DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

pripremna tekma
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 03 Aug 2005 20:26    Post subject: Reply with quote

Evo i dve fotke sa tribina.co.yu:



Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 03 Aug 2005 20:56    Post subject: Reply with quote

Slazem se za sve sto je napisao generalstab oko marka. Vidim mnogo nezrelih i nenavijackih komentara oko tog posta. Pitam se odakle ideja tom liku sto je napisao da je marko slihtara i da li on to stvarno jeste?! Srpska posla... A cak i ako ga privatno poznaje pa je na osnovu toga zakljucio opet nema smisla njegov komentar. Ono sto je marko uradio za nas ne moze da se poredi sa ucinkom ni jednog fudbalera iz generacije iz barija a samo idiot to ne vidi. Idiot i simpatizer, a takvih, bez uvrede, ovde ima dosta. Simpatizera pre svega. Moze jedan fudbaler da postigne i sto golova svake sezone za nas klub ali to sve pada u vodu kada ne zeli da svojim imenom i autoritetom u javnosti stane na stranu svojih navijaca. Marko nije neka seljacina za razliku od vecine fudbalera tako da se od njega pre i moze ocekivati da skapira navijace nego neki dragisa ili milovoje. Za sve sto je uradio za nas marku treba vecno ostati zahvalan! Njegova nesreca je sto nije bio deo neke velike i uspesne generacije sa dobrim rezultatima da bi zavredeo i postovanje obicnih simpatizera. Zato se ovde i polemise oko njega. Zakljucak: Marku Pantelicu ce navijaci zvezde zauvek biti zahvlni sto im je kao niko pre njega pomogao da sire i brane svoje ideje! Simpatizeri zvezde ce ga upamtiti kao prvog srelca u jednoj sezoni i dobrog fudbalera ili kako vec, nemam pojma.

p.s. ja bih pre rekao da je neki toti slihtara. mnogo vise razloga za tako nesto bi mogao da ima a mogu da se kladim da bi ovaj decko sto pljuje marka cekao totija ispred svlacionice na marakani da mu se potpise crnim markerom na beli dres.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Dj0leFCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Mar 2005
Posts: 31
Location: Република Српска

PostPosted: 03 Aug 2005 22:03    Post subject: Reply with quote

Можда ако потрају ове врућине текме буду игране у овом термину или нешто мало раније.Мене је зачудило то откуд је онолики број људи дошао на сјевер да сједи ако је то исто могао и на западу (улаз слододан и на западу и на сјеверу),шта ће бити тек кад се буде плаћао улаз.Графит одличан,јел може да се чује када ће бити скроз готов?Мали вођа је за сваку пoхвалу Smile
_________________
...на свету све си нам,за боље не знамо...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Aug 2005 22:18    Post subject: Reply with quote

е јебига....
био сам сасвим задовољан генералштабовим одговором и објашњењем, у неким стварима сам се сложио у неким не али нисам хтио даљу расправу, јер није било потребе за истом. Али сам приморан да поставим још једно питање:
Да ли супротно мишљење у вези односа према марку пантелићу мора бити доведено у везу са тим да ли је неко симпатизер или навијач Question
чему то Question
и који тоти Laughing , која рома, какво потписивање на бијели дрес црним фломастером???
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 03 Aug 2005 22:20    Post subject: Reply with quote

Dj0leFCRS wrote:
Графит одличан,јел може да се чује када ће бити скроз готов?

Trenutno ima bitnijih stvari, pa je grafit u drugom planu, bice zavrsen prvom prilikom..
Back to top
View user's profile Send private message
Dj0leFCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Mar 2005
Posts: 31
Location: Република Српска

PostPosted: 03 Aug 2005 22:38    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
какво потписивање на бијели дрес црним фломастером???


Хоће да каже '''Црно ти се пише'' Very Happy Wink
_________________
...на свету све си нам,за боље не знамо...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 03 Aug 2005 23:49    Post subject: Reply with quote

Odosmo od teme, ali da Marko nije slihtara, tesko me je ubediti. Tu bih se slozio sa Radovanom.

Neka neko demantuje ovo(bio bih mu zahvalan, jer ni ja ne zelim da je tako):
Kada je postigao gol protiv Zvezde [i onako se radovao,sto mu ja uopste ne zameram (ali ne moze se porediti sa Stankovicem koji ne da nije dao gol, nego nije hteo ni da igra)} u intervijuu za jedne novine(nazalost, ne znam koje) u kojima su odmah preselili Marka na Marakanu, nas kapiten je odgovorio u fazonu: Kakva Zvezda? To je gotova prica. Nikog od njih nije bilo briga za mene dok sam se mucio po Evropi... Pustite to i sl.
6 meseci kasnije, kad je presao u Zvezdu, bilo je: Ja sam navijac od malih nogu. Isao sam na Sever. Meni je Zvezda ovo, meni je Zvezda ono. Ljubljenje grba i sl.

Mozda je covek u medjuvremenu stvarno zavoleo Zvezdu. Ne kazem. Ali mi ovo staro nikako ne uliva poverenje.

Da se vratim na temu.
Sa druge strane, niko ne moze osporiti njegov ucinak na terenu, kao i ono sto je ucinio za navijace. Kao takav zasluzio je da mu se skandira i trazi da ostane.
Ko sto neko rece, skandirali smo i mnogim drugima koji to nisu zasluzili.
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 03 Aug 2005 23:56    Post subject: Reply with quote

Dj0leFCRS wrote:
Можда ако потрају ове врућине текме буду игране у овом термину или нешто мало раније.Мене је зачудило то откуд је онолики број људи дошао на сјевер да сједи ако је то исто могао и на западу (улаз слододан и на западу и на сјеверу),шта ће бити тек кад се буде плаћао улаз.Smile


Sta ima to da te cudi? Znas kakav je nas narod, bitno im je da kazu da su bili na Severu.

Znas tamo su Zvezdini navijaci, a i oni vole Zvezdu, pa onda 'ajd da odu tamo.
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 04 Aug 2005 00:20    Post subject: Reply with quote

Odavno pratim ovaj forum a mnogo vise vremena idem na utakmice naseg voljenog kluba ali sam tek sada odlucio da se registrujem i to zbog prica radovana i njemu slicnih o nasem sadasnjem kapitenu.Sigurno ce mnogima izgledati da sam se ja registrovao samo da bi branio lik i delo naseg sadasnjeg kapitena ali to je njihova stvar.Da Ganja naravno da ce Marko da izjavljuje da ga boli uvo ne za Zvezdu nego za ljude iz Zvezde kada su ga ti isti oterali zi Zvezde.Ti sam pominjes da je on tebi antipatican zbog privatnog zivota a ocekujes d aod njega cujes lepu rec o onima koji su ga oterali i zkluba koji najvise voli.Ako vi ne mozete da vidite sta je Pantelic uradio za nas navijace sa Severa u trenutku kada su hteli da nas ugase i onda mozete bar da postujete njegov ucinak na terenu ako nista drugo.Samo nemojte da zaboravite da je on iza nas stao kada to gotovo niko drugi nije hteo a price o njemu sada me podsecaju na price o podrsci Draganu Dzajicu od strane prve ekipe kada mnogi sa strane to nisu mogli da shvate objasnjavajuci to placenoscu a zaboravljajuci sta je taj isti Dragan Dzajic cinio za navijace a pre svega u vreme torture od strane Miloseviceve vlasti.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 04 Aug 2005 00:23    Post subject: Reply with quote

Nije pitanje sta je Pantelic uradio, vec koji su mu motivi, i da li je bio iskren.

Radovan zna licno (a znam i ja) o cemu govorimo > da ne prepricava Rasho njegovu konverzaciju iz jedne kladionice.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 04 Aug 2005 07:36    Post subject: Reply with quote

zatvarajte temu ovo su sportske price icon_no
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Aug 2005 07:48    Post subject: Reply with quote

Ne,nisu ovo sportske price...ticu se direktno severa i naseg kopa. Ako ne znaju,trebalo bi ljudima objasniti na koji nacin da gledaju na ovu stvar.
Uvek uz tebe...lepo je to sto si se registrovao i sto si objasnio stvar,ali pusti ti Dzaju...to je 200 puta prezvakana prica ovde,i stvarno ne treba je vise stavljati.Ne moze se porediti Pantelic i Dzaja,i nije to isto. Da ne sirim ovu pricu....Marko je imao priliku da se dokaze koliki je Zvezdas I Delija...i to je uradio.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Aug 2005 07:50    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Nije pitanje sta je Pantelic uradio, vec koji su mu motivi, i da li je bio iskren.

Radovan zna licno (a znam i ja) o cemu govorimo > da ne prepricava Rasho njegovu konverzaciju iz jedne kladionice.

E vidis ja istu verovatno pricu znam za Dejana Stankovica...i sta cemo sad?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 04 Aug 2005 08:11    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
dragance wrote:
Nije pitanje sta je Pantelic uradio, vec koji su mu motivi, i da li je bio iskren.

Radovan zna licno (a znam i ja) o cemu govorimo > da ne prepricava Rasho njegovu konverzaciju iz jedne kladionice.

E vidis ja istu verovatno pricu znam za Dejana Stankovica...i sta cemo sad?


Види се да су кумови Laughing

Ја сам само хтио рећи да ми не треба да се везујемо за играче, они долазе и одлазе.
Јесте Марко се заложио за Делије, и имало је ефекта то његово залагање.....али што рече драганче, мотиви су сумњиви.
Са друге стране, он је урадио то што је урадио на страну мотиви, па ај да кажемо да заслужује овације....
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 04 Aug 2005 08:11    Post subject: Reply with quote

eee kamo srece kada bi igraci toliko raspravljali ili nedaj boze se svadjali kao mi oko nas...to je bre sve stoka koja igra u zvezdi samo da bi se prodala za godinu dve...boli bre njih levo jaje za navijace i celu ovu organizaciju...dva puta sam se razocarao u igrace a sve misleci da su oni neznam kakve delije i privrzeni cigani...ma treba uraditi grafit na severu ogroman NIJE ARMANI NIJE VERSACI TO DRES JE ZVEZDE VI MANEKENI... ma ne samo taj nego sve one parole sto su bile protiv onog bakua ili kako vec...sve je bre to stoka...i da zatvaraj ovo, leba ti Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop