DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Inter - Zvezda
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 10 Aug 2005 12:03    Post subject: Inter - Zvezda Reply with quote

Ajmo...
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Red_Delije
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2003
Posts: 79
Location: ENSCHEDE-BEOGRAD

PostPosted: 10 Aug 2005 12:22    Post subject: Reply with quote

Good luck, and hope you keeper hold the 0!
_________________
KOSOVO=SERVIE
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Aug 2005 12:48    Post subject: Reply with quote

Mislim da nema sta da se komentarise na ovom topicu, sto se rezultata tice-nisu sportske price, sto se navijackog dela tice-najbolje je da sacekamo da se ekipa vrati jer mislim da internet nije mesto gde bi trebale da se pisu i citaju informacije o desavanju na putu..
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 10 Aug 2005 13:25    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Mislim da nema sta da se komentarise na ovom topicu, sto se rezultata tice-nisu sportske price, sto se navijackog dela tice-najbolje je da sacekamo da se ekipa vrati jer mislim da internet nije mesto gde bi trebale da se pisu i citaju informacije o desavanju na putu..


Naravno... ali cisto da se otvori Topic. A price ce biti po povratku iz ZG.
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Aug 2005 13:34    Post subject: Reply with quote

Delije Valjevo wrote:
Naravno... ali cisto da se otvori Topic.

Time samo dajes prostora nekima da ovde lupaju gluposti i da mozda pisu ono sto ne bi trebalo..
Back to top
View user's profile Send private message
Zmaj
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2005
Posts: 10
Location: swe. H novi. S palanka

PostPosted: 10 Aug 2005 14:07    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Mislim da nema sta da se komentarise na ovom topicu, sto se rezultata tice-nisu sportske price, sto se navijackog dela tice-najbolje je da sacekamo da se ekipa vrati jer mislim da internet nije mesto gde bi trebale da se pisu i citaju informacije o desavanju na putu..


znaci da cutimo kao da ne igramo najbitniju tekmu u ko zna koje vreme!?
_________________
Ni pivo vise nije kao sto je bilo,
i ono je pobesnelo i zapenilo.
Muvaju me drolje,
jeftine kraljice noci,
al' ja ih ne bih pipnuo makar
trljale sise na moje oci.
Back to top
View user's profile Send private message
Zmaj
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2005
Posts: 10
Location: swe. H novi. S palanka

PostPosted: 10 Aug 2005 14:10    Post subject: Reply with quote

moja prognoza: pobeda na tribinama, na terenu isto
_________________
Ni pivo vise nije kao sto je bilo,
i ono je pobesnelo i zapenilo.
Muvaju me drolje,
jeftine kraljice noci,
al' ja ih ne bih pipnuo makar
trljale sise na moje oci.
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 12 Aug 2005 05:27    Post subject: Reply with quote

mnogo je lepo biti Srbin i Delija danas.


pozdrav za momke koji su bili tamo.


clap clap clap clap clap
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
centarzg
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2005
Posts: 3

PostPosted: 12 Aug 2005 05:39    Post subject: Reply with quote

čestitam na zasluženoj pobjedi i navijačima na pravoj podršci,ove divlje svinje i nisu baš divlje,nadam se da će uskoro i dinamo zaigrati sa zvezdom pa da bar vidimo pravi derbi Cool
Back to top
View user's profile Send private message
ajzak
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Apr 2005
Posts: 13
Location: npp

PostPosted: 12 Aug 2005 06:18    Post subject: Reply with quote

svaka čast momcima koji su bili tamo,a i na pesmi Kako je dobro,...

nasmejao sam se do suza
Back to top
View user's profile Send private message
LuDaK_Na_SLoBoDI
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Sep 2003
Posts: 4
Location: Tako Daleko Ali Ipak Tako Blizu

PostPosted: 12 Aug 2005 08:03    Post subject: Reply with quote

svaka cast delijama i igracima najbolji smo na svetu.
jeli moze neko da mi da tekst te pesme koja se pevala "kako je lepo videti te opet"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
PIXY
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2004
Posts: 42

PostPosted: 12 Aug 2005 08:40    Post subject: Reply with quote

I kako je lepo videti te opet

Moj izvestaj iz Zapresica.U predgrađe ZG stigo sam oko 12h, i otiso sam do stadiona da uzmem kartu. Oko stadiona je bilo sve mirno ( 5h do tekme), ali policija se na veliko spremala za tekmu. Vreme do samog pocetka utakmice proveo sam u jednom od kafica uz vopi. Sat vremena pre pocetka tekme krecem ka stadionu . Prolazim pored jednog kafica (Bistro Zagi) i na terasi sedi covek u krpi od zvezdinog dresa. Pomislim i kazem sam sebi, evo nasi okupirali Zapresic. Ali videlo se iz daleka da je to neki njihov domacin i da provocira. On jedini zna sta je hteo da postigne. (taj isti lik, je za vreme utakmice trazio na tribini upaljac da zapali dres, i nikako nije uspeo da zapali te na kraju poceo rukama da cepa krpu od dresa – kompleksi.)
Na putu do stadiona video sam par grupica “casualsa –manekena” koji ne znaju ni sami sta traze. (trazis me, a molis boga da me ne nađeš), + veliki broj murije, te zastave lepe njihove na obliznjim zgradama. Ulazim pre sam pocetak utakmice, vidim punu istocnu tribinu, a zapadna tribina prazna. Znaci cekao se dolazak Delija iz Bg. O navijacima Zapresica ne zelim da pricam previse, jer vise lice na papagaje nego na navijace “divlje svinje”. Nesto malo su skandirali Interu, zvizdali Zvezdinim igracima, pretili - psovali u “lozi” Zvezdinoj ekspediciji pre samog pocetka utakmice.

Pred sam kraj prvog poluvremena, dolaze Delije iz Bg (4 autobusa na kat) uz pratnju helikoptera i nekoliko marica. Zbog rigoroznih kontrola na samom ulazu, polako poponjavanju zapadnu tribinu. Pozdravili su igrace Zvezde sa Avanti Stella Rossa, a red je bio da se pozdravi i istocna tribina uz “lep pozdrav” Stoko seljacka. Zatim je usledila poruka Zvezdinim igracima kako se bori za Zvezdin grb uz skandiranje SRCE NA TEREN. I poceo je show na zapadnoj trbini ili tako zvani cas iz navijanja. Pocelo je navijanje, kako ce se pamtiti dugo sirom ljepe njihove, a i sire. Znaci to je GRMELO!!! Cista 10.znaci 300 cigana je nad glasilo oko 5000 simpatizera Intera, koji pokusavaju da ometaju sa zvizducima i ponekom psovkom. Ali ne vredi jer je sa zapadne strane GRMELO. Moram napomenuti da su Delije pevale iskljucivo pesme Zvezdinim igracima i samoj Crvenoj Zvezdi, bez provokacija, skandiranja Srbiji ili mržnje prema hrvatima. Pevale su se sledece pesme: *Avanti stella rossa *Na celom svetu mi je sve….* Napred Zvezda - Zvezda sampion - napred Zvezdo le o le *Kad si Zvezdo bila prvak sveta * I da mi ponudeee.. miljone… * Na na na na na na napred zvezdo (I am big big girl) *Najveci olos smo *Naaaapred zvezda, zvezda sampion *O mama mama mama *Samo ti, u srcu mome zivis *Kada Zvezdo igras ti *Dobro znaj *Daj gol *Sve bi dao ja za gol
Sve gore navedene pesme su se pevale u jednom ciklusu, nesto duze se pevala pesma Ooo ooo Zvezdo ole, napred Zvezdooooo ole, Zvezdo oleeeeeeeee.

Nakon treceg Zvezdinog gola (Pantelic) iz Zvezdinog kopa se pevalo Mars na Drinu ali najveci HIT DANA bila je pesma “I kako je lepo videti te opet, staviti ruke na tvoja ramena”. To se pevalo istocnoj tribini koja nije vise mogla da izdrzi i pocela da napusta stadion Smile Neki su “pretili” “psovali” ali suznim ocima napustali stadion u Zapresicu. Kraj tekme, sa ortakom smo napustili stadion, puni radosti i veselja Very Happy Srecan sam sto su Zvezdini igraci zasluzeno pobedili, borili se za Zvezdin dres, ali najvise me fasciniralo nase navijanje. Pokazali smo hrvatima kako se navija i bodri svoj klub. Te ko je NO 1. na prostorima bivse drzave.

BRAVO ZVEZDO, BRAVO DELIJE!!!

PS: nakon naseg 2. gola pali se baklja i policija je reagovala neverovatno brzo i privela jednog “cigana”. Ta ista policija nije reagovala na paljenje baklje sa istocne trbine kad je Zapresic zabio gol. Zasto?
Back to top
View user's profile Send private message
Emile Heskey
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Mar 2005
Posts: 44
Location: USA

PostPosted: 12 Aug 2005 08:55    Post subject: Reply with quote

Zora rudi, dan se beli
jebacemo Zagreb celi,
I Cibonu i Dinamo,
jebemo pa rasturamo!!!

Pa nismo mi picke grobarske da puknemo petardu sa Hrvatima!
Svaka cast onima koji su posetili Zaprescic,jebi ga moje bodrenje se svelo na budjenje u rano jutro i trazenje prenosa preko interneta.Ali zato sam se veceras napio u Zvezdinu cast i cast Delija.
_________________
Najveci bludnik grada Cikaga,jebote!!!
Back to top
View user's profile Send private message
red_moon
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2005
Posts: 2

PostPosted: 12 Aug 2005 09:00    Post subject: Reply with quote

Na kojoj ste vi utakmici bili?
Od 60 minuta koliko su proveli na stadionu, Delije su navijali svega 10 minuta. A i onda ne cijela tribina. Vrlo razočaravajuće, ako se pretpostavi da na ovakva gostovanja idu najžešći navijači.
Neusporedivo u odnosu na ono što se događa kad BBB ili Torcida dolaze u Zaprešić.
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 12 Aug 2005 09:08    Post subject: Reply with quote

red_moon wrote:
Na kojoj ste vi utakmici bili?
Od 60 minuta koliko su proveli na stadionu, Delije su navijali svega 10 minuta. A i onda ne cijela tribina. Vrlo razočaravajuće, ako se pretpostavi da na ovakva gostovanja idu najžešći navijači.
Neusporedivo u odnosu na ono što se događa kad BBB ili Torcida dolaze u Zaprešić.


hahhah da bas je tako bilo, a na kojoj si ti tekmi bio ?
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop