DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:03    Post subject: Reply with quote

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/new//read.php?num=36&id=10100418&thr
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:05    Post subject: Reply with quote

Vosha-Zvezda
lestat (Vampir) - 14. april 2007. u 17.41 (registrovani član)

0:0 sve u svemu bezveze utakmica ali smo uzeli bod.Ponashanje prestonichkih djilkosha nema svrhe komentarisati.

sindikatski (spontani aplauzi) - 18. april 2007. u 20.40 (registrovani član)

Ne treba biti ekstreman. Zbog jedne kvarne jabuke, korpa se ne baca. Ali da gaze na sve nebeogradsko istina je. Ja poznajem dodushe desetak ljudi iz prestonice koji su da kažem normalni i prijatni za druzenje. A u Novom Sadu imam drugare do groba... Pozdrav od veterana ovih diskusija.

Lestat (Vampir) - 19. april 2007. u 05.37 (registrovani član)

Pazi imam i ja izuzetno puno drushtva u Bg-u,ali kad pochne utakmica sve se to zaboravlja Smile jbg takav sam.Nemam stvarno nishta protiv Beogradjana,naprotiv stvari koje ja zameram su vezane za uredjenje ove drzhave.Shto se tiche navijacha iz prestonice stojim iza toga da su djilkoshi i dzhukele jer se tako ponashaju gde god da odu.Jednom,dva puta napravish nerede...desi se,ali kad je to deceniju u kontinuitetu onda je to upravo to shto sam rekao,dzhukele.Pa neka se ljuti ko hotje...
Inache moja omiljena navijachka:„Mrzim Zvezdu i Partizan,mrzim Zemun mrzim Rad,mrzim tebe mrzim njega,mrzim ceo Beograd”.Hehehe to je uvek tako dok ne prođe utakmica,posle me da izvinish bash zabole...

sindikatski (spontani aplauzi) - 19. april 2007. u 11.09 (registrovani član)

Voleo bi' da dodju kod nas i da chupaju stolice:)
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:07    Post subject: Reply with quote

sindikatski (cocaine decesions) - 1. avgust 2007. u 18.03 (registrovani član)

Meni je Liman nekako najbolji, sad nebitno koji. A sad ako se zabode neki drugi deo grada nebitno.

Da, Beograd bas ima lepe nazive... Karaburma, Petlovo Brdo, Kanarevo Brdo:))))

O3PEHKO (Qualität im Quadrat) - 1. avgust 2007. u 18.59 (registrovani član)

3 - Zmaj Jovina, Dunavska i Pasiceva su ti u komsiluku i u svakom trenutku možeš da skoknes na kafu sa prijateljicama

Još samo da nađem„prijateljice” i sve mi je ravno, do Panonskog.

Sada idem do Jadranskog, cucemo se kada se vratim, a tada će vjerovatno i odluka o investiciji da padne.

vosacober (razna zanimanja) - 1. avgust 2007. u 22.15 (registrovani član)

Evo ti karta Novog Sada da se bolje snadjes.klikaj i uvecavaj.
http://www.ns-info.plus.co.yu/plan/mapa1.htm

Lestat (Vampir) - 2. avgust 2007. u 18.33 (registrovani član)

Nikad nigde sa Podbare,ali mislim da je ljudima koji dođu teško da se naviknu ovde.Limani su bolji,ja barem mislim tako.

Tragikomicna - 2. avgust 2007. u 20.37 (registrovani član)

Tek tako kažeš? Smile
Da čujemo tvoje argumente za Limane, Vampiru.

Lestat (Vampir) - 4. avgust 2007. u 09.01 (registrovani član)

Sve ti blizu a nisu bash dripci k'o mi ahahaha

bakljada (navijac) - 19. avgust 2007. u 10.05 (registrovani član)

Meni se svidja Kamenica, zbog mira, prirode i sto je taman toliko udaljena od grada, da si izolovan od zagadjenja i buke, a opet toliko blizu, da možeš za 5 minuta da dodjes do centra.

sindikatski (cocaine decesions) - 21. avgust 2007. u 00.54 (registrovani član)

Meni se svidja Kamenica, zbog mira, prirode i sto je taman toliko udaljena od grada, da si izolovan od zagadjenja i buke, a opet toliko blizu, da možeš za 5 minuta da dodjes do centra.

Živio sam u Kamenici i meni je to najbolja opcija za porodicni zivot. Kuca kraj Dunava, sve mi je blizu... Imam strasnu ekipu tamo. Kad se budem vidio sa nekim ljudima, biće to prijateljski susret... Srdacan... Svi se međusobno poznaju... Itd...

Za porodicu, Kamenica sa okolinom je sjajna upravo iz razloga koje si i sam naveo. A NS ti je blizu.

bakljada (navijac) - 21. avgust 2007. u 08.26 (registrovani član)

Ne samo za porodicu,najbolje zurke su ovde u kuci, imaš dvoriste, rostilj,nikom ne smeta muzika, vika.
Nikad mi neće biti jasno kako neko voli da živi u gradu, onoliki smog, buka od automobila. Recimo da moras da putujes ceo sat do grada, pa bih razumeo, ali čak i busom si u gradu za 10 minuta?!

sindikatski (cocaine decesions) - 21. avgust 2007. u 13.45 (registrovani član)

73-ka je l' tako? Ma burazere, do autobuske i zelj. stanice ti treba 20 minuta busom... Znaci mogu ja da živim u gradu, zivjecu za prvo vrijeme... Ali čim dodjem do nekih para, zna se... Kamenica.

bakljo gdje si u Kamenici? U gornjoj, donjoj? Nekad sam živio u Slobodana Bajica... Ispod Gajeve:))) Lijepa je Kamenica skroz... Novi Sad preko mosta. U pravu si za zurke, ali skroz...

FCV, nedeljom FKF...

bakljada (navijac) - 22. avgust 2007. u 15.21 (registrovani član)

Ja sam preko puta tatarskog brda, a za kamenicu idu 70,71,71,73...

sindikatski (cocaine decesions) - 22. avgust 2007. u 17.46 (registrovani član)

Da, 70, 71, 73... Tri busa... 73-ka je najbolja zato što okrece kod Zelj. i autobuske stanice...

happyface - 22. avgust 2007. u 23.34 (registrovani član)

A koliko moras da izdvojis odprilike za kucu ili recimo plac u Kamenici? Ozbiljno pitam interesuje me...

sindikatski (cocaine decesions) - 22. avgust 2007. u 23.53 (registrovani član)

Čuo sam da ima da se kupi kuca sa četiri sobe za 30-35.000e...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:08    Post subject: Reply with quote

Kako sa aerodroma do Novog Sada?
LifeOnMars (mrak) - 16. juli 2007. u 10.13 (registrovani član)

Kako je najlakse stici nekim javnim prevozom sa beogradskog aerodroma Nikola Tesla do Novog Sada direktno? Imaju li neki autobusi, kombiji, ko ih i odakle vozi i koliko kostaju?

hvala!!!!

basset (sluzbenik) - 17. juli 2007. u 12.08 (registrovani član)

Tel. +381649496699

mxm - 21. juli 2007. u 23.23 (registrovani član)

Prevoz iz Novog Sada do Surčina kombi vozilima 8+1, klimatizovano, radimo 24/7, legalan prevoz, osigurani putnici, moguće plaćanje i preko računa. Genelex Novi Sad 021/47-22-492 - 065GENELEX - 065 4363539 4500 din tura. Za skupljanje po adresama+200din po adresi

Komentar(i) :

NS Prevoz do aerodroma
Interesuje me da li je cena 60.00 Eura za ceo kombi i kolika je po osobi?

Od na Jan 01 1970 [ info za korisnika | Pošaljite poruku | IP : 81.18.54.106]
odgovor na pitanje
naravno cena je data za celo vozilo,od 1-8 putnika .Broj putnika deli iznos od 4500din ,a da li će to biti jedan ili 5 ili 8 ne utice na kilometrazu i okretanje tockova Smile) okrecu se sva 4 tocka jel tako ...sala

markovski (kellner) - 27. juli 2007. u 04.47 (registrovani član)

pustite sve ove preporuke
sa aerodroma vozi jat-ov autobus koji stoji odmah levo kad izlazite sa aerodroma
prodjite pored svih taxista i ne gledajte ih i pravo u autobus
izadjite na autobuskoj stanici i odite na salter i kupite kartu za NS gde će vam reci koji peron
autobusi voze veoma često i sigurno za NS
to je moja preporuka
sad sam se vratio i sve je bilo u redu čak mogu reci odlično
taxisti će vas ocerupati kao bozicnu gusku a sem toga svi skoro rade na crno i ako vam se nešto desi niste ni osigurani niti zakonom zasticeni
ja idem samo sa autobusom
ovo vam samo preporucujem
ako bas ne mozete nikako imam i broj ko prevozi ali idite autobusom kad naucite nije uopste problematično
svetski sam putnik

sindikatski (cocaine decesions) - 1. avgust 2007. u 18.20 (registrovani član)

Busevi su najsigurniji.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:11    Post subject: Reply with quote

clap


Pozdravi i prijateljstva

Zija sa autokomande
camypaj (student) - 27. juli 2007. u 00.15 (registrovani član)

Ako si još uvek ovde javi se. Secanja ne umiru. Jel tako grobaru?
p.s. ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE
Boske,Stane Magarac,Markus, MIlan Tip,Kepa,Pampi,Boki bokser, alo Grobari nema Vas...

sindikatski (cocaine decesions) - 27. juli 2007. u 02.46 (registrovani član)

Sudanac, Oki, Kufalo, Kenijac, General, Djidji, Nela, Mare, Dzeri, Pevac...

Jesam dobar a? Lično poznavao Djidjija(Bog da mu dusu prosti), lično poznajem Generala, čiji je bratanac moj dobar ortak...

KENNyKENNyKENNy (a gde si ti?) - 27. juli 2007. u 03.35 (registrovani član)

Umpax pax, voja krstarica, sloba bubamara, chita, chenta, braca xerc, steva shpil, kicha tramvaj, gogi gangster, milenko shibulja, pedja tozla, debeli voja, stamena, sudanac, koske, pende, zani, prlja, biber,
steva limun, boza kondukter, ave, viljuska, bure, rajko nolt, dzip gari,
todor zum zum, dzoni svila, rade argentinac, pacov, kiza, crni, zuti, beli, buca mazestik, ivica xong kong, milance, branko pilulice, bili grickalica, doktor, ambasador, centurion, suljpa, kiwi i mnogi mnogi drugi.

KENNyKENNyKENNy (a gde si ti?) - 27. juli 2007. u 03.39 (registrovani član)

A frajeri?!

Šta vi mislite o tome?

Mali_Jovke (Zamenik ministra u vladi) - 27. juli 2007. u 08.19 (registrovani član)

Pozdrav ekipi!

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 27. juli 2007. u 11.55 (registrovani član)

niko dzonija da pomene. a cule sto je poginuo i darfuru?

pozdrav za prvu ekipu i naravno jovketa.

KENNyKENNyKENNy (a gde si ti?) - 27. juli 2007. u 20.16 (registrovani član)

dzoni svila

sindikatski (cocaine decesions) - 27. juli 2007. u 20.27 (registrovani član)

Rene Cileanac, Klaudio Cileanac, Jusa Bulic, Dzoni Bomba, Ratko, Combe, Ledeni, Sule, Popaj, Bora, Piki, Vojin, Balavi Vule, Rambo stariji, Rambo mladji, Makartni, Beli, Guta, Saban, Ranko Maksi, Grunf, Rakija, Ultras London, Stotka, Pacov, Mali Milance, Gluvi Kolumbijac, Mitke, Boza Pelikan, Djole Pirocanac, Kimic, Sale, Licina, Knele, Maki, Zabac, Buca, coravi Matic, Koja, Rade nosonja, Braca sibicar, ludi Vjeko, Pejke, Buki Bonasera, Dzoni Flik, Dzombe, Lola, Daca Flamingos...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 17:30    Post subject: Reply with quote

Nunki - 24. avgust 2007. u 10.43 (registrovani član)

Lainovicev banditski nadimak je oduvek bio 'Lajavi', a ne 'Dugi'.

To 'Dugi' je on znatno kasnije sam sebi nadenuo. I nije se primilo, sem možda među autsajderima koji ga 'poznaju' iz novina.

sindikatski (cocaine decesions) - 24. avgust 2007. u 11.27 (registrovani član)

Djelimicno si u pravu. Lajavi to mu je bio nadimak, ali Novosadjani su ga zvali Dugi(zbog visine, trenirao je basket u mladosti). Lajavi(bio je poznat svuda i svima)... Dugi za prijatelje. Smrt za vas iz metropole, a znao je i kako će da strada... Jer ste jajare.

Nunki - 24. avgust 2007. u 12.01 (registrovani član)

Daj bre Podbaro, ti znaš da te uvazavam u smislu 'kultnog lika' ovih diskusija, ali ne pricaj o cemu ne znaš.

Lajavi je uvek bio Lajavi. To Dugi je samom sebi nadenuo znatno kasnije, negde početkom gradjanskog rata, kad se malo izdigao iz prasine sebi sličnih sitnih krimosa novosadskih, a 'Dugi' je smislio i nametao, jer ga je nerviralo da bozemoj i dalje bude 'Lajavi', takva velicina i 'autoritet' i 'ugledni biznismen'. Otkud Dugi - jer mu je po sopstvenoj tvrdji bila velika kita, a ne zato što je bio visok tipican duguljasti, glistoliki Crnogorac.

Za razliku od tebe, ne svojom voljom, jer sa takvim svetom uglavnom ne dolazim u kontakt, poznavao sam Lajavog. Kraj price.

Nunki - 24. avgust 2007. u 12.19 (registrovani član)

Uzgred Podbaro, upravo je obrnuto: ni jedan autenticni Novosadjanin nije čuo o Lajavom kao 'Dugom'. Kao sto sam i napisao u mom prvom postu. Taj njegov pokusaj nametanja novog nadimka je bio predmet sprdnje.

Lepo sam ti napisao, 'Dugi' je bio za one koji ga nisu poznavali.

U krugu 'familije' i sugradjana - Lajavi.

sindikatski (cocaine decesions) - 24. avgust 2007. u 12.39 (registrovani član)

Lajavi je htio da bije Kalabu izbacivaca „Kontrasta” '94 godine. Tada sam po prvi put vidio lika, o kome je čitav NS pricao sa postovanjem(ali ne i sa strahom).

Kalaba licka seljacina, bio je veci, jači od Lajavog. Ali se ovaj nije dao, nije odstupao. Do tuce nije doslo, samo zahvaljujuci momcima iz VU koji su smirili onu budalu na ulazu.

Poslije sam upoznao njegovog sina iz prvog braka, miran momak ni nalik na starog... Nebitno je, neke stvari nisu za javnost. Potukli smo se sa nekim facama ispred „Paradiza” ovaj izasao smijao se kaže „Biju ovi Bosanci, hajde na pice kod mene”... Ima tu prica, nisu za net. Postovao sam ga, jer nije dao djilkosima da se sire...

Asfalt (nezaposlen) - 24. avgust 2007. u 12.51 (registrovani član)

Cekaj,cekaj.Ne mogu da v erujem.Pa sindikalac je Dejan,onda ne mogu da verujem u šta si se izmetnuo.Strasnooooooo

sindikatski (cocaine decesions) - 24. avgust 2007. u 13.12 (registrovani član)

Cekaj,cekaj.Ne mogu da v erujem.Pa sindikalac je Dejan,onda ne mogu da verujem u šta si se izmetnuo.Strasnooooooo

Pa ja cekam da vidim, kad ćeš da provalis. Palo je tu dosta uvreda na moj racun, a ti bi trebao da znaš da ne cijenis ljude po tome kako pricaju, već da ih dijelis na ljude i smradove. Ja sam povukao rucnu, pokusao sam da ti dam neki znak, da skontas da sam ja... Ali eto. Zao mi je sto smo ovako zakrvili bezveze...

Nunki - 24. avgust 2007. u 13.27 (registrovani član)

I mi lajavog imamo

Mada nije bio ni rođeni Novosađanin, ni iz stare vojvođanske kuće, i mada je suviše brzo „ni iz čega” postao suviše bogat, Branislav Lainović je nekako bio prihvaćen u ovom dosta samozaljubljenom gradu.

Već i sama činjenica da je dobio sasvim lalinski nadimak – Lajavi, upućuje na jedan od razloga što su ga Novosađani dosta brzo počeli smatrati svojim – pa makar koliko bio suviše silan i silovit za ovdašnje običaje i navike. Jer gospodin Lainović je bio pričljiv čovek, lak na poznanstvu i u komunikaciji, pa čak i spreman na večito novosadsko opako zavitlavanje. (...)

/Vreme broj 481, 25. mart 2000./

sindikatski (cocaine decesions) - 24. avgust 2007. u 14.07 (registrovani član)

Cova je iz Vrbasa...

Nunki - 24. avgust 2007. u 14.16 (registrovani član)

Jesi li napokon izguglao?
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 24 Aug 2007 19:22    Post subject: Reply with quote

ЛУДОУЈЕДИЊЕНO wrote:
clap



Rene Cileanac, Klaudio Cileanac, Jusa Bulic, Dzoni Bomba, Ratko, Combe, Ledeni, Sule, Popaj, Bora, Piki, Vojin, Balavi Vule, Rambo stariji, Rambo mladji, Makartni, Beli, Guta, Saban, Ranko Maksi, Grunf, Rakija, Ultras London, Stotka, Pacov, Mali Milance, Gluvi Kolumbijac, Mitke, Boza Pelikan, Djole Pirocanac, Kimic, Sale, Licina, Knele, Maki, Zabac, Buca, coravi Matic, Koja, Rade nosonja, Braca sibicar, ludi Vjeko, Pejke, Buki Bonasera, Dzoni Flik, Dzombe, Lola, Daca Flamingos...


Види, види... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 24 Aug 2007 19:39    Post subject: Reply with quote

ЛУДОУЈЕДИЊЕНO wrote:


Umpax pax, voja krstarica, sloba bubamara, chita, chenta, braca xerc, steva shpil, kicha tramvaj, gogi gangster, milenko shibulja, pedja tozla, debeli voja, stamena, sudanac, koske, pende, zani, prlja, biber,
steva limun, boza kondukter, ave, viljuska, bure, rajko nolt, dzip gari,
todor zum zum, dzoni svila, rade argentinac, pacov, kiza, crni, zuti, beli, buca mazestik, ivica xong kong, milance, branko pilulice, bili grickalica, doktor, ambasador, centurion, suljpa, kiwi i mnogi mnogi drugi.


Стварно види, види Laughing .
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 22 Sep 2007 10:55    Post subject: Reply with quote

Najnovije akcije direktno iz Engleske...

TotalnoDrukciji (Free Spirit) - 22. septembar 2007. u 02.14 (registrovani član)

Meni je u toj vijesti sve OK. Ljudi se sjetili starog kolege i uplatili neku kintu. Super. Realno gledajuci, šta njih boli racku za nas kao i većinu nas za njih. Kinta je kinta.

Za ove iznad. Slučajno sam otvorio ovaj topik. Strasno koji ste vi moroni. Strasno.

TotalnoDrukciji (Free Spirit) - 22. septembar 2007. u 02.26 (registrovani član)

A za ovog vozaca splavova... Vidim nešto ti smeta moja nova domovina Kanada pa je zoves tako pogrdnim imenom. Propao si negdje na zapadu jer si luzer pa onda se praznis preko neta.

Meni je dobra. Kucam sa novog racunara, sve fercera, dosao kuci sa posla novim autom, mosh mislit presao ispod 3000km, pijem viski i kiselu Made In Germany dok kuliram i slusam The Jesus & Mary Chain. Oko mene fotke sa putovanja, Kuba, Grcka, Njemacka, Beograd, Novi Sad, Dubrovnik...I sve to samo običnim radom. Kuca, posao, kuca, vikend i tako to. Sasvim običan zivot običnog covjeka. Da sam to mogao imati dole bio bih presretan. Yebi ga, dole puno ljudi tvog tipa koji prodaju muda za bubrege. Njima sve a ostalima ništa i sve to u cilju nacionalnih interesa. Whatever...

===============================================

KENNyKENNyKENNy (a gde si ti?) - 22. septembar 2007. u 07.48 (registrovani član)

Nisam mogao da izdržim a da ne protumacim ovo.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Meni je dobra. Kucam sa novog racunara, sve fercera, dosao kuci sa posla novim autom, mosh mislit presao ispod 3000km, pijem viski i kiselu Made In Germany dok kuliram i slusam The Jesus & Mary Chain. Oko mene fotke sa putovanja, Kuba, Grcka, Njemacka, Beograd, Novi Sad, Dubrovnik...I sve to samo običnim radom. Kuca, posao, kuca, vikend i tako to. Sasvim običan zivot običnog covjeka. Da sam to mogao imati dole bio bih presretan. Yebi ga, dole puno ljudi tvog tipa koji prodaju muda za bubrege. Njima sve a ostalima ništa i sve to u cilju nacionalnih interesa. Whatever...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Do jajaj mi je teško. Javljam se sa nekog racunara ali sam kod tetke koja je dobila naredbe da mi kontrolise svaki korak jer ni sam sebi ne verujem. Tetka se vratila kuci sa novim kolima i ne sme nigde da me izvede, po ceo dan blejim ko i kod kuce samo sto ovde pijem sok i lekove sto je ipak malo bolje nego voda. Xisterisem jer me prepadaju crkvena zvona u ovom nekom malom gradu u engleskoj i samo govorim sebi slusaj ono sto Dzoni peva, ono sto Djordje peva, ili ako ništa drugo zadnju stvar od 357 koju još nisam napamet naucio ali uskoro ću. Gledam neki kalendar i neke slike tetkine i njenix prijatelja kako putuju svetom a ja nigde ne idem jer nikad u zivotu nisam radio i nemam svoju kintu. Soba, kupatilo, soba, kupatilo i tako to.
Takav mi je zivot, pun dogadjaja. Ustvari ja muda nikad ni nisam imao za prodaju. Svi imaju sve a ja nemam ništa i to sve mi nešto nije bas najjasnije. My name is Podbara i stavicu tri tacke u nadi da me niko ne prepozna...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHHAHHAHAHHAH AHHAHHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAAAA
MA VOLIM TE KO BRATA PODBARA !!!
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 22 Sep 2007 10:58    Post subject: Reply with quote

Пардон, заборавио сам да пребацим на цирилицу.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 01 Nov 2007 11:28    Post subject: Reply with quote

и ево овај човек је коначноп заузео место које му припада
постао је интернет легенда Laughing
http://en.wikipedia.org/wiki/Net_legends

http://yousurp.com/dejan-stija-i
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 01 Nov 2007 11:48    Post subject: Reply with quote

Нема на википедији чланак о њему, требао би неко да га напише. Мислим да је Швалер најподобнији за такав задатак!
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 01 Nov 2007 18:04    Post subject: Reply with quote

http://www.radivizija.com/forum/viewtopic.php?t=2178&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ево човек решио да одговара на питања својих обожаваоца Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 12 Feb 2008 21:58    Post subject: Reply with quote

ко је светски шампион icon_king
http://img250.imageshack.us/img250/7632/kupww5.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 12 Feb 2008 21:59    Post subject: Reply with quote

http://www.radivizija.com/forum/viewtopic.php?p=105189&sid=1f9ca5a3bc9ce95a182c0f8d8e99303f
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic :: View next topic
Page 13 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop