DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

skinheads&navijaci u sluzbi Putina!

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 19 Jul 2005 13:06    Post subject: skinheads&navijaci u sluzbi Putina! Reply with quote

"Skineri&navijaci trebali bi da sluze u Ruskoj vladi protiv opozicije.Na jezeru Selinger poceli su treninzi u jedinicama pro-Putinskoj organizaciji "NASI",oko 3ooo aktivista poceli je sa "sastankom".
Uce se i imaju susrete sa Ruskom vladom.
Poznati politolog Gleb Pawlowski objasnjava da omladina mora da bude na strani /protiv neprijatelja Rusije.
"Morate da budete jaki&spremni u svakom momentu na pocetak fasistickih demonstracija i nemoc antikonstitucije "
kaze politolog..
Za sada kako saopstava novina"Nowaja gazeta"sa potencijalnim neprijateljima trebali bi da ratuju skinheadsi&navijaci Moskovskih klubova.
Kostur organizacije su navijaci Spartaka i grupa ,popularni "Gladiators-i"
Vodja cele te price je poznati "Vasa killer"{ubica} Laughing poznati Moskovskoj policiji mnogo puta osudjivan za napade i tuce...
"Gladijatori"su se vec proslavili u tucama sa komunistima i liberalnom opozicijom.
To su oni koji su usli u zgradu Narodne Boljsevicke partije Rusije tukli vodju omladinske partije "Jabloko"Ilije Jasina.
Organizacija"NASI"pozvana je od strane Kremlja posle revolucije na Ukrajini,trebala bi da ne dozvoli da dodje do slicne situacije kao u Ukrajini"
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 19 Jul 2005 22:40    Post subject: Reply with quote

Ja nemam rechi ... Kakvi su to navijachi kada oni dozvoljavaju da njih vlast kontrolishe , da ih iskorishcava , i posle opet da ih trpa u prdare !?

Prodali su se za 5 cigara i frtalj kile chvaraka Laughing
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 97
Location: круг двојке

PostPosted: 24 Jul 2005 21:00    Post subject: Reply with quote

eto kako ljudi brinu o svojoj drzavi,a ne kao mi...prvo zabrane NVO,onda usmeravaju energiju navijaca na pozitivna delanja!!!
od mnogih bi mogli da ucimo kako se cuva drzava!!
_________________
добро дошли у земљу ћирилице
Back to top
View user's profile Send private message
Galerija B
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2005
Posts: 4
Location: Beograd

PostPosted: 24 Jul 2005 21:30    Post subject: Reply with quote

Quote:
Organizacija"NASI"pozvana je od strane Kremlja posle revolucije na Ukrajini,trebala bi da ne dozvoli da dodje do slicne situacije kao u Ukrajini"

Upravo u tome je stvar. Medjutim, ovo je manje vise politicko pitanje, a s obzirom da je Rusija ozbiljna zemlja, i da postoje ozbiljne pretenzije prema njoj ( u nekoj buducnosti ) onda tu nema zajebancije. E sad, navijaci su ocigledno od strane vlasti, procenjeni kao najpouzdanija i najkompaktnija socijalna struktura pri cemu je mogucnost strane infiltracije minimalna. Sve iz razloga sto se verovatno smatra da je lojalnost klubu adekvatna lojalnosti drzavi. Da se ne vracamo u nasu proslost i na to gde su regrutovani najbolji Srbi za odbranu srpske zemlje.
Back to top
View user's profile Send private message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 25 Jul 2005 07:57    Post subject: Reply with quote

ja mislim da je to veoma sporo, zatosto to je tek samo pocetak. Strasno, da su navijaci ispod kontrole drzavnih vlasti. Navijaci treba da su nezavisni. I sada budu navijaci politocke marijonete u rukama drzavnih vlasti. Vidijecemo, kako ce se to nastaviti...

_____________________
ZVEZDA JE ŽIVOT...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
etoilerouge
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 May 2005
Posts: 4

PostPosted: 29 Jul 2005 08:58    Post subject: Re: skinheads&navijaci u sluzbi Putina! Reply with quote

znas sta ako hoces da ratujes idi u ceceniji tamo na prvi front pa ti brani svoji otadzbinu ,nebrani se otadzbina u "kafani" i jos nesto jer ti nemas neke druge probleme nego da se pravis marijoneta sa vlast oni samo cekaju da takve kao si ti da saljuju gde se gine...pusti molim te politiku rusija ima svog putina i svoju vojsku oni nemaju neke vidljive neprijatelje nego putin sam sebi stvara neprijatelje!!!!



z warsaw wrote:
"Skineri&navijaci trebali bi da sluze u Ruskoj vladi protiv opozicije.Na jezeru Selinger poceli su treninzi u jedinicama pro-Putinskoj organizaciji "NASI",oko 3ooo aktivista poceli je sa "sastankom".
Uce se i imaju susrete sa Ruskom vladom.
Poznati politolog Gleb Pawlowski objasnjava da omladina mora da bude na strani /protiv neprijatelja Rusije.
"Morate da budete jaki&spremni u svakom momentu na pocetak fasistickih demonstracija i nemoc antikonstitucije "
kaze politolog..
Za sada kako saopstava novina"Nowaja gazeta"sa potencijalnim neprijateljima trebali bi da ratuju skinheadsi&navijaci Moskovskih klubova.
Kostur organizacije su navijaci Spartaka i grupa ,popularni "Gladiators-i"
Vodja cele te price je poznati "Vasa killer"{ubica} Laughing poznati Moskovskoj policiji mnogo puta osudjivan za napade i tuce...
"Gladijatori"su se vec proslavili u tucama sa komunistima i liberalnom opozicijom.
To su oni koji su usli u zgradu Narodne Boljsevicke partije Rusije tukli vodju omladinske partije "Jabloko"Ilije Jasina.
Organizacija"NASI"pozvana je od strane Kremlja posle revolucije na Ukrajini,trebala bi da ne dozvoli da dodje do slicne situacije kao u Ukrajini"
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 01 Aug 2005 06:33    Post subject: Reply with quote

Kakvu su im cast ukazali, nemam reci. Do jaja je cela akcija.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 03 Aug 2005 12:55    Post subject: Reply with quote

Ljudi, ziveh ja 10 godina u toj Rusiji, zemlja kontrasta i za cudjenje. Pitam se samo, zasto je onda zabranjen RNE(Rusko Nacionalno Jedinstvo), kada su imali i snagu i brojnost i zelju?
Back to top
View user's profile Send private message
svetski_a_nas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2005
Posts: 7

PostPosted: 24 Aug 2005 22:37    Post subject: Reply with quote

Pa to vise nisu navijaci..... to su vladini placenici. Vlada placa oni tuku. A mi srbi to rafimo besplatno...
Bolje besplatno neko dusu djavolu
_________________
Ljudi.... 'ajmo na pivo
Back to top
View user's profile Send private message
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 26 Aug 2005 00:22    Post subject: Reply with quote

I Imperator je imao Pretorijance, pa mu oni dosli glave...
Licno mislim da je tesko porediti Srbiju i Rusiju. Drugacije politicke okolnosti, razliciti faktori vaznosti u svetu ovih zemalja cine da ova prica mozda moze imati pozitivnu stranu, ali opet iz mog ugla gledanja, a verovatno i svih nas koji zivimo ovde to i nije neka stvar za pohvalu. Tu ne mislim na samu ideju nego na one koji su deo te ideje, navijace.
Ovo je neka vrsta poziva na jednoumlje, a kada je politika u pitanju ja mislim da to i nije moguce izvesti. Videcemo kako ce se sve ovo pokazati...
_________________
...a neki ovde kao u pesmici:
"...i tako dan za danom
pred kockastim ekranom...
tataratira..."
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop