DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jedinstvo Bijelo Polje - Crvena Zvezda
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 22 Sep 2005 09:54    Post subject: Reply with quote

CigaNNN wrote:
Ne vidim nista lose ako se u kontekstu navijanja spomene rezultat,jer navijanje mnogo zavisi od igre i samog rezultata!
Mislim da se suvise otislo u krajnost! (moje misljenje)


E pa tu gresis!!! Navijanje NIKADA NE SME da zavisi od rezultata! Mi trebamo da pevamo i navijamo iz sveg srca i glasa za Zvezdu ma koji bio rezultat na terenu!
Back to top
View user's profile Send private message
Dejan_fcrs
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Apr 2005
Posts: 302
Location: БАР

PostPosted: 22 Sep 2005 11:44    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
CigaNNN wrote:
Ne vidim nista lose ako se u kontekstu navijanja spomene rezultat,jer navijanje mnogo zavisi od igre i samog rezultata!
Mislim da se suvise otislo u krajnost! (moje misljenje)


E pa tu gresis!!! Navijanje NIKADA NE SME da zavisi od rezultata! Mi trebamo da pevamo i navijamo iz sveg srca i glasa za Zvezdu ma koji bio rezultat na terenu!


Alo bre,o cemu vi pricate Question Jel vi vidite koja je tema ovde Question Ovo nije topic posvecen prepiranju da li navijanje zavisi od rezultata,ili obruto Evil or Very Mad Ako ikako mozete da batalite tu pricu,i osvrnete se na mec u Bijelo Polju.HVALA Exclamation
_________________
"За наше гласове немате пара,отаџбину браниће ДЕЛИЈЕ из БАРА"
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 22 Sep 2005 11:51    Post subject: Reply with quote

Sta se ti kurcis, bio si jednom na tekmi i sad su ti narasla muda??

Pokusavam coveku da objasnim da nije u pravu u vezi onoga sto je rekao, a to je korisno da znaju svi koji misle kao on, verovatno i ti. Sigurno necu otvarati novi topic zbog toga, niti cu da mu pisem na pm, jer je stvar bitna.

Ne talasaj previse, udavices se.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 22 Sep 2005 12:30    Post subject: Reply with quote

Navijanje na zalost mnogo zavisi (kod nas) od rezultata.
Ali to nije ono sto mi zelimo,i mi to ne prihvatamo. Treba sto vise ljudi da shvati da postoje dve pobede koje se mogu postici taj dan kada nas klub igra. Na terenu i na tribinama. Na terenu mnogo toga ne zavisi od nas,ali zato na tribini sve zavisi od nas. Ako i izgubis na terenu,mnogo ces manje biti neraspolozen ukoliko na tribini dozivis pobedu,mnogo ces biti cenjeniji u navijackom svetu,na kraju krajeva nakon sat ipo neces imati utisak da si uludo bacio to vreme...
Dakle to stanje-navijaj po rezultatu....je samo odraz nase neorganizovanosti i ne prepoznavanja navijackog fazona(ne samo kod nas nego na ovim prostorima uopste). Trudimo se iz utakmice u utamicu da to promenimo i nemojmo se nikada miriti sa time da od rezultata mnogo zavisi kakvo ce navijanje biti na nasoj tribini.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 22 Sep 2005 12:40    Post subject: Reply with quote

Ma fazon je da je igrachima podrshka sa tribina najprotrebnija kada im ne (se) ide, jer taj huk i pesma sa tribina treba da ih motivishe za nove pobede, novu snagu! A da li nam fali taj fanatizam kada gubimo da navijamo josh jache, dokazali smo u nekoliko "svetlih trenutaka" da posedujemo taj fanatizam ali ne svi i ne uvek! Na tome treba svako od nas da radi jer ne mozemo da kritikujemo stalno druge ako sami ne prezentujemo i forsiramo ono u shta verujemo! Mislim da imamo potencijala da ne navijamo ko pichke! Zar ne?
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 22 Sep 2005 13:44    Post subject: Reply with quote

U redu, ali to sto si rekao je bilo totalno nepotrebno (kurcenje). I ne raspravljaj se vise bez razloga, koji ce ti to u zivotu...

Stvar je u tome sto trebamo da navijamo i kada nam ide na terenu i kada nam ne ide, konstantno, jako, organizovano, srcano! I to treba objasniti ljudima koji to ne shvataju, da se ne bi desilo da kada primimo gol pesma stane, ljudi se smore, itd.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 22 Sep 2005 14:29    Post subject: Reply with quote

cini mi se da pesma ide uvek ispred svih, a ne iznad svih
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 22 Sep 2005 14:53    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:

Dakle to stanje-navijaj po rezultatu....je samo odraz nase neorganizovanosti i ne prepoznavanja navijackog fazona(ne samo kod nas nego na ovim prostorima uopste).


Slasem se da se to desava cesto. Ne znam da li je neko od vas gledao Oly-Rosenborg, oni su totalno prestali da navijaju u drugom poluvremenu... Ono, cenim ih zestoko sto se tice izgelda tribine, ali sto se tice te utakmice, potpuno su razocarali.
Ima kod nas dosta ljudi koji navijaju kako vetar duva, ali ne secam se da smo ikad 45min. bili potpuno tihi..toliko neorganizovani nismo, koliko se meni cini.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 22 Sep 2005 15:03    Post subject: Reply with quote

Ne mozemo ceniti nekoga na osnovu jedne utakmice odgledane. Eto recimo meni su zvucali do jaja na derbiju koji sam gledao uzivo. Dal je rezultat isao na ruku,dal je bilo lepo vreme...ne znam ali su mnogo dobro pevali.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 22 Sep 2005 15:06    Post subject: Reply with quote

darkonije wrote:
Generalstab wrote:

Dakle to stanje-navijaj po rezultatu....je samo odraz nase neorganizovanosti i ne prepoznavanja navijackog fazona(ne samo kod nas nego na ovim prostorima uopste).


Slasem se da se to desava cesto. Ne znam da li je neko od vas gledao Oly-Rosenborg, oni su totalno prestali da navijaju u drugom poluvremenu... Ono, cenim ih zestoko sto se tice izgelda tribine, ali sto se tice te utakmice, potpuno su razocarali.
Ima kod nas dosta ljudi koji navijaju kako vetar duva, ali ne secam se da smo ikad 45min. bili potpuno tihi..toliko neorganizovani nismo, koliko se meni cini.

A drugi primer je u Njukastlu kada su grci gubili 4-0 (cini mi se) u poslednjih 20-minuta navijanje je bilo nikad jache.. Pa sad gde su vechi shmekeri ispali?
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 22 Sep 2005 17:33    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Ne mozemo ceniti nekoga na osnovu jedne utakmice odgledane. Eto recimo meni su zvucali do jaja na derbiju koji sam gledao uzivo. Dal je rezultat isao na ruku,dal je bilo lepo vreme...ne znam ali su mnogo dobro pevali.


..nisam rekao da ih cenim zbog jedne utakmice, ali kazem da su protiv Rosenborga razocarali u drugom poluvremenu. Verovatno zato sto su gubili od pacera koji nisu dve sanse stvorili...ali bez obzira, trebali su se bolje pokazati. Prvo poluvreme je bilo za respekt.

Sto se tice Newcastle utakmice, to sam video na snimku, svaka cast..

Ne znam, secam se recimo da smo mi opasno cutali zadnjih 10-15 min. protiv Odense-a u BGD-u, a explodirali smo kod 4-3. Jbg. ja jesam od onih koji navijaju 90min, ali masa je masa...tako da..
Back to top
View user's profile Send private message
Dejan_fcrs
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Apr 2005
Posts: 302
Location: БАР

PostPosted: 22 Sep 2005 18:03    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
U redu, ali to sto si rekao je bilo totalno nepotrebno (kurcenje). I ne raspravljaj se vise bez razloga, koji ce ti to u zivotu...

Stvar je u tome sto trebamo da navijamo i kada nam ide na terenu i kada nam ne ide, konstantno, jako, organizovano, srcano! I to treba objasniti ljudima koji to ne shvataju, da se ne bi desilo da kada primimo gol pesma stane, ljudi se smore, itd.


Znam ja brate sve to.Ali dzabe pricas,jer ima indijanaca kojih boli uvo za navijanje.Ako si bio u Bijelom Polju,mogao si to da vidis.Dok nisu dosli Beogradjani,vise od pola likova stoji sa rukama u dzepovima,ili prekrstenih ruku,cackaju mob.telefone:pisu poruke,snimaju,slikaju...Neki i pevaju,a ne znaju pesmu.Pola peva pocetak pesme,pola kraj Evil or Very Mad Onome liku iz Berana,sto je vodio navijanje dok nisu dosli Beogradjani,svaka cast,stvarno,lik je dao sve od sebe da se navija,dobro se secam njegove recenice:"Ajmo cigani.Sta je ovo?Necemo valjda da dozvolimo da nas nadjacaju one p***e tamo".I pored toga,neki se bude,i pocinju da pevaju,a neki i dalje cooliraju.Kad su dosli Beogradjani,i okacili transove,nekoliko likova se pitalo medjusobno:"Odakle su ovi" Evil or Very Mad Brate,koliko god ti pricao da treba da se peva 90 min.dzabe je,jer ima indijanaca,koji i pored cele price,rade isto Evil or Very Mad

I KADA DODJE TUGA,JA ZVEZDO BICU S TOBOM,
KUNEM SE SEVEROM SVOJIM,SLAVOM I SVETIM BOGOM.
I KADA TI LOSE KRENE,NECU TE NAPUSTITI,
I U SRECI I U TUZI,SEVER CE S TOBOM BITI.
DOK SRCE KUCA U NAMA,TI ZVEZDO NISI SAMA,
I KRV TECE MOJA,CRVENO-BELIH BOJA Exclamation
_________________
"За наше гласове немате пара,отаџбину браниће ДЕЛИЈЕ из БАРА"
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 22 Sep 2005 19:38    Post subject: Reply with quote

E vidis darkonije,ja se ODLICNO secam da protiv odenzea u Beogradu, pri rezultatu 3:3,pre Vidicevog gola se 5 minuta pevalo DAJ GOL,i to ne samo SEVER,vec CEO(!)stadion,ali bukvalno bez prestanka,znam jer sam tu tekmu bio na zapadu,svi stoje i pevaju 5 min,pogledam lozu,svi na nogama i aplaudiraju i ide DAJ GOL...
Naravno,nemoj da misis da zelim da se svadjam sa tobom...samo kazem Wink
poz:D
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 22 Sep 2005 22:43    Post subject: Reply with quote

bio sam na severu..ok, mozda sam pomesao sa nekom drugom tekmom, npr. rosenborg, sledeca po redu. mozda me secanje ne sluzi najbolje, nije ni bitno, hteo sam samo da se nadovezem na pricu "rezultat utice na navijanje" i kako mi nismo toliko losi sto se tice navijanja pri losem rezultatu, mada je bilo trenutaka zastoja. (a, htedoh reci da se ne secam da smo ikad 40-45 min. cutali..-a spomenuh tekmu oly-rbg, jer se totalno nisu culi)
poz.
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 24 Sep 2005 07:54    Post subject: Reply with quote

http://img118.imageshack.us/my.php?image=zaplenjeno4lu.jpg

http://img118.imageshack.us/my.php?image=zapaljeno6ng.jpg

http://img31.imageshack.us/my.php?image=bakljada17vv.jpg

http://img306.imageshack.us/my.php?image=bakljada21ro.jpg

http://img331.imageshack.us/my.php?image=kornjace9yq.jpg

http://img372.imageshack.us/my.php?image=igraci5cv.jpg

http://img273.imageshack.us/my.php?image=sarpata6zx.jpg
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop