraz, a moja riba je sestra od strica od jednog od mnogo vidjenih Grobara. Tako da nećemo da pricamo o navijanju i o utakmicama. Ona sama, ima vise utakmica od vas gastosa zajedno.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 17.31 (регистровани члан)

Idi spavaj.

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 17.33 (регистровани члан)

Svako ko se raspravlja sa vama je indijanac. Prema tome... Ja ne mogu ozbiljno da razgovaram sa ljudima, koji do juče nisu imali TV.

Celzi matori baronu,

Ne mogu da spavam, kolju me satovne zone.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 17.38 (регистровани члан)

Ne pricaj gluposti, molim te. Izmišljas nevidjeno i fora je u tome što se mnogi lepe na tvoje fazone. Da me nisi dirao, ostavio bi te da smaras. Pa ti nemas kintu ni do USA da odes, a kamoli da vidis neku tekmu. Bio si odsutan na ovim diskusijama 2 godine i sarao si po ostalim diskusijama. Ponestalo obozavatelja i sada se vratio.
Eto mahacu ti iz Leipziga , možda me i vidis ako u kafani pored tvoje gajbe imaju satelit.

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 17.39 (регистровани члан)

>> Ja ne mogu ozbiljno da razgovaram sa ljudima, koji do juče nisu imali TV.

Pa p***a ti materina tebi je babo kupio tv (i to neki polovni crno bijeli) kad sletio u tu vuko...inu ... Do tad si bio ulicni olos koji je sluzio raji za palenje klempi kad im dosadi.

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 17.45 (регистровани члан)

Divi Bosketa što se osetio prozvanim. Majstore, znaci nisi imao TV u svom selu? Ja ti nisam kriv, sto sam gradsko dete i sto nisam muzao krave nikad u zivotu.

Seljake postujem, a seljane gazim. Razlika postoji.

Celzi matori baronu,

Ja sam u Lajpcigu od sutra. Vidimo se u nedelju!

bezobrazluk (cega?) - 7. јуни 2006. у 17.47 (регистровани члан)

hah poki nije gastos.. ma jok.. e mamu ti ...>em u p>icku sizofrenicarsku..
kakav si ti biser BOG tee jeeebo..

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 17.48 (регистровани члан)

E moj Poki ... Dok si ti ucio da pricas ili da mumljas u toj skoli za retarde neki su već znali za svijet kojih ih okruzuje ...

Ma ja sam lud sto sam nasjeo na tvoje provokacije !

Poki ti si nas Idol !
Hajmo si SMS-om da glasamo za Canadian Idol ove godine.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 17.48 (регистровани члан)

Ajde samo još napisi molim te da ćeš sedeti na klupi pored Ilije i da ćeš mu davati savete. Smaras bre. Gubim vreme sa tobom.

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 17.50 (регистровани члан)

Još sad kad je polozio za bageristu ...

... Ima da tjera lale po terenu Smile

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 17.51 (регистровани члан)

Chelsea nemoj da kaže on svojoj ribi koja je inače sestra od strica jednog od vidjenih Grobara pa da na...es????

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 17.53 (регистровани члан)

I odmah će da pozove Cumeta i da mu kaže da onaj Chelsea mnogo sere..

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 17.54 (регистровани члан)

E onda si stvarno na...ao???

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 18.03 (регистровани члан)

Samo se vi zezajte, Poki je već u avionu. Sutra kad stigne u Lajpcig, mojne da bude „nisam ja cika Poki, i neću nikad vise”.

C-H-E-L-S-E-a (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 18.07 (регистровани члан)

A karte je dobio direktno od jednog od vidjenijih Grobara ...

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.07 (регистровани члан)

A nije ti rekao da ima presjedanje u Leeds-u gdje ga ceka celavi Glenn i njegova ekipa da mu se pridruže ?

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 18.08 (регистровани члан)

Sarma nemoj da talasas da nebi on rekao svojoj ribi koja je inače sestra od strica jednog od vidjenijih Grobara pa posle da bude ma cika Poki ja sam ih samo upozoravao?????

DaneZR - 7. јуни 2006. у 18.10 (регистровани члан)

još kad pozove njegove opasne ortake,tek tad smo ga na*ebali...

ja sam ovde izgleda ispao najveci konj posto sam otvorio ovaj topic...

manite dete,neka uziva u iluzijama...

Poki,majstore...

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.11 (регистровани члан)

Nemoj da dobijes po 'Petah) Tikvi !

Smile)))

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 18.13 (регистровани члан)

Ili po PSV ( Po Sred Vagine ) ...

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 18.15 (регистровани члан)

Poki se upravo javio putem satelitskog telefona. Kaže da se trenutno nalazi na 12400m nadmorske visine. Temperatura vazduha je oko -67 C, nebo je čisto i let od Vinipega do Lajpciga bi trebao da traje oko 11 sati, sto je bilo i predvidjeno prije poletanja. Malo je baronisao po avionu jer mu pavijani iz Moldavske avio kompanije „Ciu-Ciu Tup-Tup” nisu dali pristup Serbian Cafe-u, ali su ipak popustili na intervenciju jednog od vidjenijih grobara.

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.15 (регистровани члан)

Chelsea,

A ja mislio da ti to PSV dode ko neka varijanta za HSV koja glasi „Petarda SV” Smile

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 18.16 (регистровани члан)

Sarma ja te lepo upozorio a ti opet!!!!

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 18.17 (регистровани члан)

Pretio je ubitstvom rukovodstva Serifa iz Moldavije ako avion ne sleti u Leeds...

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 18.24 (регистровани члан)

Kontrola leta javlja neko cudno baronisanje u avionu. Jedan od clanova posade je uspjeo da se javi porodici i kroz plac izusti svojoj supruzi „draga, poljubi cerku za mene”. Interpol pokusava da uspostavi kontakt sa Pokijem i da vidi koji su njegovi zahtjevi.

Šta će dalje da se desava u najnovijoj epizodi o Pokijevim dogodavstinama, saznacete ako ostanete uz Prvi program Serbian Cafe-a.

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.44 (регистровани члан)

Kako saznajmo Poki je iskocio iz aviona negdje iznad Grenlenda.
Lokalno stanovnistvo izjavljuje da se doticni docepao nekog bagera i da pici ka istocnoj obali gdje ga ceka podmornica koja će ga prevesti do Liverpool-a ...

C-H-E-L-s-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 18.47 (регистровани члан)

Nude mu državljanstvo, ali njegov cilj je Liverpool i Leeds. Celavi Glenn jedva ceka da naprave rusvaj po Leedsu, a onda pravac Leipzig.

Centarhalf (Bio huligan) - 7. јуни 2006. у 18.52 (регистровани члан)

Poki razbijaju te ovi tvoji...hahahahhahaaaa
Imao tu (ne)sreću da vidim Vinipeg!Boze, stajga u Lajkovcu kao metropola za taj grad.Nego ljudi vi bacate lovu na gledanje tamo neke repke,uzas?!U Z A S ! ! !
p.s.moj prvi i posledji komentar u vezi te i takve repke.Živela Srbija!

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.52 (регистровани члан)

Penny Lane će da gori ...

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 18.54 (регистровани члан)

Dobijanje podmornice od KGB-a, je bila djecija igra, jer bratski narod Rusije još uvijek pamti Pokijeve rijeci utjehe, kako nanjvisim državnim zvanicnicima, tako i porodicama nastradalih mornara poslije cuvene tragedije podmornice Kursk.

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 18.55 (регистровани члан)

U Stutgartu sam, ispred gajbe matorog barona Celzija. Gledam mu ženu dok se tusira.

Dane dete koje si ti godiste?

Sarmo pozdravila te plavokosa Inga i pitala me, da li si se okupao? Ili još smrdis na burek?

Nekrofile, čuo sam se sa tvojim ortakom Bojketom. Kavez u zooloskom vrtu je za tebe rezervisan.

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 18.57 (регистровани члан)

Ledzend jarane, imaš pozdrav od zema iz burekdzinice.

Cenatrhalfe, ostavi mi telefon.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 18.59 (регистровани члан)

Javlja se Poki. Rusi su mu obezbedili čak i Internet pristup u podmornici. Još je u soku od skakanja iz aviona i pricinjava mu se da je u Stuttgartu...

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 18.59 (регистровани члан)

>> Nekrofile, čuo sam se sa tvojim ortakom Bojketom. Kavez u zooloskom vrtu je za tebe rezervisan.



Ljudi,

Sad znam ko je Podbara ... To je Ivan (cuvar zooloskog vrta) iz Undergrounda !

Smile))

Centarhalf (Bio huligan) - 7. јуни 2006. у 18.59 (регистровани члан)

Ocu ako kažeš „R”!

Enjoy_Sarma - 7. јуни 2006. у 19.02 (регистровани члан)

Poki je upravo sjeo za kontrolni pult podmornice. Kaže da komande u podmornici nisu ni priblizno slične kao kod Vinipeskih konja i magaraca, ali snaci će se već nekako.

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 19.07 (регистровани члан)

Poki koji Bojke iz kog kraja mislim???
Evo i ja se bas sada čuo sa jednim vidjenijim Grobarom koji ima sestu od strica a ona se zabavlja sa nekim iz kanade???

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 19.13 (регистровани члан)

Podmornica stize u Liverpool samo sto nije izronila u luci već je Poki masinom uletio u Mersey !

Tako ga je cekala ekipa sa Anfield-a i najahali su bicikla ... Pravac Leeds preko Nottingham-a ...

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 19.14 (регистровани члан)

samo da se u sumi neizgubi

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 19.14 (регистровани члан)

Bojke-Vuk Bojovic. Zna Celzijeva žena, trpao je majmun Semi, dok baron radi i baronise ovde.

Cetarhalfe, čuo sam da si sa seljanima u talu. Valjas kajmak po Klivlendu.

Sarmo, ja odavno nisam u Vinipegu.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 19.15 (регистровани члан)

Nagovaraju ga da se mani reprezentacije Srbije i da ide sa njima za Frankfurt u subotu. Ali, Poki se opet pokazao ka pravi patriota...

Necrophiles (Umetnik) - 7. јуни 2006. у 19.16 (регистровани члан)

poki mojne nisko,cemu nervoza????

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 19.17 (регистровани члан)

Poki,

Pa nisi se hvalio kako si nasao novi smjestaj u novoj ludnici u susjednoj ti državi Alberta, i to u Olimpijskom gradu !

Smile

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 19.19 (регистровани члан)

Ma obecali mu ovi da će ga voditi da obide Goëthehaus, rodnu kucu slvanog huligana Goëthe inače navijac Eintrachta.

C-H-E-L-s-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 19.22 (регистровани члан)

A ja sam stvarno mislio da se zeza kada je napisao da leti za Leipzig...

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 19.23 (регистровани члан)

Celzi cepas li zavese dok gledaš ID?

Centarhalf (Bio huligan) - 7. јуни 2006. у 19.26 (регистровани члан)

Poki odakle sad pa te prozivke.Odakle izvuce Klivlend?Ja poznajem Stefana i znam da te isamarao u Cikagu(Milvokiju)kad si bio kod onog našeg lika(mislim da se lik javlja pod nikom KENNY,nisam proveravao).Ali to što je decko iz Klivlenda ne znači da sam i ja.

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 19.26 (регистровани члан)

Celzi u kojoj su ti crkvi krstena deca?

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 19.30 (регистровани члан)

Nervozan si Poki. Uhvatile te godine... Ja imam ženu i decu.. A ti ???

Legenda (DVB) - 7. јуни 2006. у 19.31 (регистровани члан)

On ima medicinsku sestru i psihologa.

C-H-E-L-S-E-A (volim Partizan) - 7. јуни 2006. у 19.32 (регистровани члан)

Smile

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 7. јуни 2006. у 19.37 (регистровани члан)

Brate, ja kada nešto uradim ja za to imam i dokaz. To sto si ti nacuo to je toliko netačno da nemas pojma.

Celzi imaš ženu, ali da li su deca tvoja? Ja sam mladji od tebe u svakom slučaju, tako da dok dodjem do tridesete ozenicu se deset puta.

Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 11 Jul 2006 16:39    Post subject: Reply with quote

dosao je vrati se u staro jato.... evo nesto bi se i selio

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/23/008380997.html?19
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 20 Jul 2006 22:19    Post subject: Reply with quote

Cenjeni lik je izmedju ostalog vec skoro dve ili tri godine potpuno posvetio svoj zivot Repu i beogradskom slengu, urbanoj poeziji.

Jenu od stvari koju mi je repovao i nikad necu da je zaboravim je
"Nisam trebao"

Glava mi rasterecena,
keka je obezbedjena,
Gde god da izadjem,
proganjaju me nalaze,

a niko nije svestan,
da se kajem,
da me prate tamne price,
da ne postoji a da nisam overio neko pice,
a zivota je malo osalog svega bice.

Ne ne ja nisam trebao,
sta da ti pricam mnogo se zezalo,
Ne ne ja nisam trebao,
i nisam se predao.

Ne znam kako vec dalje ide ali ovoliko sam upamtio.
Cak sam ga i snimao kamerom itd.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 20 Jul 2006 23:32    Post subject: Reply with quote

pesma isti kao on (kristijan):

Mislio sam mogu sam naci pos'o legalan,
ne volim ilegalne pare, Legija rece "Pokusaj,
osnuj sam svoj klan, Kristijan ti s mardelja kovertu salje",
a nesreca k'o i drot mrtvog Siptara trazi, nekog
da ti poveruje kad padnes pa se vadis, od suprotnog
zakona jace, ilegalu vise privlace...

Sam, tetoviran i razbijen od batina, k'o
kriminalac bez cilja moja prica je na Kristijanovu
narod podsetila, sam tetoviran dotak'o sam sva dna
zar je moja sudbina morala biti ista k'o i njegova...

Zeleo sam Draganu(ne Mirkovic) veselu i laganu
zenu koja dobro blajvi.... Da me malo zagreje,
da me napali kad stenje, da mi dan u mracnu
celiju vrati, a nesreca k'o i drot mrtvog Kuma trazi
da ti poveruje kad na kilo belog te izvali, od suprotnog
zakona jace, ilegalu vise privlace...

Pozdrav mom ortaku Kristijanu!




pesma joca amsterdam

Sunce

Joca Amsterdam

Radijus kretanja mu je uvek bio poznat, smekerska prica
i skupa odela, Duja Becirevic mu bio k'o brat, puna
kola cica, a on bese tacan k'o sat u separeu casti
ortake gladne akcije, uvek je znao da zapali pre racije
sufle raznih pica idu na njegove
racune kada namigne kelnerici pogledom k'o kod zmije
uvek druga prica iza svake noci tu se krije...

K'o mali ja sam sanj'o u restoranu "Sunce" da budem k'o on,
a jedan od ortaka javio mi juce da ost'o je bez ledja da nema vise nikoga
da na mardelju je sam, bez odela, veza prihoda- Joca Amsterdam covek
sa prosvercovanih 42kg heroina, covek koji uvek je navik'o da ima, oko
sebe ljude proverene akcije, kada sklapa se posao on bio car je...

Rece mi ortak kontraobavestajac,
da je vladavina kriminalca kratkoga sjaja, danas si trazen dok sistemu trebas, sutra si unakazen na otpadu,
ako se k'o Stevica ne das, slusao sam price raznih lisaca sa ulice,
pre ili kasnije ortaci pokazu ti pravo lice tada je kasno, shvatis da je
svuda ista slika, Joca bio je jak sada je samo izbledela slika...

Joca sada ceka svoje izrucenje ortaci mu u Hagu Stanisic ne misli
na pomirenje, Joce ce setiti ako ga neko plati, u protivnom
ce nastaviti da mu lik i delo blati- svako kada je u skripcu
izbeci ce udarce, mamlazi poput mene- pokusace da druge
zastite, Joca je bio nekad postovan, a sada na dnu je...

I sve njegove akcije zavrsavaju se iza celije,
o pricama kakav je nekad bio slusace mladje
delije, o tome da bude mocan k'o on sanjace
svaki klinac, da ne dozivi sudbinu Arkana
pozelece svaki caletov mezimac, po gradu
se sire jajare bez stila, Beograd je odavno
post'o grad dilera i debila sto kaze ortak iz
Sindikata zamenjene su vrednosti, o Joci
sada brinu likovi iz Drzavne Bezbednosti,
sto pogacu su istu sa njim svojevremeno
lomili, po bordelima u skupim sarama,
lepo se provodili nedovoljno dokaza
za trideset ubistava preko cetrdeset
kila odjednom se stvara i dovoljna
evidencija da bi se donela presuda...

Sanjao sam Legiju da pali iz Cezara,
sut pandura u dupe i on za ogradu se
hvata, odranih dlanova prebacuje
Zvezdana ortaka, tri rafala remete noc
i Legija u lokvu pada...

Da li je ovo sudbina svakog kriminalca,
da na kraju izigrava zrtvenoga jarca, da
umesto slave kurvi i bordela u crne dzakove
im dzelati pakuju tela...
_________________
Чија је оно Звезда, лепша него даница
Оно је моја Звезда, што ми лежи крај срца
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 26 Jul 2006 00:13    Post subject: Reply with quote

eno ga..odlican je opet nije uzimao tablete pa je opet onaj stari...radnja Sarajevo,Mostar,Zeljo ee to mu je specijalizacija...ne ozbiljno, eno pise i da je bio na osnivanju J U Smile

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/23/008456034.html?94
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 28 Jul 2006 08:40    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
eno ga..odlican je opet nije uzimao tablete pa je opet onaj stari...radnja Sarajevo,Mostar,Zeljo ee to mu je specijalizacija...ne ozbiljno, eno pise i da je bio na osnivanju J U Smile

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/23/008456034.html?94

Znaci Poki je legenda,da nije njega sad ne bih znao da su Horde Zla farbale kosu temperama,da bi licili na Sex Pistolse.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Fotelja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: 28 Jul 2006 16:53    Post subject: Reply with quote

Samo da javim da sam licno upoznao Podbaru, a zivio je u stanu ispod mog godinu dana. Koliko god pretjera sa komentarima opet mu nista nebi ni pokusao uradit jer je decko totalno puko.

Podbara se u to vrijeme (1996te) non stop svadjao sa nekim chichom koji se svaki dan pred zgradom brijao. Uglavnom chicha jednom pokazao Podbari neki policijski bedz koji je ocigledno bio igracka, i Poki se usrao i prestao da ga terorise. Inace ima tu puno stvari koje podsjecaju na Dejana, uglavnom znam da se igrao zmurke sa djecom mladjom 5-6 godina od sebe, mislim covjek nije sav sa sobom jebiga.
_________________
Опусти се мало, линију извуци...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 03 Aug 2006 20:23    Post subject: Reply with quote

отворио је Поки срце...

Quote:
Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 31. maj 2006. u 02.52 (registrovani član)

E nadovez'o bi' se i samo još malo proširio Jovaninu teoriju, ali bih samo da kažem da su žene bolji ortaci od muskaraca. Zašto? Pa neće da ti startuju devojku, neće da te iznevere, neće da te ispale... Ako ti neće pomoći, neće ti ni odmoci provereno... Ne kažem da nemam drugare, ali drugarice se poznaju na delu- kada upadnes u frku sa zakonom. Ili u bilo koju drugu vrstu frke, ne mora biti krivicno delo. Koje sam samo naveo k'o primer. Ja imam par ljudi(jednog ovde), za koje mogu da garantujem da su mi ortaci... Ovi ostali Boze sacuvaj...

_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Fotelja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: 04 Aug 2006 00:01    Post subject: Reply with quote

Поки је преко чата био смувао неку рибу из Чикага. Сјећам се тачно кад је ишао да је упозна, могу само мислит које је паре пукао само да оде тамо на 7 дана или колико је већ био. Углавном он је причао те неке своје измишљотине, како је радио са криминалцима у Београду и како је и даље у контакту са њима итд. Ваљда се кучка на то ложила такође па га позвала да је он упозна, ко зна можда је помислила да је овај прави гангстер и да ће далеко са њим далеко да догура. Класична спонзоруша. Поки је наводно по његовој причи упознао ту рибу, прву ноћ јој је лизао сисе у њеном стану и као ништа више се није десило. Другу ноћ дође њој Поки у стан, кад унутра нека мрцина чека га хоће да му јебе матер. Успоставило се да је риба уствари звала тог лика и рекла му да је Поки покушао да је силује и зато је та фрка и настала. Ваљда јој се није свидио Поки и сконтала је на крају ко је и шта је и да нема ништа од њега. И јебеш спонзорушу замало човјека да убије Smile Поки је наравно се извукао, није га тај лик ухватио, не сјећам се тачно шта је било углавном је извукао живу главу.

Не знам што сам то испричао, али ето за Покијеве фанове још једна Дејанова враголија.
_________________
Опусти се мало, линију извуци...
Back to top
View user's profile Send private message
Fotelja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: 04 Aug 2006 00:03    Post subject: Reply with quote

Извињавам се на правописним грешкама, набрзину сам написао а тек сад видим да нема едит опција. јбг.
_________________
Опусти се мало, линију извуци...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 05 Aug 2006 07:36    Post subject: Reply with quote

јебеш кокаин Поки је јачи и бољи..

Обрати пажњу на Фрушкогорца...осам месеци провео у Каменици а оставио целу младост...е маладости пуста од осам месеци...

http://www.sremskakamenica.org.yu/forum/viewtopic.php?t=15&postdays=0&postorder=asc&start=15

одличан је у једном посту навија ѕа партизане а у другом ѕа офку, па се опет на лето враћа у Србију...е толико лета прође а Подбара нема па нема..

http://www.sremskakamenica.org.yu/forum/viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 07 Aug 2006 09:54    Post subject: Reply with quote

Posto samo povremeno svratim da procitam ovu temu, a nemam pojma ko je lik, da li nekog ne mrzi da mi u najkracim mogucim crtama objasni ko je on i sta ustvari glumi. Rolling Eyes
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 07 Aug 2006 10:04    Post subject: Reply with quote

Спартакусе види гледај овако Very Happy
Дејан... он ти је као рецимо шпанска серија ако си пропустио првих рецимо 400 епизода сада у 1200ој тешко је то објаснити....
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop