DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Grci
Goto page 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 28 Aug 2005 12:02    Post subject: Grci Reply with quote

Bilo mi je glupo da ovo stavljam pod Ortodox Brothers el se zna ko su oni..... Very Happy
Ovako voleo bi da svet ovde pise o Grcima znaci svim navijackim grupama(Gate 7,Misfits,porto leone,gate 4,mad dogs,super 3 original 21,gate 3-panthers,gate 13....),desavanja na tribinama i van nje,dogovorene tuce,njihovi kodexi,i ostalo,bilo bi dobro kad bi neko ko je odanle postavio neke slike price ili tako nesto,ja imam jedan "izvor" i cim budem imao malo vise vremena okacicu desavanja sa nekih tekmi ali i sa ulica okolo stadiona.
Mada cu prvo okaciti pricu o tuci u jednoj diskoteci koja je bas opsirna i dobra...
I bilo bi dobro kad bi neko ko je sa gate7,znaci ovi iz ultra klana,okacinju price koje od njih cuju ili vec znaju.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Mikelandjelo
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 247
Location: Gradiska, Republic of Srpska (West Serbia)

PostPosted: 29 Aug 2005 12:21    Post subject: Reply with quote

Evo bio je derbi, jel bilo štogod...?
_________________
Ако ли те заборавим, Косово, нека ме изда десница моја!
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 30 Aug 2005 19:10    Post subject: Reply with quote

Pa za ovaj derbi neznam ali za derbi pre 3 godine znam jednu veoma zanimljivu pricicu,koju mi je danas ispricao "izvor" lik koji je studirao u Atini,ziveo je u nekom delu grada nisam ga razumeo,ali je neki burzujski deo grada,i ima i Olievih i panateikosovih i aekovih.kolko sam ga skapirao.
Naime nekoliko dana pre tog derbija od pre 3 godine je jedan pandur ubio jednog siptara(siptari su tamo inace glavni "biznismeni" kradu ko blesavi i ima ih pun kurac,kradu vise nego kod nas)
taj ubijeni siptar je bio jedan od tih lopova i sa pravom je ubijen.
Zbog toga su ostale demokrate u Atini najavili veliki protest(zbog smrti tog "jadnog"siptara)a protest je bio na dan kad se igrao kad i derbi.
Lik koji mi je ovo pricao je bio na derbiju.
Mene je prica nekako podsetila na gay paradu u Beogradu. Laughing
Naime posle zesceg sibanja medjusobno na stadionu i van njega vodje su odlucile da male ali izabrane grupice zajedno odu na protest i jebu im kevu.
Medjutim te male grupice ubrzo postaju velike grupetine i to postaje takva makljaza demonstranata da to nije normalno.
A murija nije nista preduzimala,islo im na ruku.
Iz ovoga sam stekao zakljucak da su oni veoma slozni i da imajunekakve kodexe koje izgleda dosta postuju.
Ti kodexi su uglavnom to svi protiv murije,onih antiglobalista,onih sto vode racuna o ljudskim pravima,i ostalih kretena.
Uopste njima je svuda na svakom cosku prvo kill cops pa tek onda gate,3/4/13 ovo ono.
Mada ima jos dosta toga zanimljivog o njima(cega nema na netu)ali sad stvarno nemam vremena,
Poz.
[/url]
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Mikelandjelo
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 247
Location: Gradiska, Republic of Srpska (West Serbia)

PostPosted: 31 Aug 2005 11:41    Post subject: Reply with quote

Bilo je nekog sranja na tekmi AEK-Atromitos Halkidona...
Oko 300 AEK-ovaca je gađalo policiju flašama, kamenjem i gasnim bombama. Panduri su reagovali suzavcem. Povređenih i uhapšenih nije bilo...
_________________
Ако ли те заборавим, Косово, нека ме изда десница моја!
Back to top
View user's profile Send private message
BBBB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Aug 2005
Posts: 7
Location: Brace Jerkovic

PostPosted: 31 Aug 2005 13:47    Post subject: Reply with quote

cekajte...jel prosle godine na derbiju kada je panatinaikos bio domacin bilo zabranjeno olimpiakosovim navijacima da udju na stadio....jer su olimpiakosovi valjda derbi pre toga zabranili ovima ulaz. Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 31 Aug 2005 19:23    Post subject: Reply with quote

BBBB wrote:
cekajte...jel prosle godine na derbiju kada je panatinaikos bio domacin bilo zabranjeno olimpiakosovim navijacima da udju na stadio....jer su olimpiakosovi valjda derbi pre toga zabranili ovima ulaz. Question






Ne zabranjuje Olympiakos i obrnuto vec Grcki"fsg"i policija, inace zabrane traju vec 1,5 god....
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 31 Aug 2005 19:32    Post subject: Reply with quote

Evo da napisem nesto o navijacima Pao-a, tice se susreta Wisla-Pao i obrnuto, u Krakowu su im Poljaci uzeli transparente{Grckim ekipama gastoskim} pri cemu su Pao-vi zvali policiju, Poljaci su im odradili parolu,vec Sam je postavljao"Pisete ACAB....zovete zandarme", ali odradili su i nesto ne cuveno,verovatno su hteli da vrate Poljacima za zastave, odradili su transparent obrnute boje i sa natpisom CLUB WISLA,ali bez crte u sredini slova L ,tipa i Mi smo Vama uzeli transparent Laughing ,ne verovatnu su ljagu bacili na sebe a i gotovo cela Poljska scena im se smeje, osim toga u vecernjem napadu par Olympiakosovih,par Wislinih i 1-og Zvezdasa ,Pao-vi nisu smeli da sidju iz svog fun cluba na 5.spratu,cak su i zvali policiju, ostali su 5 Poljaka uhapseni jer su bili u Olympiakosovim dresovima, u stanici pri dovodjenju Pao-vih rukuju se sa zandarmima i bivaju odmah pusteni{Wislini su pre par dana tek pusteni i to zahvaljujuci advokatima Olympiakosovim},eto malo korespondencije na relaciji polizai-panathinaiko Laughing
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 31 Aug 2005 20:56    Post subject: Reply with quote

Jel imaju poljosi sliku te izmisljene zastave?
Zeleni zecevi!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 31 Aug 2005 21:02    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Jel imaju poljosi sliku te izmisljene zastave?
Zeleni zecevi!



http://www.skwk.strefa.pl/galeria//0506/wyjazd/pao/42.jpg
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 01 Sep 2005 05:50    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:

Zeleni zecevi!

Pa negadjaju ih dzabe sargarepama.
To je kao kad bi mi gadjali grobare kackavaljima.(u pioniru)
Ili hranom za papagaje Laughing Idea
Mada da se vratim na temu.
Imam ja jedno pitanje!
El istina da su ovi "nasi" "invalidi" u nekim prijateljskim odnosima sa nekim njihovim navijacima(mislim da su sa arisovima)
Ko zna vise neka napise.
Jos bi dodao da nas PAOKovi i ne mrze toliko(SOlunci vole Srbe dok Atinjani ne toliko,mada nas ovi sa Pireja gotive-))))
Dodao bih da i pored toga sto su braca sa gorbarima na grckoj sceni su mozda po meni 2.
Da neko kaze ma isti su ko grobari ja bi rekao nisu oni vec panateikosovi.
Ipak nekako su mi cudni njima svako seoce ima svoju navijacku grupicu i svoj transparent.
A oni arisovi kakvu atmosferu prave u basketu,pa to nije normalno,svaka im cast.


PS neka neko ne pomisli da ja sad gotivim Paokove zbog onog od gore,
mada prema njima imam postovanja.Dok su panateikosovi pljunuto groblje.
Po meni taj rang ide nekako ovako:
Prva tri mest su Olympiakosovi,Paokovi,Arisovi.
Ispod onda idu Iraklis,Aek,Panonios.
dodao bih jos jedne navijace iz 2 lige mada neznam ni ime kluba ni ime navijaca,mada su sa juga Grcke.
Posle idu Panateikos,i ostali.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 01 Sep 2005 07:08    Post subject: Reply with quote

Jos bi dodao da nas PAOKovi i ne mrze toliko(SOlunci vole Srbe dok Atinjani ne toliko

Jok vole Nas, molio bi Te da ne pises nesto ako nisi siguran u to, mozda je istina da Nas Severni Grci vole{mislim na stanovnistvo}ali ovde je prica o navijacima,tako da to ne pije vodu"Paokovi nas ne mrze...}

Sto se tice Invalida,bili su privatni kontakti,ali od basketa u Zelezniku pri utaskmici sa Arisom doslo je 20 Super-mena3,takodje i na Novom Beogradu prilikom basketa ,prisustvovalo je i par Invalida tako da su u dobrim odnosima iliti prijateljstvu, Arisovi su ih i stavljali u Njihovim novinama,bilo je tu i paketa/tica Laughing /poklona...

...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 01 Sep 2005 07:43    Post subject: Reply with quote

Guco, to sto si ti napisao u tvom postu su tvoji licni utisci i mislim da ne bi trebalo da ostavljas takve postove ubuduce. Nema potrebe da se ovde prave rang liste ili da se prepricavaju dozivljaji sa ekskurzija u grckoj. Ako znas nesto konkretno, napisi. Kako mozes da pises nesto u sta nisi 100% siguran?! Zasto nagadjas, sedi i uzivaj, neko ce ti vec napisati ono sto te zanima pa ces procitati. Ne bih da te obeshrabrim, pisi kad god imas nesto pametno ali stvarno nema potrebe za ovim sto ti radis.
Ceo tvoj post je trebalo da glasi: "Jel su invalidi prijatelji sa arisovima?" Sve ostalo je apsolutno nepotrebno.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 01 Sep 2005 07:50    Post subject: Reply with quote

Da li neko moze da uporedi Srpske i Grcke ekipe iz dijaspore.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 01 Sep 2005 09:03    Post subject: Reply with quote

@Warsaw
Da to se odnosilo na stanovnistvo,a ne na navijace.Izvini,izletelo mi je.
@Hatori Hanzo
Ja sam svojim postom hteo da kazem ljudima da paokovi iako su braca sa grobarima nisu isti kao oni vec su za klasu ili 2 vise.I ne gajim nikakve simpatije prema njima.Tek da ljudi ne misle o njima pogresno.
PS Nisu utisci sa exurzije jer ja na takvoj ekskurziji nisam nikad bio.
Toliko.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 01 Sep 2005 09:19    Post subject: Reply with quote

Warsav imam ja jedno pitanje za tebe,jer na toj tekmi Panatheikos-WIsla
bilo naviaca Rapida?Posto znam da su oni braca.(Panatheikosovi i Rapoidovi)
Unapred hvala.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 76

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop