DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Inter - Zvezda
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 12 Aug 2005 15:13    Post subject: Reply with quote

KOBAC wrote:
svaka cast prvoj ekipi sto su unijeli baklju pored nikad rigoroznije kontrole (po mom misljenju ) i navijanje je bilo na nivou kakav smo vazda imali i imacemo Cool
Ko zna zna.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 12 Aug 2005 15:49    Post subject: Reply with quote

inace, sa index.hr:

NA INTERNET stranicama navijača Crvene Zvezde objavljena je "reportaža" sa izleta u Zaprešić. Delije su se požalile što ih Hrvati nisu gađali punim bocama od piva, a napade na njihove autobuse ocjenjivali su po "umjetničkom dojmu".

"Oko 15 ljudi je skinuto iz busa, od toga dvojica jer su dolazeći do njihove granice pokazivali tri prsta. Inace, to je bila jedna od stvari koje su nam bile "najstrože zabranjene?. Kompleksaši." - stoji u izvješću Delija.

Prvi napad na konvoj Delije su opisale sa podsmijehom: "Prvi napad na konvoj sastojao se u tome što je 15-ak klinaca zapalilo baklje i bacilo ih na buseve, sa suprotne strane auto puta, a onda brzinom većom od najveće moguće, krenulo bježati iako ih nitko nije jurio, koliko smo vidjeli. Bar smo se dobro nasmijali."

Na povratku iz Zaprešića na četiri autobusa kojim su putovali poletjele su boce, a Delije se žale što su ih gađali praznim bocama i pitaju se zašto nisu bacili i koju punu.

Najboljim napadom na sebe Delije su procijenili onaj na auto-putu kod Zagreba kada je iz suprotnog smjera iz jurećeg automobila na njihov autobus ispaljena raketa. Iako neprecizan, srpski navijači ocijenili su ovaj napad najboljim i dali mu ocjenu 3+ za umjetnički dojam.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 12 Aug 2005 15:54    Post subject: Reply with quote

Stvarno nevidjeni kompleksi.

Pozdrav svima koji su bili u Zapresicu i cestitke na odlicnom navijanju.

Ma pozdrav za sve Delije sirom sveta.

Dobro nam je pocela ova sezona,samo neka se tako nastavi,pa ako bog da u ligu Kupa UEFA.A zasto ne i dalje.

Jos jednom pozdravi i cestitke.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 12 Aug 2005 16:11    Post subject: Reply with quote

ma bice sjajna ova sezona po meni tek cemo da krenemo da gazimo sve redom Laughing
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 12 Aug 2005 16:24    Post subject: Reply with quote

Svaka čast Delijama koji su išli u hrvatsku. Koliko sam čuo preko TV-a i od ortaka koji su bili, navijanje je bilo veoma dobro. Istakao bih naše sjajno ponašanje, još jednom smo pokazali da smo civilizacijski ispred njih. Sjajan odnos sa vođa sa javnošću, slušao sam neke izjave na hrvatskim televizijama i čitao u njihovim novinama. Kao i izveštaji na našem sajtu koji su odlični, a koje čita naša i strana javnost. Stvarno, organizacijski uspevamo da pratimo najbolje navijačke grupe u Evropi. Ponosan sam što sam Delija!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Sizif
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Jun 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 12 Aug 2005 16:34    Post subject: Reply with quote

Daj ljudi bili ste na gostovanju kod kluba koji donedavno bio u 3-oj HNL. Kluba koji uopće nema organiziranu navijačku skupinu a kamoli neke hoolse.


Smanjite doživljaj malo....
_________________
tražim posao
Back to top
View user's profile Send private message
ADRENALINKO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 5

PostPosted: 12 Aug 2005 16:38    Post subject: Reply with quote

Sve pohvale !!!
Treba znati kako da se iskulira...nisu nas nivo.
A ove budale sto komentarisu navijanje sudeci po tv prenosu a ko zna dali su i sami ikada zagrmeli u kopu treba ukinuti!!!
_________________
Planeta Srbija!
Back to top
View user's profile Send private message
Nikola82
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2005
Posts: 10
Location: km

PostPosted: 12 Aug 2005 16:53    Post subject: Reply with quote

Kada sam cuo mars na drinu koji je odjekivao stadionom srce mi je zaigralo kao nikad,pa zamislite da nas je bilo vise,to bi tek bila ludnica,nadam se da ce i na marakani biti velicanstveno Cool Cool Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 12 Aug 2005 16:56    Post subject: Reply with quote

Sizif wrote:
Daj ljudi bili ste na gostovanju kod kluba koji donedavno bio u 3-oj HNL. Kluba koji uopće nema organiziranu navijačku skupinu a kamoli neke hoolse.


Smanjite doživljaj malo....

A da nas nisu mozda divlje svinje pokusale kamenovati i raketirati u par navrata?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 12 Aug 2005 16:59    Post subject: Reply with quote

ma isqlirajte ovoga "usa" mi ne pricamo o njima vec o nama zato ne znam sto se cimaju Laughing
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 12 Aug 2005 17:06    Post subject: Reply with quote

Sizif wrote:
Daj ljudi bili ste na gostovanju kod kluba koji donedavno bio u 3-oj HNL. Kluba koji uopće nema organiziranu navijačku skupinu a kamoli neke hoolse.


Smanjite doživljaj malo....


Koji dozivljaj? Niko ne spominje ovo kao neki podvig koliko ja vidim. Obicno gostovanje samo prvi put u hrvatskoj posle rata, nista posebno. Sa nase strane odradjeno kao i svako drugo. Da je bilo protiv ekipe sa organiziranom navijackom skupinom verujem da bi bilo i zanimljivije. Ovako... do vidjenja.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 12 Aug 2005 17:12    Post subject: Reply with quote

bl_regency wrote:
Nemanjic wrote:
Osim slike kada su autobusi dolazili pred stadion i pretres na kapiji stadiona (ako se ono moze tako nazvati) te uz par kadrova sa tribine na kojima se vidi 20-ak Cigana - na TV-u nismo ni videli, a sto je jos gore ni culi navijanje Delija. Jedino sto se lepo i razgovetno culo bio je Mars na drinu. Znam da je podvig bio otici u Hrvatsku, uz duzno postovanje svima koji su bili - moram da kazem da je sramota doci na tekmu bez zvezdinog dresa (ili bar neke crveno bele majice), ili kape i sala. Momci koje smo videli na TV-u prilikom pretresa na ulazu bili su obuceni kao za setnju (farmerice, jakna, sive i teget majice... Sad ) Jedino opravdanje bi moglo biti da su ustase zabranile rekvizite, ali komentator na Tv-u je spomenuo da su zabranjene bile srpske zastave, a ne i dresovi!? Mnogo me interesuje sta se zapravo desilo, posto je isla prva ekipa (a sumnjam da nemaju dresove)




Nevjerovatno da neko ko je prisutan dve godine na forumu postavi ovakvo pitanje Embarassed. A ako nisi cuo navijanje,jebiga trebao si biti na stadionu

Ма побратиме, нема то везе са годинама проведеним на форуму, већ на трибини Wink

Него реци какав је осјећај кад чујеш браћу у загребу док пјевају "Марш на дрину", а ми кући сједино и гриземо нокте. Крв ти младе роде!!!

како је добро, видјети те опет
ставити руке, на твоја рамена
као некад, попуши ми њежно
за она добра добра добра стара времена!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 12 Aug 2005 17:20    Post subject: Reply with quote

lepo je cuti MARS NA DRINU u zg a i ovo nije lose videti


_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sizif
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Jun 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 12 Aug 2005 17:23    Post subject: Reply with quote

Nikola82 wrote:
Kada sam cuo mars na drinu koji je odjekivao stadionom srce mi je zaigralo kao nikad,pa zamislite da nas je bilo vise,to bi tek bila ludnica,nadam se da ce i na marakani biti velicanstveno Cool Cool Cool



da čak sam primjetio da je ne znaju ni pjevati kako treba...ne znaju ni tekst.. Wink


Inače Marš na Drinu je jaka pjesma...dobra koračnica..šta je je..
_________________
tražim posao
Back to top
View user's profile Send private message
Bof
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Feb 2005
Posts: 18
Location: Nikšić

PostPosted: 12 Aug 2005 17:28    Post subject: Reply with quote

Sizif wrote:
da čak sam primjetio da je ne znaju ni pjevati kako treba...ne znaju ni tekst.. Wink


Ovo što ti pokušavaš na forumu je Sizifov posao Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop