DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Europa est{Russia,Poland,Cech,Slovakia},istocna Evropa...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 242, 243, 244  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 23 Jan 2018 15:32    Post subject: Reply with quote

Аутокоманда wrote:
Свуда има и поставља своје људе да би одржао империју. Од града, регија, преко мупа до фудбалског савеза. Не би веровао докле сежу његови пипци и где све има људе, изненадио би се.



Чекај, да ли је могуће да је човек из фудбала толико моћан?
Пре бих рекао да њега неко моћнији држи ту где јесте из њима познатих разлога.
Одувек ме је занимала једна ствар, да ли БББ себе доживљавају као Словене или као Германе или тако нешто? Торциди се јасно види да се осећају као Словени, али по писањима и ставовима неких БББ имам утисак као да се гаде Словена и као да се осећају да они ту не припадају.
Back to top
View user's profile Send private message
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 23 Jan 2018 16:23    Post subject: Reply with quote

Да ли се зна ти агенти БББ какве бенефиције имају од Мамића зашто су ту? Предпостављам да је проблем економске природе а не идеолошке, да они нпр. мисле да Динамо треба бодрити по сваку цену, а ови други да не треба док је Мамић ту.

Још једно питање ако знаш да објасниш мало детаљније и више те нећу замарати, мада ни ти не можеш да знаш све тачно, већ већину ствари предпостављаш на основу онога што прочиташ.
Последњих година на друштвеним мрежама озбиљнији навијачи не пишу, тако да је тешко доћи до поузданих информација. Ти вероватно више и дуже то пратиш, па ме интересује зашто они нама тачно замерају да смо плаћеници! Шта то ми радимо (или мисле да радимо) што они не раде и мисле да је противно исправној навијачкој причи?
Back to top
View user's profile Send private message
Аутокоманда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2017
Posts: 18

PostPosted: 23 Jan 2018 21:40    Post subject: Reply with quote

Наравно да је могуће да је Мамић тако моћан и утицајан, зато што је градио своју мрежу и царство годинама. И зато што је први у спорту на овима просторима који је то на такав начин радио и изградио, први је провалио формулу како направити огромне паре које купују све. Да ли неко стоји иза њега или не, не знам, али је сигурно да многи имају користи од њега и да им одговара такав. Када постоји једна таква недодирљива фигура која је у таквој вези са државом, она се може склонити из фудбала само одлуком споља јер им споља све и одобравају и аминују, као и свуда. А споља су исти такви као и он. У Хрватској то нико неће и не жели да уради. За разлику од Србије у Хрватској ипак постоје медији и један део јавности који су против Мамића и његове самовоље, његовог прљавог рада. То је у Србији незамисливо да се тако неко постави према много мањим фигурама, а камоли већим.

Не знам како се БББ осећају по питању порекла, да ли су Словени или Германи, мислим да је већина у фазону Ирана.

Верујем да је разлог постојања БББ плаћеника што им је званично Динамо на 1. месту и да не желе да Динамо испашта због борбе против Мамића, а незванично разлог њиховог постојања је да праве проблем БББ, што нису прави до краја, мирис лове, бенефиције, користи које имају. Није лако остати прави када се цимаш 10-15 година, приватни живот патио због тога, погледаш иза себе немаш ништа, и онда ти дође један Мамић са понудом која се не одбија. Зато највише треба ценити праве БББ.
И они су данас на стадиону, направили су компромис и вероватно проценили да је за групу битно да буде на трибинама.

За период 2005/6/7/8 када су вероватно били најјачи и када су писали на интернету и прозивали нас да смо агентура, вероватно је било оно да је напад најбоља одбрана. Данас више не пишу, и данас су као што рекох вероватно најчистји у својој историји, ваљда то не писање и исправност долази једно са другим. Да ли нам шта замерају данас за агентуру, не знам, могу да претпоставим да још увек имају неке људе који их тамо ложе да смо овакви или онакви, али ја би рекао да њихови прави знају какви смо, као што овде прави знају какви су они, у овом случају то је то, остало је небитно.

Једино ми треба да видимо како да са нашим људима, како онима који су нам ближи, тако и свим осталим Звездашима да будемо у истој линији, да постоји међусобно поверење, и да се не деси да нас медији и јавност пољуљају и руше, да се иживљавају из разних разлога и побуда. Треба наћи право решење за то. Мора да се на прави начин комуницира са нашим људима и Звездашима. Изгледа да није довољно бити прави, и да ми то знамо. То било било довољно и како треба да живимо у неким бољим временима, на неком другом месту, али данас, у оваквој Србији где медији и јавност на један миг сахране неког за једно поподне, морају нови приступи да се нађу.
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 26 Mar 2018 18:27    Post subject: Reply with quote

БББ шетња кроз загреб, 17.3.2018. И даље борба против мамића
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 26 Mar 2018 18:28    Post subject: Reply with quote

а у пичку материну никад није хтео да ми поставља слике него сам морао линкове да стављам... нека админ обрише објаве
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 18 Jun 2018 15:31    Post subject: ss Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=xR4aNgjoNfI
Сви су очекивали да ће прво снаге да одмере Енглези у Руси, али су Пољаци били бржи.

У Москви се појавила група пољских навијача, односно око 30 пољских хулигана, углавном из екипе ГКС Катовице, РОВ Рибњик, Горних Забрзе и ЈКС Јарослав. Шетали су Москвом, када су их напали хулигани Динама из Москве.

Руси су били бројчано надмоћни, било их је око 70, па су претукли Пољаке. Они који су имали среће побегли су пред налетом домаћих навијача.
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 18 Jun 2018 19:04    Post subject: tt Reply with quote

По свему судећи српски новинари су опет бацили буву,ово је снимак из 2011,Динамо Москва-Зенит,тако да слободно га избришите.
https://imgur.com/a/OY6YpEn
Пољаци
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 23 Jun 2018 10:47    Post subject: Re: ss Reply with quote

rum wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=xR4aNgjoNfI
Сви су очекивали да ће прво снаге да одмере Енглези у Руси, али су Пољаци били бржи.

У Москви се појавила група пољских навијача, односно око 30 пољских хулигана, углавном из екипе ГКС Катовице, РОВ Рибњик, Горних Забрзе и ЈКС Јарослав. Шетали су Москвом, када су их напали хулигани Динама из Москве.

Руси су били бројчано надмоћни, било их је око 70, па су претукли Пољаке. Они који су имали среће побегли су пред налетом домаћих навијача.

То је када се читају новине а нико не зна где да провери такву ствар. Ово је укратко пресек стања наше навијачке сцене где се пола дана причало о тучи која није постојала. Мање новина, фејсбука, твитера...и осталих срања...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 19 Sep 2018 20:30    Post subject: Reply with quote

тема ЛШ
наша група, псж у ливерпулу https://youtu.be/oRxrMtDI03U

барса-псв https://youtu.be/hMJHoACTMps

бугари са наполитанцима на маракани
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 09 Aug 2019 08:08    Post subject: Reply with quote

Легиа - Артомитос

Тотално ми је дебилно ово што ради доста група последњих година са овим паролама на енглеском, ал добро.




Добра бројка мађара у Загребу.

Back to top
View user's profile Send private message
Зоран
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Apr 2015
Posts: 20

PostPosted: 15 Aug 2019 02:13    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=IOwLLKD6nvQ





сјајно издање Лехових,старији снимак Cool
_________________
Љубав си ми једина.
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 08 Nov 2019 10:25    Post subject: Reply with quote

Будимпешта 07.11.2019.

Widzew + CSKA Moskva + Partizan + Brigade Burgas - CSKA Sofia vs Fradi + Slask Wroclaw

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/reports/foreign/62-mad/6830-madarsko-widzew-cska-moskva-partizan-vs-fradi-slask-wroclaw-07-11-2019

https://i.postimg.cc/L80qSMsp/74880651-2644784522245497-5217628817819959296-o.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 08 Nov 2019 22:07    Post subject: Reply with quote

Пера којот wrote:
Будимпешта 07.11.2019.

Widzew + CSKA Moskva + Partizan + Brigade Burgas - CSKA Sofia vs Fradi + Slask Wroclaw


Јебо луд збуњеног.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 16 Nov 2019 15:13    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Јебо луд збуњеног.

Како су се сви спојили то само они знају... Ужас... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 16 Nov 2019 15:15    Post subject: Reply with quote

Напад Чеха на шиптаре пре почетка утакмица Чешка - "Косово". Браво у векико хвала на подршци!

Brno & Plzen напад на бар у ком су били.


Baník Ostrava + Liberec + Jablonec (35) у потрази за шитпарима


Banik (ChzB)


Plzen
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 242, 243, 244  Next

View previous topic :: View next topic
Page 243 of 244

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop