DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
churug67
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2007
Posts: 93
Location: Novi Sad

PostPosted: 08 Jun 2007 15:35    Post subject: Reply with quote

оживео на фирмином форуму, ник ФКВ
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 09 Jun 2007 15:59    Post subject: Reply with quote

појавио се и на једном хип хоп форуму и доста се променио...Сад му је идол Саша Ћурчић и о њему прича ко да су пријатељи не знам какви и поистовећује се сњим али је доста резервисан пошто углавном већина људи зна ко је шта је Smile али кадткад излете из тастатуре надалеко чувене приче Very Happy
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 26 Jun 2007 08:30    Post subject: Reply with quote

опет јаше...као у стара добра времена
ОБОЖАВАОЦИ ОБАВЕЗНО ПРОЧИТАЈТЕ ОВО Поки сам са самим собом

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 12.17 (registrovani član)

Ne, brate. To je bilo poslije. Moje prvo susretanje sa carima sjevernog dijela Juzne Amerike datira još iz doba kad je Mance bio idol Juga. Kako je igrao taj decko, pa to je strasno. Sjecam se jedne prilike, ja i moj ortak Cule, inače jedan od vidjenijih cigana u kraju, prolazimo pored, još neizgradjenog, Zemunela, kad tamo Mance sam pika fucu. Znaci, 10 sat uvece, ja i Cule spremni za akciju, a Mance pika fucu i to bez reflektora. Mislim, šta da ti pricam kad sve znaš. Ostalo je istorija... Nego da se vratim na temu. Sticajem okolnosti sam upao u semu da malo skoknem do Kube. Kastro je uvijek bio likcina ipo. Evo kara Amere i dan danas. Čak su i bejzbol, njihov nacionalni sport, poceli da treniraju i ima da im jebu kevu sledećih 50 godina. Opet skrecem sa teme. Nego na Kubi, tacnije u popularnom turistickom mjestu Varaderu, upoznam izvjesnu Huanitu. Znaci, noge su mi se odužele kad sam je vidio! Ali čim sam se malo pribrao, curica je pala samo tako. Uz pricu mi rece da je iz Venecuele i da joj je ovo posljednji dan odmora! Mislim da ne treba da posebno naglasavam kako smo proveli tu noć,sto je i ocekivano. Ali desilo se nešto sto ni ja ni ona nismo ocekivali. Ljubav, brate! Po prvi put. Da se razumijemo, ja smatram da su srpkinje najbolje ribe na svijetu ali ovo je bilo nešto posebno. I tako se ja na nekom camcu prebacim do Karakasa, gdje me cekala Huanita. Moji kuci presvrnuli! Znaci, ja sam odlucio da se ne vracam. Keva place svaki dan, moli me da se vratim, cale prijeti prangijom... Uzas. A onda na scenu stupa lik sa početka price. Mance! Cule ga je sreo u Zemunelu i isprica šta se sa mnom desilo. Mance, bez pitanja, rece kako će iste veceri da svrati kod mojih da porazgovara sa mnom. Kad sam čuo Manceov glas preko zice, suze su mi krenule na oci. Ljubav je ljubav ali prva ljubav, ona crno-bela, je jača od svega brate! Tada sam stvarno shvatio šta znaci „Partizan se voli”. Zapalim ja nazad kuci, a ostalo znaš... Jedan je Mance...

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 12.23 (registrovani član)

ebote, placem od smeha haha brate, nisi ti sasvim sam Smile)

DijegoMaradona (fudbalski bog) - 25. juni 2007. u 12.32 (registrovani član)

Ovo je veoma koristan sajt koji razresava sve dileme oko vremenskih zona trenutno:

http://www.timeanddate.com/worldclock/

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 12.40 (registrovani član)

Zbog Mancea? Ma iskuliraj, brate. Nemoj da te ovi kapitalisticki bezdusnici vide u suzama. Šta oni znaju šta je ljubav prema klubu?

S_R_B_I_N - 25. juni 2007. u 12.46 (registrovani član)

joj, koji car. svaka cast Smile))

i šta bi sa Huanite ?

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 13.09 (registrovani član)

ma ne samo zbog mancea, čuo sam i da je tvoj ortak cule nestao u darfuru za vreme sukoba sa pobunjenicima. kažu da su nasli samo shlem sa zvezdinim grbom...

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 13.15 (registrovani član)

Jebiga, u mom kraju je to postala normalna stvar. Kad nema vise prangijanja na domaćoj sceni, onda se ide bilo gdje samo da je dobar provod. Imam jednog ortaka zapalio za Irak, drugi za Avganistan. A ja u ovoj vukojebini! Nego, jel prangijas ti po NYC-u? Si pokazao ovim camugama ko su Beogradjani?

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 13.37 (registrovani član)

brate dodjem u iskusenje (posebno na subway-u), al me trgne poternica izdata još dok sam harao srbijom. tako da, ne talasam i svima se smeskam.

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 13.52 (registrovani član)

Znam o cemu pricas brate. Meni u Srbiju nema povratka u skorije vrijeme. Dok se neke stvari ne rasciste. Pazi, ne bojim se ja Skele ali neću iz principa ovim srbozderima na vlasti da se predam. Neću da im priustim zadovoljstvo. Ali da ne sirimo pricu dalje. Mislim da se razumijemo.

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 13.59 (registrovani član)

Poki, hajde baci nešto u pero o antologijskoj utakmici protiv ceskog Samota (kad si bio ubacen među Romanticare).

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 14.06 (registrovani član)

Informacije koje sam pokupio za vrijeme inflitracije Romanticara su proslijedjene samo vodjama na Jugu. Brate, nema te sile kojoj bih te stvari odao, a kamoli pricao vama kulovima ovdje. Ja sam svoj zivot stavio na crtu za voljeni klub. Koliko vas može time da se pohvali? Ma daj, kome ja pricam...

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 14.13 (registrovani član)

Izvini brate, nisam imao namjeru da te uznemiravam. Hajde bar ispricaj neke detalje poslije te utakmice, detalji ispred Meka, kad su ti ona cetvorica skinsa iz UF-a napravili sacekusu.

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 14.24 (registrovani član)

ma koja cetvorica? nema ih kao da nikada nisu ni postojali, bre...pojela ih tama.

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 14.26 (registrovani član)

Svejedno, ja bih da to čujem iz prve urke.

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 14.28 (registrovani član)

Skinsi su posebna prica. Toj sacekusi su prethodili dogadjaji prethodnog ljeta. Dakle, dovedem ja Huanitu kod mene na gajbu. Nije se promjenila ni malo. Bomba! Prosetam je malo Knezom pa malo na Kalis, kad tamo skinjare! Indijanci se primili da je riba ganci jer je bila malo tamnija, a kad su meni vidjeli crno-beli sal oko vrata to je bilo dovoljno da nasrnu na nas. Uspio sam da je zgrabim i odgurnem u pravcu nekog grmlja, a ovim skinjarama demonstriram znanje borilackih vjestina. Jes' da su bili klinci ali 3 na 1 je i vise nego jednostrano. Onda dolazi taj, po njih, kobni susret sa Samotom. Iako sam promjenio frizuru, a oko vrata imao OFKin sal, jedan od skinjara me prepozna (on je bio jedan od ove trojice iz parka). Kulov se nabildao da sam ga jedva prepoznao. Šta su ti kompleksi brate? Vidim ja da je vrag odnio salu. Sreća, bio sam potpuno sam. Nisam smio da rizikujem da mi otkriju identitet pa sam se pobrinuo da ne budu u stanju da prepricavaju taj susret. Toliko...

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 14.29 (registrovani član)

NYC, da li se znamo brate? Pazi kad samo vidjeniji grobari znaju za ovo?! Koji trip jebote!!

Negotiator (provokator) - 25. juni 2007. u 14.31 (registrovani član)


Ovako ljudi, kako stvari stoje prava na prenose utakmica sa Kopa Amerika 2007 za podrucje SAD imaju Univision i TeleFutura ( mexicki kanali) tako da će Ameri teško moći bilo šta da prenose!!! NAravno ako imate ove kanale to i nije problem;) ( ja imam samo Univision, a ovaj drugi kanal duplo vise utakmica prenosi). Inače prava prenosa za Kanadu ima TLN.

Što se amrickih kanala tiče koliko vidim GOLTv će isto prenositi sve utakmice( nisam siguran koliko su to americki kanaali ali prenos će biti na engleskom).

Tako da ESPN i ostali manje vise otpadaju ali ko zna možda i nešto dogovore do sutra ili četvrtka kada ameri igraju prvu utakmicu.

pozdrav

Negotiator (provokator) - 25. juni 2007. u 14.43 (registrovani član)


Jel može neko da mi kaže jel na ovome kupu igraju prvi timovi ili će svi voditi mladje igrace??? Koliko vidim Ameri ne vode skoro nikoga ko je igrao na Gold Cup-u . Od onih koji su igrali Gold Cup oni vode samo tri igrača, ostali su većinom iz MLS-a i većinom mladji igrači.

pozdav

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 14.52 (registrovani član)

pazi, ne mogu puno da pricam. trazi me i previse ljudi. mnogima sam se zamerio. ne zato što sam ja los covek, nego, šta znam, uvek sam nekako bio u pogresno vreme i na pogresnom mestu. sretali smo se par puta iako nam srce kuca za drugi tim, na ovaj ili onaj način. secas se kada te je ostavila svetlana raznatovic, tada velickovic? brate, znam da ti nikada nije rekla, ali jednostvano se desilo, morala je da bude sa mnom. bio sam njen bog. poceo sam da je vodim na sever i ebiga, tamo je primetio arkan...na njega u to vreme nisam mogao, a dalji razvoj dogadjaja znaju svi. samo sto niko ne zna ko je nekoliko godina nakon toga skenjao arkana i zbog čega. a ja se smeskam kada god krene prica o tome. osveta je mnogo jaka stvar rodjache. no, bilo je to davno, ostavimo to iza nas.

inače, za dogadjaj iz ceske znam jer sam tamo u to vreme bio sa ekipom sa vozdovca. radili smo obijanje mac-ova po evropi. brate, velika lova je bila u igri. igrom slučaja smo bas u to vreme vrsili osmatranje objekta, pre zatvaranja. e tada smo videli da je izbilo neko @!#$. prepoznao sam te i sve mi se vratilo. i beograd i svetlana i nije mi bilo vise važno za koga navijas, krenuli smo da vadimo prangije, sve za brata iz bloka...međutim, dok smo mi izasli iz kola, ponovo je zavladala sablasna tisina. nigde nikoga, samo sam video lika kako odlazi sporednom ulicom u mrak. znao sam da si to ti...

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 15.18 (registrovani član)

Kad spomenu Cecu, sad znam ko si ti. Znam sa kim je furala između mene i Arkana. Sjecas se one scene na gostovanju u Rijeci, stojimo tamo, ja, ti, pokojni Arkan, mali Jovke iz blokova, pokojni Cile, Steva i Mikica, Arkan se nešto kurci, prica neke intimne detalje iz svog zivota sa fuksom, i onda mu ja spomenem onaj za onaj mladez kod Cece, znaš brate onaj na desnoj sisi? I tu Arkan popizdi (bog dusu da mu prosti). Krene prema meni, ja ga nabodem laktom u slijepocnicu, lokva krvi, velika frka. Sreća pa je tu bila starija ekipa pa se sve brzo smirilo. Kasnije se Arkan izvinio za baronisanje, ali nikad mu to nisam zaboravio kako je zbog fukse naletio na mene i to pred čitavom ekipom.

E, a šta je sa onom ekipom sa Vozdovca? Znaš kako je brate, nisam vise u kontaktu sa većinom ljudi iz tog kruga. Batalio sam navijanje i scenu. Gdje su Zumbul, Kepa, Dzoni, Urke i ostala ekipa?

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 15.21 (registrovani član)

Drago mi je da ovdje ima još vidjenijih faca, nebitno kom taboru pripadali. Smaraju ovi celziji, karudijani i ostali kvazinavijaci! Pozdrav za ekipu.

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 15.23 (registrovani član)

Ma brate, pusti indijance.

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 15.27 (registrovani član)

ebote pa to si ti. onaj mali, duga kosa, vecito neki metal, hard core punk...brate, nikada to neću zaboraviti. koliko si imao 14-15 kada si ga nalaktio? još uvek se o tome prica. tad ni ja nisam smeo na njega.

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 15.35 (registrovani član)

Brate, nemoj u detalje, znaš ko me sve trazi:)))

Što se tiče nabadanja sa Arkanom...sine, meni kad krv provre, ne gledam ko je ko, bijem po redu. Mislim, bio si tamo, sve si vidio, nemam šta da ti pricam i da izmišljam. Mislim, jedan Arkan da onako naleti na mene pred čitavom ekipom? Samo su ga bog i mali Jovke spasili tog dana.

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 15.49 (registrovani član)

ne brini ti ništa. broj imaš. samo treba da mi kažeš gde da dovedem ekipu i zapalicemo pola grada. ovi internet huligani su smesni, oni ne mogu čak ni da pojme to kroz šta smo mi prošli. samo da pogledam nekoga u oci, paralizovao bi ga. eh kad se setim kantride, pa pola rijeke ti se sklanjalo s puta posle toga.

hej, a jesi čuo da je mali jovke sada neki zamenik ministra u vladi? kako sam se smejao. nismo mogli da ga zadržimo a da ne overi neku benzinsku pumpu...menjaju se vremena.

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 16.21 (registrovani član)

Napio sam se Meksikancima iz kraja kad sam čuo za Jovketa. Drago mi je zbog klinca, iako ga nisam gotivio poslije one frke sa Arkanom. Tu su nam se putevi razisli, ali smo kasnije opet uspostavili prisne odnose kad smo se spremali da ovjerimo onu postu u Pozarevcu za koju nas je izdigao onaj pavijan sto su ga kasnije zvali rolna. Znaš da su ga Gica i Tomke zavili u rolnu tepiha i kotrljali niz Kalis dok nije propjevao.

Ovi internet huligani su smjesni. Sto bi rekao Toza sa Bezanije: „da ga pljnes zahrdjao bi”.

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 16.34 (registrovani član)

Čuo sam se sa Jovketom nedavno. Gleda da mi sredi neke lazne papire da bih mogao malo da skoknem do kraja. Ni ja ga nisam nešto posebno gotivio ali mali nije zaboravio odakle je dosao. To postujem. Vidis nije mi pricao to za tebe i Arkana. Mada kad bolje razmislim, ni ja se ne bih hvalio da sam tog barona branio. Koji je to indijanac ispao, nemam rijeci. A samo da razjasnim da ovo za Cecu nije tačno. Jeste da se fuksa palila na mene ali ja je ne bih tucao ni tudjim kurcem! Vidi na šta je danas spala? Da je proganjaju zbog nekih mahinacija propalog FK. Ljankase!

Enjoy-Sarma (sve) - 25. juni 2007. u 16.46 (registrovani član)

Ceca je bila radodajka, ali tek posto je sa mnom raskinula. Brate, da sam je vidio sa drugim, odmah bih joj glavu otkinuo. Da se razumijemo, nije to tipicno balkanski mentalitet, ali moja riba je moja riba, nema ona da se kara sa tamo nekim Arkanom. Kasnije sam digao ruke od nje jer sam imao neke seme sa Monikom Seles, ali me ispalio Boban. Nema veze brate, iz ove perspektive mi ni najmanje nije krivo. Fuksa da živi hiljadu godina neće proćiono sto sam ja sa ekipicom prolazio za jedan dan.

A za Jovketa kapa dole ako ti sredi papire. Klinac se namucio, dosao iz provincije u veliki grad, vredno sljakao, postovao starije i vidi ga sad. Svaka mu cast, ali ja nikad ne bih u politiku. Imao sam neke seme preko Cileta, ali neću da se blamiram pored faca koje su odjelo prvi put obukli kad su zavrsavali fax kod Karica, za tri soma maraka. Brate, gdje ja da sjedim u skupstini po čitav dan i da se raspravljam sa indijancima?

BojanKG-Radnicki (Kragujevac) - 25. juni 2007. u 16.52 (registrovani član)

Uh, jeboga, od ovoga može da se rikne Smile)

ciko1976 - 25. juni 2007. u 16.55 (registrovani član)

Šta je ovo ovde? Boze ti sacuvaj ovakvih bolesti!

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 25. juni 2007. u 16.56 (registrovani član)

Znam brate, ja bih onog Vucica već odrobijao samo zbog one govorne mane. Jel' zna iko normalno da prica u tim radikalima? A Tadici mi je već na listi zbog onog od par dana. Pazi indijanca da se on nekome izvinjava? Za ovakve stvari se u kraju bez oka ostajalo. Ali šta zna bosanceros? Dosao iz svoje vukojebine na asfalt, a sad glumi nešto. Malo je danas likova kao Jovke, koji odmah ukapiraju kako se na asfaltu rjesavaju stvari i zato je i dogurao tu gdje jeste.

nmNYC (zanimam se za zanimaciju...) - 25. juni 2007. u 17.06 (registrovani član)

ajde nemojte o politici. zbog toga smo svi tu gde jesmo, daleko od majke srbije. ja da sam ostao tamo, znam da bi ih sve već robijao. 5. oktobar bi bio decija priredba za ono sto bi nasa ekipa odradila po bg-u. živelo se za fight. kada god bi osetio da upadam u neku depresiju, navatali bi neke radovce i shibali bi ih dok ne pocnu da placu za milost. to me je uvek dizalo.

a svetlana, znam, svi su mi govorili da je rava, al srce ne bira. rođen sam na asfaltu, ali neke stvari te ipak savladaju. ljubav rodjaci, ljubav. ništa ne vidis...zao mi je sada, kako je zavrsila i sve. od tada sam oprezan, prvo prangija pa posle ljubav. samo verujem u svoju utoku i ortake. ženama ne vise...


_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
конотоби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 421

PostPosted: 27 Jun 2007 18:51    Post subject: Reply with quote

Very Happy плакао сам док сам ово читао.швалеру ако имаш још овога дај нам молим те ... thumbsup
Back to top
View user's profile Send private message
cheeky-бн-делије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2006
Posts: 77
Location: Бијељина, РС

PostPosted: 27 Jun 2007 21:26    Post subject: Reply with quote

Значи страшно thumbsup thumbsup thumbsup
Са ког је ово форума?
_________________
Да се на заборави , ради ђедова!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Зоран-Панчево
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2007
Posts: 43
Location: Ај'' погоди...

PostPosted: 27 Jun 2007 22:35    Post subject: Reply with quote

Овом лику треба да се дигне споменик на сред Кнез Михајлове, ма какви не само ту , у сваком граду треба да направе по МИНУМУМ један споменил. Тотални КРАЉ ... ! ! ! ! Дајте још.... thumbsup thumbsup thumbsup
_________________
Једина љубави живота мога...Звезда !
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tuki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Sep 2005
Posts: 3

PostPosted: 07 Jul 2007 08:11    Post subject: Reply with quote

[img]http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=4_podbara1.jpg[/img]

http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=4_podbara2.jpg

http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=4_podbara3.jpg

http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=4_podbara4.jpg
_________________
kad kod se probudim zapitam se jebote gde ja to zivim
Back to top
View user's profile Send private message
звезда у срцу
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Nov 2005
Posts: 567
Location: под барјаком

PostPosted: 07 Jul 2007 08:51    Post subject: Reply with quote

чини ми се да су већ биле ове слике
_________________
Верни били и остали, младост своју ти поклонили...
Back to top
View user's profile Send private message
Amici
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jan 2006
Posts: 255
Location: Нишлије

PostPosted: 07 Jul 2007 08:54    Post subject: Reply with quote

овај ретард, исти ко покојни Рушко из мог краја
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 08 Jul 2007 06:40    Post subject: Reply with quote

Laughing
Мени никако али никако није јасно да је њега неко икада било где бановао јер не могу да верујем да је он као неког "изнервирао". Знаци волео биx само да могу да видим лице било коме кога је Подбара изнервирао. Да га питам, како? Засто?
Ово су неке ствари из моје приватне колекције.

пријатељски савет #1
Како да будес веци смекер?!

Сент : Тхурсдаy, Маy 24, 2007 12:38 АМ
Субјецт : Тебра...

Морас да процитас следеце књиге, ако вец ниси:

Томас Ман- Царобни брег...

Лемонов- То сам ја Едицка...

Сто година самоце(заборавио сам ко је написао, али је класика)...

Тријумфална капија... Исто сам заборавио ко је аутор...

Дерек Хансен- Руцак с генералима...

Сартр- Муцнина...

Булгаков- Мајстор и Маргарита...

Патрик Сускинд- Парфем...

Емил Зола- Вода несто носи...

Херман Хессе- Степски вук(мада ово нам је била обавезна лектира у средњој сколи)...

Милан Кундера- Јануарска ноц, Моја проста дуса словенска...

Цехов- Реморкер...

Ето Кицхо ово су ти неке од класика које сам процитао у последњих пола године. Страсне ствари, велики мајстори са пером... Руска књизевност је цудо... Ма славенска уопсте...

П.с. Зао ми је сто нисам бољи познавалац компијутера јер биx одавно направио Покијев wеб са форумом и цхатом.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 08 Jul 2007 07:01    Post subject: Reply with quote

Сент : Мондаy, Јуне 10, 2002 7:04 ПМ
Субјецт : Здраво !

Помоз' Бог Милане!

Ма брате па ово СП је курац. Изгубио сам кинту. Банкротирацу. Мајке им га набијем ненормалне брате-играм кеца на Кореанце, они одиграју нересено. Играм цисту двојку на Белгију они се сјебу, нересено. Е једини Португал ме је колико-толико утесио. Као сто си и сам рекао. Ми, цобани са Карпата, они дивљаци из Цеске, Холанђани(Низоземци сто би xрцки рекли у уста их јебем католицка), играмо најлепси фудбал и ту нема прице. Е брате, навијам свим срцем за Мексико, да прођу даље. Да победе забаре или евентуално одиграју нересено. Кад аби Еквадор могао да победи xрцке. Где би ми крај био... Не знам матер им јебем.

Провалио сам брате- да си ступио у контакт са том xрватицом. Где се она налази?? Малу цу да лозим лома. Рекао сам себи-нецу да имам ниста са стоком. Инаце излазим са једном Мексиканком брате. То су људи. Прави Мексиканци, вец сам ти писао нисам зелео ниста да детаљисем по дискусијама из вец добро познатих разлога. Из Цанцуна јој је цела фамилија. Нас Србе изузетно цене, постују, а посебно нам се клањају због тога сто смо као православци стали на црту католицима. И њих брате, амери карају само тако. Мада леп је Цанцун брате... Има јако пуно Црногорске багре, све веце локале и фицека они дрзе! Знаци америцке крофне-слихтање и доле сљакаSmile Јеби га брате, ја сам цовек Сумадинац-моји су(кевини тацније) су из Аранђеловца па прицао сам ти вец. И оно Мексиканци су стварно људине. Цекамо то забадање између Барере и Моралеса. Они су се сви примили на Бареру као и ја. То је бокс буразеру.

Цуо си вероватно за Јевтиц презиме. Е па то ми је фамилија брате. Ја сам треца генерација која је одрасла у Београду. Знаци ово остаје између нас-презиме и све остало. Верујем ти, да ти не верујем не бих ти све ово ни писао. Не бих комуницирао са тобом.
Ментола, нета сто се тице. Све је то интернет пријатељу. Са'ватај ЕX-а поломи га-таман када се излеци ето и мене да га оверим јос једном. Јеси цуо, да је ноцас оверен Боско Буха испред хотела "Југославија"? Јавила ми ортакиња.
Ево ти брате јос једна мала информација у вези мене-па процени какав сам цовек. Моји не знају за то, засто да им говорим. Плацам алиментацију месецну ортакињи за клинку. Зао ми бре детета расте без цалета-то је најмање сто могу да уциним за њу и за дете. За мене цес тек цути имам у плану неке хуманитарне акције за брацу и сестре са КОЦМЕТА!

Нек' зиви СРПСТВО!
П.С. Поздрави маторог, иако не знам цовека, а ми се цујемо!
Дејан.

-----------------------------------------------------------------------------------
Nikada nisam u svom zivotu cuo i video nekoga kao Podbarau ali ni priblizno. Vestina i iskustvo Wink
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 08 Jul 2007 07:28    Post subject: Reply with quote

Подбару сам овде прво а онда и на другим сајтовима временом упознао. Овде је тада било невероватно како је било занимљиво. Ово данас ја лицно мислим да није ни 10% од оног сто је некад било. Једна особа која је тада комуницирала самном је рекла "да ли је он уопсте зив јел постоји" и одатле је све остало историја за мене и све оне којима је ово само "хумор".
Тада је било врло теско да се Подбари приђе јер му се претило фамилији, телефонски позиви у касне сате итд. Ја сам xтео да цовека цујем и видим и било ми је врло, врло теско да уопсте запоцнем било какву комуникацију јер се нисмо уопсте готивили тј. његов ник тада "волим партизан" и све остало и ја нисам успео да осетим правовремено и казем било је страсно теско кад се све сабере и одузме па и касније постирање слика итд.
Ја сам одабрао тактику и ово је треци или цетврти мејл а онда смо се цули и телефоном и видели итд.


Сент : Фридаy, Маy 10, 2002 2:05 ПМ
Субјецт : Ре: Зивело СРПСТВО!!!!

Помоз' Бог Брате Милане!

Нисам се одавно овако поздравио с' неким. Видим да смо ту близу година сто се тице, иако сам искрен да будем мислио да си-много старији од мене. Име ми знас, презиме такође. У мојој фамилији има свега. Од цетника, хајдука, преко партизана(знас и сам како је било дођу мобилису те, ни не питају те), па све до трговаца, економиста, правника, па и угледних доктора. Деда(Бог да му дусу прости) је својим знањем подигао пола Босне, науцио им докторе да буду пре свега људи, па тек онда доктори. Прадеда ми је био уцитељ брате. За време Краљевина. Цукундеда, хајдук и веома нацитан цовек. То је кевина страна. Моји су сви са кевине стране из Београда. Цукундеда је досао из Аранђеловца у Београд. Прадеда ми је радио тамо као уцитељ.


Цалетова страна. Ста да се прица? Деад је бацио партијску књизицу 46', због бараба. Цале његов је убијен за време Аустроугарске. Мислим брате теска цетницка фамилија, деду су мобилисали партизани да иде на Сремски фронт итд. Нисам крстен, јер су ми цалета зајебавали комунисти, али крстицу се ако Бог да и бицес позван, веруј ми...

Засто ти све ово прицам? Зато брате, сто смо хлеботворци, цестит сој немам цега да се пласим. Нити било кога да се пласим. Мислио сам да запалим вецерас код ортака мало, у зезање да се иде. Нема проблема, колико сам провалио два сата си иза мене. Не знам у којој си дрзави. Ја сам цуку иза Њујорка, тако да знас. Бицу вецерас до негде 7 у Њујорку 8 на гајби, цекацу да ме назовес. Па исцимај ме брате, ето бас бих волео да се мало исприцамо. Ја имам пар одлицних, искрених другара.
И дао бих руку за њих. Видис, уколико будес на Нијагари јави ми се. Слободно се јави, да дођес овамо. Да се зајебавамо, да видис ову насу примитиву да се смејемо. Видецес, како су клинци овде безобразни. Залетеце се на прву да те набоду одмах. Не воле ме, јер их не јебем ни 5% и казем оно сто ми на цуки лези. И мрзим глисере и Црногорце братеSmile Знаци слицни смо-ако не и исти. Докле год си искрен са мном, докле год ми не радис ниста иза леђа другари смо. Кад ме зајебес-умем да будем гадан. Не изигравам мангупа, а сви ови сто се мајмунису по нету доказују какве су и колике су цаве. Уколико будес исао на лето у Београд, писи ми обавезно ста се десава... Ето Србине па се јави...

Све за Српство, Српство ни за ста!

Деки.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Навијач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2006
Posts: 56

PostPosted: 08 Jul 2007 10:12    Post subject: Reply with quote

Веома одвратно изгледа текст без ш, ђ, ч...... боље је да не пребацујеш у ћирилицу.
_________________
Менталита НУЛА
Back to top
View user's profile Send private message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 08 Jul 2007 15:28    Post subject: Reply with quote

Тражио сам мало по нету његове бисере и закључујем да је невероватно! Laughing Колико је тај лик променио клубова и форума... Али свуда је добио трајни бан (Фирма, Јужна трибина, Рагби форум и тд.) Тај подбара је стварно легенда. Појављивао се на СербианКафе, БеоградКафе... Најбоље је било када је причао на Фирми о деведесетима, смех, смех и смех. Тај човек је био свуда, свуда се туко (највећи нет-хулиган у Србији), чак се упознао и са Цецом! Exclamation Какав лажов Laughing Гробари су чак тражили од њиховог админа да се подбарчић врати јер је легенда Very Happy Свуда су га одмах препознали. Невероватно како човек може да изгуби сопствени идентитет на нету. We can call him "slave of the internet" Very Happy Laughing
_________________
КОСОВО ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 08 Jul 2007 21:51    Post subject: Reply with quote

Тренутно лупета по рад и визија форуму.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 11 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop