DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jedinstvo Bijelo Polje - Crvena Zvezda
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 19 Sep 2005 08:14    Post subject: Jedinstvo Bijelo Polje - Crvena Zvezda Reply with quote

Prvo CG gostovanje ove godine na kojem se ocekuje kao i obicno veliki broj Delija ali i ogroman procenat indijanaca iz svih okolnih krajeva.
Skoroosnovani i napaljeni 'Ultrasi' iz BP mislim da ce jedva docekati da u odnosu snaga 10 na 1 nekome naprave frakturu lobanje Laughing
Treba napomenuti i da su u BP policijske snage po pitanju utakmica vec duze vremena na minimumu (uprkos incidentima koji su se nerijetko desavali), ali treba ocekivati promjenu tog stanja vec u srijedu.
Olakasavajuca okolnost za Delije iz Srbije (ne govorim za one iz ekipa jer njima nije potrebna olaksavajuca okolnost Very Happy Cool ) svakako je direktna vozna linija do Bijelog Polja.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 21 Sep 2005 12:54    Post subject: Reply with quote

Za sada dobro navijanje nasih.
Posto sam se relativno skoro ukljucio, cuo sam: Ovo je Srbija, zatim, Od topole (mislim da mi se nije ucinilo), a i klinci u pozadini: Vratite se u Bosnu, Javi se Basta.... itd...

evo i jedne slike, mada je losa jer sam slikao TV.


_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 21 Sep 2005 13:25    Post subject: Reply with quote

goge wrote:
Водимо 3:0,драње.

Suzdrzi se od pisanja rezultata.
Ne znam dal si upoznat, ali od sad SAMO navijacke price.

Nego,






_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 21 Sep 2005 16:28    Post subject: Reply with quote

kop solidno popunjen, navijanje je prvih pola sata bilo vrlo smijesno: u nedostatku bg ekipe na sipku se penje lik iz berana koji pun sebe krece da vodi navijanje.par puta sam se iskidao od smijeha narocito kada je krenuo sa: u ime svih nas KOJI SMO u crveno-belom Laughing
nakon dolaska momaka iz bg navijanje postaje da bude odlicno a forsira se nova pjesma koja je brzo prihvacena i ubrzo svi grme: napred zvezdo samo napred zvezdo najbolja si ti uvek iznad svih, zvezdo...
indijanaca je bilo izuzetno mnogo, ali na to smo vec navikli.
ultrasi' zasluzuju dvojku za trud Laughing Laughing
sve u svemu jedno prijatno kisno popodne bez incidenata u gradu kraj lima Cool Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 21 Sep 2005 16:30    Post subject: Reply with quote

mislio sam POCINJE a ne 'postaje da bude odlicno'...umoran sam ne zamjerite...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
maroje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Sep 2005
Posts: 28
Location: belgrade

PostPosted: 21 Sep 2005 16:42    Post subject: Reply with quote

sasvim solidno navijanje i odlican kop cak i po kisi.
ovi ultrasi smesni i tako.
SVAKA CAST DELIJE na dobro odradjenoj tekmi .pozdrav za sve delije u CG posebno u baru i ulcinju
_________________
srbija
Back to top
View user's profile Send private message
Dejan_fcrs
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Apr 2005
Posts: 302
Location: БАР

PostPosted: 21 Sep 2005 18:41    Post subject: Reply with quote

maroje wrote:

pozdrav za sve delije u CG posebno u baru i ulcinju


Otpozdrav iz Bara Cool

Evo mog izvestaja:
Vozom u 6 ujutro,krenuli smo za Bijelo polje,nas oko 15.U Pg su nam se pridrzili Delije iz cg,vecinom podgoricani,mada je i bilo nekoliko likova sa cetinja Cool U vozu kao obicno,loodnica,peva se,pije se...svi jedva cekaju tekmu,jer je ovo prva u cg ove sezone.U Bijelo polje stizemo oko 9.30.Na stanici nas ceka gomila murije,koji su nam obezbedili prevoz Cool Tu smo saznali da ce oni da nas odvezu do stadiona,sa svojim defender Skdzipovima,ili poznata marica Smile Po 10-orica sedamo u maricu,i na stadion.S obzirom da su imali samo dve marice za nas,morili su u dve ture da dolaze Smile Ispred stadiona stizemo oko 10.Uveli su nas u "dvoriste" stadiona,i zatvorili,imali smo osecaj kao kad na selu cobani zatvore ovce u tor Smile Svi umiru od gladi,a murija ne da nikome da izadje da kupi nesto za klopu i pice,posle su se dogovorili da pustaju po dvoje,i to uz pratnju murijaka.Nema da izadjes,dok se ne vrate ono dvoje sto su otisli pre Smile Srecom,bila je neka cura iz pg,koja je dosla da bodri CRVENO-BELE.Skupili smo pare,i dali joj,da kupi svima sendvice Cool Pa proslo je jedno 45 minuta,dok se vratila Smile Ali ljudi,ono nisam nigde video:sendvic od pola kila hleba,i + komadine salame i sira,samo 60 centi Smile Svi su umirali od gladi,a niko nije mogao da pojede do kraja taj sendvic Smile Pa vi procenite koliko je to cudo Cool Tu smo proveli citavih 4 sata,u tom "toru" Smile To vreme smo ubili zezanjem,pevanjem...Sve je bilo ok,dok murijak nije dosao,i rekao da ko hoce da gleda tekmu,da mora da kupi kartu,a fora je u tome,sto je karta bila 5 jevreja Smile Smile Very Happy Very Happy Kao da je LS Very Happy Niko nije lood da placa kartu.I na kraju se ispostavilo,da nam je uprava platila sve Smile Ulazimo na stadion oko 13.00.Vreme smo ubili,gledajuci neke klince,koji su imali utakmicu Smile Doslo je vreme tekme.Skoro pola tribine,indijanci,koji su "skinuli nevinost" danas Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Pocinje tekma.Neki pocinju sa pesmama,a ostali cackaju mobilne,cooliraju sa rukama u dzepovima,ili ih prekste Evil or Very Mad Pocinje pesma:"Na,na,na,na...napred zvezdo le..."pola indijanaca,ne zna pesmu Evil or Very Mad Neki lik iz Berana,pokusava da glumi nekog "vodju",a niko ga ne ferma ni 5% Smile Kad je video da je tako,lik je digao ruke,i odustao Smile Onda se pocinje sa pravim indijancima,pola peva jednu pesmu,pola drugu,i ako se kojim slucajem potrefi da se peva ista pesma,obavezno jedni kasne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Na sredini prvog poluvremena,dolazi ekipa iz Bg.Onda se pocinje sa navijanjem.Nova pesma se forsirala,pa skoro citavo drugo poluvreme.Pesma je laka,i brzo se svi uklapaju u ritam,i onda navijanje dobija svoj izrazaj.Kisa koja je padala,nije nas omela u solidnom navijanju,i provodu.Na kraju tekme,opet ulazimo u defender dzipove,i krecemo na stanicu.E pazite sad ovo,sto me jako iznenadilo Cool Nas osmorica iz Bara u jednu maricu,i ja pocinjem pesmu:"U boj,krenite junaci svi...",pocinje da se peva,kad odjednom murijak vozi,i poce lik da peva sa nama Smile Smile Smile Smile Na stanicu stizemo u 17.00,tad smo imali voz.Svi smoreni,umorni,ulazimo u vagon,koji je bio spremljen za nas,i krecemo nazad.Stizemo u pg,pozdravljamo se sa bracom iz pg,uz pesmu:"Idem gradom,jedem picu,je*em celu Podgoricu" Smile Samo sto smo krenuli iz pg za Bar,nekoliko kamenica,od strane 5 varvara,poletelo je ka vozu.Lik iz Tivta je zamalo ostao bez glave,ali srecom,postavio je ruku,tako da ga je kamen,pogodio u ruku.Posle se malo cimali sa murijom oko toga,cak su tog lika sto su ga pogodili,priveli Evil or Very Mad U 20.45 stizemo u Bar-NAPOKON Smile
_________________
"За наше гласове немате пара,отаџбину браниће ДЕЛИЈЕ из БАРА"
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 21 Sep 2005 19:41    Post subject: Reply with quote

Oladi malo sa smajlijima.
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 21 Sep 2005 20:45    Post subject: Reply with quote

Brate,taj tip koji je u pocetku vodio navijanje i nije neki obican mish,ima dobrih poznanstava na "severu" i putovao je u Zapresic...Inace,navijanje nista posebno,vise se mumlalo nego pevalo jer dosta je likova prvi put gledalo Zvezdu uzivo...Od navijackih grupa sem standarde ekipice bile su vec pomenuti momci iz Bara,Pg-a,Berana i naravno,nase malenkosti...PoZZ!
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
CigaNNN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 21 Sep 2005 20:59    Post subject: Reply with quote

aca_coa[FCRS] wrote:
goge wrote:
Водимо 3:0,драње.

Suzdrzi se od pisanja rezultata.
Ne znam dal si upoznat, ali od sad SAMO navijacke price.

Nego,






Nije mi jasna jedna stvar,a to je : zasto je zabranjeno napisati rezultat!
Ok,navijacki sajt,zasto se onda na naslovnoj strani sajta objavljuje rezultat,strleci i sl.?
Ne vidim nista lose ako se u kontekstu navijanja spomene rezultat,jer navijanje mnogo zavisi od igre i samog rezultata!
Mislim da se suvise otislo u krajnost! (moje misljenje)
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 21 Sep 2005 22:45    Post subject: Reply with quote

Iz Beograda krenula dva autobusa i par kola(dan ranije)...sve u svemu oko stotinak iz Beograda + Nislije + Uzicani. Na tribini po mojoj proceni 300-400 ljudi ukupno. Dobro je (bar na tribini) zvucala nova pesma i imam utisak da ce biti odlicno prihvacena na marakani kada je prvi put budemo pevali. Baklji je upaljeno 10-ak u dva navrata.
Vidim da je bili prenosa...pa bi neko mogao da kaze dal se cula nova pesma koja je pevana pred kraj prvog poluvremena i celo drugo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hishi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 41
Location: Beograd

PostPosted: 21 Sep 2005 23:37    Post subject: Reply with quote

Ja je bar i nisam nesto cuo...ali sam cuo gomilu neke decice koja su vristala verovatno oko mikrofona kamere...uzasno su iritirali...
_________________
Zvezda, Srbija, nikad jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 22 Sep 2005 04:35    Post subject: Reply with quote

Ja novu pesmu nisam čuo preko TV-a, a ne znam ni koja je pesma u pitanju. Da li se prvi put pevala u Bijelom Polju, ili je pevana i ranije (Kula, Čačak, Banjica...)?
Ako je pevana i ranije onda je znam.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 22 Sep 2005 04:41    Post subject: Reply with quote

CigaNNN wrote:
aca_coa[FCRS] wrote:
goge wrote:
Водимо 3:0,драње.

Suzdrzi se od pisanja rezultata.
Ne znam dal si upoznat, ali od sad SAMO navijacke price.

Nego,






Nije mi jasna jedna stvar,a to je : zasto je zabranjeno napisati rezultat!
Ok,navijacki sajt,zasto se onda na naslovnoj strani sajta objavljuje rezultat,strleci i sl.?
Ne vidim nista lose ako se u kontekstu navijanja spomene rezultat,jer navijanje mnogo zavisi od igre i samog rezultata!
Mislim da se suvise otislo u krajnost! (moje misljenje)

Naslovna strana Delije.net-a je podeljena na 2 dela: navijacki i sportski.
Medjutim, ovaj forum je samo navijacki, i nema potreba da pise kako ih deremo. Nema ljutnje, ali valjda su to pravila. Posle njega je mogao da se ukljuci jos neko i da kaze: dobili smo zuti, 4:0, a tome nije mesto na navijackim pricama. Da je rekao nesto tipa: "navijanje bilo ocajno dok nismo poveli, tada smo eksplodirali..." - to je druga stvar.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 22 Sep 2005 07:20    Post subject: Reply with quote

Делије Звечан wrote:
Brate,taj tip koji je u pocetku vodio navijanje i nije neki obican mish,ima dobrih poznanstava na "severu" i putovao je u Zapresic...

nisam znao...eto izvinjavam mu se ovom prilikom Smile
btw. jos jednom da kazem da mi se mnogo svidja ova nova pjesma Idea Cool
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop