DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Delije iz Evrope 2.deo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 04 Sep 2005 18:43    Post subject: Reply with quote

svetski_a_nas wrote:
Niti tvrdim da nemate obaveza niti je iko tvrdio da nemate obaveza.
U datom slucaju se trazi podrska od dijaspore, pa sam zbog toga postavio post da imate razumjevanja zbog odsustva "gastosa"


Sve je to ok. al' Ja imam jedno pitanje razumem Ti studiras a sta radi ostalih 10-15ooo koji se pojavljuju u Nemackoj i obliznjim drzavama prilikom gostovanja Zvezde?

Imam razumevanja a kada ce Ti koji su odsutni imati vremena,nekako nisam bas primetio da u poslednjih 10-tak i vise godina "diaspora" daje podrsku na mechevima Zvezde dalje od "njihove"otadzbine Wink

Mislim da je vise gloopo da ponavljamo jednu te istu pricu,gloopo je da molimo nekog da ide na utakmice, gloopo je i da se ljudi pravdaju zbog toga i toga, mislim da ovaj topic treba zatvoriti,i ne vracati se na jedno isto pitanje jer iz znjega nikada necem/o dobiti odgovor ZASTO?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 04 Sep 2005 19:05    Post subject: Reply with quote

svetski_a_nas wrote:
Niti tvrdim da nemate obaveza niti je iko tvrdio da nemate obaveza.
U datom slucaju se trazi podrska od dijaspore, pa sam zbog toga postavio post da imate razumjevanja zbog odsustva "gastosa"

Ta utakmica je bitna i dobro doshao nam je svak pravi navijach, nije tema o tome zashto ne moze neko dochi, jer ovde je registrovano oko hiljadu "Delija", pa sad da chitamo pravdanja zashto neko ne dolazi mislim da nikoga ne interesuje, niti je bilo priche o nekim podelama.. Shto se financija tiche, u kakvoj sam ja situaciji vech godinama, chak je ponekad i za Srpske uslove tuzno, ali to me nikada nije sprechilo da idem na utakmice, ranije sam proshao i autostopom par hiljada kilometara ne bi li stigao na tekmu! Ko ima volju pronachi ce nachina da se domogne jednog portugala! Mnogi od nas planiraju vech "bolovanja", jedan je isplanirao beg sa medenog meseca i sl. ne jer drugi to od njih ochekuju vech jer to sami zele! Sa ovim gostovanjem na primer moze da se vidi i shvati taj nash fanatizam i nachin zivota koji mnogi na zalost ne razumeju ili nikada nece shvatiti!

Nikoga mi ne zelimo da teramo sa tribine ili da se delimo, daj Boze da nas u Portugalu bude shto vishe pravih navijacha kao i na drugim utakmicama, ali MISLITI ILI CVECE BRATI NIJE ISTO! Nadam se da se razumemo zato mi radimo da se pravi Delije shirom evrope shto bolje organizuju kako bi nas sutra bilo mnogo vishe, mnogo organizovaniji i samim time da nasha voljena Zvezda ima podrshku sa tribina koja bi bila motiv da igrachi "ginu" i pobedjuju na terenu!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
svetski_a_nas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2005
Posts: 7

PostPosted: 04 Sep 2005 20:51    Post subject: Reply with quote

Nemoj te mislit da niko iz diaspore nece doci. Koliko sam razumeo sprema se mala ekipa iz Danske. Navijaci iz inosstransvta gaje veliku ljubav prema Zvezdi i matici Srbiji, ali mi/oni ne mogu biti na istom nivou fanatizma kao navijaci iz Srbije. Nama je Zvezda prilicito daleko i nismo u stanju daa bodrimo nasu Zvezdu kako bi trebali.
Vi koji idete na tekme na Marakani i sirom Srbije, vi ste iskrene Delije. To niko ne moze da oporice i zato nema razloga da se govori ko je pravi Delija a ko nije.
_________________
Ljudi.... 'ajmo na pivo
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 05 Sep 2005 04:52    Post subject: Reply with quote

ekipa iz danske!!???
odakle ti to brate???
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 05 Sep 2005 10:40    Post subject: Reply with quote

svetski_a_nas wrote:
Navijaci iz inosstransvta gaje veliku ljubav prema Zvezdi i matici Srbiji, ali mi/oni ne mogu biti na istom nivou fanatizma kao navijaci iz Srbije. Nama je Zvezda prilicito daleko i nismo u stanju daa bodrimo nasu Zvezdu kako bi trebali.
Vi koji idete na tekme na Marakani i sirom Srbije, vi ste iskrene Delije. To niko ne moze da oporice i zato nema razloga da se govori ko je pravi Delija a ko nije.

Opet ne bi se slozio sa tobom, ocigledno bash nisi nimalo upoznat u situaciju u srbiji i na severu.. Shto se financijskih moguchnosti tiche nemoj da mi prichash da su u Srbiji u boljem stanju nego mi iz Evrope, da mozhemo da bodrimo zvezdu kako treba primer je nasha grupa i OB, to mogu iz Srbije da ti potvrde.. Samo shto neki kvazi navijachi kukaju non stop, izmisljaju razloge, a pojave se 2-3 puta u zivotu na nekoj Zvezdinoj utakmici..
Jednostavno koliko je nash narod dno dna, mozhemo videti koliko ljudi ode na neku Cecu, Draganu, itd.. Znaju sve pesme i nije im problem odvojiti 50 jevreja za kartu i 30-ak za benzin + pice! A za humanitarnu akciju koju Delije odradjuju za Kosovo malo ko je odvojio 5-10 jevreja ili prikupio bar neku pomoch, shto bi mnogo znachilo a da ne pricham o odlascima na utakmice!
Kao shto sam rekao ja bi zeleo da nas bude 1000 u Bragi ali pravih navijacha, za sada mi je draze i tih 100 pravih nego da 1000 izmanipulisani Pinkera igra kolo na tribini uz Bajaginu "himnu" kao shto je bilo primer u Odenseu. Ja znam 90% ljudi koji che biti u Bragi a vi? Delija nije bilo ko, istina je da je postalo to ime sinonim za sve navijache zvezde ali ko je pravi delija, i zashto grupe po srbiji i evropi nose druge nazive? Mislim da ne treba mnogo filozofije da bi se odgovorilo na to pitanje!

Kao shto sam rekao niko ne treba da se pravda shto ne ide! Nije bitno..

Za Zvezdu, Za Srbiju - do Pobede, do Vechnosti!

ULTRA KLAN
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 05 Sep 2005 11:19    Post subject: Reply with quote

Ultra klan wrote:
svetski_a_nas wrote:
Navijaci iz inosstransvta gaje veliku ljubav prema Zvezdi i matici Srbiji, ali mi/oni ne mogu biti na istom nivou fanatizma kao navijaci iz Srbije. Nama je Zvezda prilicito daleko i nismo u stanju daa bodrimo nasu Zvezdu kako bi trebali.
Vi koji idete na tekme na Marakani i sirom Srbije, vi ste iskrene Delije. To niko ne moze da oporice i zato nema razloga da se govori ko je pravi Delija a ko nije.
ULTRA KLAN


On je donekle u pravu sto se toga tiche samo se pogresno izrazio , trebo je da napishe Ljudi iz inostranstva a ne navijaci.Jer oni u inostranstvu rade svoj posao i zive i ako skupe koji dinar preko onda gledaju kako da odu na zvezdinu tekmu u Evropi jednom ili dva puta godisnje i ti sto dodju tamo iz inostranstva su uglavnom obicni ljudi ,porodice , drustva koji nisu fanatici vec obozavatelji .
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 05 Sep 2005 11:39    Post subject: Reply with quote

Quote:
MISLITI ILI CVECE BRATI NIJE ISTO
Laughing odlicno

e skandinavci a i ostali..evo vam jedan predlog ... ne samo da kukate kako je skupa karta..kao sto vam rece U.L imate letove do londona povratna karta ako se uzme sada nemEre bit vise od 70 evra iz londona do evropskog brazila isto tu negde cena .... cene u portugalu (klopa,pice) veoma jeftino....
znaci da jebe lud zbunjenog nemEre bit vise od 200 jevreja.... e sad i to je mnogo.....
pa jeste ali ako sad odlucis da kada izadjes u grad umesto 5 piva popijes 2 ... pa ako nedelju dana ne kupis benzin za kola nego odes bajkom (u zdravom telu zdrav duh, a mozes i da trcis to je sad popularno) i onda jos izvuces onih 50 evra sto si ustekovao sa strane za koncert u septebru
ma ima sasomange kombinacija .....nevezane za let preko londona
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 05 Sep 2005 11:47    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
pa jeste ali ako sad odlucis da kada izadjes u grad umesto 5 piva popijes 2 ...

ajde ipak ne treba da preterujes...
Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 05 Sep 2005 13:14    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Shvaler wrote:
pa jeste ali ako sad odlucis da kada izadjes u grad umesto 5 piva popijes 2 ...

ajde ipak ne treba da preterujes...
Very Happy


Ma pusti ga - on stalno nesto minira. Sad mu smeta i pivo. Very Happy

On ce kao da dolazi iz Kanade... Laughing
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 05 Sep 2005 15:07    Post subject: Reply with quote

Ultra klan wrote:

Ta utakmica je bitna i dobro doshao nam je svak pravi navijach

Ako ti je svaki navijac vazan ( a ja trvdim da sam navijac) sto ne odgovoris na privatnu
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 05 Sep 2005 16:55    Post subject: Reply with quote

Au smaraci bre!
Ja licno jedva cekam Portugal jer tu nece biti kako kaze Ultra Klan onih Gastosa sa Partizanovim dresom ili dres od SCG!Pevacese 90 minuta Zvezdine pesme i bice mo svi zajedno u jednom Kopu bice do jaja!Ma pusti te vi ove sabane bre!

Kad cujem Ljudi moraju da rade bili sad na odmoru ma sabani bre!
E da nije bio mesec dana u selu i da nije pravio Kucu na pet spratova i da je odvojio 200 evra imao bi!

Kako mi npr. iz Ultra Klana mozemo cak na 10 utakmica i na oba Derbija da odemo a ostali nemogu?

VOLJA LJUBAV PREMA ZVEZDI nista drugo i zato Forum Huligani nema tu izgovora vi ste obicni simpatizeri niste navijaci!

Cak smo nas petoro presli vise nego 4000 km jedan je cak preso 29 granica za 3 dana da bi otisli prvo u BG pa Busevima u Zapresic da bi ogledali 45 minuta tekme vratili se u BG i opet nazad u Nemacku i u Englesku!

jer vam jasno sabani bre!

POZ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Japanac_rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2004
Posts: 51
Location: u kraju..

PostPosted: 05 Sep 2005 18:19    Post subject: Reply with quote

a sta je sa nama iz svie sabane.... Very Happy
_________________
Rodjen kao ratnik...Umro kao kisela voda
Back to top
View user's profile Send private message
crazy kure
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2005
Posts: 2

PostPosted: 06 Sep 2005 09:10    Post subject: Reply with quote

da li ide neko iz sloveniju u portugal?
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 06 Sep 2005 09:16    Post subject: Reply with quote

crazy kure wrote:
da li ide neko iz sloveniju u portugal?

a da li mislis da ce ovde to da napise ako i ide?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 06 Sep 2005 10:19    Post subject: Reply with quote

crazy kure wrote:
da li ide neko iz sloveniju u portugal?

Ideju.. Laughing Vodja puta je Magnifico, Djura josh nije siguran da li che da dobije slobodno..
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop