DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

pripremna tekma
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 02 Aug 2005 21:10    Post subject: pripremna tekma Reply with quote

Veceras je na nasem stadionu bio jedan od najvecih navijackih derbija ali ipak komsije su dosle u veoma malom broju(tek mozda 10-tak)...nas kop sasvim solidnih 500-600 ljudi...dobro zezanje...navijanje sasvim ok...baklje se pale na svakih minut dva...pozdravio se zagreb i odgovor ujama na prozivke po hrvatskim novinama Cool ...lepe devojcice na severu...u svakom slucaju svi zeljno iscekuju kulu pa neka igra pocne:lol:
e da pobedili smo nesto 2 3 nula ...
Back to top
View user's profile Send private message
Бане
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 417

PostPosted: 02 Aug 2005 21:18    Post subject: Reply with quote

ovakve utakmice ne treba propustati. dodjes na Sever, lepo vreme (reflektori, nema sunca) popijes par piva napolju, vidis se sa nekim ljudima, a svi koji su u BGu su dosli, pevas i lepo se provedes, a sama utakmica potpuno nebitna.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Aug 2005 21:18    Post subject: Reply with quote

Лоше певање, убрзавање, испадање из ритма, доста људи је више причало него навијало... На моменте је добро звучало, али општи утисак је Confused . Може то много боље. Претпостављам да је све ово последица дуге паузе и да ће ствари о којима је причано на другој теми доћи на своје место после пар текми.

Кол`ко сам ја видео форсери су се масовније (њих 10-ак) појавили тек у другом полувремену.
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 02 Aug 2005 21:23    Post subject: Reply with quote

I jos nesto,zapad je bio prepun,ja ne pamtim kad je na nekoj tekmi ovog tipa bio tako pun zapad,i samo cekam trenutak kad ce na svakoj prvenstvenoj tekmi zapad biti toliko pun a Sever u svom standardnom izdanju.To ce biti milina gledati,i jos ako se budu tekme igrale u ovakvom extra vecernjem terminu,ludilo i navijanje ima da bude bolje nego prosle sezone.Ja bih samo pomenuo extra,extra grafit koji je odradjen na vrhu severa,preko celog zida,spojeni grbovi(amblemi) pet vodecih grupa severa,ja sam stvarno odusevljen kako je ispao grafit Shocked .
Pozz
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Aug 2005 21:32    Post subject: Reply with quote

Pedjo_BBrdo wrote:
I jos nesto,zapad je bio prepun,ja ne pamtim kad je na nekoj tekmi ovog tipa bio tako pun zapad,i samo cekam trenutak ...Ja bih samo pomenuo extra,extra grafit koji je odradjen na vrhu severa,preko celog zida,spojeni grbovi(amblemi) pet vodecih grupa severa,ja sam stvarno odusevljen kako je ispao grafit Shocked .
Pozz


Ово за запад, што је џабе и Богу је драго. Волео бих да таква посета буде стандардна током целе сезоне, али... Видећемо.

Графити су екстра!
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 02 Aug 2005 21:37    Post subject: Reply with quote

Nije bilo lose,malo prozivanja ustasa i Radovaca...Pozdravljanje Pantelica i moljenje da ne ide??nebitno,nije lose..
uuuuuuuuuuu bas je extra onaj grafit
ULTRAS-HEROES-BELGRADE BOYS-BRIGATE

ako ste malo gledali tekmu videli ste kako kida DRAMANI,ccc,kako covek igra....bruka..
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 02 Aug 2005 21:50    Post subject: Reply with quote

Pevanje je svakako moglo ispasti dosta bolje. Kad vidim ljude kako u srcu kopa sede ili onako nonsalantno pljuckaju na beton ispred sebe, creva mi se zapletu na mestu. Klinci koji se onako iz "sale" rvu po Severu, a sve to dok je nasa pesma u toku, ne zasluzuju mesto na kojem stoje... Baklje su bile 4, tako da nije tacno da su se palile svaki 1-2 minuta (istini za volju). Takodje, primetio sam da jako malo ljudi nosi ove nove proizvode Delija. Mozda bi prva ekipa trebala da ih forsira malo vise i da daje primer drugima...no dobro bice to bolje.Grafit na vrhu Severa je neko vec spomenuo, ali ja moram da ga istaknem ponovo.Nesto ne prevazidjeno!!! Vrh vrhova!!! icon_notworthy Nadam se da je neko slikao pa nek ga postavi ovde... Dobra nam je bila ona pesmica posvecena ustasama na fazon Snezane i sedam patuljaka. Reci ne mogu da se setim tacno ali znam da se spominje Zagreb i mlacenje 'rvata. Sve u svemu, nije katastrofa, ali moze mnoooogo bolje...

PS. I jos da napomenem da smo dobili novog vodju od deset leta max. clap
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 02 Aug 2005 21:54    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev wrote:

Ово за запад, што је џабе и Богу је драго. Волео бих да таква посета буде стандардна током целе сезоне, али... Видећемо.

Sto se mene tice, hoce. Inace, grafiti lepo izgledaju, i lepo se vide ( sa zapada prema jugu ). Takodje, na zapadu se vrlo dobro culo pevanje, a i izgledalo mi je super to paljenje po jedne baklje.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 02 Aug 2005 22:08    Post subject: Reply with quote

Trajce wrote:
uuuuuuuuuuu bas je extra onaj grafit
ULTRAS-HEROES-BELGRADE BOYS-BRIGATE


Ultras-Ultra boys-Heroes-Belgrade boys-Brigate Wink


Dosta ljudi je bilo i dobro je da je ovo bila samo prijateljska utakmica tako da i nije strashno shto se nije sve vreme pevalo i shto je pevanje bilo ispod nasheg nivoa... Ovo je super posluzilo kao podizanje motiva pred pochetak sezone...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.:smez:.
ДЕЛИЈА


Joined: 07 May 2004
Posts: 112

PostPosted: 02 Aug 2005 22:10    Post subject: Reply with quote

nisam upucen nesto mnogo... kada se zadnji put igrala tekma u vecernjim satima a da nije evropska ili derbi?!? ovo je obicna prijateljska. i da li neko zna da li ce Pixi forsirati da se i ligaske utakmice igraju pod reflektorima?!? (sem ako toyota to nije platila)
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 02 Aug 2005 22:30    Post subject: Reply with quote

Evo ovako, ovo danas je bila prva utakmica posle ne znam koliko, ljudi se vratili sa odmora, pa su zbog toga svi bili opusteni.. pevalo se solidno, u nekim trenucima dosta dobro, bilo je gresaka u pevanju, ali ce sve to mnogo lepse izgledati uz bubanj i pevanje jezgra kopa na prvom prvenstvenom mecu u kuli.. mnogi nisu ni ocekivali da ce biti navijanje danas, pa je i ovo dobro zagrevanje pred pocetak... baklje su se uglavnom palile da bi se produzilo dobro pevanje neke od pesama sto je ispalo skroz ok.. brojnost je bila zadovoljavajuca ako uzmemo u obzir da je ovu utakmicu propustila vecina delija iz unutrasnjosti, a i mnogi su jos na odmorima..
Milance wrote:
Takodje, primetio sam da jako malo ljudi nosi ove nove proizvode Delija.

Malo proizvoda se nosilo, ali ja cu ti reci da se prodao potpuno neocekivan broj majci za ovih par meseci, sve se rasproda posle par dana.. danas je prodat poslednji kacket, cak i zenske majce idu dosta dobro..
Milance wrote:
Nadam se da je neko slikao pa nek ga postavi ovde...

Nemojte jos postavljati slike grafita jer nije zavrsen, kad bude gotov, slikace ga neko sa sajta..
Trajce wrote:
ULTRAS-HEROES-BELGRADE BOYS-BRIGATE

ultras, ultra boys, heroes, belgrade boys, brigate

pozdrav do kule..
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 02 Aug 2005 22:35    Post subject: Reply with quote

.:smez:. wrote:
nisam upucen nesto mnogo... kada se zadnji put igrala tekma u vecernjim satima a da nije evropska ili derbi?!?

Protiv Hajduka sa Liona.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 02 Aug 2005 22:48    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Dobra nam je bila ona pesmica posvecena ustasama na fazon Snezane i sedam patuljaka. Reci ne mogu da se setim tacno ali znam da se spominje Zagreb i mlacenje 'rvata. Sve u svemu, nije katastrofa, ali moze mnoooogo bolje...

"хај хо хај хо, у загреб идемо, да пијемо да бијемо хај хо хај хо хај хо хај хо, у загреб идемо....."
Мада је то колико се ја сјећам ишло на "да рушимо и палимо хај хо....", а и саме вође су се договарале дал ће да пију и бију или да кољу..... Laughing
Иначе види се да дуго нисмо играли са Радом, слабо се знале пјесмице посвећене форсима.

А коп нам је био екстра подмлађен..... Rolling Eyes Crying or Very sad


питање:
Који курац ми скандирамо Марку Пантелићу???
И као "марко остани" Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 02 Aug 2005 23:08    Post subject: Reply with quote

Da li cemo svi stati na stadion u Kuli ????? Wink
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 02 Aug 2005 23:34    Post subject: Reply with quote

Bane wrote:
ovakve utakmice ne treba propustati. dodjes na Sever, lepo vreme (reflektori, nema sunca) popijes par piva napolju, vidis se sa nekim ljudima, a svi koji su u BGu su dosli, pevas i lepo se provedes, a sama utakmica potpuno nebitna.


To brate bas tako Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop