DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Olimpjia-Zvezda (slike)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dinamovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 45

PostPosted: 17 Jan 2005 11:58    Post subject: Reply with quote

bas gledam plan grada ljubljane da vidim di je macak..a pitam vas sto ih niste napali...Smile
za njih znam da su nesposobni da vas napadu..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 12:46    Post subject: Reply with quote

Ajd da budemo iskreni...

1.zmajcici su nas jurili po celom gradu, uz to prebili i oduzeli nekoliko transparenta...iako smo bili po broju prisutnih nadmocni (nasih 60 prema njihovih dvadesetak) i uz to koristili uobicajne rekvizite poput bejzbol palica i kamenja imali smo 28 teze povredjenih i 16 lakse, dok su ostali pobegli sa mesta dogadjaja bez povreda...prisutni specijalci su pokusali da nas zastite, ali i oni su bili pregazeni...

2.uz eskortu njihove policije (sveze snage zandamerije, jer ovi koji su nas pre toga branili nisu bili u stanju da stoje, a ne da nas proprate) dosli smo do dvorane (bez ovih 28 teze povredjenih), i tu nastaje novi pakao...10ak zmajeva (ovih ogromnih) zalecuje se i gazi maltene sve pred sobom...rezultat ovog stampeda s nase strane je 22 teze i 7 lakse povredjenih...naravno da je opet stradala i njihova policija...

3.oni koji su pobegli ili bili samo lakse povredjeni (ovi teze povredjeni su prebaceni na urgentnom) ulaze za vreme druge trecine u dvoranu, a u njoj ima sta da se vidi...prepune tribine...zmajevi navijaju gromoglasno i bez prestanka, a u njihovim redovima se vide transparenti koje su nam oduzeli u prvom okrsaju...iako smo bez navijackih obelezja i rekvizita usli, oni to kontaju...da ne ulazim u detalje, jedan njihovih zatvara sva tri izlaza, a jos dvojica prebijaju nase ostale...rezultat: 9 tesko povredjenih...


4.do kraja tekme d(r)egensi pala nase transparente, prave jos do danasnjeg dana ne vidjenu bakljadu i uz pesmu bodre svoje kosarkase...


5.nakon tekme zmjcici odlaze do kranja, ulaze u prostoriju koja je bila rezervisana za proslavu 5-godisnjeg postojanja OB-a i slave njihov trijumf do jutarnjih sati uz pice, pripremljeno pecenje i karanje slovenskih konobarica...



...samo jos da napomenem...ako ste dobro racunali, ostala je od onih pocetnih 60 samo jedna osobo sa nase strane...e pa mene su ostavili zivog i zdravog da bi mogao da napisem (ovu) jedinu istinu desavanja ovog dana u ljubljani... Rolling Eyes
Back to top
ULTRA' ROMA
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Nov 2002
Posts: 173
Location: negde daleko

PostPosted: 17 Jan 2005 13:38    Post subject: Reply with quote

AAAUUUUUU al je nekome dosadno !!!

Zaboravio si da kazes, da im kombi smrdi koliko su nam riba karali !
_________________
2009 - GODINA BAHATIH - GODINA KLANA !
Back to top
View user's profile Send private message
ULTRA' ROMA
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Nov 2002
Posts: 173
Location: negde daleko

PostPosted: 17 Jan 2005 13:42    Post subject: Reply with quote

dinamovac wrote:
bas gledam plan grada ljubljane da vidim di je macak..a pitam vas sto ih niste napali...Smile
za njih znam da su nesposobni da vas napadu..


Krili smo se u predgradju Ljubljane i molili se bogu da nas nenadju !!!
_________________
2009 - GODINA BAHATIH - GODINA KLANA !
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 14:05    Post subject: Reply with quote

Ma dobro, razbili ste cjelo Ljubljanu i svi se vas boje Razz Very Happy ....

Znam ja tko je 'lider' i koji vas je kontaktirao, tako da mi nemojte govoriti o tome... Onaj koji vas je kontaktirao je kurčev pozer, koji če dobiti po pički...

Hvala... To je sve, i prestanite biti pametni preko interneta... Poslije rata, svak je general...
Back to top
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 17 Jan 2005 14:12    Post subject: Reply with quote

A nasli ste krivca al izgleda da taj pozer(gistro,satro i jos lider) ima najveca jaja medju vama huliganima!Slovenac odjebi i stidi se da u svom gradu ispadnes sisica!!! Laughing Laughing Laughing
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 17 Jan 2005 15:32    Post subject: Reply with quote

Bastard28 wrote:
Ma dobro, razbili ste cjelo Ljubljanu i svi se vas boje Razz Very Happy ....

Znam ja tko je 'lider' i koji vas je kontaktirao, tako da mi nemojte govoriti o tome... Onaj koji vas je kontaktirao je kurčev pozer, koji če dobiti po pički...

Hvala... To je sve, i prestanite biti pametni preko interneta... Poslije rata, svak je general...


Ej Majmune jedan,svi ovi sto pisu na Netu su bili 14,15 i 16 01. u Ljubljani 3 dana smo u Centru pili,bili i karali vase picke!Vi tako nebi preziveli ni 3 minuta a kamoli 3 dana u BG!Znaci neseri nego evo JA tebe proglasujem kao novog Lidera Zmajcica i da znas sledeci put kad budemo igrali protiv vas da nadjes ekipu 30-30 i onda ce mo da vidimo ko je picka!
I nemoj vise da kvaris Topik nego pitaj kod svoje kuce dal ti neko karao Kevu ili Sestru preko vikenda,ako jeste moze se desi da sam ja to bio!

POZ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 16:13    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Samo sam čekao da počnete sa psovanjem keve... Ah, jebemti... Stvarno teta da se nismo upoznali Very Happy
Back to top
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 17 Jan 2005 16:15    Post subject: Reply with quote

A mi vas na crtu vec mesecima! Wink Nego sta je sa pozerom jer preziveo?
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 16:18    Post subject: Reply with quote

Pozer kae da neka ne vjerujem ciganima ta prave...
Back to top
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 17 Jan 2005 16:27    Post subject: Reply with quote

To isto kaze i Barnaby?Kako se vi perete STRASNO a obelodanicu private sa tribine foruma dogovora mog i Barnaby-jevog za koji sat!
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 17:21    Post subject: Reply with quote

ako bi ja razumjeo ta si htio reči sa ovim postom...... Ne zaboravi da sam Slovenac, ne Srb... Wink
Back to top
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 17 Jan 2005 17:27    Post subject: Reply with quote

Evo da prevedem ti kazes da je pozer rekao da nama neverujes!Ja ti kazem da je mene licno kontaktirao Barnaby iz vase ekipe i da imam sacuvane sve poruke njegove koje cu postaviti ovde da svi mogu da vide ko je,kada,kome i zasto zakazao fer i ko je,zasto,kada i kako isti otkazao!
Kad si u skoli ucio onda ti nije bio problem aaa?!
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 17 Jan 2005 17:35    Post subject: Reply with quote

Quote:
RedStar60 Posted: 17 Jan 2005 15:46 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Ajd da budemo iskreni...

1.zmajcici su nas jurili po celom gradu, uz to prebili i oduzeli nekoliko transparenta...iako smo bili po broju prisutnih nadmocni (nasih 60 prema njihovih dvadesetak) i uz to koristili uobicajne rekvizite poput bejzbol palica i kamenja imali smo 28 teze povredjenih i 16 lakse, dok su ostali pobegli sa mesta dogadjaja bez povreda...prisutni specijalci su pokusali da nas zastite, ali i oni su bili pregazeni...

2.uz eskortu njihove policije (sveze snage zandamerije, jer ovi koji su nas pre toga branili nisu bili u stanju da stoje, a ne da nas proprate) dosli smo do dvorane (bez ovih 28 teze povredjenih), i tu nastaje novi pakao...10ak zmajeva (ovih ogromnih) zalecuje se i gazi maltene sve pred sobom...rezultat ovog stampeda s nase strane je 22 teze i 7 lakse povredjenih...naravno da je opet stradala i njihova policija...

3.oni koji su pobegli ili bili samo lakse povredjeni (ovi teze povredjeni su prebaceni na urgentnom) ulaze za vreme druge trecine u dvoranu, a u njoj ima sta da se vidi...prepune tribine...zmajevi navijaju gromoglasno i bez prestanka, a u njihovim redovima se vide transparenti koje su nam oduzeli u prvom okrsaju...iako smo bez navijackih obelezja i rekvizita usli, oni to kontaju...da ne ulazim u detalje, jedan njihovih zatvara sva tri izlaza, a jos dvojica prebijaju nase ostale...rezultat: 9 tesko povredjenih...


4.do kraja tekme d(r)egensi pala nase transparente, prave jos do danasnjeg dana ne vidjenu bakljadu i uz pesmu bodre svoje kosarkase...


5.nakon tekme zmjcici odlaze do kranja, ulaze u prostoriju koja je bila rezervisana za proslavu 5-godisnjeg postojanja OB-a i slave njihov trijumf do jutarnjih sati uz pice, pripremljeno pecenje i karanje slovenskih konobarica...



...samo jos da napomenem...ako ste dobro racunali, ostala je od onih pocetnih 60 samo jedna osobo sa nase strane...e pa mene su ostavili zivog i zdravog da bi mogao da napisem (ovu) jedinu istinu desavanja ovog dana u ljubljani...


...i onda je dom penzionera sa Čukarice napravio vazduni desant uz pomoć komande junog krila NATO,te povratio izgubljene početne poloaje,očekujući saradnju tajerskog eskadrona Eugen Savojski prodro je u srce Laibacha,ali su mu Srbi koji tu ive rekli da je cela uzbuna delo jednog neodgovornog dječarca( koga od milote zovu Kekec) i da neće vie nikad tako neto da napravi.
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Jan 2005 18:39    Post subject: Reply with quote

Bastard28 wrote:
ako bi ja razumjeo ta si htio reči sa ovim postom...... Ne zaboravi da sam Slovenac, ne Srb... Wink

ali ipak razumes srpski a sto u srbiji ne znaju slovenacki??? zato sto nisu picke kao vi! vi u svojoj zemlji morate da znate 2 jezika Laughing ! mnogo ste smesni!!!
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop