DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SRECNA (gregorijanska) NOVA GODINA!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 01 Jan 2005 23:09    Post subject: SRECNA (gregorijanska) NOVA GODINA! Reply with quote

Svim delijama i njihovim porodicama zelim Srecnu Novu Godinu!

Obicaj je (ovde, barem) da se prilikom prelaska iz stare u novu godinu pozeli neka zelja i donese barem jedna znacajna odluka, "od zivotnog znacaja"!


Moje TRI - naravno, navijacke - ZELJE za ovu godinu su:

1. Da i dalje JACAMO I RASTEMO kao najbolja srpska navijacka grupa. Tu najvise nade polazem upravo na - internet i nase forume. Neverovatno je koliko nova tehnologija moze da doprinese boljoj organizaciji i povezanosti!

2. Da se MANJE SVADJAMO medjusobno! Shvatam da su konflikti i nesuglasice neizbezni, ali, barem, nemojmo se makljati na nasoj Mari. To ne zasluzuje ni Mara, a ni sveto ime Delija!

3. Da mi svi budete zdravi i hrabri i da u jos boljem raspolozenju docekamo 2006!

Sto se tice igraca i kluba - sve reci su suvisne. Zna se!
Back to top
View user's profile Send private message
Kas
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Nov 2003
Posts: 233
Location: ultra la linea de la sniff - ultra solo movement

PostPosted: 14 Jan 2005 21:17    Post subject: Reply with quote

Amerika, Amerika zemlja velika ...
_________________
"Љуби непријатеље своје, непријатеља Божјих се гнушај, а непријатеље Отачанства сатири"
Свети Филарет Московски
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 14 Jan 2005 23:31    Post subject: Reply with quote

E moj NYC, gregorijanski kalendar je po papi gregoriju 13-tom koji je u 16-tom veku zamenio stari julianski kalendar novim gregorijanskim. A stari julijanski je po rimskom Cezaru Juliusu dobio ime. Inace jos jedna interesantna stvar vezana za kalendare je da je u Rusiji posle revolucije i dolaska komunista na vlas stari do tada vazeci julianski kalendar zamenjen ne gregorijanskim kako bi se moglo ocekivati vec kalendarom SSSR-a koji je gotovo identican gregorijanskom ali je nesto precizniji od njega.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
VekA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 18

PostPosted: 15 Jan 2005 03:41    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
E moj NYC, gregorijanski kalendar je po papi gregoriju 13-tom koji je u 16-tom veku zamenio stari julianski kalendar novim gregorijanskim. A stari julijanski je po rimskom Cezaru Juliusu dobio ime. Inace jos jedna interesantna stvar vezana za kalendare je da je u Rusiji posle revolucije i dolaska komunista na vlas stari do tada vazeci julianski kalendar zamenjen ne gregorijanskim kako bi se moglo ocekivati vec kalendarom SSSR-a koji je gotovo identican gregorijanskom ali je nesto precizniji od njega.


A sta si ti radio 31og Decembra 2004, Tufi? molim te iskreno mi to pojasni ... Sta si ti radio? Spavao ili ... ? Sta?
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 15 Jan 2005 19:23    Post subject: Reply with quote

Ja bih samo da OBJASNIM da pojasnim ne postoji u naem jeziku,kao i vratar,greda,zaustavno vreme,spisatelj... i jo lavina gluposti koje nam polako ulaze u ui sa malih ekrana TV prijemnika,a smiljeno se serviraju sa određenih kanala...
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop