DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 08 Nov 2005 22:45    Post subject: jedan je podbara :) Reply with quote

size bisera najveceg"net-huligana"sa ovih prostora,a i sire...
uzivajte...
_______________________________________________________
Serbian Café : Diskusije : Beograd

Da li vam smetaju
xtrmntr - Jul 28, 2004 04:39 (80.93.*)
maloumnici, lopovi, hohstapleri, secikese, dileri narkotika i ostala gamad koja prlja ovaj grad?

To je pravo pitanje, a ne da li vam smetaju izbeglice, Srbi preko Drine, Srbijanci. Uopste, ove podele su nasledje Titovih oficirskih besprizornika, a nikako nekog coveka iole zdravog razuma.

Kategorija maloumnika, koji se u ovom gradu regrutuju uglavnom sa kontaminirane povrsine Beograda poznate i pod imenom "Novi Beograd", jeste ono sto u ovom gradu prlja i obezvredjuje. Svojim postojanjem su ovaj grad doveli na nivo balvana s pocetka "desavanja naroda".

Uopste, ova diskusija je namenjena Beogradjanima, a nikako ovim retardima sa Novog Beograda. Njima treba otvoriti diskusiju Knele, Ukradi, Ubij, Otmi, Siluj...

Medjutim, ocigledno je da i kod njih postoje oni ultra-de-luxe-advanced egzemplari koji cak umeju da se ukace na internet. Mada internet koriste uglavnom da saznaju najnovije vesti o kriminogenim aktivnostima svojih idola.

Bebeto, Podbara ili kako se vec sada nazivas, otvori svoje diskusije. Apelujem na onih tvojih malo verovatnih 0,1% zdravog razuma. Nisi ti, sinak, za ove diskusije. Nemas ti veze sa Beogradom. Ti si novobeogradski kopilan, znaci osvedoceni degenerik, pa samim tim ne zasluzujes da se ovde nalazis.

Ti i tebi slicni. A vidim, ima ih.

Vrati se, sinak, u zavicaj. Nije Beograd za tebe. Ne umes ti u njemu da zivis. Ti si kancer, strano telo, cir na nosu, bradavica na genitalijama Beograda.

Idi, pajtaj se sa ovcama, kozama i kamenom. Povremeno uzmi gusle, pa otpevaj onu jednu vasu narodnu. Bilo koju. Samo ne gudi ovde. Nije ovo za tebe.

Ne kapiras ti nista odavde.
________________________________________



zigi mm - Jul 28, 2004 05:00 (*.telus.net)
konacno neko pametan
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 05:01 (*.eneco.nl)
Meni nije jasno zasto se svaki post od podbare(bebeto) ne brise?
Ovo je pitanje za moderatore naravno.
Ljudi, svi znamo da on Beograd nije video, svi znamo da je ziveo negde oko 10ak meseci u Srbiji kao izbeglica(da se razumemo, vo "izbeglica" ne zelim da izrazim kao nesto podrugljivo)
Ako se to zna, onda se zna i da je svaka njeova prica ovde izmisljena.
Van toga, skrece svaku temu.
dakle, jednsotavno i uprosceno pitanje medoratorima
Zasto ne brisete sve postove od Dejana Stijanica iz Vinipega, rodjenog u Sarajevu u kome je ziveo do svoje trinaeste godine, 1993 bezi sa Novi Sad a pocetkom 1994 se seli za Winipeg?
________________________________________



molim ispravku - Jul 28, 2004 05:01 (*.sympatico.ca)
Mr.Blebleto nije novobeogradski kopilan jer nema veze sa Novim Beogradom niti sa Beogradom. Doticni je Sarajlija koji je u Beogradu bio na ekskurziji; u Novom Sadu ziveo 2 nedelje pre dolaska u Kanadu ( izbeglicki status). Molimo vas da mu uzmete kao olakasavajucu okollnost sto je dosao u Kanadu sa 11 godina, a pre 15 godina a da za to vreme nije video dalje od Winnipega.
Hvala.
Zahvalna mafija
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 05:04 (*.eneco.nl)
Izvinjavam se, ja sam imao info da je u NS ziveo 10 meseci dok se nije sredila viza za Kanadu. Moguce da je u to vreme mogla viza da se sredi i za 2 sedmice.
Inace par puta je rekao da je busem isao do Budimpeste pa odatle avion i pravac Kanada(preko Amsterdama)
A zna se da nasi avioni lete od 1995 iz beograda(tada je skinut spoljnji zid sankcija)
Dakle on je 1994 najkasnije napustio Srbiju, mada postoje jasne indicije da se to jos ranije desilo
________________________________________



Sextc - Jul 28, 2004 05:09 (registrovani član)
Ja sam odavno predlagao da se otvori diskusija Kriminal.
________________________________________



Marija20 (model) - Jul 28, 2004 05:18 (registrovani član)
A moderator da bude Poki licno.Al bi vam ebo majku.
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 05:27 (*.eneco.nl)
Opa Marija, tepas Podbari...Poki a?
Priznaj da uzivas dok citas njegove postove...hajde priznaj:))
Nego, jedna zanimljiva stvar.
Kada je pre izvesnog vremena serbiancafe uveo da mozes da vidis adresu odakel se ko javlja.....
Podbara nije to odmah provalio..
I na diskusijama "nvijaci" javlja se podbara(tada je bas taj nick i imao) i nesto u fazonu.."sta vi tu pricate, mene rib obozavaju, mogu da uhvatim koju zelim" i to u 16:02 poslato
16:03 nick Nevena.."Evo ja mogu da potvrdim da je Podbara najlepsi decko koga sam upoznala"
16.04 Nick Danijela 'E Nevena gusko jedna, mars, znaj da je Podbara moj, tj kad tad bice moj"
16:05 nick Zorica "Vas dve mozete da odjebete u skokovima, Podbara je moj i boziji i najbolji je u krevetu"

Sv bi to bilo lepo da se nije jasno videlo i vreme postiranja kao i server koji je naravno bio isti, podbarin:)
Posto sam na tim diskusijama moderator odem i proverim da nije mzoda isti server ali razliciti ip brojevi, ali ne lezi vraze, svi su bili isti, naravno svi su kucani sa podbarinog racunara.
Eto o kakvom se debilu radi i kakva osoba unsitava diskusiju
________________________________________



Marija20 (model) - Jul 28, 2004 06:48 (registrovani član)
Kavurma, pa zato i kazem da bi bilo idealno dati vasem omiljenom drugu kome tepamo da bude moderator. Taj bi zajebao i sam sebe, ne bi znao da li je sam postavio nesto ili ga drugi provociraju.
________________________________________



REALAN - Jul 28, 2004 08:07 (registrovani član)
Ha ha, kakav car.
Meni je Bebeto romanticar (citaj: verni stari navijac ofk-e) simpa lik.

A pogotovo mi je gotivno da citam kad ga tako truju.

Super ste, dajte jos koji gaf

P.S. Nisam znao da si moderator, moracu od sad sa drugog kompa da se hvalim:)
________________________________________



xtrmntr - Jul 28, 2004 08:15 (80.93.*)
Realno, vi ste kao Siptari. Odma' se namirisete i zagotivite. Romanticno. Jel' napadate bakice po parkicima i otimate im penzije nadajuci se da ce vas tako ove propalice primetiti i primiti u gang? Ako vas prime, samo da znate, ocekuje vas gang-bang.

Inace, kakve veze ima Bebeto sa OFK Beogradom? Pricao mu neki rodjak koji je jednom davno bio u Beogradu, pa nacuo? Procitao negde da postoji taj tim u Beogradu, pa navija za njih? Hau fakin romentik.
________________________________________



REALAN - Jul 28, 2004 08:24 (registrovani član)
Pa tako prica covek. Kaze lud je za ofkom, sto je i logicno posto je to kao pravi bgd klub, a on kao pravi stari beogradjanin navija za njih.

Inace nadam se da ovo "Vi" neukljucuje mene, razocarao bi me.
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 08:31 (*.eneco.nl)
E realni, sta ti sve tek ne znas u vezi naseg pokija
Izmedju sotalog uskoro treba da izadje knjiga sa njegovim biserima.
2 tipa iz USA i jedan iz BGD rade na tome. Pre negde 2-3 godine(dok sam i ja bio aktivniji na netu a ne kao sada, samo sa posla) su me preko icq molili ti likovi sto pripremaju knjigu da ga ne brisem sta je napisao dok ne iskopiraju i sacuvaju sta je napisao.
Izmedju ostalog, Podbara se uvek hvalio da zna kriminalce, pa otuda i cesto cuveni Fira Magnum. Valjda su nesto ti likovi provocirali Podbaru i kao sva sreca pa poznajes Firu Magnuma i zbog toga ti nsita ne smemo inace bi video ti svog boga. Podbara je najverovatnije obleteo ceo net u potrazi da vidi ko je sada taj Fira Magnum i posto nsita nije nasao resio je da im poveruje kako je taj Fra jedan veeeeeeeeeeeeeliki kriminalac iz BGD i pogodi, zivi u blokovima. Posle toga nam je svima podbara pretio sa firom magnumom koji pogledom ubija:)
Inace, vodje navijaca zvezde su isli na gostovanje busom u nis(ako se ne varam) i lik mi je pricao da su se sjajno proveli u putu jer se u busu nalazio i jedan delija sa diskusija koji im je ceo tok puta pricao podbarine bisere.
Inace Podbara navija za OFK od onog trenutka kada je OWL(stvarno navijac ofke) napisao kako samo starosedeoci beogradjani navijaju za OFK a deca dodjosa za zvezdu i partizan.
Od tada je Poki veliki Ofkovac, samo smo ga u pocetku slagali za ime navijaca OFK-a(ne secams e sta smo bili napisali kako se zovu) pa je koristio i taj nick dok nije skontao da je oept nasamaren:)))
Sada naravno tvrdi da je sa vodjama ofkovaca na jebem ti mater.
Ma mogu da psiem do sutra o njemu, ali nije to dzabe.
S obzirom da si ti privatnik mogao bi da se otvoris malo akoz elis jos neke njegove izjave da cujes:)
________________________________________



REALAN - Jul 28, 2004 08:40 (registrovani član)
Bratic, dajem zadnju kintu za knjigu kad izadje, kakav kurac Koeljo.
Jao , jedva cekam, ja sam ti relativno od skoro ovde pa neznam sve njegove bisere ali sam se par puta smejao na to kako su ga neki likovi (mozda si bio i ti) opisivali u nekim poduzim tekstovima o njemu i njegovoj porodici, bukvalno sam se valjao po podu.

Ali provalio sam da je poceo da ignorise ovakve stvari, sta ti je iskustvo covece.
________________________________________



Momak sa Novaka - Jul 28, 2004 08:45 (*.ev1servers.net)
Pre svega bih odgovorio direktno coveku sa nickom "xtrmntr" koji je postavio ovaj topik. Dok je poenta odlicno zamisljena, a i pitanje itekako na mestu, ne mogu, a da ne primetim da dovodis sam svoje reci u kontradikciju, time kako opisujes Novi Beograd.

"Da li vam smetaju maloumnici, lopovi, hohstapleri, secikese, dileri narkotika i ostala gamad koja prlja ovaj grad?"
-Da. 100%.

"To je pravo pitanje, a ne da li vam smetaju izbeglice, Srbi preko Drine, Srbijanci."
-Svaka cast. Dovde sam citao topik i uzivao da se nasao neko inteligentan da ovo napise.

"Uopste, ove podele su nasledje Titovih oficirskih besprizornika, a nikako nekog coveka iole zdravog razuma. "
-E, ovde si vec poceo da lutas...

"Kategorija maloumnika, koji se u ovom gradu regrutuju uglavnom sa kontaminirane povrsine Beograda poznate i pod imenom "Novi Beograd", jeste ono sto u ovom gradu prlja i obezvredjuje."
-A ovde si vec odlutao tako daleko da iza sebe vidis ravan horizont...

Dakle... Srbe NE TREBA deliti na dobre i lose, prekodrince i Srbijance, izbeglice i starosedeoce, ne treba generalizovati ni protiv jednih ni protiv drugih, jer je to glupo, je li tako? Sam si napisao. Medjutim, u nastavku ti sam pravis svoju podelu! Dok lepo kazes da su takve prve podele nastale od strane Broza & co, a ne zdravog razuma, odmah si napisao kako je sve od Brankovog mosta pa do Bezanije leglo komunizma, radikala, narkodilera, podvodaca, itd.

Pa covece Bozji, kako mozes tako?

Necu ni da se svadjam s tobom ni da pravim ovo u nesto licno, jer sam ja sa Novog, i volim taj Novi Beograd ne samo zato sto sam odande, nego i iz mnostva drugih razloga. Ako te interesuju, ajmo na novi topik. Ali za sada hocu da se koncentrisem na tebe. Kako mozes kao neko ko je pozvao da se Srbi ne dele osim na "dobre" i "lose", citav Novi Beograd da okarakterises kao "los"? Zbog Podbare? Zbog dileje koji je Novi Beograd video na ekskurziji? Jesi li ti normalan? Zbog kriminalnih klanova? Mislis da njih nema van Novaka? Jesu li zemunski klan sa Novog? Ili samo generalno s one strane Dunava? Mislis da s tvoje strane reke nema krimosa? Jesi li cuo za zvezdarski klan? Vozdovacki klan? Sta su oni, nego ti isti koje si opisao!

Znaci, Novi Beograd je leglo radikala i komunjara koji su omogucili "desavanje naroda"? Idi, molim te? Kako je glasala ta opstina Novi Beograd na izborima pre mesec dana? Za grobara ili za Tadica?

"Ti si novobeogradski kopilan, znaci osvedoceni degenerik, pa samim tim ne zasluzujes da se ovde nalazis. "
-I kako mozes da napises ovako nesto, kao covek koji se prvom recenicom razumno odrekao svih predrasuda i podela osim na dobre i na lose ljude?

Evo ja cu odmah da ti kazem, ja nisam ta famozna "treca generacija" izvornih Beogradjana, kako volim da cujem snobove kako se hvale sa time. Moji baba i deda su dosli na Novi Beograd 1960-te. Moja majka je rodjena tamo, i ja sam rodjen i odrastao tamo do 18-te godine. Odakle ti pravo da o meni, mojoj familiji, i 90% ljudi koje znam sa Novog (a to nije mali broj) opisujes kao osvedocene degenerike, potomke komunistickih seljaka i cobana koji prljaju "tvoj" grad? Tvoj grad je isto toliko i moj grad, bio sa leve ili desne obale Save. Mislis da meni nije zao kad vidim da citavom Srbijom vlada kriminal, zatucanost i sveopsta glupost? Da, CITAVOM Srbijom, a ne samo potezom Dunav - Bezanija - Blokovi. Nisam od onih koji se proseravaju da je taj Novi Beograd lep, prelep, najbolji, "bolji od vaseg" i da nasa govna ne smrde. Ali ja ga volim, i ljude sa njega koje poznajem. Sto je, kako sam vec pomenuo, dosta veliki broj, i kada pogledam presek koji poznajem, shvatam da ti cujes samo za one za koje ni ja ne zelim da znam. Ali to ti ne daje za pravo da ovako pricas.


Sto se Podbare tice, njega ne uzimaj u rezon. On je jedan mali majmun koji se nakurcio na beogradski fazon, i kome se dize ona stvar kad odgleda film kao sto je "Rane" ili "Do koske" pa se ovde proserava da je neko i nesto.

A ja sam ti, evo, u ime svoje, i mnostva ljudi koje znam sa Novog, rekao ko sam i odakle sam, i na koji nacin razmisljam i ophodim se prema drugim ljudima. Pa me zanima da li ces i meni podeliti neke epitete, ili sta ces reci?
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 08:50 (*.eneco.nl)
Ne ne, nisam mu nikada spominjao porodicu, uvek sam brisao kada bi mu porodicu spomenuli.
Samo nam daje za divno cudo i jedne veoma ok porodice, roditelji ntelktualci itd ali se od malena znalo da on nije citav, zato je i isao u skolu za retardirane u Sarajevu. Jedino sto dalje znam to je da je jednom ubio sestru od batina, na mtrvo ime pa j murija morala da reaguje:(( To su ipak manje smesne stvari, ali tome se dosta zvakalo na dikusijama tako da i nije vise tajna.
Ima i par sajtova napravljenih i njemu posvecenih kao i par pesmica, pricica.
Nisam ih cuvao, ali neko ce vec procitati ovaj tpik pa ce i postovati.
jedna od najjacih fora, ali bas fora do bola.
Diskusija Navijaci
Tema najludje gostovanje
Ucesnici zmejdu ostalih i podbara(tada je inace tvrdio da je ziveo u Novom Sadu, naselje podbara(otuda i nick podbara) i bio zagrizeni grobar. Jedino isto tada i sada, jedino sto se nije promenilo je rznja prema Srbima sa zapadne strane Drine:)
I sada, jedan iz juznog fronta napusava jednog iz grobari1970 i kao sise jedne vama uprava placa gostovanja i diete avionom na inostrane utakmice bla bla la.
Ubacuje se Podbara i takodje krece da napusava ovog iz grobari 1970 kao siso jedna, kada si se ti iscimao za gostovanja kao mi(dakle, ao nisi znao podbara ne samo da je bio grobar, vec onaj pobunjeni grobar, clan juznog fronta)
Sledeci opic, ovaj iz grobari1970 pita Podbaru u fazonu, ok podbara, akda si se pa ti iscimao.
Eto ga podbara
Sta bre?????????
1992 pitam ja caleta da mi da kintu da odem u SPANIJU!!! na finalnu utakmicu izmedju Huventuda i partizana. Kaze cale, nedam ti, imas temperaturu 40, lezi kuci i ne mrdaj.
Ali se Poki zbog Partizana nije dao pokolebati vec je iskocio kroz prozor, uradio sljaku(nije hteo da precizira koju) i nasao se u Spaniji na toj dakle finalnoj utakmici.
Sve bi to bilo lepo da se sledeci ne javlja u sledecem odgovoru recima, Podbara prestani da lazes, finale se igralo u Istanbulu!!!
Pola sata pauze, ali se Poki opet javlja, i to recima da sm se ja smejao na sav glas a sam sam bio kuci

"ALO BRE BRATE, REOH TI DA SAM IMAO 40 STEPENI TEMPERATURU, STA ZNAM GDE SMO ISLI, GROZNICA BRATE SAMO DRMA, JEDVA SE I SALETOVE TROJKE SECAM KAKO ME BILO OBORILO"
evo, i taj je bio dzabe:)
________________________________________



xtrmntr - Jul 28, 2004 08:52 (80.93.*)
Nemo' se uzbudjivas. NBG je sinonim za kriminal. Ako procitas par topika nize tekst iz NINa, videces da je leglo kriminala.

Leglo kriminala je zbog specificne soc-psiholoske strukture stanovnistva. Uglavnom vojna lica, radnicka klasa i taj rad. A upravo iz tih redova i jesu regrutovani SPS-JUL-SRS glasaci.

No, to je nama njihova borba dala.

Naravno, nije ceo NBG takav, ali je ovaj tekst ciljno ispisan Bebetu a.k.a. Podbari koji o NBGu kontemplira na nemoguce nacine, kao da se na tom istom NBGu nalazi SANU, Skadarlija ili kakva vec njemu/drugima bliska odrednica Beograda.

Znaci, samo se ti opusti.
________________________________________



Kako kenjate - Jul 28, 2004 08:55 (*.novustelecom.net)
JAOOOOOO BOZE IMA LI TE!!!

E nije nam dosta da se delimo na Srbe sa leve i desne strane Drine nego ajde sad i na s ovu i onu stranu REKE SAVE!!!!!!!!


KRRRRRRRRRRRRREEEEETENI!!!
________________________________________



REALAN - Jul 28, 2004 08:58 (registrovani član)
Pa ovo je sjajno, kakvi crni vicevi. Pa za ovo su mucke malo dete:))
A ja gledam sta pises, kakva Spanija?? Poginuo sam kad sam provalio sta on prica he he
Mora da je jadnik cuo da su igrali onaj final for u Barsi bese 95 ili 96 pa pomesao.
Strasno
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 09:06 (*.eneco.nl)
Moguce da je sa tim pomesao(mislim da je bila 1997 kada je Partizan igrao finale4)
Mada, te sezone koliko se secam je Partizan igrao svoje utakmice kao domacin negde u Spaniji(neko malo mesto) pa je po meni ili sa tim pomesao, ili nije znao da se finale4 igra na neutralnom terenu pa mu bilo logicno ono Huventud=Spanija, kakve veze mzoe Turska sa tim da ima:)
Inace, ako nisi znao, iz vremena dok je bio navijac Radnickog sa Novog Beograda(hajde priznaj da nisi znao da je jedno vreme navijao i za njih) Znas ono, lokal patriotizam pa je kao Beogradjanin sa nbgd-a morao da navija za klub iz kraja.
Medjutim radnicki nbgd ispade iz lige i Poki presta da navija za njih.
Posle je navijao i za Radnicki iz kragujevca, divio nam se sto nas ima iako nam klub pred gasenjem a to je pravdao time sto mu je majka ustvari rodjena u Arandjelovcu i on je ziveo kod dede u Arandjeovcu dakle koji je bio zaludjen za radnickim kg i nije mu bilo teso da svake nedelje kresne auto i put Kragujevca.
Kako je dobio ban na www.kfkradnicki.com tako nam je okrenuo ledja i presao kod romanticara
________________________________________



Momak sa Novaka - Jul 28, 2004 09:10 (*.ourhostingserver.com)
xtrmntr, "nis' se ja ne uzbudjivam". Onog dana kada se uzbudim oko necega sto neko napise na internetu, otici cu dobrovoljno u Lazu Lazarevica. Stavise, vrlo retko pisem ovde, jer vrlo se retko nadje nesto pametno za odgovoriti.

I time dolazimo do tvog topika. Poceo je vrlo dobro, citam i mislim, "Hvala Bogu, napokon neko normalan", i onda ode u kupine...

"Nemo' se uzbudjivas. NBG je sinonim za kriminal. Ako procitas par topika nize tekst iz NINa, videces da je leglo kriminala."
-Procitao sam... i stoji sve sto sam rekao povodom Novog Beograda i "zestokih momaka sa asfalta" sirom grada, od Zemun Polja pa sve do Mirijeva...

I nastavljas o soc-psiholoskoj strukturi stanovnistva... a ja ti govorim da nemas pojma o cemu pricas, i da to zasnivas na pukoj teoriji, to jest da si procitao par istorijskih clanaka tu i tamo kako je Novi Beograd poceo i kome je prvo bio namenjen... a da kao neko ko nikad nije ziveo tamo, ocigledno otvoreno nemas pojma kakvo je realno stanje stvari. Sta bi rekao kada bih ti odgovorio na to hipotezom da su u starom Beograd tokom nacionalizacije komunjare prigrabili ogroman procenat nekretnina (kao sto jesu) i tu uselili svoje najtvrdokornije pristalice (kao sto jesu) i da se zbog toga slicna stvar moze reci i za Beograd (kao sto moze). Da, mogao bih. Ali bih pogresio. Isto kao i ti. Uostalom, da je to sto tvrdis istina, ponavljam ti, odrazilo bi se na izbore koji su upravo bili odrzani. Prema tome, ta hipoteza ti pada u vodu.

Ja sam mnogo lekcija naucio jos '93-ce, kada su dosle prve izbeglice. Odmah dve grupe ljudi. Oni koji su poceli da se kurce po gradu sa utokama, a zbrisali su sa ratista brzo da se od njih culo samo "mig-mig". I oni drugi, koji su dosli i zavoleli taj Beograd kao svoj, i danas kazu da su Beogradjani. I dajem im za pravo. Jer svako ko voli i postuje grad u kojem zivi, sme da se nazove Beogradjanin. Ma sta mislili o tome ljudi koji se ponose ne onim sto cine ili govore, nego onim u cemu nisu imali licnog udela, to jest da njihova familija zivi na tom mestu od tog i tog veka.

Sto puta cu vise postovati licni primer coveka koji se doselio u grad pre dve godine ali se po ponasanju vidi kako voli taj grad, nego one koji su igrom sudbine imali familiju u krugu dvojke od drugog srpskog ustanka, ali inace su seljaci u dusi (to se zove - Beogradjanin po istoriji).

Ljudi se dele po ponasanju. Nazvacu budalom svakog ko ih deli po tome odakle su.

Uostalom, nama je u krvi da se delimo rekama... a da li je to dobro ili lose... mislite o tome.
________________________________________



REALAN - Jul 28, 2004 09:15 (registrovani član)
Idi bre kavurmo, upisah se jebote.
Totalna ludnica
Daj pozuruj te likove za stivo, dobice momci nobela
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 09:27 (*.eneco.nl)
ahahhahahaha
Sada sma se setio najjace fore, ali ne znam da li je 100% istina, nisam video svojim ocima:))))
Naime, iao je podbara po ceo dan za racunarom, njegovo poznavanje istih je vrlo, ali vrlo lose(u to sam i sam uverio kada me je pitao za najglupsu stvar kako da "popravi")
U svakom slucaju, prica koju sam cuo ide ovako...
Jedan malac iz BGD sto nam je svima u to vreme bio uzor jer je razbijao sa racunarima je otisao na chat i naleteo na podbaru. Mali je brze bolje promenio nick u Marija ili tako nesto i startovao ga je.
Onda je okoo naokolo krenuo u semu da razmeni sliku sa podbarom. Posle dosta neckanja podbara pristaje i salje svoju(sa tom slikom su se cuda pravila, izmedju ostalog foto montazom je napravljeno i kako ga 2 crnca guze itd, da ne pricam ostale bljuvotine)a taj malac je podbari poslao uz sliku i program uz pomoc koga mu je preuzeo racunar, tj kontrolu nad njegovim racunarom a da podbara nsita nije skontao. Izmedju sotalog mu je malac zavireo i u "cookies" i u "history" i dosao do neverovatnih podataka kako podbara psoecuje neke sajtove za lezbejke(da ne pricam sta sve jos hihihih) i da e predsavlja kao zensko...ne ne, n mogu ti dalje pisati sta je sve pisao tim jadnim devojkama koje su mislile da imaju palvu i sisatu devojku sa druge strane ekrana kao sagovornika, ali mzoes i sam da pretpostavis. Isprintali su i to, tako da ce se i to naci u knjizi
________________________________________



Legenda (DVB) - Jul 28, 2004 10:33 (registrovani član)
Ma samo starosjedioci Serbian Cafe-a znaju koji je Podbara biser !!!
Smile))

Evo ja rijetko kad posjetim Beograd diskusiju, ali eto dosadno mi na poslu pa jos vidim da Kavurma cijepa ovdje i rekoh da vidim sta se desava.

Ma je se jednostavno valjam od smjeha kad neko spomene Podbaru.
Toliko da se ne sjecam vise svih njegovih budalastih izjava i izmisljotina.
Ali u neku ruku to nama svima sluzi kao odmor za dusu i odlicna humor pauza.
Supronto mi bi bili ozbiljni i zreli slucajevi za Jagomir kad bi mu davali barem malo kredita.
Ali eto valja se nekad i nasmijati hehehehe.

Jedna od najludjih izjava doticnog je kad je pricao kako je vidio na Maksimiru tokom legendarne tuce Delija, Purgera i drotova kako je jedan Zagrebacki navijac ganjao bagerom Zvezdine navijace i tako ih nabijao !!!

Neki dan na Rock diskusiji je izjavio da su Rolling Stones "jedna veoma smesna grupa kalibra Plavog Orkestra kod nas" Smile)))
U istoj diskusiji, koju je pokrenuo u vezi Divljih Jagoda i "nadarenost" Lipovace, nam je izneo da su Sead Lipovaca i Zele dvije razlicite osobe ...

... Ma ja sam se valjo od smjeha a ovi na poslu misle da citam neke viceve, ma da nisu bili daleko istine.

Smile

Evo vam malo odmora za dusu :

http://www1.serbiancafe.com/diskusije/mesg/125/004095032.shtml?51 i
http://www1.serbiancafe.com/diskusije/mesg/125/004120561.shtml?30

Na Navijacima sam ga provaljivo ko Bugarsku skupstinu ali uvijek se lafo izvuce na racun neke bjedne izjave, ali mu oprastamo jer bi nam nestajalo smjeha na toj diskusiji.

Pozdrav.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 11:38 (registrovani član)
Smeh je zdrav, a Kavurma baronise li baronise. Posebno me nasmejao sa ovom poslednjom pricom... Ja sam se pojavio na netu namerno da bih gasirao ljude. Poceo sam sa laganim uvodom, video sam da se ljudi primaju- rekoh daj jos... Ovaj glupi Legenda je jedan od njih koji je mislio da me zajeb'o...
________________________________________



Legenda (DVB) - Jul 28, 2004 12:06 (registrovani član)
Debilu,
Nisam ja tebe za*ebo vec ti sam sebe pa je nama sega.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 12:07 (registrovani član)
Boske sta je sega??? Sega ona igrica???
________________________________________



A4 - Jul 28, 2004 12:11 (registrovani član)
Nije me bilo jedno vreme na diskusijama, bas sam se zapitao (citaj - isprepadao!)sta je sa Dekijem, kad... decko promenio nick, sad je "Bebeto" (zestoki momak, srcolomac, smeker i sta sve jos nije) i dalje hara Serbiancafe-om!
Nemoj da ste na kraj srca, jeste da posle 2-3 njegova posta pocne da vam se dize kosa na glavi, al' sta cete, to je "nas" Dejan, 26-ta mu je, a i dalje umisljen tj i dalje kao da ima 11.
Blebetalo brate, uz tebe smo...

Tvoja ekipa sa NBG-a... aaaahahahahahaha
________________________________________



Legenda (DVB) - Jul 28, 2004 12:20 (registrovani član)
Ma Pokija su garant ljuljali blizu zida dok je bio u krevetcu i kad je malo odrastao udarali su ga mokrom carapom po glavi ... I sad mu se man'ta u vugla ko' da mu je neko drmao kavez.

Smile))
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 12:50 (*.wanadoo.nl)
HAhahahahah
Gde si bre legenda
Daj neku od starijih fora naseg bisera.
Zadnje vreme se malo ishlifovao, zapravo malo bolje proveri pre nego sto nesto lupi...barem kada je sport i navijanje u pitanju.
Ovde lupa po ovoj diskusiji ali kako nisam iz beograda ne mogu bas uvek da ga provalim.
Sve u svemu, jedan je Poki:)SmileSmile
Nego legenda, daj neku iz naftalina o Pokiju, da se podsetimo starih dobrih dana:)))

________________________________________



Deda somboled - Jul 28, 2004 12:59 (*.rogers.com)
Deco
"Momak sa Novaka" je bio momak pre najmanje 20 godina.
Ne ulecite u diskusiju i prepirku sa njim.
Pametniji je i mudriji od sviju vas.
Slusajte sta ima da vam kaze, mozda nesto i naucite.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 13:02 (registrovani član)
Provincijo mars na stroj...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 13:16 (registrovani član)
Da budemo precizni Blebeto je Trebinjac, nije on Sarajlija... mozda je kojim slucajem pri proputovanju do N.Sada sa neke cuke video Sarajevo u daljini...

Jeste da je bio klinac tj. da je imao 13 godina ali je sa svojim cuvenim ortacima iz susednih blokova (posto je cesto menjao staniste po blokovima nikad nismo tacno saznali koji je blok tacno u pitanju) se '92 slucajno nasao u Zvorniku bas u trenutku akcije Tigrova... pogadjate ko je tad pokazao najveci patriotizam.

A secate li se price s pocetka '99 o kozacima? Tad je Podbara (mislim da je tad koristio taj nick) dovodio pomoc u Srbiju, u pitanju je bilo 20 hiljada ruskih kozaka... nesto je zapelo na Karpatima pa je akcija propala.

A meni je u secanju ostao prvi Dekijev pad u ruke cuvenom paru pandurskih inspektora iz 29.novembra... jedan od njih je glumio loseg a drugi dobrog pandura. Nas Podbara je naravno prosao kao bos po trnju jer je njega obradjivao los pandur. A naravno nije priznao zasto su on i ortak pali u ruke pandurima... neki ljudi su ga doduse provalili da su ih uhvatili u lokalnom C-marketu dok su krali cokoladne bananice.

Jedna od boljih Dekijevih fora je prica sa interfonom... prilikom jedne coporativne posete starom delu grada se toliko urokao da je propustio zadnji bus za NBGD a roditelji su se brinuli za njega jer je imao samo 11 godina... naravno, prisao je prvom interfonu i otkucao broj na NBGD-u... i dobio kevu.

A u srednjoj skoli je bio u medicinskoj skoli u Zemunu (tad je pokupio veze i poznanstva sa zemunskim jakim momcima) na skolovanju za medicinske sestre/tehnicare... kaze da je oplevio skoro sve devojcice ali je morao da prekine zbog toga sto se iselio za Kenjadu, samo zbog toga nije imao 100% ucinak.

Ima toga jos...


________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 13:20 (registrovani član)
a ponajbolji ortak iz starog dela grada (i jedini) mu je cuveni Sami sa Dorcola... Deki mu je donosio pljeske od Lokija par godina pre nego sto je Loki i otvoren...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 13:23 (registrovani član)
A kaze da je i licno prisustvoa prvom Samijevom begu i policijskoj poteri za njim... tad je sa ortacima pravio barikade drotovima.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 13:34 (registrovani član)
To Splave samo baronisi...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 13:40 (registrovani član)
Ja baronisem? Zar ti nisi sve to pricao? Recimo zar nisi pricao da si Samiju donosio has?
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 13:47 (registrovani član)
Evo me na bini smrdim poput sahta,
jer ovde svi stizu putem rektalnog
trakta, za glupost i neznanje nikad
nisam im'o takta, mozda sam bas
zato obelezen od starta, crna ovca
pravim sranja poput Simpsona Barta...
________________________________________



Kavurma. - Jul 28, 2004 15:35 (*.euronet.nl)
Vidi vidi i bgd splavovi je u toku
Pisi splavar, nesto od toga mi nije poznato a i momci koji rade knjigu ce jedva docekati novi materijal
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 15:58 (registrovani član)
Jadni... Prave knjigu na tudjim glupostima. Nisu ni svesni koliko sam tada bio dokon, pa sam obasipao net glupostima. Otprilike svi preko su indijanci i ta ideja je potekla iz Feniksa. Posle su se nakacile barabe i saga se nastavlja...
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 16:09 (registrovani član)
Jos nesto. Radicu na tome da pokrenem krivicnu prijavu protiv Kavurme pre svega za iznosenje neistine i lazi koje su drugi likovi pisali o meni, mojima- koju on propagira po diskusijama. Ne mogu sve da na'vatam koji su ovo pisali, ali jedan ce da plati. Ja znam Kavurmino ime i prezime- nisam kulov da mu pretim porodici da se izivljavam nocu u 3 ujutru, jer ti ljudi nisu nista krivi. A znam iz prve ruke od koga je potekla ta ideja. Tako da ces otprilike lezati za sve "ortake sa neta"... Zapamti da ja neke stvari ne zaboravljam nikada. Da pucam na nekoga, samo zato sto me je uvredio necu... Ja cu to na lep nacin da resim preko holandskog pravosudja. Imam sve crno na belo, imam svedoke koji znaju koliko sam problema imao zbog ovih budalastina... Pa cemo videti cija je poslednja.
________________________________________



A4 - Jul 28, 2004 16:13 (registrovani član)
U 'ebo te, proradi ovde i sudstvo!
Kavurma, ja da sam na tvom mestu, osetio bih jezu kroz telo (na trenutak), zatim napad smeha.
Blebetalo, i dalje dug na jeziku... neke stvari se ne menjaju!
________________________________________



A4 - Jul 28, 2004 16:15 (registrovani član)
dug - jak*
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 16:18 (registrovani član)
A4, vazi brate dogovorili smo se.
________________________________________



A4 - Jul 28, 2004 16:22 (registrovani član)
Blebetalo,
znas kako, ja da sam na tvome mestu, sacekao bih da izadje knjiga (garantujem da ce da bude bum), pa kad se opare od prodaje, ti ih zveknes sudski pa im uzmes dobar deo kinte.
Sta kazes?
Inace, znam dobre advokate, sa kancelarijom Fila sam na prstom u dupe, pa se javi...
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 16:33 (registrovani član)
Samo labilne licnosti bleje ovde i cekaju neko napusavanje. Ja nisam bez korena, ovakav kakav sam ovde nisam u stvarnom zivotu. Net mi nije zivot, sto se za recimo tebe ne bi moglo reci. Dodjem ovde da se glupiram. E sada, zamisli te indijance koji su me shvatili ozbiljno??? Rece mi ortak letos "Brate, ti si genije navuk'o si masu na gluposti, k'o lerdi klince na pajdo"...
________________________________________



xtrmntr - Jul 28, 2004 16:38 (*.verat.net)
Nisi ti bez korena. Imas ti jako korenje. Jos se blato vidi.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 16:49 (registrovani član)
Deo dobrog materijala se nalazi na sigurnom:)))) To bi ovim lesinarima dobro doslo. Ali nema bato... Napravili ste zvezdu od mene, sada prvo platite pa cemo mozda da pricamo.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 16:58 (registrovani član)

Opet da budemo precizni: novine u postojbini naseg Blebeta su zadnjih nedelja pisale da su snage SFORA u Trebinju posle dugogodisnjih pokusaja najzad iscupale koren bukve tj. koren cuvenom ortaku svih jakih momaka u Beogradu u zadnjih 40-50 godina. Ali ti isti natpisi govore i da je on predosecajuci buduce dogadjaje jos s pocetka '90-tih zapalio u Kenjadu, sakrio se u nekoj vukojebini i potonuo u ilegalu. Neimenovani izvori tvrde da su ga snage reda i zakona locirale na diskusijama SC-a... akcija medjunarodne zajednice se ocekuje.

PS.
Znajuci kakvi se sve izdajnici nebeskog naroda (i strani placenici dodao bih ja) krecu po lavirintima SC-a mislim da su Dekija ocinkarili za debelu novcanu nagradu.

PPS.
Kad izlazi knjiga? Pretpacujem se za 10 primeraka...
________________________________________



A4 - Jul 28, 2004 17:08 (registrovani član)
Meni su dva primeraka dosta.
Jedan primerak da se vrti medju ortacima, a jedan da zadrzim za sebe.
Ne pitam za cenu knjige il' ti biografije naseg Blebetala.

Blebetalo, malo si okasnio sa pricom tipa "ma lozio sam narod...".
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 17:08 (registrovani član)

Sad se setih jedne dobre Dekijeve fore od pre 2-3 godine... prica je bila o izuvanju ili ne u gostima (vecita tema na SC, hahaha...).

Nas junak (Podbara iliti Deki) je kako je tad pricao imao kao naviku da se zabavlja premestajuci cipele koje su ukucani ostavljali ispred vrata stanova po novobeogradskim blokicima... cipele pukovnika Jovanovica sa treceg sprata je menjao sa cipelama ispred stana zastavnika Petrovica... i tako po ceo dan. To mu je bila omiljena zabava dok mu otac jednog dana nije izvukao usi jer je greskom cipele ispred njihovog stana menjao sa cipelama predsednika mesne zajednice...
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 18:18 (registrovani član)
To je tvoja baronija, pricao si o nekom zastavniku kome su svi gosti i ukucani nosili Jugoplastikine papuce.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 18:37 (registrovani član)
Blebeto, ja nisam nikada imao kontakte sa zastavnicima sem u pocivsoj JNA... a ti si po tvojoj prici odrastao u kraju gde je vrvelo od SMB uniformi.
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 18:38 (registrovani član)
Samo jos negiraj da se nisi zabavljao sa cupikama zastavnika i da nisi palio kroz kukuruze kada bi ih bacio kasno gajbi i zavrsili smo...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 18:45 (registrovani član)

Jeste da sam imao cupi sa NBGD ali nije bila iz blokica a ni cale joj nije bio zastavnik... cak nije ni radio u pocivsoj JNA, cudno.

Priznajem da sam o blokicima naucio mnofgo stvari od tebe... samo nisam siguran da li su to oni sa NBGD-a ili iz Sarajeva.
________________________________________



Legenda (DVB) - Jul 28, 2004 18:47 (registrovani član)
JAGOMIR !!!

Smile)))))))))))
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 28, 2004 18:53 (registrovani član)

Gde si moderatore! Imas li jos koji sportski biser nam oiljenog Blebeta?
________________________________________



Bebeto - Jul 28, 2004 19:09 (registrovani član)
Tebi je mnogo dosadno. A Vankuver je do jaja grad leti. Samo cuvaj bulju...
________________________________________



Branko Savic - Jul 28, 2004 22:02 (*.benchmarkmanagement.com)
Knjiga ce uskoro, nadamo se svi... Mislio sam da se ne javljam, ali vidim prozvan sam (sve poteklo iz Finiksa), pa da vidimo...

Samo cu izdvojiti najvece provale.

Moj ortak ima kera, zove se Cule (kerusa). I meni pre par godina pade na pamet ideja da upitam Pokija poznaje li Culeta iz Cacka (kao neka mafija). On je meni ispisao nekih 30-tak redova o njemu, cak se dotakao i njegovog burazera Belog, koji je na lecenju od droge. I kada sam mu objasnio ko je u stvari Cule, on meni kaze da sledeci put izmislim neko normalnije psece ime, kao Lesi, Fifi, jer ima i momaka koji se zovu Cule.


Pre par godina, igra Partizan sa Krkom basket u Sloveniji. Poki je tada navijao za PFC. I javlja on nama da se pre par minuta cuo sa ortacima (njih 6-7) koji su otisli na gostovanje, kazu ludilo. On nama opisuje sta oni kazu. Javlja se neko i informise ga da se utakmica igra u sredu, ali iduce sedmice. Komentar je bio "kakvi likovi, nisu ni proverili kada se igra".

Kavurma je opisao dozivljaj iz Spanije, kada je pod teskom temperaturom sa svojih 14 godina pobegao od kuce i gledao Huventud - PFC u Spaniji. Naravno, tekma se igrala u Istambulu, kao sto svi vrlo dobro znamo (neki bas i ne).

Sada cu ovo da postiram na navijacima (Kavurma, Legenda - pliz), pa se nadam da ce neki od likova da zavire u arhivu, i postiraju neke od njegovih bisera.


P.S. zaboravih kada su jednom on i ekipa silovali profanku, i kada je sa svoje cetiri godine sedeo pokojnom T. Zdravkovicu u krilu(Toma bio deda mraz). I upitao caleta: "Zasto deda mraz smrdi na votku?". Ponosno je izjavio da je cale vec tada znao da ce biti alkos.
________________________________________



Branko Savic - Jul 28, 2004 22:51 (*.benchmarkmanagement.com)




Klanovi Beograda



Sekretarijati MUP-a Republike Srbije evidentirali su 118 organizovanih kriminalnih grupa sa ukupno 541 članom i 205 samostalnih izvršilaca koji se bave vršenjem najtežih krivičnih dela a koji po stepenu organizovanosti i međusobnoj povezanosti predstavljaju najveću društvenu opasnost po bezbednost građana i Republike Srbije.
Organizovane kriminalne grupe i samostalni izvršioci prikazani su po vrstama kriminalne delatnosti.
Sekretarijat u Beogradu je evidentirao 13 organizovanih kriminalnih grupa sa ukupno 76 članova izvršilaca krivičnih dela po opštem kriminalitetu.

Kriminalci koji se bave svim vrstama kriminalnih delatnosti

I Grupa
Vođa grupe je Stojanović Dejan, zvani “Keka” (Stojanović je izvršilac krivičnog dela ubistva Sibinović Gorana), a članovi grupe su: Šesto Nikola zv. Pika (izvršilac ubistva Mićić Siniše), Borovčanin Ivan (zajedno sa Pejanović Vojkanom izvršio ubistvo Vukmanović Milana), Miketić Vladan (sumnjiči se za više ubistava među kojima Banda Nikole i Petrović Nikole, zbog čega je u bekstvu u inostranstvu), Spasojević Nebojša zv. “Spale” (pokušao ubistvo Ergić Nenada), Grujović Nenad zv. “Gruja” (zajedno sa drugim članovima grupe učestvovao u ubistvu Petrović Nikole), Arsenijević Nemanja zv. “Mutavac” (zajedno sa članovima grupe pokušao ubistvo nad Bandić Borislavom i Bandić Željkom), Milanović Nebojša zv. “Milano”, Dabić Aleksandar zv. “Daba” (izvršilac pokušaja ubistva Vujanović Milana i pokušaj ubistva Lazarević Zorana), Milinković Vladimir zv. “Milinko” (izvršio silovanje nad Nestorović Gordanom i Jovanović Natašom), Vlahović Aleksandar zv. “Rambo” (pokušao ubistvo Ilić Saše), Milosavljević Mario (pokušao ubistvo Stojanović Saše i Bujagić Nebojše). Grupu je formirao Stojanović Dejan, a uslov ulaska u grupu bio je da su članovi do sada već izvršili neko ubistvo ili pokušali nekog da ubiju. Grupa je više godina bila u sukobu (“ratu”) sa grupom pokojnog Jezdimirović Stevana zv. “Jezda”, a zbog primata za teritoriju Novog Beograda. U tom sukobu koji je dugo trajao bilo je na obe strane više mrtvih i ranjenih. Kriminalna delatnost grupe je vršenje svih težih krivičnih dela: ubistva, pokušaja ubistva, silovanja, razbojništva, iznude, ucene, nasilničko ponašanje, oduzimanje motornih vozila, vraćanje ukradenih vozila uz otkup, krijumčarenje opojne droge i dr. Članovi grupe se dovode u vezu sa izvršenjem više krivičnih dela ubistava i pokušaja ubistava u Beogradu. Za većinu tih krivičnih dela podnošene su prijave koje nisu okončane presudama, a izvršioci su na slobodi.


Bebeto - Jul 28, 2004 00:56 (registrovani član)
Molio bih da se ovo izbrise, iz razloga sto poznajem kompletnu prvu grupu... Od vodje pa do ostalih likova. Ovo je ekipa iz bloka 45, sa nekima sa spiska sam isao zajedno u osnovnu skolu i ne bih da dolaze u sukob sa zandarima koje nikada niko od nas nije voleo. Hvala!
Bebeto - Jul 28, 2004 01:00 (registrovani član)
Poznavao sam i pokojne, pa nije red zbog njih da se ovakve stvari iznose ovde. Imena i prezimena odredjenih ljudi su se uvek znala, ali smo se svi po kraju oslovljavali po nadimcima- da su imena i prezimena postajala nebitna i ljudi su bili cuveniji po nadimcima.
ubica podbare - Jul 28, 2004 01:16 (*.rogers.com)
Koji si ti faktor bebeto (podbaro - gluperdo nad gluperdama) da se radi tebe brise topik?
Pa sta i da si ih poznavo majmune glupi?
Koji si ti kurac u podzemlju moronu glupi.
Da si bio neki kurac u podzemlju ne bi iz kenjade jeo govna i trtrljao u prazno.
Mrsh



blok 70 - Jul 28, 2004 02:17 (*.shawcable.net)
trebali su da objave i adrese gde likovi zive, da izbace i njihove slike da malo kazu pavijanima sta hasaju svaki dan. ne mogu znaci da verujem. koga nisu peglali lapac, kujundzic i puza taj ne moze da razume zasto mrzimo zandare i zasto su momci iz 70, 44 i 45 jedno. trebali su da napisu u koliko cuke lezu, kada sljakaju u koliko se obrce tura, gde takodje su trebali da objave i koliko se ljava pajda, koliko polutki zavrse itd. a i ti zandari nisu nista posteniji od njih samih. momci se bave lopovskim zanatom, posle privedu njih par oni opusteno zavare kintu zandarima i pojeo vuk magarca. niko nije video prangiju iz koje je pucano na soleta. nema se dovoljno dokaza. tako se to radi u blokovima. ovi ostali krimosi su go kurac za bezaniju i za prvu ekipu. pozdrav bebetu!



Bebeto - Jul 28, 2004 01:24 (registrovani član)
Mentolu, nisam krimos... Daleko od toga, ali imam postovanja prema svim tim ljudima kao ljudima... Nikada me nije zanimalo cime se bave i kako i zasto uteruju dugove jedni drugima. I na jednoj i na drugoj strani sam bio dobar sa ljudima u njihov rat nikada nisam ulazio, niti cu... Pikija su ispljuvali svi, a decko je meni ostao u najboljem secanju. Znas zabole mene sta novine pisu o jednom Miji Piromanu s Vozdovca, ne poznajem ga licno... Ali brate mili kenja se po ekipi sa kojom sam odrastao, sa kojom sam isao u osnovnu skolu. Bili oni zli ili dobri oni su Srbi, hriscani i od krvi i mesa su. Samo Bog moze da im sudi, a mi smo obicni smrtnici kao i oni uostalom. Mitu, Slavena znam iz vidjenja posto se kao prvo radi o ekipi s Bezanije, a kao drugo stariji su momci u pitanju... Uostalom nije bas prijatno doci na net, videti imena poznatih ljudi... Tu sam mogao i ja da osvanem, da nisam zapalio preko...


blok 70 - Jul 28, 2004 02:53 (*.shawcable.net)
jos si tu? aj me okreni pod uslovom da nisi kontunzovan. i mojne da se ovde objasnjavas sa ovim likovima. ovi su otprilike beograd videli samo na razglednicama o nekim vecim akcijama po kraju bilo da se radilo o fudbalu, basketu zurci u kraju da ne pricamo. pre deset godina svako ko je pokusao da prezivi je bio krimos. uostalom znas i sam kako sam prosao u par navrata. zatvorili su nas u kavez, udarili su nam sankcije i sad ti prezivi. nikad gore vreme po nas grad nadam se da se nikada vise nece ponoviti. zapamti ne dolaze barabe ovde da bi bile ozbiljne nego da se izduvaju loma. pozdravi devojcicu i javi se ukoliko ovo nocas procitas.

p.s. srecno protiv atletika. ne znam kakvi su oni mladi decaci nadam se da se necu slogirati sutra.


Bebeto - Jul 28, 2004 11:17 (registrovani član)
Blokovi su bili opustena sredina za one koji su znali da se ponasaju normalno. Nijedno silovanje, ubistvo, pljacka, kradja se nije desila bez razloga. Ne branim nikoga, ali ne dam brate da mi kenjaju po kraju skotovi preko mosta. Ovaj decko pod nadimkom "blok 70" je samo jedan od milion ortaka iz kraja, koji je zapalio da ne bi zavrsio kao vecina na Bezaniji. Najveca greska Keke i ekipe jeste zapravo medjusobno prangijanje i dokazivanje sa drugim momcima iz kraja. Tada ekipa sa Bezanije nije bila jaka, kada sam ja bio klinac. Jeste, ali ne kao danas. Mita i Keka kada bi se udruzili... A onda ces da vidis probleme... Treba da umremo u getu??? A koji si ti kurac da odredjujes nekome nesto??? Najjace zurke su uvek bile po blokovima... Na zalost stradali su ljudi koji su bili konkurencija toj ekipi. Posto ste urbani, sta cemo sa Sljukom??? On je bio Zvezdarac... Ili sa Mijom piromanom sa Vozdovca??? Taj se uz pomoc zandara odrzao u samom vrhu... Djindjic nema veze sa momcima koje ja poznajem, sa kojima sam isao u skolu, ili koje poznajem iz kraja. Njega su ubili pajseri kao sto su Legija, Bagzi i ekipa... I tako su otezali posao svima ostalima. Ovo je toliko bajato, nisi ni svestan. Cini mi se da je stariji Rambo na mardelju... Uglavnom ne mogu da precutim neka sranja, koja su ovde napisana. Svako od nas u kraju ima barem jedno krivicno delo...


------------------------------------------------------

Pored cinjenice da prica i podrzava sam sebe, i pozdravlja svoju zamisljenu devojcicu, on moli moderatora da izbrise topic, da ekipa iz prve grupe ne najebe, to su njegovi ortaci.

________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 01:24 (registrovani član)
Super Savicu ti si moj idol... Spremam ti jedno veliko iznenadjenje... O tome za par meseci... Lagano brate, dobices slike- ma sve...
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 02:20 (*.eneco.nl)
Gde si bre Savicu!?!
Nisam hteo da akzem ko priprema knjigu, lepo da si se sam javio:)
Nemoj da zaboravis obecanje dato pre 2-3 godine da cu dobiti primerak cim knjiga ugleda svetlo dana:)
Podbara, naravno da mislim da si budaletina i debil, ali cisto da znas(zabole me na kraju da li ces poverovati) ali ti se porodice nikada nisam kacio.
Tebe volim da napushavam, simpaticne su mi tvoje reakcije a i uvek se jave osobe sa novim detaljima iz tvog zivota i uvek se mogu slatko ismejati:)
PS: Sto se tuzbe tice, daj sacekaj samo jos neki dan srece ti, treba da mi dodje prijatelj(avokat) iz kragujevca u posetu, pa taman da on mzoe da mi pomogne...
Boze koliko si ti lud Dejane
________________________________________



xtrmntr - Jul 29, 2004 02:28 (80.93.*)
Ne kapiram u cemu je problem sa pominjanjem porodice? Pa ljudi koji su imali toliko umetnickog talenta da vaspitaju na takav nacin svog pulena zasluzuju da im se ime povlaci po diskusijama.

Uostalom, zar oni, kao tvorci tog stvorenja, svojim delanjem nisu odgovorni pred drustvom? U svakom iole normalnom sistemu ti ljudi bi bili krivicno gonjeni i svakako bi odgovarali pred licem zakona, a u ime naroda.

Naravno, na isti nacin treba da odgovaraju i roditelji Budale, Pacova, Legije, Soka i svih ostalih iz plejade nepismenih nasilnika.

Da je ovo normalno drustvo, da je svet dovoljno human i civilizovan, sada bi Bleblento bio trajno hospitalizovan i sterilisan.

Uostalom, da su imali i trunku morala, oni bi izvrsili samoubistvo, bas kao roditelji Slobodana Milosevica i/ili Mirjane Markovic.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 02:34 (registrovani član)

Dajte ljudi, nemojte preterivati... Blebeto je nesto poput nacionalnog blaga na diskusijama SC-a, da nije njega mnoge diskusije bi bile mrtvacki dosadne a samim tim bi posle nekog vremena odumrle. Da ga nema gazda ovog sajta bi morao da ga nadje i plati da mu zabavlja klijentelu...
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 02:39 (*.novustelecom.net)
Boga mi da nije tebe skeledzijo, nivo zabave na Sc-u bi naglo porastao, ali eto nismo te srece i ko zna kad ces se odvojiti od kompjutera i jednom zaista i prosetati do plaze i Starbaksa
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 02:51 (registrovani član)
Stigla sa nocne smene? Vidim da mi pratis lik i delo... da te utesim, malopre sam se vratio sa plaze, do Starbucksa se nije moglo.

A da li ces ti da uzmes knjigu sa Blebetovim aforizmima?
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:06 (*.novustelecom.net)
Jos mi samo i ta knjiga treba!
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:12 (registrovani član)
A bice ti zao kada Blebeto posatne slavan...

Bila si na English bayu veceras?
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:16 (*.novustelecom.net)
Ici cu u subotu, bice sto puta bolje a moze se i popiti malo, nedeljom ne radim.

I sto je ovo izdvojeno molicu lepo? Nema logike i cudim se moderatoru.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:19 (registrovani član)

A zasto ne bi bilo izdvojeno? Rec je o najpoznatijem i najzabavnijem liku na ovim diskusijama... ljubomorna si? Treba da poradis na imidzu da bi stigla Blebeta u popularnosti.

U subotu ce da bude mnogo veca guzva, ima da nagrnu iz udaljenih krajeva... subotom radis?
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:24 (registrovani član)
A kad se setim svih Blebetovih bisera podju mi suze od smeha... sad se setih kako me je davio ko mi je bio veza u kanadskoj ambasadi jer po njegovim recima pri iseljenju nikako nisi mogao da dobijes Vankuver, navodeci primer njegove porodice koja je zelela da dodje ovamo ali su ih sutnuli u Winnipeg... trebalo je pola dana da mu objasnim da nisam dosao na izbeglicki status kao on i njegovi. Naravno da je pricao da on nije u tom statusu jer je dosao iz Beograda...
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:24 (*.novustelecom.net)
Ni subotom ni nedeljom , ali je za poentu oko vatrometa bila fora u nedelji oke? Boze...

Cujem da se i ti godinama vuces po diskusijama, i pravo da ti kazem mozda ce neko jednog dana i o tebi objaviti knjigu. Sada koliko vidim nemas neke bisere osim sto izjavljujes masu gluposti, ali ko zna mozda ih je bilo u ne tako davnoj proslosti (znas da sam nova ovde pa ne znam zaista)
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:28 (*.novustelecom.net)
Cim imas u ruci landed immigrant vizu mozes da se ulogoris gde god zelis u ovoj nasoj lepoj velikoj i nadasve bogatoj Kanadi
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:29 (registrovani član)

Znas, svako na ovom mestu moze da smatra sve sto drugi ovde ispisu za glupost... ali recimo ja nista nikad nisam napisaoa nesto u rangu tvojih crevcadi, hahaha... post ti je sjajan, zadivljujuce vulgaran.
Pa i ja sam na ovom mestu junior u odnosu na mnoge stalne likove, na SC dolazim od 2002. Pre toga sam bio mozda par puta kad sam dosao u Kenjadu...

Gde zivis, Jeltaun?
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:31 (registrovani član)
Mozes ako si ekonomski imigrant ali ako si sa izbeglickim statusom vlada ti placa avilet do odredjene destinacije... upoznao sam mnogo nasih ljudi koji su tako smesteni na NewFoundland ili Quebec... Podbaar je svrsio u Winnipegu. Kasnije naravno i oni mogu da menjaju lokaciju.
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:31 (*.novustelecom.net)
Yaletown of course...

Po cemu je moja tema o crevcima i pihtijama bila vulgrana? Eto rekoh ja malopre, samo lupis tako i ostanes ziv.
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:33 (*.novustelecom.net)
Pa sto ne menjaju lokaciju? Koliko vidim decko umire tamo, a i da se primetiti na osnovu njegovih napisanija
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:34 (registrovani član)

Po tome sto necim provokativnim zelis da izazoves paznju... a to cesto ide na obradjivanje tvog debelog creva od nalozenih likova. Nije mi jasno zasto nekome godi da ga recimo Blebeto casti takvim stvarima...
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:36 (*.novustelecom.net)
E a pazi, o sledecem se radi... tema je izdvojena zbog drugog razloga a tako je i pocela. Zato ju je moderator izdvojio a ne zbog opisa lika i dela Blebeta. Pa kazem, cudi me kad je kasnije video kuda je sve otislo da je ostavio da stoji izdvojena.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:38 (registrovani član)
>>Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:33 (*.novustelecom.net)
Pa sto ne menjaju lokaciju? Koliko vidim decko umire tamo, a i da se primetiti na osnovu njegovih napisanija
>>>

Zasto je ne menjaju? Zbog novca... treba prvo drzavi da vrate te pare koje im je dala za aviokartu, onda se zaposle, pocnu zivot i tesko im je da to menjaju. Kao sto rekoh upoznao sam neke nase ljude koji su se selili iz vukojebina u koje ih je poslala vlada posto su stali na noge, finansijski... neki od njih su kod tebe u jeltaunu.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:40 (registrovani član)

Ne znam koji je moderator ovo izdvojio, mozda tetka Naomi (zbog ovog tetka ima da me brise)... ali tema sasvim zasluzuje da bude izdvojena, ipak je Blebeto postao legenda ovih diskusija. Ovde je stvarno dosta bisera koje je prosipao godinama po ovom mestu... ovo je anas proslost na SC-u.
________________________________________



Kako kenjate - Jul 29, 2004 03:41 (*.novustelecom.net)
Whatever... idem da spavam
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 03:44 (registrovani član)
Proleteri rano idu u krevet i jos ranije iz njega...

Laku noc.
________________________________________



skomu - Jul 29, 2004 04:06 (registrovani član)
Zivim u Republici Srpskoj, i znam da ljudi oko mene Srbiju smatraju svojom maticom, i da nema nikakvih razlika u pogledima na bilo koje Srbe, bez obzira gdje zive...I to je bitno, a ne ovo sto ljudi pisu po netu.
A Srbi bi prvo trebali da se rijese kriminalaca u svojim redovima, jer je to rak rana srpskog drustva. Ili u zatvor ili pred streljacki vod, kao sto Kinezi rade.
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 04:14 (registrovani član)
Brate, koji smarac... Ja sam se prosetao do masine, uzeo danasnje novine... Nista me ne sme iznenaditi. Medjutim da mu objasnim samo par stvari. Trazili smo Vankuver, samo smo se izjebali... Caleta slagali da je jeftinije ovamo, mi racunali necemo da zivimo ovde ceo zivot, kao sto necemo i to je to...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:18 (registrovani član)
Ma ovo je sve samo zajebavanje, lozimo Blebeta... on ne podnosi to sto je rodjen u Sarajevu ili Trebinju, sve na svetu bi dao da mu u licnoj karti kao mesto rodjenja stoji NBGD... povodom toga sad se setih jos jednog njegovog bisera:

svojevremeno je Blebeto sam otvorio topic sa naslovom zasto mrzi unutrasnjost. Navodno je njegov otac zavrsio za vetrinara pa su ga dekretom iz Beograda premestili za unutrasnjost gde je i rodjen nas junak. I mrtvo ladno je napisao da mrzi unutrasnjost zato sto je rodjen tamo a ne u Beogradu... naravno da je po njegovoj prici ta unutrasnjsot u koju su mu je poslati cale i keva bila u sasvim nekom drugom kraju dok ga neko nije podsetio da je rodjen u Sarajevu.
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:18 (*.eneco.nl)
skomu - Jul 29, 2004 04:06 (registrovani član)
Zivim u Republici Srpskoj, i znam da ljudi oko mene Srbiju smatraju svojom maticom, i da nema nikakvih razlika u pogledima na bilo koje Srbe, bez obzira gdje zive...I to je bitno, a ne ovo sto ljudi pisu po netu.
A Srbi bi prvo trebali da se rijese kriminalaca u svojim redovima, jer je to rak rana srpskog drustva. Ili u zatvor ili pred streljacki vod, kao sto Kinezi rade.

Ma jednostavno nema razlike medu nama. Zar je bitno da li je neko rodjen u BL ili u Nisu ako smo site nacije, vere.
Ja sams e pre nervirao kada bih citao o tim podelama, ali ukapirao sam ko ih pise tako da me to uopste ne tangira vise. Ubedjen sam da barem 90% ljudi ne pravi podele. Oni koji nisu uspeli, koji su popucali na svim frontovima moraju na nekoga svaliti svoju smotanost. Izbeglice kao najranjivija masa je bila najlaksi plen. Konacno su ti isfrustrirani ljudi imali nekoga od kgoa su bolji(doduse igrom slucaja), konacno su osetili nad kim mogu da lece svoje frustracije i koga mogu da optuze za svoje neuspehe
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:21 (*.eneco.nl)
Splavar...
Ja znam da je bebeto pricao da mrzi unutrasnjost jer bi svakim svojim odlaskom u provinciju natovarao sebi probleme na vrat. na necije pitanje kako to odgovorio je da se odmah mogao osetiti njegov akcenat u unutrasnjosti, da je zog toga sve cice mogao da nahvata(dakle akcenat i mangupske bgd fore) i da su ga lokalci dzukci zbog toga kinjili. Eto, od tada je navukao bes na provinciju:)
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:21 (registrovani član)
A ja sam mu nudio vezu u novobeogradskom MUP-u za sredjivanje podataka u licnoj karti... cena je bila sitnica, par stotina $ ali Podbara nije u to vreme imao kintu... kazu da je potrosio na gumenu lutku iz sexi shopa.
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:24 (*.eneco.nl)
E splavar, nemoj da lazes.
On bi i caleta prodao da se to moze stediti. Cisto sumnjam da si mu to nudio jer Poki bi uvek odradio neku sljaku, dal sa Firom Magnumom ili nekim drugim, ali on bi se snasao za lovu taman se i trpao u zutaru:))))
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:24 (registrovani član)
Eto, na razlicitim diskusijama je imao razlicito tumacenje razloga zasto mrzi unutranjost... mislim da je ipak veci biser ovaj sa diskusija Beograd. Mrzim unutrasnjost zato sto sam rodjen u njoj a ne u blokicu 62... ili 63? Zna li iko koji je blok uopste u pitanju? Hahaha...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:25 (registrovani član)
Imam i svedoke na ovoj diskusiji za to, a mogu da mu i dalje sredim tu vezu samo sto je sad cena veca... porasli troskovi zivota u Srbiji, hehe..
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:26 (*.eneco.nl)
Blok 45 je u pitanju
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:27 (registrovani član)
Mislim da nisi u pravu... nesto su mi blokovi 60+ u glavi. Ali ko zna...
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 04:29 (registrovani član)
U brate... Ove Splavove izmisljotine moram da zapamtim. Ali idem da kuntam:)
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:29 (*.eneco.nl)
Pa zar mu jedno vreme nije bio nick blok45?
I to odmah po "preseljenju" iz Novog Sada?
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:30 (*.eneco.nl)
lepo spavaj Podbara.
I sanjaj beogradski
Smile)))))))))))))))))))
E Podbara
A zasto si pre koristio nick podbara?
Jel to nei deo nbgd-a?
:>>>>>>>>>>>>>>>>>&g t;>>>>>>>
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:31 (registrovani član)
sad se setih jos jednog bisera... jednom je raspravljao ovde o svom idolu sa Bezanije, Trlaji kog je naravno "otrio" u novinama i Lopusinovim knjigama... naravno, on i taj kriminalac su bili na jebi si mater jos iz osnovne skole u koju su zajedno isli. Naravno da se iznenadio kada je saznao da je izmedju njih dvojice 14-15 godina razlike... tada je mrtvo-ladno komentarisao da je poznato da je Trlaja bio los djak.
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:32 (*.eneco.nl)
hahahahahahahhahahahhahah
E ako je i ovo isina ovde vise stvaaaaaaaaaaaaaaarno ne znam
Savicuuuuuuuu,jesi li imao ovaj biser?
nemoj ovakve stvari da se ne andju u knjizi slucajno!
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:32 (registrovani član)

Gde ces Deki? I ti po proleterski... sve neki radan narod pa ide u pola tri ujutro u krevet.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:33 (registrovani član)
#100
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 04:35 (registrovani član)
Ja sljakam poslepodne... Od 18 do 21... Bezveze. A i lose sam placen:))) Sada ces i tu naci dlaku u jajetu(pazi da jaje ne bude moje)... Inace ove pricice su ti do jaja brate...
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:37 (*.eneco.nl)
Aman Podbara, nisi mi odgovorio
Zasto ti je nick bio Podbara?
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:38 (registrovani član)

Za sve to postoje svedoci na ovoj diskusiji... ali ko ce svega sto je Podbara odvalio da se seti. Meni naviru secanja jer sam se sa njim ovde zezao godinu i vise...

A najbolje fore su bile kada zajebavas Podbaru da je gay, Deki naravno kenja da mrzi pedere, da ga nista ne interesuje o njima, da ne voli ni da cita o njima... onda ostavis iznad topic "nagaznu minu" sa naslovom "Prava gay zajednice u Beogradu" i napises u njemu nesto u stilu "Deki nemoj da viris, ti nisi gay"... Deki se naravno upeca i napise da nije on, hahahaha... i za ovo postoje svedoci.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:40 (registrovani član)
>>>
Bebeto - Jul 29, 2004 04:29 (registrovani član)
U brate... Ove Splavove izmisljotine moram da zapamtim. Ali idem da kuntam:)

>>>>

Ne bi Blebeto bio Blebeto da ne laze i da je otisao na spavanje...
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:43 (*.eneco.nl)
Sada sam se setio jos jedne, ali ne mogu bas svih detalja price da se setim.
U svakom slucaju tada je jos bio novosadjanin i navijac partizana.
Pricao je kako je dosao sa grobarskom ns ekipom za bgd na tekmu protiv vojvodine.
I vojvodina je dala gol, povela, i on je iz zajebavanja poceo da se raduje, i da peva ajmo vosho, tako neku pesmicu.
Naravno, Chegi, pajser, Koprivica i ostala prva ekipa ga je samo pogledala, odmah ga prepoznala(u fazonu a to je onaj cool lik Deki iz NS) ali neki celavi bez zuba su krenuli prema njemu medjutim poki je u 2, 3 udarca resio stvar a celavci su se nasli an betonu juzne tribine. Onda je prisao Cegi i pitao"Lalinac, moze pivo?"
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:45 (*.eneco.nl)
Podbara kao Sarajlija(tamo mu je nick hajduk veljko)

"Vidi o sam Dadu zajedno sa novim Manijakom iz Hrasnice Fedjom. Dado inace seta na relaciji Bosna-Belgija. Posto nemaju dovoljno dokaza da je on ubio Juku. Sada ne znam gdje je, nije tvoj prijatelj jedini koji ga ceka. Covjece, nije meni do para koliko mi je do casti. On je mene zavrnuo, a sve smo dijelili zajedno. Ja sam ga branio od Vojvode na Marakani, kada je ovaj
Back to top
View user's profile Send private message
KillBill
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Oct 2005
Posts: 29

PostPosted: 09 Nov 2005 11:15    Post subject: Reply with quote

On je stvarno kralj svih kraljeva evo imam neko njegovo lupanje najjaca je ova prva izjava i onda neke njegove rime:)

Igorov_obozavatelj ::
Dekiju je cale kupio mesto u Zvezdi, mali prosecan konjcic koji je otisao u Austriju(u Bec da sanira donji ves, pa kada je uhvacen dobio je zabranu ulaska u Austriju na deset godina). Obrati paznju kada Inter igra u Austriji da ga nikada nema u kombinaciji.


Igorov_obozavatelj
internet klaun


Registrovan: 09 Feb 2004
Poruke: 1242

Napisano: Sun Oct 23, 2005 1:18 am

Mardelj ekipa

S Maina ekipa uvek ista slika
gastosa puna je Severna Amerika,
na cosku dva lika ljavaju pajdo Urka
i mene ovde zna svako, on je Zemunac
k'o i ja begunac zapalio preko poceo pos'o
da prezivi sve to, a neko je odma' rek'o plavoj
ekipi za planove nase ortaci popadase, mardelj
ekipa iz Istocne Evrope, celije pune razne stoke
sa njima zajedno palimo iz corke pobune pravimo
zandare rukama davimo...

Ortak je silov'o zenu i dete, na mardelju hteli
svi da se svete seo sam mirno i smislio plan
manijaku uctivo rekao "Dobar dan, ja sam Red Army
i nece ti nista, ortak na moju zastitu prista ubod u djale
za vreme tusiranja kerovi u transu bez simuliranja...

Mardelj ekipa uvek ista slika Urko i ja dva bolesnika,
setamo 'toke kuvamo pajdo za sutradan mi ne znamo
'rave su nase, svako vece akcija, ko god se buni
sledi mu prangija, za mene je Fira postao amater
moj metak putuje daleko jebacu vam mater...

Magnum i glock, vops, dzin i sok sve se to mesa
kada si kesa, uvaljam ti los pajdo, jer bol si mi
zad'o nije mi pravo sto odlazis bez poslednjeg
zdravo, pritiscem restart ortak pokazuje na sprat
soba je hladna, situacija je krajnje gadna utokom
cuvam sanerima ledja, sansa u gradu je sve redja
i redja...

Domaci se bune, proveravaju imigrante karamo
azijatkinje, crnkinje i folirante, kurve na kreku dizu
nam dreku trce kod dilera, brze od Redzija Milera,
udaram kontru, droljama na dzoku, pripremam sranje
imacu najbolje granje, ali sta vredi kada straza ih ne
sledi gubimo pare, bogate se jajare...

Zatvaram prilaz, sedam krek kuca izlecu ortaci
krece prangijanje i tuca, krv se lije oko teritorije
umrecemo znam samo malo sporije, u potpunom steku
libo me ckura, iza ledja cujem sirenu pandura prangijam
k'o nazdrav u pandurska kola, odjednom se tripujem
da puca na mene pandurka gola...

Popih mardelj, jer sam k'o amater naseo na
pricu, sad su me lepo drugari iz mardelja namestili
i na duze vreme u corku smestili, na mardelj ulazim
tamo sam broj, prangijam kolegu krecem u boj,
jebacu im mamicu, jer hocu u samicu da barem
spokojno iskuntam nocima, kad vec me osude na
samicu...

Pisano po istinitom dogadjaju.... Toza mi dao ideju za umetnicko ime... Vinipeg je geto sa 24 ubistva...

Autor Poruka
Igorov_obozavatelj
internet klaun


Registrovan: 09 Feb 2004
Poruke: 1242

Napisano: Fri Oct 14, 2005 6:23 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Mislio sam mogu sam naci pos'o legalan,
ne volim ilegalne pare, Legija rece "Pokusaj,
osnuj sam svoj klan, Kristijan ti s mardelja kovertu salje",
a nesreca k'o i drot mrtvog Siptara trazi, nekog
da ti poveruje kad padnes pa se vadis, od suprotnog
zakona jace, ilegalu vise privlace...

Sam, tetoviran i razbijen od batina, k'o
kriminalac bez cilja moja prica je na Kristijanovu
narod podsetila, sam tetoviran dotak'o sam sva dna
zar je moja sudbina morala biti ista k'o i njegova...

Zeleo sam Draganu(ne Mirkovic) veselu i laganu
zenu koja dobro blajvi.... Da me malo zagreje,
da me napali kad stenje, da mi dan u mracnu
celiju vrati, a nesreca k'o i drot mrtvog Kuma trazi
da ti poveruje kad na kilo belog te izvali, od suprotnog
zakona jace, ilegalu vise privlace...

Pozdrav mom ortaku Kristijanu!

Igorov_obozavatelj
internet klaun


Registrovan: 09 Feb 2004
Poruke: 1242

Napisano: Wed Sep 07, 2005 7:27 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Sunce

Joca Amsterdam

Radijus kretanja mu je uvek bio poznat, smekerska prica
i skupa odela, Duja Becirevic mu bio k'o brat, puna
kola cica, a on bese tacan k'o sat u separeu casti
ortake gladne akcije, uvek je znao da zapali pre racije
sufle raznih pica idu na njegove
racune kada namigne kelnerici pogledom k'o kod zmije
uvek druga prica iza svake noci tu se krije...

K'o mali ja sam sanj'o u restoranu "Sunce" da budem k'o on,
a jedan od ortaka javio mi juce da ost'o je bez ledja da nema vise nikoga
da na mardelju je sam, bez odela, veza prihoda- Joca Amsterdam covek
sa prosvercovanih 42kg heroina, covek koji uvek je navik'o da ima, oko
sebe ljude proverene akcije, kada sklapa se posao on bio car je...

Rece mi ortak kontraobavestajac,
da je vladavina kriminalca kratkoga sjaja, danas si trazen dok sistemu trebas, sutra si unakazen na otpadu,
ako se k'o Stevica ne das, slusao sam price raznih lisaca sa ulice,
pre ili kasnije ortaci pokazu ti pravo lice tada je kasno, shvatis da je
svuda ista slika, Joca bio je jak sada je samo izbledela slika...

Joca sada ceka svoje izrucenje ortaci mu u Hagu Stanisic ne misli
na pomirenje, Joce ce setiti ako ga neko plati, u protivnom
ce nastaviti da mu lik i delo blati- svako kada je u skripcu
izbeci ce udarce, mamlazi poput mene- pokusace da druge
zastite, Joca je bio nekad postovan, a sada na dnu je...

I sve njegove akcije zavrsavaju se iza celije,
o pricama kakav je nekad bio slusace mladje
delije, o tome da bude mocan k'o on sanjace
svaki klinac, da ne dozivi sudbinu Arkana
pozelece svaki caletov mezimac, po gradu
se sire jajare bez stila, Beograd je odavno
post'o grad dilera i debila sto kaze ortak iz
Sindikata zamenjene su vrednosti, o Joci
sada brinu likovi iz Drzavne Bezbednosti,
sto pogacu su istu sa njim svojevremeno
lomili, po bordelima u skupim sarama,
lepo se provodili nedovoljno dokaza
za trideset ubistava preko cetrdeset
kila odjednom se stvara i dovoljna
evidencija da bi se donela presuda...

Sanjao sam Legiju da pali iz Cezara,
sut pandura u dupe i on za ogradu se
hvata, odranih dlanova prebacuje
Zvezdana ortaka, tri rafala remete noc
i Legija u lokvu pada...

Da li je ovo sudbina svakog kriminalca,
da na kraju izigrava zrtvenoga jarca, da
umesto slave kurvi i bordela u crne dzakove
im dzelati pakuju tela...
_________________
Crvena Zvezda
Olympiakos
Spartak

Tri kluba,dve boje,jedna vera.
Zajedno kao nekad,jaci nego ikad.
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 15 Nov 2005 17:38    Post subject: Reply with quote

jaooo odlicno .....

Deki je kralj
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 24 Nov 2005 11:57    Post subject: Reply with quote

Подбара је тренутно регистрован(између осталог) на форуму сајта www.partizan.net ,где му је надимак Toxic-Belgrado.Регистровао се у јануару ове године и већ накуцао 1845 постова.Значи оно је падање од смеха,кад крене да прича како се заљубио у младу глумицу Марију Каран,па тражи од неког одавде да му нађе њен број,па кад крене да прича како је тамо у Канади стартовао неку 15-годишњакињу,па кад крене да прича атмосферу која је била против Роме 1988.Иако је глодарски сајт вреди свратити и уживати у постовима Стијачић Дејана.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 30 Nov 2005 16:18    Post subject: Reply with quote

tek sad videh da fali kraj posta... evo i nastavka

________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:45 (registrovani clan)

Priznajem da nisam upucen u imena sa vaseg navijackog foruma ali pretpostavljam da je Deki sa svima bio na "bate, sa^ ima"...
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:48 (registrovani clan)
A kazu da je tamo koristio i nick Ilijas... ne znam jer nisam bio na tim diskusijama, samo se secam da su ga ovde provaljivali da je nick uzeo zato sto je iz Ilijasa.
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 04:48 (*.eneco.nl)
Gore navedeni(Chegi, Pajser, Korpivica) su vodje navijaca partizana i Deki je naravno sa njima bio...nemam reci kako je sa njima bio dobar jaran!Smile))))


inace poki sa diskusija sarajevo

Hajduk_Veljkova (koljac balija) - Jun 11, 2004 15:03 (registrovani clan)
ing,

Cijenim tvoj trud da se sjecamo lijepih stvari prije rata. Proslo je od pocetka ludila 12 godina i kontam da se dijete od 12 godina sjeca rata samo iz price roditelja. Ja sam bio u C. CAPAJEBY devet mjeseci kod buraza od strica. I reci cu ti jednu stvar. Ljudi nisu zaboravili ono sto se desilo prije 12 godina. Tako da razumijem Ilidzinu reakciju. I ja sam bio na nisanu mojim skolskim drugovima, koji su se samo par godina ranije kleli da nema sanse da nas koka zavadi. Kad ne lezi vraze. Ne ona bijela vec znas i sam. Nije meni tol'ko zao sto sam moHajduk_Veljkova (koljac balija) - Jun 17, 2004 15:17 (registrovani clan)
Vidio sam Dadu zajedno sa novim Manijakom iz Hrasnice Fedjom. Dado inace seta na relaciji Bosna-Belgija. Posto nemaju dovoljno dokaza da je on ubio Juku. Sada ne znam gdje je, nije tvoj prijatelj jedini koji ga ceka. Covjece, nije meni do para koliko mi je do casti. On je mene zavrnuo, a sve smo dijelili zajedno. Ja sam ga branio od Vojvode na Marakani, kada je ovaj poceo da ga maltretira. Ja obojicu mogu da ih nosim u zubima, da se razumijemo Vojvoda nije bio jak samo je bio bitanga. Ali lijepo sam ga zamolio kao Srbina da ne dira ovog kretena i covjek koga je ulica odgojila mi pruzi ruku i kaze "nema problema brate, obecavam da necu". I to mi je hvala? Prepozn'o je on mene ja sam mu samo dobacio da pozdravi Sinisu i da mi vrati pare. Nista nije rekao. Iako je mis bio "u svim gradu". Izlevatio je on mnoge ljude koji nisu Srbi. Njega kad-tad ceka metak. Ukoliko saznam bilo sta o njegovom kretanju javljam ovdje. Moj buraz od strica je u zatvoru u Amsterdamu zbog Debe narkomana. Ne znam da li znas o kome pricam? Ovaj mu je prod'o gudru, kad su ga drotovi stisli da im kaze ko mu je prod'o on je sve rekao. To mu necu oprostiti dok sam ziv. Tu je i Dado cinkario mog buraza da je vozio Jukine slepere s cigarama da je prevozio oruzje i da ga je on i ubio na kraju. Moj buraz je uspio na sudu da dokaze da nije kriv da nije ubio Juku, ali je zbog gudre i Debe kretena u zatvoru.
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 04:51 (registrovani clan)
E to su vec ozbiljne veze kriminala i politike...

Nego, kod mene je kasno, mozes misliti ako je Deki otisao u krevet (ne brini se nije sam, sa svojom gumenom lutkom je)... doduse ja sam 2 sata na zapad od njega.
________________________________________



Legenda (DVB) - Jul 29, 2004 05:17 (registrovani clan)
Zaboravili ste spomenuti kako je Poki srednjoskolac silovao uciteljicu sa "ortacima" !

Smile))))
________________________________________



Kavurma. - Jul 29, 2004 05:47 (*.eneco.nl)
Ne uciteljicu vec razrednu!
hahahahahahah
jao, da li moze neko da se seti cele price, secam se da je do detalja pricao kako su to izveli(ne sam cin) kao i sta je bio razlog silovanja
Smile))))
________________________________________



SASA-034 (I LIKE 34) - Jul 29, 2004 09:27 (registrovani clan)
Kavurma,radis li ti nesto?Posle pricas privatnici uzivaju..Cccc...
________________________________________



Bravo momci!!! - Jul 29, 2004 10:21 (*.tehnicom.net)
E odavno se nisam ovako smejao. Jedna od zanimljivijih tema na SC-u u poslednje vreme. Nadam se da ce te nastaviti kada se naspavate, pretpostavljam da ima jos toga zanimljivog o nasem omiljenom Blebetu.
________________________________________



SASA-034 (I LIKE 34) - Jul 29, 2004 10:28 (registrovani clan)
Ima nas drug Dovla u kompu na Kipru mnogo dogodovstina,ali se tek u oktobru vraca dole.
Dejane,kakav ti je to posao od 18-23 h ?
________________________________________



alal vera!!! - Jul 29, 2004 10:34 (*.tehnicom.net)
pa vi momci ne odustajete.
svaka cast!
P.S.
sasha, sta ima novo u srcu shumadije?
________________________________________



MapkoCCCC - Jul 29, 2004 10:48 (registrovani clan)
Jebo vas bebeto pa stalno o njemu pricate!Ko da je neka picka!

C C C C
________________________________________



Milorad iz Bedforda - Jul 29, 2004 11:11 (*.ntli.net)
Podbara je SC institucija. Milion puta su mi njegovi postovi odagnali depresiju. A ostali, pa ga mozete povuci za onu stvar:-)
________________________________________



rimtutituki011 (farting analyst) - Jul 29, 2004 11:49 (registrovani clan)
zanimljivo je da se na ovim diskusijama ljudi primaju na bilo sta...!? gomila zaludnih dodje ovde, istrese se, nakipuje i tako u krug...poki ima malo bujniju mastu od ostalih, a i dosta vremena na raspolaganju, vidim...svi i dalje sede iza kompa i nesto tipkaju, i samo me zanima sta to menja u realnom zivotu? osim dobre sale, ne vidim razlog za uzbudjivanje oko bilo koga/cega, pa i pokija...

da ne mislite da ga branim nesto, vi ostali ste isto cobani ako se primate na njegove fore, a da ste bili u toku zbivanja u bg-u, ne bi ni obracali paznju na njegove izjave, da ne spominjem da vecina ucesnika ovde i nije iz bg-a.....
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 12:07 (registrovani clan)
rimtutituki,

Moram malo da ih gasiram. Svaki dan po par sati. Pa vidis brate, da jedva cekaju da se javim sa novim materijalom kada radim, kada drkam, kada hasam itd. Predvodnik ekipe Splav, torima rsmo... Pozdrav!


P.S. Ja se ne bih ni javio da te ne videh slucajno na kraju, a ove ostale preleteh.
________________________________________



rimtutituki011 (farting analyst) - Jul 29, 2004 13:03 (registrovani clan)
pa dobro, ni je ne volim da mi bilo ko prepricava sta se desilo na nekoj tekmi, osim ako nisam bio na istoj, ali da mi neko prica sta se desilo recimo u minhenu na putu za m'gladbah...pa bio sam tamo, ucestvovao u svemu, i sad mi treba jos neki luzer ovde, da mi kaze kako mi je bilo?
ili da mi objasnjava nesto o klanovima, bg-mafiji...o tome se zna dosta samo ako si rodjen tamo i rastao medju njima...sve ostalo je masta..
smesno, ali je se zbog toga ne ljutim ni na kog, vec samo slatko smejem, a sprdnja je jedini razlog mog povremenog dolaska na ovaj sc smor...

ja proziveh svoje kad je trebalo, bilo mi je kul, sada bih da vidim sta mladji rade, kako se zezaju, da se malo nasmejem, i to je to...
________________________________________



Pero Kvrzica - Jul 29, 2004 13:21 (*.cable.roger)
Ebo te,pa oval blebeto postade legenda,ili u prevodu-tip za ismejavanje!?
Popularnost sve veca i veca,knjige se pisu,slikovnice,jos samo CD da izda,sjebace i Majkla Dzeksona!
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 13:51 (registrovani clan)
Izvini brate, a kada sam ja to pokusavao da prosirim pricu o putu za Mehengladbah i da je prisvojim kao svoju??? Dole nize, povela se prica o klanovima i javi se degenerik stavra i pocne da me uci ko kako likvidira i s koliko metaka i koliko puta... Ja preziveo sve sa tim likovima i on me uci... Cenkao se sa pok. deckom oko neke bele tehnike i kasova i sad dodje meni bolid i uci me kako je bilo. O tome ja pricam. I sta onda da napisem takvim ljudima??? Neko za Bambalice i za pok. Vojvodu moze da napise oni su sljam... Ja mogu da se slozim, ali ko ima gram mozga zna da ja to ne mislim ozbiljno. Nemam razloga da se ja plasim njih, mi mozemo sada posle svega sto je bilo da odemo na pice i to je to. Reci se uvek biraju u takvom drustvu... Treba biti pametan... To sto je NIN izbacio njihova imena, to je samo prica... I isti NIN kaze za Gordanu Nestorovic i za Natasu Jovanovic silovane... Niko, pa ni taj degenerik sto je napisao to ne zna ko su te devojke i ne zna da su one uzivale da budu u drustvu krimosa i baraba... Eto toliko o nekim stvarima koje ja znam. Pozdrav torima!
________________________________________



rimtutituki011 (farting analyst) - Jul 29, 2004 14:30 (registrovani clan)
bebe, lepo sam napisao da ko nije ziveo tamo, poznavao te ljude (dakle mafijase, huligane, i ostale 'vidjenije face'), ne treba da se bavi ubedjivanjem ovde, na sc, ko je ko, i sta je sta, i kako je sta bilo...
bez uvrede, ali po tvom pisanju, ti nemas pojma o cemu pricas, te se prema tome bolje okani gluposti, i pusti druge da kenjaju...ok?

zdravpo
________________________________________



Bebeto - Jul 29, 2004 15:16 (registrovani clan)
Ja nemam pojma??? Vazi zavrsili smo brate... Sad cu ja da te ubedjujem u suprotno... Druga stvar da mi sednemo za sto, pa da pricamo o nekim stvarima. Ja mogu da ti ispricam stvari koje znam, dok sam bio dole iz mog kraja. Mogu da ti ispricam o stvarima za koje znam da su se desavale kasnije i desavaju se i dan danas, a imaju veze sa mojim krajem. Ja o Brdu nikada nisam pricao. Zavrsio sam ono sto sam te zamolio da mi odradis- preko ortaka iz Vankuvera, koji isto nikada nije ziveo u Beogradu. Zao mi je samo, sto sam morao decka da cimam da uzima slobodne dane- da bi mi zavrsio posao, pored tebe koji si tu... Jos jedan zanat je izucen, tako to radi Srbija...
________________________________________



Usisivac - Jul 29, 2004 16:48 (*.motleyrice.com)

Ja sam jednom video PAJA PATKA!!!
Jao sto je bio lep, sve je viko kva kva kva...
________________________________________



Hate mail - Jul 29, 2004 16:55 (216.54.*)
"Ja mogu da ti ispricam stvari koje znam, dok sam bio dole iz mog kraja."

Pofalici?
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 29, 2004 17:01 (registrovani clan)

Kako vas je Deki sve namagarcio... poput uspesnog kontraobavestajca vas je sve navukao da mislite da vodi poreklo iz Sarajva. Svaka mu cast, kao da je zavrsio skolu u UDBI... mislim na onih 7 razreda sto ima.
________________________________________



PCK - Jul 29, 2004 20:10 (registrovani clan)
Prvo i prvo hvala Kavurmi na ovom sazetom opisu Pokijevih provala, do suza sam se smijao Smile))

Drugo i drugo, da bi se uvidilo da Podbara ne pati samo od zestokih kompleksa, vec je dusevni bolesnik kome treba pomoc, moze se viditi i iz poruke koju je ostavio na guestbook otvoren povodom tragedije na ruskoj podmornici Kursk prije koju godinu. Omalovazava smrt tolikih ljudi da bi se hvalio svojim izmisljenim poduhvatima, sto je zaista odvratno i bolesno, i protivno svim principima covjecnosti i pravoslavlja, pojmova koji su Pokiju strani. Evo i poruke:

Name: Stijacic Dejan Podbara
Website:
Referred by: Just Surfed On In
From: Novi Sad - Podbara
Time: 2000-08-24 06:06:42
Comments: Ljudi ovo je strava, toliki svet i moji gariji medju njima...Nikad sebi necu oprostiti sto sam otisao u Bar na more da baronisem do iznemoglosti. Trebao sam kao i svaki trpezarac ostati do kraja sa mojim garijima. Neka im je vecna slava i hvala! Baron Deki
________________________________________



Kavurma. - Jul 30, 2004 02:04 (*.eneco.nl)
Jedan lik sto zivi na Kipru(dowla) ima sve podbarine bisere sacuvane u racunaru. Postirace ih ovde cim se vrati za Kipar:))))
________________________________________



Grgaw - Jul 30, 2004 02:04 (*.rr.com)
Da li si sa bracom Mitrovic, ili kako god su se zvali, silovao cerku vase razredne u srednjoj skoli u Novom Sadu, posto vas je zena nevidjeno nervirala, ali je posle toga ucutala?

-Da li je istina da si se tukao sa Batom Trlajom?

-Da li ti je i dalje zao sto su Divac i Trlajic pokojni, inace bi svim nevernicima imali sta da kazu o tebi?

-Da li si, zajedno sa Belgijom i Kuburom delio samare po juznoj tribini, kada su se jos postovali stariji?

-Da li je tacno da si ‘90-e palio samare momcima iz Torcide, na rivi u Splitu?

-Da li si isao na Inter-Partizan, sa svojih recimo 13-14 godina, iako si imao visoku temperaturu, pa su te tvoji jedva pustili?

-Da li je istina da je na tebe pokusan atentat kad si proslog leta bio u Bgd-u, na splavovima, ali si osetio opasnost u vazduhu i srecno ga izbegao?

-Da li je istina da si rekao da ces uz Partizan ostati do smrti?

-Da li je istina da ces biti do smrti uz Zvezdu?

-Da li je tacno da si vatreni navijac Radnickog sa Nbgd, u kom si, u svoje vreme, trenirao?

-Da li je tacno da si radio kao kuvar 3 godine na Avali, i tamo upoznao sada vec bivseg selektora Iliju Petkovica, koji je kresnuo sve tetkice na Avali?

-Da li je tacno da si na terenima za mali fudbal vukao za nos sina gore pomenutog bivseg selektora, zajebavao se sa njim, on je posle postao dobar stoper, a ti zaboravljeni as?

-Da li je tacno da si, otkad si otisao iz rodnog Sarajeva, ziveo na Podbari, urbanom a ne azbestnom delu Novog Sada, naravno pre odlaska u Vinipeg?

-Da li je tacno da uopste nisi rodjen u Sarajevu, nego si ziveo u 45. bloku, Jurija Gagarina 235 i isao u Branka Radicevica na Nbgd, odakle su te dvaput izbacivali?

-Da li ti STVARNO znas Culeta, koji se leci u Bgd-u od alkohola i gudre, s kojim si trenirao zajedno u Radnickom, a ciji brat Beli je u Cacku i leci caleta na umoru?

-Da li je tacno da JEDINI posedujes Mobtelov broj od osam (Cool cifara: (063) 824-45957?

-Da li je tacno da se tvoja porodica doselila u Bgd jos 1524. godine?

-Da li je tacno, kada si bio vatreni Zvezdas, da je bio otvoren lov na tebe, ali da te to uopste nije pogodilo, jer je u tvom kraju 99,9% Cigana spremno da u svakom trenutku stane uz tebe?

-Da li je tacno da imas ortake, koji su zapucali u Novo mesto u Sloveniji, putovali 7-8 sati da bi gledali basket Krka-Partizan, pa se tuzno vratili u Beograd, kad su provalili da se utakmica igra za nedelju dana?

-Da li je tacno da si gadjao AMERICKU ambasadu jajima, u CIKAGU i VASINGTONU, za vreme bombardovanja?

-Da li je tacno da si, preko vec legendarne italijanske radio-stanice na netu, cuo da su se Vlade Divac i Sasa Djordjevic potukli na parkingu ispred hale, posle izgubljenog polufinala protiv Italije na EP ’99?

-I najzad, cuveno pitanje: Da li tvoj metak putuje daleko??


Dakle ovako:
1. Ako na bilo koje pitanje odgovoris sa DA, lud si bez diskusije.
2. Ako na bilo koje pitanje odgovoris sa NE, opet si lud, jer ovo gore su sve tvoje izjave.
2.a) Ako poreknes da si sve ovo ti pisao i pozoves se na misterioznog dvojnika, i time ga pretvoris u mitsku licnost, cije postojanje seze u duboku proslost, predlazem ti da pored uobicajenog lecenja poseban akcenat bacis na podivljalu paranoju.
3. Ukoliko budes ignorisao ovaj topic i ne ostavis nikakav odgovor, smatrace se da si potvrdno odgovorio na pitanje iz naslova.
4. Ukoliko budes odgovorio sa necim kao sto je "ma siste mi jajca od vas net-huligana" ili "vrati se na svoju planinu" ili bilo kojim slicnim odgovorom, to ce biti tretirano kao ignorisanje topica, tj. vidi tacku3. Takodje, ako budes poceo neku sasvim sedamnaestu pricu o tome kako si ti s nekim, tamo negde, nesto mnogo gadno uradio, opet vidi tacku 3.

Mislim da ce ubuduca diskusija ovde biti mnogo laksa, s obzirom da ce, za svaki njegov ubuduci post i odgovor bilo kome, postojati objasnjenje (uz dokaz:)) zasto je doticni tako umobolno napisan... jednostavno, lik je odlepio s mozgom odavno...
Pozdrav...
Delete Reply Forward Spam
________________________________________



BGD_Splavovi (splavadzija) - Jul 30, 2004 02:17 (registrovani clan)
I ja sam iznenadjen... a mislio sam da sam cuo vecinu Dekijevih bisera.
________________________________________



Kavurma. - Jul 30, 2004 02:40 (*.eneco.nl)
-Da li je tacno da si gadjao AMERICKU ambasadu jajima, u CIKAGU i VASINGTONU, za vreme bombardovanja?

buahahahahhahahahahahahhahaha
Joj bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
________________________________________



kokic - Jul 30, 2004 02:50 (193.246.*)
xexexexexexexexexexeexexexexeexexee

americku ambasadu u cikagu xexexexexexexexexe
dobara ti je ova
________________________________________



dokolica (dzabalebara) - Jul 30, 2004 05:15 (registrovani clan)
ja njihove postove jednostavno ne citam
a ima ih svuda, na tone
moraju i oni negde da se ispucaju

moderator verovatno nece da ih brise jer ovako se bar mozes odma' znas ko su, mada ih je uvek lako prepoznati po gluposti.

"pa ti nisi Jakovljevic, ti si neki mnogo veci izdajnik. ko si bre ti!?"

ja se uopste vise ne nerviram
jednostavno ignorisem
nisu mi ama bas ni malo zanimljivi
cak ni toliko da bi proucavala ko su i odakle su
________________________________________



Markuss - Jul 30, 2004 09:56 (*.onvol.net)
Jebote koji ste vi svi pacenici! Svi do jednog!
________________________________________



rimtutituki011 (farting analyst) - Jul 30, 2004 10:29 (registrovani clan)
..ma, ok, 'zavrsili smo':Smile) drago mi je da si nasao tipa iz Vankuvera, koji je dosao u Kalgari, prebio doticnog, koji te namesta iz Kalgarija, po Winterpegu a bogami i Beogradu....

moj savet: iskljuci komp, i bices spasen.
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 12:36 (registrovani clan)
Prozivas??? Nema problema... Necu da se cimam uopste... Nemoj samo da nastavljas, i nema problema... Ja sam samo hteo da vidim- kakav je ko... Sada vidim kako to radi Srbija...

P.S. Cim ti nisi cuo za Stamenu, nema sanse da si nesto puno bio po Jugu... Mozda si im nosio vodu, ili tako nesto kada su isli na gostovanja.
________________________________________



rimtutituki011 (farting analyst) - Jul 30, 2004 12:47 (registrovani clan)
ne da ne znas sta pricas, nego ne znas ni s kim pricas....oprosticu ti ovo iseravanje na neznanje, seri opet nesto o meni, i otkrices jako brzo u kakva se govna uvaljujes...
________________________________________



stavra (matador) - Jul 30, 2004 13:20 (registrovani clan)
I jos nesto da dodam:

Zar niste znali da je podbara alias blebetalo, svojevremeno radio
i kao dreser kerova??
blebetalo secash li se kera Garija??

blebetalo pa ti si izjavio kako si bio obuchen da gadjas iz svih
vrsta streljachkog oruzuja!!(a od vojske si pobegao.. i pistolj si video samo na filmu))

ja sam samo dodao, da bi tebi kao tako "vrsnom poznavaocu streljachkih vestina" ladno stao na 3.5m!!




________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 16:09 (registrovani clan)
Postali smo opasni. Nema problema, sam si trazio... Ja se ovako glupiram ovde, ali vidim da cu morati da poduzmem nesto da te lagano spustim na zemlju. Za dva cu se videti sa ortakom odavde, on ce da mi okrene Kalgari- i naci ce te ljudi... Vidis ja se ljudi ne bojim. Zapamti da sa Novog Beograda niko nije izasao bez posledica. Isto vazi i za ovde. Uzivaj semenkaru!

P.S. Ako cemo posteno da zavrsimo posao, nema problema. Dahtanje u slusalicu, maltretiranje i ostali svinjizmi ne dolaze u obzir. Jer onda postajem svirepa zver.
________________________________________



xtrmntr - Jul 30, 2004 16:18 (*.verat.net)
Ahrgrh... ha ha ha. Kakva neopevana, ali neopevana, budaletina!

Bleblento, pazi sinak, ovde si se isprovaljivao kao poslednji dzukac sa margina zivota. Aj' sto si glup i tup, ali sto si degenerik, to je posebna stavka.

Ono, ti imas ekipu i opasan gard, taj rad, a? Ha ha ha.

Pazi kad' cu da te isamaram.

Posebno zbog toga sto si kod bioskopa Partizan tapkao karte ganciima sa NBG da gledaju nice i Brusa Lija. Zbog toga cu posebno da te isamaram.

A onda cu da te isamaram zbog toga sto si zver.

He, he...
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 16:20 (registrovani clan)
I jos nesto... Zao mi je ljudi koji su brzi na jeziku i koji ne kapiraju s kime imaju posla. Svi misle dileja, ovo ono... Kada im odzvoni, onda udjane sa kime su se zajebavali... Ja tebi nisam pretio ni u jednom trenutku. Ti si nesto podigao gard, ja ne volim kada mi ljudi prete. Ja volim ovo diplomatski da resim, jer kapiram da danas svako voli da bude opasan ovde. Meni se jedan decko lepo izvinuo, kada je video sa kakvom budalom ima posla i kada je video ko sve stoji iza mene... U principu, nikada se ne oslanjam na ledja ljudi mi se sami nadju. Ja bih voleo, da mi ovo resimo dok jos mozemo na jedan normalan nacin... Dok jos mozemo... Zaboravi ovo gore sto sam napisao, osim dela gde sam stavio P.S. To zapamti dobro... Posteno sve moze, da popricamo, da resimo problem uvek moze... Ali da resavamo stvari na kvarnjaka. Da se prave neke sacekuse... Burazeru, nisam ja iz te price. Sve sto sam napisao gore je bilo u afektu, reakcija na tvoje pretnje "ne znas u kakva se govna uvaljujes". Sledeci put batice, izvagaj malo sta pises- reci nekada vise uvrede od pesnice. Pozdrav!
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 16:21 (registrovani clan)
Sreca tvoja pa ne znas s kime pricas i sto ne znas sta pricas.
________________________________________



xtrmntr - Jul 30, 2004 16:21 (*.verat.net)
Mali, dosta si kenjao.

Jel' da te cimnem na onaj 063 sa 8 (osam) cifara?
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 16:23 (registrovani clan)
Vazi brate dogovorili smo se.
________________________________________



xtrmntr - Jul 30, 2004 16:27 (*.verat.net)
Al' da povedes i caleta da te brani. Da i njega isamaram zbog toga sto te napravio tako debilnog.

Nego, jel' 8 cifara? Sada cu da te cimnem, ako je broj nepostojeci, onda si sisa, zentara i pizdek.
________________________________________



xtrmntr - Jul 30, 2004 16:34 (*.verat.net)
Pizdek, broj ne postoji.

Pa stvarno cu ti nalupati dandare.
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 16:42 (registrovani clan)
Vazi dogovoricemo se. Slusaj, jesi nekada bio u corki??? Samo to mi odgovori.
________________________________________



xtrmntr - Jul 30, 2004 16:55 (*.verat.net)
Ne zanimaju me tvoje homoseksualne dogodovstine. Kao ni eseji.

Pizdek.

Nemas muda cak ni k'o komarac.
________________________________________



Bebeto - Jul 30, 2004 17:45 (registrovani clan)
O Jesenjinu nikad necu
pevati, jer ludi pesnik
zivot dao bludnoj svetici...
________________________________________



Markuss - Jul 31, 2004 02:47 (*.onvol.net)

gde nadje tog hrvatskog pesnika majke ti??

Joj ljudi sto dva Srba uvek moraju da se svadaju i to za koji krivi k****. To samo moze u Srbiji. Luda smo nacija i drugi nam to kazu.
________________________________________



Bebeto - Jul 31, 2004 03:49 (registrovani clan)
Jesenjin je Ruski pesnik.
________________________________________



mane_rfc - Jul 31, 2004 12:26 (*.verat.net)
opasni ovi krimosi hahahahahah
________________________________________



krkator - Jul 31, 2004 22:12 (*.optonline.net)
Jesenjin-Hrvat...HA HA HA...a provali mu e-mail "ON VOL" pa stvarno si volina glupa, jesi bezao sa casova srpskog?
________________________________________



Markuss - Aug 01, 2004 17:23 (*.onvol.net)

Nikada se nisam skolovao u Srbiji. Na zapadu se ne uce ti ruski kurcopevci znate i sami zasto i iz kojih razloga. Toliko od mene.
________________________________________



Legenda (DVB) - Aug 02, 2004 08:59 (registrovani clan)
xtrmntr,

Podbara ti nece doci na sastanak jer ne zna gdje ce parkirati ukradeni bager sa Maksimira !!!

HAHAHAHAHAHAHA
________________________________________



dsfsadf - Aug 06, 2004 12:03 (195.252.*)
HAHAHAHA
________________________________________

Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Delija-Pariz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Oct 2002
Posts: 49
Location: Париз, Ивањица

PostPosted: 30 Nov 2005 17:53    Post subject: Reply with quote

Hvala za nastavak

Secam se nekog lika koji je imao nik Dr Kreten i on je bio kralj, ali podbara je bez konkurencije.
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 01 Dec 2005 12:50    Post subject: Reply with quote

Hvala svima koji brinu i doprinose da dela Dejana Stijacica nikada ne nestanu....
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 01 Dec 2005 22:44    Post subject: Reply with quote

podbara je najveci kralj, kada sam ga upoznao predstavio mi se kao ofkovac i nabrojao mi sve ofkovce sa karaburme, cak likove iz zgrade, strasno Shocked
najjace je sto je podbara sa 9 godina isao u rijeku i zagreb da se pegla Smile
Jel ima neko njegovu sliku? Za njegovu sliku dajem sliku njegove sestre tijane, vredi videti Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 02 Dec 2005 00:19    Post subject: Reply with quote



Tijanina slika?
Laughing
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 02 Dec 2005 00:25    Post subject: Reply with quote

on je ovaj desno
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 02 Dec 2005 06:36    Post subject: Reply with quote

http://www.webgrafikdesign.com/pn/forum/showthread.php?t=362&page=1


evo novije slike,pod nickom toxic belgrado
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 02 Dec 2005 08:56    Post subject: Reply with quote


Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 02 Dec 2005 17:38    Post subject: Reply with quote

Vidi ti Dekija sto se razviJo....
na hiljade i hiljade sklekova ....
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 03 Dec 2005 08:18    Post subject: Reply with quote

ODLICNOOOOOO

http://www.flurl.com/uploaded/deki_dileja_12399.html
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 03 Dec 2005 14:56    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
ODLICNOOOOOO

http://www.flurl.com/uploaded/deki_dileja_12399.html


EXTRA EXTRA EXTRA!!! Very Happy
Hehehehe
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop