DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Mišljenje
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 14 Mar 2005 17:18    Post subject: Mišljenje Reply with quote

Kao prvo želio bih svim Delijama čestitati rođendan njihovog voljenog kluba. A kao drugo zamolio bih vas da iskomentirate stav grobara u svezi rukometne utakmice sa Zagrebom, kako gledate na to što oni pišu po svojem forumu o tome i to. Ustvari najvise me zanima jel se oni uvijek tako bolesno jako kurče il su se to sad posebno nabrijali jer su u pitanju Hrvati,tj. Ustase kako zovu sve nas. Pozdrav i nadam se da ce se Dinamo i Zvezda sljedece godine srest u ligi prvaka.
Back to top
Kирфман
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2004
Posts: 94

PostPosted: 14 Mar 2005 17:43    Post subject: Reply with quote

Mi nemozemo da komentarisemo njihov stav jer nas libo racku za njih, ali mozemo da damo nas. Posle utakmice koju ste igrali i preziveli u Bg, bilo je ocekivano da napravite ono sranje. Sa jedne strane "normalna" reakcija, mada nasilje u toj meri nije sigurno normalno. Ipak se mi nevolimo (iliti mrzimo). Pitanje je sta bi se desilo da je groblje stiglo do Zg tj do dvorane, mozda bi bilo mrtvih?
Sve u svemu nema buducih gostovanja navijaca barem jos sledecih 100 godina. A za sledecu utakmicu sa susjedima prognoziram policijsku blokadu celog grada, legitimisanje i pretres, a alkohola nece biti nigde!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 14 Mar 2005 17:48    Post subject: Reply with quote

'oces da ti kazem otvoreno?
ma bjaaazi, ma bjaaazi...!
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 14 Mar 2005 18:06    Post subject: Reply with quote

Nikakvo mishljenje mi se nije promenilo, i dalje mislim da su svi Hrvati ustashe ali nazalost svi Srbi nisu chetnici. Svake godine prizeljkujem da izvuchemo neke ustashe u zrebu, pa da se i mi malo proveselimo na severnoj tribini a bogami i van nje. Za sada se zadovoljavam da kad Cibona gostuje u Pioniru, mogu da idem i da prozivam sve hrvatsko, ali mi chak i to zadovoljstvo panduri uskracuju (pandur se 5 min zagledao u srpsku zastavu sa grbom "Za Kralja i otadzbinu" i josh je zvao kolegu da se konsultuje "da li ovo moze da prodje"!!!).

Jedino shto mi u celoj prichi loshe, je to da se na tv-u sve vishe pokrecu diskusije o navijachima, zakonima, pirotehnici i shto smo svi mi (bilo Delije, glodari ili ustashe) kao navijachi satanizovani u javnosti i svi oznacheni kao huligani. Slike iz Zagreba su suvishe realne da bi prosechan gradjanin verovao u suprotno.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 14 Mar 2005 18:27    Post subject: Reply with quote

Ja ne mislim nista ... sto se mene tice mogli ste komotno da se poubijate.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 14 Mar 2005 18:43    Post subject: Reply with quote

Jel ti znas koji je ovo forum? Kakve veze ima ovo pitanje sa tematikom foruma? Kada bude dosla utakmica izmedju tvog i naseg kluba, onda mozes da pitas sta hoces...
Moglo bi da se lockuje...
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 14 Mar 2005 19:03    Post subject: Reply with quote

Ovo mi je sve nekako lici na smrad Rolling Eyes ...bio on ustaski ili glodarski Question ...prvo cestitka nasem klubu od Question Very Happy ...pa onda otrvori neku glupu temu na koju niko nece dati odgovor, a i ne treba jer nas se ovo ne tice ama bas nimalo, ali hajde ti dokazi to ovima kao sto su sused...dzaba ne vredi.
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 14 Mar 2005 20:29    Post subject: Reply with quote

Koga bre boli k...c za vas??! Licno bih voleo da ste se sreli sa glodarima i da ste se poubijali sto vise, i vi njih i oni vas, mada licno, voleo bih da vas bude vise pod zemljom. Ali ono sa novinarima jeste vasa sramota od koje se nikada u navijackom svetu oprati necete.
I,da, zakljucajte ovo govno od topica! Twisted Evil
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 14 Mar 2005 20:49    Post subject: Reply with quote

Polako, rodjaci, polako.

Prvo, ovo je legitimna navijacka tema, a desio se dogadjaj koji nije za zanemarivanje. Bez obzira koliko mi mrzeli i hrcke i ove nase turke, ipak je dogadjaj relativno bitan za svet navijaca i Srpsku navijacku scenu, i svako od nas ima neko misljenje o tome. U nedelju dana desila su se dva gostovanja na relaciji Srbija - Ujalend. Nisu doduse neznam kakva gostovanja, ali glupo je da se pravimo da se nista nije deslilo i da nismo na to obratili paznju. Znate kako se kaze: "Know your enemy!". Mozda je ovo znak da je ipak suocavanje sa njima pocelo. Videcemo a?

@sused - i mi se nadamo da cemo se sresti.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 14 Mar 2005 20:58    Post subject: Reply with quote

Ja sam vasom akcijom vise nego impresioniran. Razbili ste ceo autobus pun novinara, zatim na utakmici pokusali linch istih, zatim ste posle utakmice pretukli 3 novinara TV Banat i dvojicu sudija vrhovnog suda, e za to treba biti junak. Bravo junaci!!! Susret sa vama, JEDVA CEKAM.
Back to top
View user's profile Send private message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 14 Mar 2005 21:05    Post subject: Reply with quote

Purgere mrzim kao siptare i zato.....

Ali docice maca na vratanca pa ce onda da vidimo kako ce da ubacujete po 100 smajlija na vase forumu..

Milosno receno: Idete mi toliko na zivce da bih sam sebe ponekad pojeo koliko vas mrzim!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 14 Mar 2005 21:29    Post subject: Reply with quote

kada vidim kakve gadosti pricaju na svom forumu,i to ne o grobarima i partizanu,ko jebe njih,vec o nama kao citavom narodu i o ovoj nasoj jadnoj drzavi jednostavno mi krv u glavu podje od mrznje i bijesa. ne vide sebe i svoju usranu drzavu koju nikad nisu ni imali do poslednjih 15 godina... Ja mrzim grobare ali...kad se radi o duelu ove dvije navijacke 'skupine' ja bar u svoje ime ne mogu da kazem da bih volio da su se medjusobno poubijali sto vise.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 14 Mar 2005 21:35    Post subject: Reply with quote

Moje misljenje o glodarima i purgerima - da citiram pesnika:

"Boli me dupe za Irak i Iran,
Oni se kokaju,
A ja sam miran..."
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 14 Mar 2005 21:38    Post subject: Reply with quote

A ovo je verovatno direktno povezano i ovde se ne skida sa TV-a - u Sidneju je doslo do sukoba navijaca Sidney United-a (hrvatski FK) i White Eagles (naravno srpski FK). Beli Orlovi poveli, sto je prouzrokovalo upad navijaca United-a na teren, sibanje sa murijom, a bilo je i medjusobnih okrsaja (inace, vecina navijaca Belih Orlova je bojkotovala ovaj mec zbog pretnji i uvreda izrecenih na njihov racun): przenja bakljama i kamenovanja.

Jos jednom, ispasce Srbi krivi - ni krivi, ni duzni.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Prki
Guest





PostPosted: 14 Mar 2005 22:01    Post subject: Re: Mišljenje Reply with quote

susjed wrote:
Kao prvo želio bih svim Delijama čestitati rođendan njihovog voljenog kluba. A kao drugo zamolio bih vas da iskomentirate stav grobara u svezi rukometne utakmice sa Zagrebom, kako gledate na to što oni pišu po svojem forumu o tome i to. Ustvari najvise me zanima jel se oni uvijek tako bolesno jako kurče il su se to sad posebno nabrijali jer su u pitanju Hrvati,tj. Ustase kako zovu sve nas. Pozdrav i nadam se da ce se Dinamo i Zvezda sljedece godine srest u ligi prvaka.


ti mi vishe licish na nekog ko radi za Kurir nego na Hrvata... al' ajde... igraju se deca.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop