DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Prioriteti!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fanatic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Sep 2005
Posts: 16

PostPosted: 20 Sep 2005 09:58    Post subject: Prioriteti! Reply with quote

Dakle, kao sto i sam naziv topica kaze, ovde treba da postavimo svoje prioritete trenutno, odnosno, stvari koje su nam najvaznije ne bi li sever grmeo, ponasao se i izgledao kako valja!
Neke od stvari koje su po mom misljenu najvaznije su: POPRAVKA OZVUCENJA, NAVIJACI MORAJU DA SLUSAJU VODJU (primetio sam da kad P*** vodi navijanje nije isto kao kad dodje SH*****), STO VISE DELIJA NA DOMACIM TEKMAMA, DA PEVAMO U JEDAN GLAS, DA IZGLEDAMO NAVIJACHKI....itd.
Ljudi, ajde da ucinimo sve da sever bude jedna od najboljih navijackih tribina u Evropi (ako ne i najbolja, mozemo mi to samo ako hocemo!)........Pisite ako imate ideje, predloge....i govorite ljudima oko sebe o velikoj akciji na severu, jer svako mora da da sve od sebe i samo tako cemo biti najbolji!!!!!!!
_________________
Napred Zvezdo tebe volim ja i napred zvezdo ti si najbolja, tebe volim ja, jer si najbolja, jer si mome srcu najdraza...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 20 Sep 2005 10:08    Post subject: Reply with quote

Šipka do zapada i istoka jer sam se uverio da se naročito do istoka skoro ne čuje pesma već samo huk tako da niti znaš šta se peva niti dokle se stalo.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 20 Sep 2005 11:05    Post subject: Reply with quote

- Razgovor sa upravom oko ciscenja tezgi fush robe oko Marakane.

- Rezgovor sa upravom oko sprecavanja incidenata na zapadu - neka vrsta saglasnosti gde im mi obecavamo da cemo kazniti izgrednike na severu (pobornike discipline bacanja baklji u teren, isfrustrirane "rasiste", nesretnike koji lece svoju frustraciju lomeci stolice, pisajuci po zastavama, zidu...) a da oni to ucine na ostalim tribinama.
Back to top
View user's profile Send private message
purke
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2004
Posts: 19

PostPosted: 20 Sep 2005 11:31    Post subject: Reply with quote

To je bar prosto - na istoku i zapadu pojačati pandurske snage, i ako neko baci nešto da se hapsi, ali odmah. Znaš kakav bi to efekat proizvelo, garantujem da se ni zvukić ne bi čuo nadalje kada se recimo pojavi crnac na terenu ili tako nešto.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 20 Sep 2005 12:04    Post subject: Reply with quote

Ja ne kazem da nije prsoto, ali je prioritet. To smo trebali ranije da uradimo jer smo znali da cekaju prvi pogresan korak da nam lupe kaznu...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 20 Sep 2005 12:09    Post subject: Reply with quote

Naravno podrazumevalo bi se da bi izostala akcija ostalih navijača prilikom odstranjivanja istih sa zapada.

Niko od nas nema pravo da ošteti klub na ovaj način!

A za crnce kažem vam samo info tipa kad vidiš crnca ne oponašaj majmuna jer će to tvoj klub koštati utakmicu ne igranja na svom stadionu ili para koje su nam preko potrebne za semafor ili bilo šta drugo.

Ionako retko imamo priliku da bude pun stadion.

Eto te pare su mogle da odu na grafite kao što je onaj na novi semafor na neke normalne stvari na pojačanja .
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 20 Sep 2005 13:02    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
A za crnce kažem vam samo info tipa kad vidiš crnca ne oponašaj majmuna jer će to tvoj klub koštati utakmicu ne igranja na svom stadionu ili para koje su nam preko potrebne za semafor ili bilo šta drugo.

Ovo je narocito glupo, ako recimo Dramani igra. Sto se tice ovoga oko kazne, manje vise je sve receno u drugim temama. Kritican je Zapad zbog blizine klupe, pa bih ja tu stavio redare na samu tribinu.
Back to top
View user's profile Send private message
MAXIMUS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2005
Posts: 44

PostPosted: 20 Sep 2005 13:21    Post subject: Reply with quote

Mislim da je osnovno nauciti ove nove klince(koji misle da su najpametniji) da se ponasaju na sjeveru!!!
Ja znam da svako od nas misli kako on najvise od svih na cijelom svijetu voli nasu Zvezdu, i treba tako da misli, ali u svakoj kuci treba da se zna red i u svakoj kuci treba da se zna ko je glava porodice, a mi smo jedna velika porodica i nama je svima sjever kuca.
Ovo sa informatorima je EXTRA stvar!!!
Prioritet treba da bude da slusamo vodje i da pjevamo iskljucivo ono sto nam oni kazu, jer jedino tako mozemo da postignemo jedini rezultat kome vecina nas tezi, a to je da cijeli sjever bude kao jedan!!!
I treba na sve moguce nacine objasniti ljudima da sjever nije mjesto odakle se gleda utakmica, i uzdise za svakom propustenom sansom za gol, treba im objasniti da je sjever mjesto gdje treba da pjevaju od ulaska do izlaska neprestano.
A to u vezi oblacenja, moje misljenje je da za to treba malo vise vremena da se to promjeni! jer jako je tesko objasniti onom nekom liku da on ne treba da nosi onu odvratnu majicu sa natpisom "mnogo smo jaci". A one kape sto su prodavali saneri oko Mare treba zakonom ukinuti u cijeloj Srbiji.
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 20 Sep 2005 14:10    Post subject: Reply with quote

Zapravo....

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5574

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5552

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5512
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 20 Sep 2005 14:39    Post subject: Reply with quote

U jedoj drugoj temi sam ja dao moj predlog, pa bih ga ponovio u temi koja je za to i postavljena

Znaci na nekim od narednih tekmi bi umesto parola koje su uobicajene na utakmicama i koje su upucene igracima, stavio parole koje su upucene pre svega ljudima koji su taj dan posetili Sever. Na improvizovanim stalcima koji bi bili smesteni na atletskoj stazi bih okacio parolu. Za pocetak bi to bila parola "KO NE PEVA KURVA MU JE KEVA", a na sledecim sve zavisi od razvoja situacije.

Dalje, vec je predlagano da se sipke stave i do istoka i zapada i da se resi ozvucenje. Kod tog ozvucenja mi stvari nisu ni malo jasne. Mislim jasno je meni da zivimo u govnjivoj drzavi i da svi na polozaju imaju svoje neke kretenske zamisli i ideje kako bi svet trebalo da funkcionise, ali ovo sto ti moroni nama rade to nije nista drugo no cisto izdrkavanje i demonstracija sile. Na utakmici Lion-Real u LS, prikazuju kop sa Francuzima, a baja vodi navijanje preko zvucnika (kao sto smo mi imali na derbiju 2000.god. cini mi se). Onda oni nama pricaju nije dozvoljeno i ostale bajke. Trebalo bi se pokusati sa nekim razgovorom izmedju Delija i Pixija, da Pixi pokusa da izdejstvuje kod murije za dobrobit svih. Ali kad razmislim malo, mi smo za muriju u neku ruku teroristi, a oni ne pregovaraju sa teroristima tako da je to malo verovatno Evil or Very Mad .

Trece, ma koliko neko potcenjivao svrhu i efekat zvanicnih saopstenja, mislim da su ona fenomenalan nacin da se neke stvari srede na Severu. Tu pre svega mislim na bacanje predmeta, majmunisanje,... Delije trebaju jasno da stave do znanja svima da oni ne stoje iza tog majmunisanja i da osudjuju to jer steti klubu. Neko ce reci da Delije nisu javne licnosti ili tv zvezde pa da drze konferencije za stampu i da izdaju saopstenja, ali to je neminovno kako bi neke stvari dosle do mozga nekakvim nazovi Zvezdasima.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 20 Sep 2005 15:30    Post subject: Reply with quote

Odlicno je to sto se ljudi javljaju i sto je prica zazivela,samo nemojte da se ponavljamo sa jedne teme ne drugu. Ako ima nesto sto nismo napisali u informatoru,da neko nije predlozio ovde....neka se to pise,ovo sve ostalo imamo napisano opsirno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 20 Sep 2005 15:46    Post subject: Reply with quote

Sve ovo sto pricamo i sto jedan dobar broj ljudi hoce da uradi je nemoguce bez nekih novcanih sredstava, kao sto su nam ljudi koji vode sever, ovaj sajt i sve oko navijaca CZ rekli DELIJE se same finansiraju, tako da ozvucenje i jos neke stvari nisu izvodljive bez novca (koreografija, stampanje informatora) i mislim da su ljudi koji ovo rade usli sa mnogo zelje, sopstvenog novca itd... Od nas zavisi sve ovo o cemu sam pricao kako da finansijski pomognemo severu, clanarina je jedan od nacina, ali koliko ljudi uplacuje clanarinu? zato bilo bi lepo kad bi na tu temu iznosili predloge, pa kad se skupe parice bice i ozvucenja, kad bude ozvucenja ceo SEVER ce da peva jednim glasom itd. Sipke na istocnom i zapadnom delu severa su odlicna ideja, oblacenje je ja mislim deo kulture ne samo tribine vec celokupnog drustva ali i to moze da se popravi, po meni je prioritet ozvucenje prevashodno zbog navijanja jer kad sever grmi, kad svi pevaju 100 minuta (5 min pre tekme - 5 min posle), lako mozemo da sredimo probleme, ajde generale obavesti me na private kako bih mogo da uplatim svoj mali prilog za ozvucenje, ajde da pocnemo pa cemo videti dokle mozemo da stignemo. korak po korak = cilj
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 20 Sep 2005 16:14    Post subject: Reply with quote

Sarplaninac hvala tebi puno sto imas zelju da odvojis neki dinar za ozvucenje,ali nema potrebe jer cemo za toliko imati.
Medjutim mi tezimo da na svakoj utakmici budemo sve bolji i bolji,a za to je potrebno mnogo vise od onoga sto imamo...tako da ce ta clanarina morati da dodje na dnevni red u skorije vreme.
Najveci zadatak treba da bude taj da sto vise ljudi stekne poverenje u sever i ekipu...jer bez toga necemo ni imati uspeha u tom nekom pokusaju skupljanja clanarine.
Prica se o tome,i cim budemo imali snage za taj korak...mi cemo ga odraditi.Neozbiljno bi bilo da se sada neko ovde javlja ljudima na pm,dogovara se gde da se nadje u gradu i da preuzme pare....kada budemo radili i to,radicemo ozbiljno i organizovano bas kao sto sve tako radimo.
Jos jednom hvala svima koji zele da pomognu severu i na taj nacin,to je svakako znak de ce biti nesto od te price.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 20 Sep 2005 16:15    Post subject: Reply with quote

ja samo da dodam jedan post koji je napisan na DC-u:
lucky_star wrote:
По чему се разликују домаћа и ино гостовања од европских утакмица на Маракани?

Фотке домаћих и ино гостовања :

gostovanje1
gostovanje2
gostovanje3
gostovanje4
gostovanje5
gostovanje6
gostovanje7

Фотке са последње европске текме у Београду (Црвена звезда - Брага) направљене на улазу поред штанда :

delija1
delija2
delija3
delija4
delija5
delija6
delija7
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 20 Sep 2005 16:19    Post subject: Reply with quote

Ako ima neke stvarno nove dobre ideje bolje da odredjenim ljudima posalje to na PP jer bi neko drugi to mogao da uradi pre nas. Inace predlozi koji se ticu opsteg stanja bi mogli na ovaj topic!

Npr. Upoznajte ortake sa propusnicama i da bi trebali da ih uzmu na pocetku godine. Znaci recite im da izdvoje 1000 dinara u januaru, februaru i uzmu tu propusnicu sa kojom ce CELE godine moci da ulaze na Sever i navijaju sa nama. Time ce oni(a i vi) izbeci situacije kada kazu Nemam para za kartu ili kad je derbi nece morati da se guraju da bi uzeli kartu za Sever. Znaci recite im sve to, psiholoski oni ce poceti cesto da upotrebljavaju tu propusnicu sve cesce dolazeci na Sever i na kraju postati redovni navijaci!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop