DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

INFORMATOR
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 12 Sep 2005 17:35    Post subject: Reply with quote

zaboravih:pod obavezno"KAISH" Wink ,moze mnogo da pomogne&posluzi, takodje obratite paznju na ljude koji vole da nose trenerke, vrlo lako moze neko da te "slucajno"zapali /nedaj Boze/ili uhvati ne bitno dali je donji ili gornji deo u pitanju,u farmerkama malo teze /rapave su/ a i tesko se "pale"ako je u pitanju baklja, znaci mnogo su "efikasnije" u samom koloritu i praxi Wink
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 12 Sep 2005 17:40    Post subject: Reply with quote

treca epizoda/ Laughing , ide jesen a s'njom i kisni dani, mnogi ne vole da imaju bilo sta u ruci,ali postoji jedna stvar koja moze da pomogne u "nekim"situacijama pa makar se zadesili i u solo varijanti,nikad'se ne zna,a to je KISHOBRAN,kazu da ce ova jesen biti itekako kisna Laughing , znaci sluzi za samog Tebe iliti Tvoju glavu /moze itekako da posluzi u "adrenalinskim"situacijama ,osim toga moze fin kolorit tribini da da , zamislimo 50-tak bez-crvene kisobrane ili one "burberry" Serbia...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 12 Sep 2005 17:45    Post subject: Reply with quote

Ljudi, otisli ste u krajnost.. necemo valjda pisati marke i sta treba obuci, pa valjda je svako sposoban da razume sta znaci kada se kaze: "ne nositi stvari koje se prodaju na tezgama ispred severa", valjda se svako pogleda u ogledalo i vidi na sta lici kada stavi onu "kapu" ili kapicu na glavu.. sto kaze kriticar, neki kao da se trude da izgledaju ruzno.. nece se nikome naredjivati koje marke da nosi, jer se polazi od toga da svako moze i zna da se obuce normalno, ali izgleda da mnogi misle da su u centru paznje sa isaranim licem, crveno-belim sajkacama, majcama "grobari iserem vam se u usta"(ili kako vec) i slicnim stvarima.. takvim ljudima treba staviti do znanja da se tako samo brukaju i da navijac ne izgleda tako!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 12 Sep 2005 17:49    Post subject: Reply with quote

Ja Sam dao samo primer ,absolutno nikome ne zabranjujem u kakvoj ce garderobi doci, a drugo iz ovih primera moze nesto da se i izvuce Wink
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 12 Sep 2005 17:58    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
Ja Sam dao samo primer ,absolutno nikome ne zabranjujem u kakvoj ce garderobi doci, a drugo iz ovih primera moze nesto da se i izvuce Wink

Moj post se nije odnosio na tvoj, nego na onaj sa lacoste majcama, malo sam sporije pisao, a nisam citirao..
tvoj predlog je ok jer je uopsten i ni na jednu marku se ne odnosi izricito, a navedene kombinacije se najvise i vidjaju kod vecine ljudi u kopu..
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 12 Sep 2005 18:09    Post subject: Reply with quote

Kako je krenulo, neko ce predloziti organizaciju fashionweek-a Smile
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ep1c
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2005
Posts: 1
Location: Beograd

PostPosted: 12 Sep 2005 18:17    Post subject: Reply with quote

Informator je do jaja pametna stvar...
prosto mi je muka od likova koji dodju na tekmu sa majicama "mnogo smo jachi" a da ne govorim sto neko doje sa salom naprimer Lestera ili dresom Celzija!!! Da liste vi normalni? Pa dosli ste na Zvezdinu tekmu a ne na Lester,Celzi...Strashno! o navijanju da ne govorimo,mislim ako uporedimo ostale navijace Srbije mi smo do jaja...ali ljudi pratite vodje,pa za koji kurac oni stoje tamo?! ako kaze pevajte ovo pevajte to! Protiv Intera ljudi kazhu da Sprem'te se sprrem'te cetnici pevamo deo po deo a kreteni celu pesmu pevaju! Ochaj!!!
nadam se da ce protiv Brage i ubuduce biti bolje!
_________________
Sve prolazi,Zvezda traje!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 12 Sep 2005 18:45    Post subject: Reply with quote

D13 wrote:
A pojasnite onda malo jednu stvar:
ako vec necemo da dolazimo sa sajkacama, sesirima, slikama Ratka Mladica, Radovana Karadzica, subarama.., zasto koji djavo pevamo Sprem'te se cetnici, Draza Vojvoda, sirimo lobanju preko cele tribine, u zvanicnom sopu se prodaju majice koje se u informatoru "zabranjuju"..
Mislim da nisu stvari bas temeljno sagledane.. Rolling Eyes


A ko ti je rekao da se brane majice sa radovanom karadzicem ili ratkom mladicem?! Mnogi kao ti na ovom forumu samo gledaju sta ce sto pre da nadju kao zamerku a da ni ne procitaju sve temeljno nego vec na pola reci smisljaju sta ce da prigovore...
Svako kome se dopadaju majice sa ratkom ili radovanom, sa vojvodom djujicem, drazom mihajlovicem ili bilo kojim srpskim simbolima je dobrodosao sa njima na sever. Ja bih nosio neke majice sa srpskim motivima ali mi se licno ne dopadaju jer su, kao sto sam vec napisao, uradjene samo da se zgrne sto veci kes (lose majice, losa stampa, los dizajn). Sever se ne stidi srpskih simbola nego se naprotiv, njima ponosi. I koristi svaku priliku da ih istakne kao sto je to bilo protiv intera. Naravno da pevamo rodoljubive pesme zato sto tako osecamo. U cemu je problem?!

Mislim da nije lose da se predlazu neke kombinacije jer je moguce da neki ljudi citaju ovo i jednostavno nemaju ideju sta bi to trebalo da nose. Sto naravno ne znaci da je bilo koji predlog neko pravilo ili jedina moguca kombinacija.
Licno bih se slozio sa warsawinim predlozima - kajis obavezan Wink kacket/kapuljaca/sesir (marama) veoma pozeljni (kisobran-zanimljivo, da... Laughing ). Takodje se slazem za farmerke. U udobnim farmerkama je bolje nego u trenerci i sto kaze warsaw dzins je hrapaviji i kruci i umanjuje eventualne udarce, przenja... Takodje, slaze se uz mnogo razlicitih kombinacija. Znaci i za one koji vole klasicniji stil sa polo majicama i kosuljama i one koji su za street fazon, farmerke odlicno idu u obe varijante. Neko nosi i militari pantalone sa dzepovima, i to je ok. Patike su zanimljiva tema... Kod nas su veoma popularni nabudzeni modeli koji izgledaju kao spejs satlovi a ne patike. To je sigurno dizelasko nasledje i meni licno je to odvratan fazon... To su uglavnom patike za razne vrste sportova a ne za svakodnevni outfit (jebiga NYC ni ja ne volim strane reci ali ne znam kojom nasom bih zamenio ovu rec Laughing ) Ko nema ideju kakve bi patike trebalo da nosi mislim da treba sto klasicnije modele da bira, svi veliki brendovi imaju takve modele. Problem je sto kod nas ni ne postoji veliki izbor za kupovinu tako da ne mozes ni da preporucis neke posebne radnje u kojima je kvalitetna garderoba i dobar izbor. Slazem se u potpunosti da je situacija teska i da ljudi nemaju, ali i za male pare covek moze da se sasvim pristojno i lepo obuce.
Ovo sto pisemo je samo razmena misljenja, na ljudima je da sami pronadju svoj stil. Jedno je cinjenica - ljudi ne hodaju nasim ulicama goli ili u podrpanim stvarima. Znaci da svi izdvajaju neku svotu novca za garderobu. Znaci sve dok ljudi ne budu hodali goli po ulicama zbog krize, kriza nece biti izgovor za odvratno odevanje. Nikada ne bih ovo pisao da su te odvratne kombinacije na ljudima jeftinije od drugih, normalnih.

Ja sam bas ponosan kad sam sa svojim prijateljima navijacima i kad smo svi u slicnom (navijackom) fazonu odeveni. To je jos jedan izraz pripadnosti nasem nacinu zivota.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 12 Sep 2005 18:51    Post subject: Reply with quote

D 13 - u pravu si da je greska sto se prodaju neka sranja preko interneta pogotovo ona koja branimo! Nema sta, greska velika.

Mislim da je velika obaveza da se nastavi sa dobrim proizvodima delije marketinga, cak treba da budu i jos bolji tako da bude super stvari koje nisu nista manje kvalitetne ili lepe od nekih markiranih proizvoda pa da ljudi mogu bez stida da ih nose svaki dan. Dobro smo krenuli, treba samo tako i bolje da nastavimo.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
cztz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 12 Sep 2005 19:12    Post subject: Reply with quote

Dovoljno je da ljudi kupuju zvanicne proizvede koji imaju na sajtu, imaju i dux i majice, kape jos kad bi bile farmerke ili kargo pantole sta ce ti vise !!
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 12 Sep 2005 19:15    Post subject: Reply with quote

Prvo - ne znam za ostale, ali ja ne trazim zamerku vec samo hocu da budem precizan.

Drugo - Kad se posle Zvezda-Inter povela prica kako se navijalo, mnogi su ovde nalazili krivca.. Kako je rasprava tekla, postavljena je i slika sa kosarke (koja je sada na trecoj strani ovog topica) gde nekoliko "prvih medju prvima" nosi subare, sajkace,.. E tad su neki uprli prstom u njih i u fazonu "e, zbog takvih nam i jeste ovako kako jeste".

Trece - sam pokazujes da odgovaras na pola tudje reci.
Quote:
Naravno da pevamo rodoljubive pesme zato sto tako osecamo. U cemu je problem?!
Ko je pricao o rodoljubivim pesmama??? Ja sam pomenuo cetnicke, ne rodoljubive Wink

Cetvrto -
Quote:
A ko ti je rekao da se brane majice sa radovanom karadzicem ili ratkom mladicem?!
--> podjednako sabanski kao i pajac-kapice. Ako vec pravimo "redizajn" tribine, nek' to onda stvarno lici na nesto...
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 12 Sep 2005 19:25    Post subject: Reply with quote

Ljudi moraju osetiti taj gradski urbani duh i gradsko ponasanje da bi shvatili i oblacenje koje vec navedene stvari povlace za sobom!

Predlazem, Legend jeans pantalone(nisu skupe), dobar materijal, i sto je najvaznije nisu namerno izbeljene duz nogavice ili po kolenima i statijaznam. Dalje, duks rasel atletik, sa ili bez kapuljace, kako vam se svidi. Kais, siroki crni, sanirani. Naocare(sportske ili klasicne, tesko je naci dobre jeftine naocare ali probajte kod sanera najbolje), marama, kacket(kacketi bi bilo dobro da budu jednobojni, npr. krem, teget, crni, znaci neupadljive boje, ima ih u Levi’s-u, Nike-u, Sergio Tacchini...). Ja nosim samo jednu stvar od ove 3 navedene(marama, kacket, naocare). Patike, znaci ne “high tops” kako bi rekli ameri a mi kazemo kosarkaske. Znaci duboke uz jeans pantalone ne idu! Najbolje da uzmete Cortez Nike, Puma, Sergio Tacchini, Kappa... Mozete uz to da dodate i torbicu za oko struka ili vrata. Ne, ne mislim na one pijacarske vec na one kockaste(ima ih u Championu...). Eto nadam se da ce vam se svideti ova kombinacija, naravno ovo je neka jesenja kombinacija jer nam se jesen blizi.

Mozda ce nekome izgledati smesna ova nasa rasprava ali budimo realni, osecali bi se 10puta bolje kada bi se bar pola ljudi na velikim utakmicama oblacilo sa ukusom!

RSFC TRIMARAN CREW Laughing
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 12 Sep 2005 19:28    Post subject: Reply with quote

умбро бијеле 2600 динџи, Рефлекс Кнез Михајлова Wink
Због стварно слабог, код нас, избора патика "за сваки дан", ове су /\ (врх)
Back to top
View user's profile Send private message
Pretorijanac
ДЕЛИЈА


Joined: 05 May 2003
Posts: 214
Location: Republic of Bele Vode

PostPosted: 12 Sep 2005 20:02    Post subject: Reply with quote

pa i jeste malo smesno o cemu se prica ovde...ono...ali kad smo vec poceli...

LEGEND farmerke daj brate?????????

uopste nije fora da budemo svi isto obuceni....nego da bude dosta razlicito ali sve URBANO...

znaci nije bitno ako hoces da obuces trenerku...onda budi smeker i dodji u fred perry trenerci na tekmu...a ne u nike, adidas, champion i to sve neke fus varijante sa onim uckurom na kraju (naravno zategnut do bola i sljaste fus bele adidas carape sa pijace)....

ako neko bas hoce da nosi one AIR MAX varijante i vazdusne federe i djonove onda po mogucnosti da ne nosi kosulju ili neku elegantnu polo majicu uz tu varijantu....

dakle vazno je da delujemo URBANO i lik u rastaman fazonu je urban i ako je na primer to totalno drugi fazon i panker je urban i metalac je urban i rejver je urban...dakle ili smo URBANI ili smo SPLAVOVI SPLAVOVI varijanta...

primer u zapresicu kako su nas gledali redari i njihova murija totalno su bili u tripu...tras vamo lik nikad elegantnije obucen....tras vamo lik totalno drugi fazon ali do jaja...bas smo smekerski delovali...samo su nas snimali gledali koji fazon furamo itd itd...ono videli su da smo iz beograda metropole...tacno si primetio kompleks njihov
_________________
___КЛАН99 ДИЗЕЛ ОРГАНИЗАЦИЈА врачамо на пут српску генерацију сви полако улазе у дизел организацију___
Back to top
View user's profile Send private message
Japanac_rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2004
Posts: 51
Location: u kraju..

PostPosted: 12 Sep 2005 20:09    Post subject: Reply with quote

Sergio Tacchini Zakooooon,tresa,maja,duks,prsluk, imaju bas do jaja stvari
_________________
Rodjen kao ratnik...Umro kao kisela voda
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop