DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Grci
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 06 Dec 2013 22:09    Post subject: Reply with quote

То ти је кад си идиот,и не знаш историју своје земље...Нешто слично као радовци код нас.
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
RedBull-7-
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 368

PostPosted: 07 Dec 2013 04:12    Post subject: Reply with quote

Мићко wrote:
Срамота за грчку...


Не причај глупости сада! Због Панатинаикос да кажеш да је "срамота за Грчку" је глупо! И ја Грк сам али они (Капија 13) немају браћа овде у Србији али пријатељи су са ΒΒΒ, мислиш да имају појма шта значи "усташе"? И такође, застава пише АТЕНА а не АТИНА ако си приметио, АТЕНА кажу Хрвати а не Срби! Значи да су били Хрвати тамо навијаче Динамо Загреб. За мене они су непријатељи наравно али не могу да слушам да су "Грци криви" или "Грчка крива"! Ако хоћеш да ти кажем још нешто, немој да заборавиш кад је био рат да је била ГРЧКА ДОБРОВОЉАЧКА ГАРДА у Сребреници, немој да заборавиш да Грци су били на улицама у 1999 и ми смо напали Америчку Амбасаду против бомбардовања Србије, немој да заборавиш да Грчка не признаје Косово, немој да заборавиш да смо прихватили у Грчкој избеглице после рата!

За педерчине сада (Капија 13) овде су још слике из Загрева (2012)






_________________
ΘΥΡΑ 7 - ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Најјаче братство у Европи
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 07 Dec 2013 09:49    Post subject: Reply with quote

Ово сигурно није права тема за овај упис, али пошто иде упакету Редбуловим може привремено да стоји овде

Било би добро да се на подфоруму Срби и Србија отвори тема посвећена Грчкој и Грчком народу јер је ово што је Редбул написао само делић онога што треба да буде написано. Мало људи зна колико је наших рањеника из ратова деведесетих лечено у Грчкој, колико је деце из ратом захваћених подручја било примљено од грчких породица како би их бар на неко време извукли из таквог окружења, о хуманитарној помоћи која је стизала из Грчке упркос санкцијама, о грчким добровољцима.....
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 07 Dec 2013 10:55    Post subject: Reply with quote

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7897 постоји тема
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 07 Dec 2013 12:39    Post subject: Reply with quote

RedBull-7- wrote:
Мићко wrote:
Срамота за грчку...


немој да заборавиш кад је био рат да је била ГРЧКА ДОБРОВОЉАЧКА ГАРДА у Сребреници, немој да заборавиш да Грци су били на улицама у 1999 и ми смо напали Америчку Амбасаду против бомбардовања Србије, немој да заборавиш да Грчка не признаје Косово, немој да заборавиш да смо прихватили у Грчкој избеглице после рата!


Exclamation Exclamation Exclamation

Стварно бре Мићко и остали који као да једва чекате да се у нешто разочарате, да неког опљујете, успорите мало. Размислите пре него што ишта закључите и напишете. Ми колико срамота имамо за собом, могли би и да угасимо ову земљу!

ГРЦИ И СРБИ БРАЋА!
Back to top
View user's profile Send private message
Мићко
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Apr 2012
Posts: 192

PostPosted: 07 Dec 2013 19:48    Post subject: Reply with quote

Ја сам и желео да кажем да су зелени срамота за Грчку.. И то њихово вештачко пријатељство са ббб... Нисам има намеру да кажем ништа лоше за Грчку конкретно, мада није да нема шта да се каже ал у сваком случају више тога позитивног...
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 08 Dec 2013 01:00    Post subject: Reply with quote

Мићко wrote:
Ја сам и желео да кажем да су зелени срамота за Грчку.. И то њихово вештачко пријатељство са ббб... Нисам има намеру да кажем ништа лоше за Грчку конкретно, мада није да нема шта да се каже ал у сваком случају више тога позитивног...


Пријатељу, ми за Грчку никад ништа лоше немамо право да кажемо јер им никад ништа нисмо помогли а они су се нама нашли и помогли нам кад нам је било најтеже!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 08 Dec 2013 06:41    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:
ми за Грчку никад ништа лоше немамо право да кажемо јер им никад ништа нисмо помогли



У праву си , ништа им нисмо помогли осим тога што се новцем који наши туристи тамо троше изградио цео север Грчке .
Када су кренули са развојем туризма на северу Грчке , пре 30-ак година , изрека у Србији је постојала "Го као Грк" када си желео да дочараш нечију беду и сиромаштво .
Тада тамо нису ишли на летовање Чеси , Словаци , Мађари и остали него само Срби .
Ценимо само туђе а наше ниподаштавамо што више можемо .
Како каже наш народ : У туђега татка увек већа патка .
Не могу да заборавим Светско кошаркашко првенство одржано у Атини 1998.год. када је пуна хала , 20.000 Грка сваку утакмицу здушно навијала против наше репрезентације , небитно против кога смо играли .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2013 08:26    Post subject: Reply with quote

Ај полако са тим дивљањем и причама!Те пароле које сви нешто спомињу треба тумачити на више начина!
Прво,све и да је неко од њих то написао,они то раде да би нас увредили што више...када би превели Грчке песмек оје певају једни другима,верујем да би свима било јасно да то није зато што баш зелени мрзе Србе,већ да би нас што више увредили.
Друга ствар,много битна,а то изгледа мало људи зна....те пароле су скинуте на почетку другог полувремена и то од стране њихових људи.Ко је гледао пренос такође је рекао да се видело када силази човек из њиховог копа и цепа малтене те пароле,а након неког времена део људи одалте одлази.Дакле,то је неко на своју руку окачио(дал су биле усташе у гостима код једног дела њих...или је провокација,и није битно толико)...али је то скинуто од стране њих.То је ипак показатељ прави,више него било која прича да они мрзе Србе итд....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 08 Dec 2013 10:29    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Друга ствар,много битна,а то изгледа мало људи зна....те пароле су скинуте на почетку другог полувремена и то од стране њихових људи.Ко је гледао пренос такође је рекао да се видело када силази човек из њиховог копа и цепа малтене те пароле,а након неког времена део људи одалте одлази.Дакле,то је неко на своју руку окачио(дал су биле усташе у гостима код једног дела њих...или је провокација,и није битно толико)...али је то скинуто од стране њих.То је ипак показатељ прави,више него било која прича да они мрзе Србе итд....

још је испод пароле стајао транспарент "усташе АтЕна г13"
тако да је јасно да су им усташе биле у гостима.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2013 10:32    Post subject: Reply with quote

Врло могуће да јесу...ипак је скинуто све то и то од стране зелених.Дал нису видели шта им стоји на огради,дал имају уопште појма шта значи реч усташа...итд.Да не дужимо много и да се не чудимо превише...код њих није то све на нивоу као код нас,много је све приземније,без размишљања...а врло је могуће да су им и усташе написале то,и да је један део зелених донео то, а они нису ни питали шта пише на паролама...битно је да је увреда нека.Па кад су скапирали...десило се шта се десило...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 08 Dec 2013 12:33    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:

Пријатељу, ми за Грчку никад ништа лоше немамо право да кажемо јер им никад ништа нисмо помогли а они су се нама нашли и помогли нам кад нам је било најтеже!


Извињавам се за скретање са теме али морам да напоменем није истина да Грцима никада ништа нисмо помогли. Током Грчке револуције, односно борбе Грчког народа за ослобођење од турске власти (1821-1829) Турци су велики број Грка одводили у ропство. Значајан део тих грчких робова продаван је у Београду где их је Кнез Милош откупљивао, ослобађао и враћао у Грчку и тако дао огроман допринос у борби за слободу грчког народа и успеху Грчке револуције. Након што је Грчка стекла слободу кнез Милош је новчано помогао оснивање Атинског универзитета због чега га је тадашњи краљ Грчке, Отон I, 1839. године одликовао орденом Светог Спаситеља.
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 08 Dec 2013 18:25    Post subject: Reply with quote

andjelooo wrote:
vojvoda_neunistivi wrote:
ми за Грчку никад ништа лоше немамо право да кажемо јер им никад ништа нисмо помогли



У праву си , ништа им нисмо помогли осим тога што се новцем који наши туристи тамо троше изградио цео север Грчке .
Када су кренули са развојем туризма на северу Грчке , пре 30-ак година , изрека у Србији је постојала "Го као Грк" када си желео да дочараш нечију беду и сиромаштво .
Тада тамо нису ишли на летовање Чеси , Словаци , Мађари и остали него само Срби .
Ценимо само туђе а наше ниподаштавамо што више можемо .
Како каже наш народ : У туђега татка увек већа патка .
Не могу да заборавим Светско кошаркашко првенство одржано у Атини 1998.год. када је пуна хала , 20.000 Грка сваку утакмицу здушно навијала против наше репрезентације , небитно против кога смо играли .



Ал зато можеш да заборавиш ко нам се нашао кад нас је цела Европа или 1. хтела да нас уништи или 2. нас прежалила као пораженог савезника .... срамотан упис, срамота какве се ствари пореде и како се гледа на неке ствари, овакве поруке треба брисати или их још боље истицати као најнегативнији могући пример размишљања, класично мондо топ коментар размишљање, срамота за форум једне српске навијачке групе
Колико нам се грчки народ "нашао" кад је требало, тешко да ће и један други народ икада моћи, даће Бог да неће ни бити такве прилике! и није нам се нашао један политичар, једна гарнитура или група грађана, него народ, жене, мушкарци, деца, старо и младо!!! и то више пута у ситуацијама које живот значе!!!
а ми тешко да смо узвратили приближно тим летовањима која спомињеш!!!!!
и треба сваке године да идеш 3 пута тамо на летовање у хотел са пет звездица авионом грчке авио компаније и још си им дужан ако оћеш да ти претворим у материјално,

а изједначавати то са навијачким групама је малоумно, са групом искомплексираних несрећника који ступе у контакт са њима сличинима,
... са групом људи која на историју не да не гледа као и ми, него ко зна шта мисли и шта је њима у глави а јасно да је прва лекција из провоцирања Срба спомени Косово и усташе...... ко ове и овој пароли сличне ствари не може да разлучи а има мање од 16 г је у проблему исто као онај што мисли да братски народ значи да можеш да идеш да пијеш и спаваш за џабе или да ти је СВАКО са грчим држављанством пријатељ и да можеш да га упознаш са родитељима или да нема НИ ЈЕДНОГ дела тог народа који има ставове противне теби и твом народу из ко зна којег разлога


само немој да ми одговараш нешто у стилу и мој је прадеда прешао пешке Албанију или тако нешто јер стварно више нећу да расправљам о овој теми само да ти не прође ово срамотно размишљање о нашем братском народу без одговора
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
RedBull-7-
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 368

PostPosted: 09 Dec 2013 05:29    Post subject: Reply with quote

andjelooo wrote:
vojvoda_neunistivi wrote:
ми за Грчку никад ништа лоше немамо право да кажемо јер им никад ништа нисмо помогли



У праву си , ништа им нисмо помогли осим тога што се новцем који наши туристи тамо троше изградио цео север Грчке .
Када су кренули са развојем туризма на северу Грчке , пре 30-ак година , изрека у Србији је постојала "Го као Грк" када си желео да дочараш нечију беду и сиромаштво .
Тада тамо нису ишли на летовање Чеси , Словаци , Мађари и остали него само Срби .
Ценимо само туђе а наше ниподаштавамо што више можемо .
Како каже наш народ : У туђега татка увек већа патка .
Не могу да заборавим Светско кошаркашко првенство одржано у Атини 1998.год. када је пуна хала , 20.000 Грка сваку утакмицу здушно навијала против наше репрезентације , небитно против кога смо играли .


Извини али или си анти-грк 100% (ОК твој избор наравно) или немаш појма шта причаш! 1995 је било а не 1998, Арена је 18.000 а Светско кошаркашко је било не може цела Арена да буду Грци, Грци на утакмицу су били око 8.000 а то је било само 1 пут а не "сваку утакмицу" а нису радили то сви Грци и наравно и ја као Грк ко живи сада у Србији не слажем се уопште али немој молим те да претерујеш! За Северну Грчку и туризма погрешиш 100% веруји ми, били су туристи из Скандинавије Енглезије Немачке али они иду сада на Југу (Јужна Грчка) а не на Северу више. И Грци са Севера нису били сиромашни уопште тамо где има море веруји ми. Али нема везе ниси прв ни последњи анти-грк али молим те такве ствари треба да оставиш далеко из нашег братства и да поштујеш већина Делије и навијаче Црвене Звезде каква размишљања имају за Олимпијакос и за Грчку!

(извини за моје грешке у граматици)
_________________
ΘΥΡΑ 7 - ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Најјаче братство у Европи
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 09 Dec 2013 12:51    Post subject: Reply with quote

RedBull-7- wrote:

Извини али или си анти-грк 100%



Ако живиш у Србији , као што кажеш , онда знаш да овде не живе , не постоје и не обитавају "анти-грци" ни у ком виду .
Макар ја нисам упознао ни једнога до сада .
Такође не постоји ни један а камоли 8.000 људи који би звиждали Грчкој репрезентацији , ма о ком спорту да се ради .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Next

View previous topic :: View next topic
Page 72 of 76

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop