DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Olimpjia-Zvezda (slike)
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 15 Jan 2005 17:01    Post subject: Olimpjia-Zvezda (slike) Reply with quote














_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 15 Jan 2005 18:00    Post subject: Reply with quote

Hvala , brate za slike.
Mogo bi neko od momaka koji su bili na utakmici da napise izvjestaj.(ako se ima vremena & volje)
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 15 Jan 2005 18:21    Post subject: Reply with quote

eeeeee da je ovako u pioniru................... Crying or Very sad...............gdje bi nam kraj bio
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 15 Jan 2005 18:38    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
eeeeee da je ovako u pioniru................... Crying or Very sad...............gdje bi nam kraj bio


E, upravo to! Sad je kao "zvanicni" stav Delije idu na basket kako ko hoce tj. neorganizovano! Onda dodje 7-8 ljudi iz Sibenika, predstave se kao Funcuti, dva puta se proderu "cigani, cigani" i odu kuci ko heroji kao mi bili u BG.
A, na ovim fotkama iz LJubljane Brigate, Heroes i OB!
Jebiga mislim da se malo blamiramo!
Back to top
Clan_O.B.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jan 2004
Posts: 4
Location: Jesenice/NBG

PostPosted: 15 Jan 2005 19:01    Post subject: Reply with quote

evo ja cu nesta da napisem neki brzi izvestaj pre tekme bili smo u centru u nekom kaficu,posle toga dolaze dragonsi kao nesta prete svi izlecu vani poletelo nekoliko flasa i slicno al jih je murija zajurila a ovi pobegla ko deca onda su nas sve do hale pratili,unutr pesma do jaja,danas OB slave 5 godina,koliko sam uspeo da vidim pisaljo je 5 GODINA SAMO TI I JA,kad su se popalili dimovi i baklje pocela je tuca sa murijom nekoliko nasih je privedeno,tuca se je nastavila na kratko ispred hale in onda su nas polako odpratili do parkinga to je to:)

poz.
_________________
MRZIM PARTIZAN!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 15 Jan 2005 19:30    Post subject: Reply with quote

mnogo mi se gotivan onaj trans od OB u fazonu britanske zastave Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 16 Jan 2005 09:03    Post subject: Reply with quote

ma ... britanska zastava, jebes bre tudje zastave samo zvezda i srbija, inace OB svaka cast, video sam i beclije, lep trans, i za ono sto se pesma pevala 20 min. bez prestanka svaka cast
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 16 Jan 2005 11:16    Post subject: Reply with quote

Ja se samo nadam da ovo nagoveshtava punu halu i ludilo protiv Cibone, u sledecem kolu.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 16 Jan 2005 13:10    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
ma ... britanska zastava, jebes bre tudje zastave samo zvezda i srbija


Ma da!Zvezda,Srbija TRALALALA.Puna su NAM usta Srbije,a svaka navijacka grupa nosi englesko ime (Brigate italijansko).Ne znam ni jednu VELIKU grupu sa Severa koja ima srpski naziv.Bitno je da se istuce decko protiv Jang Bojsa jer je dosao u dresu reprezentacije,a da je dosao u dresu Olimpijakosa niko ga ne bi ni pogledao.Smijesno!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 16 Jan 2005 14:58    Post subject: Reply with quote

lennox wrote:
mnogo mi se gotivan onaj trans od OB u fazonu britanske zastave Smile


Tako izgleda zastava Svetog Djordja,Engleske,a Britanska je Union Dzek Wink
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 16 Jan 2005 15:01    Post subject: Reply with quote

Novljanin wrote:
cabron wrote:
ma ... britanska zastava, jebes bre tudje zastave samo zvezda i srbija


Ma da!Zvezda,Srbija TRALALALA.Puna su NAM usta Srbije,a svaka navijacka grupa nosi englesko ime (Brigate italijansko).Ne znam ni jednu VELIKU grupu sa Severa koja ima srpski naziv.Bitno je da se istuce decko protiv Jang Bojsa jer je dosao u dresu reprezentacije,a da je dosao u dresu Olimpijakosa niko ga ne bi ni pogledao.Smijesno!


Sto lupetas gluposti,dres Yugoslavije je jedno a nasih prijatelja iz Pireja,drugo...
Izgleda da nisi upucen i verovatno si pogresio forum,sorry...?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 16 Jan 2005 15:35    Post subject: Reply with quote

Da posetim da je i 15 Ultra Klan-ovca bilo u Ljubljani Cool Cool Cool


POZ ULTRA KLAN UVEK UZ TEBE[/b]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 16 Jan 2005 17:43    Post subject: Reply with quote

Ekipa Orthodox boys Ljubljana je oko 2 sata krenula iz jednog igralista ka centru grada! Stizemo pred crkvu gde su nas vec cekali kerovi. Setamo malo gradom navijaca olimpije nigde vracamo se pred crkvu gde uz pratnju kerova stizu Orthodox Boys, Brigate, Heroes, UK, Beclije i ekipa iz londona. Svi zajedno ulazimo u halu i pocinje zezanje. Navijanje je bilo dobro a na kraju tekme kad su upaljene baklje i dimovi ulecu specialci privode nekoliko ljudi i krenuli da biju sve redom. Policija nas prati do parkinga i krecu kuci. Nas vode do crkve gde a mi idemo dalje gradom. Posle 30min nalecemo na prvu ekipu dragonsa i pocinje tuca dragonsi beze u holidays pub i zakljucavaju vrata. Za nekih 10min dolazi murija i sprovede raciju i u kafani nalazi stangle,....... Nekoliko dragonsa je uhapsenih a mi smo otisli dalje da pijemo i slavimo pobedu nad dragonsima i olimpijom.


ORTHODOX BOYS LJUBLJANA
Back to top
GD-CRC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 3
Location: Ljubljana

PostPosted: 16 Jan 2005 20:55    Post subject: Reply with quote

[quote="ivan OB"]Ekipa Orthodox boys Ljubljana je oko 2 sata krenula iz jednog igralista ka centru grada! Stizemo pred crkvu gde su nas vec cekali kerovi. Setamo malo gradom navijaca olimpije nigde vracamo se pred crkvu gde uz pratnju kerova stizu Orthodox Boys, Brigate, Heroes, UK, Beclije i ekipa iz londona. Svi zajedno ulazimo u halu i pocinje zezanje. Navijanje je bilo dobro a na kraju tekme kad su upaljene baklje i dimovi ulecu specialci privode nekoliko ljudi i krenuli da biju sve redom. Policija nas prati do parkinga i krecu kuci. Nas vode do crkve gde a mi idemo dalje gradom. Posle 30min nalecemo na prvu ekipu dragonsa i pocinje tuca dragonsi beze u holidays pub i zakljucavaju vrata. Za nekih 10min dolazi murija i sprovede raciju i u kafani nalazi stangle,....... Nekoliko dragonsa je uhapsenih a mi smo otisli dalje da pijemo i slavimo pobedu nad dragonsima i olimpijom.

O ja... Laughing Objektivnost do jaja... Samo ne znam zato su onda dragonsi bili uhapeni...prva ekipa...naletjeli sta na cca. 10 ljudi, kojim je prosjek godina 18... A da ste surađivali sa policijom, ovo je totalna sramota! I pred i po utakmici nije vas nigdje bilo bez pratnje policije. A ono malo kaj je bilo, naravno nisu dobro proli. Sa time se nije za hvalit, jer ipak smo htjeli, da neku veču grupu dobijemo, a ne ove 'nedune'.A kad ste doveli policijo pred holidays pub, i kazali jim ko je ta uradio.. Nemam rječi.
ACAB
Back to top
View user's profile Send private message
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 16 Jan 2005 21:05    Post subject: Reply with quote

Samo kratko pre od prilike 2 meseca su nas kontaktirali da staname na crtu 30-30 posto smo pristali nakon mesec dana javlja se vodja casual ekipe dragonsa sa pricom e ovi moji nece ipak se neslazemo nismo mi za to,ja izlazim iz te ekipe imao sam nameru da se posibamo fer a sta da radim kad su oko mene pickice toliko!
Pozdrav
nastavite
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop