DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Licna iskustva sa drugih stadiona
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 12 May 2010 20:33    Post subject: Reply with quote

Лондон требао си мало шире да објасниш,не због човека са којим си полемисао већ због клинаца који ово читају...Мени се та њихова десница у Италији гади,љигави су ми једнако као БББ и пичке циганске са Бањице,наша трибина пропагира српство,патриотизам,велича наше историјске личности,наше јунаке које су се борили искључиво за ослобођење и одбрану нашег народа,ми смо православци није то у нашем духу,искрено се надам да се на нашој трибини неће никад више појављивати заставе сличне оној на слици из Вероне.А сад да не гушим,дајте и остали посебно старији мало обогатите тему,знам да су неки који су овде регистровани били и на Лацио-Рома,у Ротердаму на Фејнорд-Ајакс итд...
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
jerrydrake09
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2010
Posts: 30

PostPosted: 12 May 2010 22:54    Post subject: Кипар 2008/09 Reply with quote

Апоел-Аел баскет.

Ова 2 клуба су иначе најтрофејнија што се тиче кошарке и навијачи активно прате кошарку, а и највише се мрзе. Исто као и у Грчкој због сталних сукоба навијача , забранили су присуство гостујићим навијачима.
Ово је била прва утакмица ова два клуба у сезони , иначе лига је много предвидљива и ако неко од фаворита(апоел,аел,керавнос) изгуби код куће аутоматски се мисли да губи титулу јер губи домаћи терен у плеј офу.. а у гостима је немогуће победити,због атмосфере која се прави на трибинама и због судија које краду.
Апоел је те сезоне имао финансијских проблема и већ је изгубио неке утакмице тако да хала није била пуна као што је уобичајно на том баскет дербију.
Нас пар улази на трибину где су навијачи , примећујем на врху трибине Грчку и Српску заставу и одма зајебавам хрвата Smile вајт повер крст и још неки њихов грб што личи на кукасти крст.
На огради су имали велику плаво жуту заставу где пише нешто у вези Апоела, немају заставе група. Нисам преметио неке јаке појединце, углавном мали и смешни ликови.
Навијање феноменално, невораватно фанатични и скоро сваку песму певају у делиријуму. Буквално грми!!!! Одличне мелодије , као и све Грчке углавном.
Друго полувреме смо прешли на другу трибину јер ова је већ почела да се пуни до краја.
Први пут чујем песму и одма се заљубљујем у мелодију и данас мислим да је то једна од најбољих навијачких песама. А и било ми је чудно јер је нигде нисам чуо раније, а на Кипру су скинули скоро све Грчке песме. Иначе то је песма коју су глодари следеће године узели од њих "демократе..."
Аел побеђује за пар поена и играчи лагано одлазе ка излазу , ту спортски директор Апоела , дебели ћелави лик који увек носи наранџасту кошуљу напада Мујезиновића (један од најјачих кошаркаша у Европи) креће гуркање и се прикључују неки обични ликови са ове трибине где смо ми били. Са супротне трибине где су навијачи креће да лети све и свашта.. и одма улетање на терен једно 100 људи и јуриш ка играчима Аел-а. Свако је имао наранџасти или црни фантом дукс и замаскирана лица. Ово ми је невероватно јер им је требало мање од 5секунди да сиђу са трибине и дођу до излаза за играче. И сви се залећу не обазирући се на мурију што показује да нису пичке и да су туче редовна појава на њиховим утакмицама. Играчи успевају да побегну , Дозет је чак набо једног навијача.. једино је помоћни тренер , исто наш човек добио батине јер остао између пандура и навијача.
Ту се није завршило , навијачи покушавају на све начине да дођу до свлачионица са других страна. После су ми рекли да су на једној утакмици успели да запале свлачионице и да је ово нормално ,скоро на свакој утакмици буде срања. И пандури ладно никог не хапсе!? Кад смо излази као да се ништа није ни десило, једино што су нама добацивали га мото јер смо били у тренеркама клуба, ал сва срећа немамо неке навијаче па их је болео к..
http://www.youtube.com/user/AU1312#p/u/43/DqVGiR2XqLk

Покушао сам да нађем слике или неки клип туче али нисам успео.

Те сезоне изненађујуће је ипак Апоел освојио првенство , иако се једва пласирао у плеј оф.
http://www.youtube.com/user/AU1312#p/u/25/9h7ybLO4dpc
http://www.youtube.com/user/AU1312#p/u/24/nHobQ84cQsk


Ахилеас - Омониа баскет

Једини навијачи који су дошли код нас у халу , јесте да их је било мало ал су се појавили и то прва екипа јер сам после видео да им та застава и на фудбалу главна. Мозда зато што у том крају Кајмакли углавном навијају за Омонију. Једна застава ми је запала за око , као неки црвени ђаво супер херој у кругу који је направљен од његовог репа. И доста ликова је имало тај грб истетовиран на леђима и ногама. Толико ме је заинтересовало шта је то да сам дебил хтео на полувремену да им приђем и питам ал нисам Smile
скоро гледајући неке клипове из израела налетим на тај грб, то је ваљда макаби тел авив. и они су комуњаре као и Омонијини па су ваљда браћа. а и израел је близу.


На утакмицама Анартосиса у лиги шампиона није била нека атмосфера па нема шта да пишем.



На кипру постоје 5 озбиљних навијачких група. Навијачи Апоела и Омоније из Никозије , Аела и Аполона из Лимасола и Анартосиса који је оригинално из Фамагусте који је сад на турској територији па утакмице играју у Никозији.
За Никозију знам да су углавном подељени по деловима града (нешто као у Атини) За Лимасол не знам.. а за Анартозис навијају из свих делова Кипра.
Колко сам ја провалио највише има навијача Омоније ал Апоелови су много луђи и активнији у акцијама. Погледајте клипове има одличних бакљада Аела и Аполона.
Мрзи ме више да пишем само да напоменем да Апоелови имају свој клуб у близини центра, и то је нека зграда у облику куполе плаво жуто боје. Невероватно је да имају целу зграду за њихов клуб навијача. Ту се скупљају пред сваку утакмицу и стварно фасцинантно изгледа. Омонијини се скупљају у крају који је у близини, гледао сам их кад су кретали на Омонија-Манчестер сити. Стварно су невероватни, колоне неких распалих полу камиона, певају све време ,бакље. Изгледали су ми као они лудаци из Мед Мекса филма. Брадати косијанери , анархисти.. жао ми је што их нисам сликао.

Иначе "обични" симпатизери , свако навија за неког из Грчке. а ово им дође као успут да навијају за неког са Кипра.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 13 May 2010 08:10    Post subject: Reply with quote

Kordunas wrote:
Лондон требао си мало шире да објасниш,не због човека са којим си полемисао већ због клинаца који ово читају...Мени се та њихова десница у Италији гади,љигави су ми једнако као БББ и пичке циганске са Бањице,наша трибина пропагира српство,патриотизам,велича наше историјске личности,наше јунаке које су се борили искључиво за ослобођење и одбрану нашег народа,ми смо православци није то у нашем духу,искрено се надам да се на нашој трибини неће никад више појављивати заставе сличне оној на слици из Вероне.А сад да не гушим,дајте и остали посебно старији мало обогатите тему,знам да су неки који су овде регистровани били и на Лацио-Рома,у Ротердаму на Фејнорд-Ајакс итд...


Ставио сам ту слику јер је баш из Италије и баш из тог времена и баш има застава која је фундаментално различита од Ливорнеза... Па како је пало момку да иде на њихову трибину у нашем дуксу. (мада уопште а камоли на ту трибину).
Писало се о томе доста па нисам хтео да смарам.
НПЛ је онда ставио онај клип који нема везе с мозгом. Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 13 May 2010 08:13    Post subject: Reply with quote

О својим искуствима с стадиона с Кипра би могао један момак с форума да напише доста кад би смањио узо и турски ратлук.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 13 May 2010 09:29    Post subject: Reply with quote

Капирам то Лондон,могао је лик да најебе због тог дукса,него да клинци којих је форум пун не би скренули са пута,Север 2002 и 2010 се доста разликују по много чему,тада је скоро свако из прве екипе носио бар-шал,све је било жабарски фазон (бар је мени тако изгледало),док данашњи Север је много оригиналнији и свестранији,једноставно посебан...А за сваког клинца који се ложи на десничарске екипе (које величају фашизам) нек мало чита ово http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=9071 промениће мишљење врло брзо...
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
контраш
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Feb 2010
Posts: 137

PostPosted: 13 May 2010 09:59    Post subject: Reply with quote

Наша трибина је у сваком погледу десничарска. Само бити десничар није исто бити фашиста или нациста или расиста. Јебали вас медији ако одмах повезујете десницу и нацизам. Е да, чисто да се зна, нацизам је национал-социјализам.
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 13 May 2010 10:09    Post subject: Reply with quote

контраш wrote:
бити десничар није исто бити фашиста или нациста или расиста.


Кључна реченица Exclamation Да се неке ствари рашчлане...
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
jerrydrake09
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2010
Posts: 30

PostPosted: 13 May 2010 11:24    Post subject: Reply with quote

Милан - Манчестер

стока испред дуома
http://img705.imageshack.us/img705/6022/dsc01139b.jpg
шалови
http://img294.imageshack.us/i/dsc01233b.jpg/
ћезаре малдини
http://img139.imageshack.us/i/dsc01273t.jpg/
корео норд - алтернатива
http://img175.imageshack.us/i/dsc01296b.jpg/
корео суд
http://img101.imageshack.us/i/dsc01303b.jpg/
ћезаре
http://img37.imageshack.us/i/dsc01282b.jpg/
стока на трибини пре почетка
http://img248.imageshack.us/i/dsc01286b.jpg/

немам шта да пишем јер сам био на западу а и сви знамо нашта личи Италија задњих година.. поготово Миланисти.
Пева се сваких 10 мин.. углавном "Форза Лотта Винцераи"
тужно изгледа трибина која је пре 10,15 год по мени била једна од најбољих на свету.
Енглеза је било доста,попунилису цео онај горњи сектор за гостујуће. И они су смешни били , чули су се пар пута "глори глори ман утд.."
ал опет боље навијају него на олд трафорду. Срања није било ..
Back to top
View user's profile Send private message
Pover
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 22 Jul 2010 23:03    Post subject: Reply with quote



мсм да је слика објаснила... стадион се налази у подножју планине Јасиковац...a навијачи су луди...ко не посети овај стадион много ће се зајебати...


_________________
>.!.<
Back to top
View user's profile Send private message
Toni92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2010
Posts: 8

PostPosted: 23 Jul 2010 11:15    Post subject: Reply with quote

Извини,јесу ли ово Стрит бојси?
Back to top
View user's profile Send private message
Pover
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 24 Jul 2010 01:33    Post subject: Reply with quote

Toni92 wrote:
Извини,јесу ли ово Стрит бојси?


аха...
_________________
>.!.<
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 24 Jul 2010 09:27    Post subject: Reply with quote

Pover wrote:
Toni92 wrote:
Извини,јесу ли ово Стрит бојси?


аха...


Може мало више о томе, као што видиш тема носи назив "лична искуства са других стадиона", да чујемо твојаискуства, овако лепљење слика и рећи "мсм да је слика обајснила" мени и другима ништа не значи. Потруди се мало. У суштини на овој теми би углавном требали писати навијачи Звезде који су били на другим трибинама и који би то искуство радо поделили са нама, пронађи се у тој причи.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 24 Jul 2010 10:46    Post subject: Reply with quote

Јеботе ја све време мислим да је ово Туфи... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Toni92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2010
Posts: 8

PostPosted: 24 Jul 2010 12:47    Post subject: Reply with quote

Quote:
Toni92 wrote:
Извини,јесу ли ово Стрит бојси?


аха...


Било би добро кад би могао да кажеш нешто више о њима,ако знаш...пошто сам доста добрих ствари чуо на њихов рачун у задњих пар месеци,прича се да су сад можда и јача група од Варвара...? Cool
Back to top
View user's profile Send private message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 25 Jul 2010 11:23    Post subject: Reply with quote

Toni92 wrote:
Quote:
Toni92 wrote:
Извини,јесу ли ово Стрит бојси?


аха...


Било би добро кад би могао да кажеш нешто више о њима,ако знаш...пошто сам доста добрих ствари чуо на њихов рачун у задњих пар месеци,прича се да су сад можда и јача група од Варвара...? Cool


Нису јача група од Варвара..Мало су се реорганизовали у смислу да су мало "креативнији" у односу на раније,склопили су трибину као што склопе сви са трибина форума пар профураних застава,али како год видљив је какав такав помак(боље и то него свилени шалови око главе)..Мислим да немају константну бројку и људе на које могу увијек да рачунају,те једино кад играју против Будућности њихов коп да кажем фино изгледа.Видно је да напредују ал нису још увијек ни један просјек и нису толико битни колико их је лик горе представио а ни колико си ти чуо.

Wink

http://img121.imageshack.us/img121/9200/sbzgradazt.jpg њихово гостовање у Подгорици,и малчице труло ископираних фора.
Навучени(Беране),Привржени(Будућност)=Загрижени(Земун)
Гадру Гали Конза(Беране)=Друга Лига(Борац Чачак)
Стон Ајленд,вијенце и то не бих да коментаришем..Гоогле Форум Ултрас
Не вјерујте у све што чујете и учите се да примате квалитетне информације,још мање доносите суд преко слика.Без увреде.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop