DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 28 Jan 2007 16:16    Post subject: Reply with quote

Возим се бусом..
црнобелагарда (гробар) - 26. јануар 2007. у 19.01 (регистровани члан)
Свака ме киса на тебе подсети и
мирис твог парфема осетим, а знам
да ниси ту и да се изгубљене љубави
не врацају...

Денс поезија, деведесете, гузва испред „Дискометра” брз зивот, ко је јачи, ко има бољу тресу, јачи парфем, скупље патике. Живело се, сто каже она риба из цитуље за славу, а не за пет минута... Ех деведесете су биле цудо. Зивот је био десет пута опустенији него сада... Сада поцињу проблеми, луднице, само смарање...

Гледам ове клинке и размишљам... Како је до јаја бити у средњој сколи. Пази ниједну бригу на свету немас... Једина брига ти је да дођес у сколу, када ти се не иде на цасове искунтас или ако имаш зајебане маторце, да као запалис у сколу, а у ствари се нађес са ортацима и онда паљба у неки стек- за који нико не зна...

Цитање црне хронике у „Политици”. Ортак који је данас еминентни кримос, једном приликом је донео у сколу утоку... И сад сви блеје у њега, ја ништа... Као све је то нормално брате... И после ми прицају о дивљим крајевима, ларми, туцама...

Туце са суседним блоковима и са Земунцима... Легнес да спавас и негде у даљини цујес рафал... Исло се на кунт, уз „песму” каласњикова. Суморна јутра су поцињала са прицама „Брате знаш ко је убијен”?

Мени је једино зао, сто су на оном свету момци који су стварно били перспективни и који су могли да постану успесни у свом зивоту. Разлог сто сам опстао? Па свака жена је једно мало уметницко дело...

Волео би' да сретнем неког ортака из краја, па макар он био највеци 'коман, или прсотина... Лик и дело брате, постовање- све остало је небитно... Возим се бусом, одлутам тако... Гледам ове клинке овде. Не знају ни шта знаци другарство. Ја се сецам кад ми цале није дао на прославу календарске Нове године, тацније на доцек- зато што је имао осецај да ће деси нека глупост. И десила се. Децко, данас тезак наркоман пуцао ортаку код кога је била зурка у колено. Тај други лик исто 'коман на залост... Некада рагбиста Партизана. Ми исли да га гледамо... Волео би' да се видим са тим људима...

Реморкер...


--------------------------------------------------------------------------------

црнобелагарда (гробар) - 26. јануар 2007. у 19.52 (регистровани члан)
Химна свих денсера:

хттп://www.yоутубе.цом/wатцх?в=цбиАклхЕYxА
Laughing Very Happy Laughing Very Happy Wink
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 28 Jan 2007 19:02    Post subject: Reply with quote

Дај овај линк на латиници!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 30 Jan 2007 16:21    Post subject: Reply with quote

crnobelagarda (grobar) - 26. januar 2007. u 19.52 (registrovani član)
Himna svih densera:

http://www.youtube.com/watch?v=cbiAklhEYxA
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 30 Jan 2007 23:33    Post subject: Reply with quote

Е поки, поки...иди на лечење човече...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 09 Feb 2007 09:02    Post subject: Reply with quote

Quote:
stara_garda
Amater

ID aktiviran: Jan 2007
Lokacija: preko, pa levo
Poruka: 131
stara_garda

stara_garda je offline

Citiraj Poruku

Ja se izvinjavam, ali ja moram da napisem da ovde dolazim redovno... Do veceras sam citao, ali sam odlucio da vam se pridruzim.


Ево га, жив је...сада је из Земуна Cool

http://juznatribina.net/vbforum/index.php
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 11 Feb 2007 21:23    Post subject: Reply with quote

E, јесам вам рекао да сам упознао неку рибу која тврди да му је нека даља сестра од стрица?!
Ја се шокирао, риба до јаја изгледа, ем је скроз нормална и паметна за разлику од овог момбрила!!! Cool
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 15 Feb 2007 22:16    Post subject: Reply with quote

SPARTACUS wrote:
E, јесам вам рекао да сам упознао неку рибу која тврди да му је нека даља сестра од стрица?!
Ја се шокирао, риба до јаја изгледа, ем је скроз нормална и паметна за разлику од овог момбрила!!! Cool


немој тако није лепо тако причати о некоме кога ниси упознао..
ај види са том девојком има ли неких снимака са буразером....
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 15 Feb 2007 22:29    Post subject: Reply with quote

По задњим ифмормацијама са релације Канада-Винипег-Србија-Београд-Петровград,Поки изјавио да је купио кућу у Новом Саду и да се ускоро и у скорије време може и лично срести у Српској Атини!

Зли језици тврде да је то још једна од гнусних лажи,и да је његово срце заувек везано ѕа хладну Канаду!
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 20 Feb 2007 00:27    Post subject: Reply with quote

Pre oko mesec dana Podbari i meni su nesto namestili tako da nemamo sanse da postiramo na serbijankafeu. Ja kao Podbarin pulen sam iskljucivo bio razocaran zbog Podbare.
Sebe bi zrtvovao zbog Podbare bilo kad, bilo gde.
Inace moderatori tvrde da nismo banovani.

Elem, posle svega tri dana Podbara mi prvi put spominje kako je ova zima kao ni jedna druga. Kako pingvini urlaju i kukaju nebi li uzickali koju kintu za caj. Kako se sve zamrzlo i kako je i kompijuter nesto cudan.
I onda i prvi pokusaj samoubistva za koji me nije obavestio. Pokusao je da se ubije tako sto je skocio sa prozora na glavu. Ali radilo se o tome da je on na prvom spratu a snega je bio dva metra umalo ga udavivsi sto ga je iznerviralo jer je ipak xteo da tresne i okonca zivota ne da se udavi.

Znaci posle neuspelog pokusaja pocinje zajedno samnom da planira svoje ubistvo. Znaci samoubistvo iz zasede. Savetovao sam ga da imitira foku u xadson beju da ce ga kit ubica velicanstveno dokrajciti ali za Podbaru je to bilo nedovoljno. Reseno je bilo da otme avion, siluje sve taoce i onda posto ubije sve pilote i stjuardese da bez padobrana iskoci iz aviona pre nego sto bi pao, tako da posle ne bi mogli da ga boptuze za bilo sta.
Pokusao je da sam sebe skuva u kadi ali ga je zvuk telefona odvratio od smrti. Pokusao je da se upali benzinom. Da prokuta 10 bilijarskix kugli i jos toga mnogo mnogo mnogo, mnogo.


Sve u svemu bez zezanja Podbara je u bolnici i treba da izadje za dve nedelje jer je stvarno pokusao da izvrsi samoubistvo posto ne moze vise da postira na serbijankafeu.
Bez zezanja.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 21 Feb 2007 07:13    Post subject: Reply with quote

Швалер wrote:
Quote:
stara_garda
Amater

ID aktiviran: Jan 2007
Lokacija: preko, pa levo
Poruka: 131
stara_garda

stara_garda je offline

Citiraj Poruku

Ja se izvinjavam, ali ja moram da napisem da ovde dolazim redovno... Do veceras sam citao, ali sam odlucio da vam se pridruzim.


Ево га, жив је...сада је из Земуна Cool

http://juznatribina.net/vbforum/index.php

Ево најновији Покијев бисер са тог форума

Quote:
Umesto da igramo u LS svake godine, kao u kosarci- mi se blamiramo po domacem prvenstvu i ne znamo za duplu krunu... Ne trazi niko od ovih momaka da budu petostruki prvaci Evrope, ali zamislite kakva bi ludnica vladala na svakoj utakmici LS... Bilo bi tu indijane, ali bilo bi i iskrenih i pravih navijaca, a huk sa Juga bi satr'o svakog protivnika... O odlascima preko grane, gostovanjima i ludnicama s Partizanom. O tome ne smem ni da razmisljam...

Partizan je religija!

_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 21 Feb 2007 10:19    Post subject: Reply with quote

Quote:

Sve u svemu bez zezanja Podbara je u bolnici i treba da izadje za dve nedelje jer je stvarno pokusao da izvrsi samoubistvo posto ne moze vise da postira na serbijankafeu.
Bez zezanja.

па чекај ја сам мислио да смо ми овде због исте ствари ширење и дивљење њему једином Декију а не да измишљамо...

Знам да није у болници и да је у суботу виђен на журци где се отворено набацивао девојкама од 18 година...
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 21 Feb 2007 11:37    Post subject: Reply with quote

јел тај лик стваран или је плод ваше зајебанције?
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 21 Feb 2007 11:41    Post subject: Reply with quote

Плод је швалеровог делиријума од кад је био у Индији угризла га је пијавица из Ганга за унутрашњи део бутине. А лепо смо му говорили да пије тоник јер има кинина, али не вреди он оће Пепси... Сањао је да живи у Винипегу и да га зову Подбара и почео да пише по форумима као он. Остало је легенда...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 22 Feb 2007 06:39    Post subject: Reply with quote

ааууу како је њему добро стим пепсијем!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 25 Feb 2007 19:37    Post subject: Reply with quote

Svaleru,
Poki je rekao da te ceni ali da ti neuvazava bilo sta kad mu se divis iza
tudjix ledja. Poki ti zeli isto tako brz oporavak uz dosta Pepsija i porucuje ti da ne treba niko nikom da se ruga zbog bolesti ili nesrece.

p.s. Poki pruza ruku jednom, a ti si prijateljstvo odbio.


Posle dugonedeljnog lecenja ispostavilo se po lekarskim analizama da je Poki imun na metadon. Kada su pomerili krevet u bolnici pronasli su veliku rupu u zidu vecu kolicinu novca, platicnog eksploziva i bezicnog kompijutera. Cim bude uspeo da se ponovo uloguje pisace vam sve licno.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop