DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Humanitarna pomoc deci u selu Priluzje na Kosovu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 29 Dec 2004 00:08    Post subject: Humanitarna pomoc deci u selu Priluzje na Kosovu Reply with quote

I ove godine, kao i prethodne dve smo odeneli pomoc Srpskoj enklavi Priluzje. Podelili smo paketice Deci u selu Priluzje koje je okruzeno sa svih strana siptarima. Tuzno ali istinito da od nase prve posete sve do sada niko drugi ih nikada nije posetio, a ni pre toga. Inace selo je veliki trn u oku siptarima...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 30 Dec 2004 10:09    Post subject: Reply with quote

Svaka cast da se neko tog mucenog naroda setio i konkretno pomagao,a ne kao ovi usrani politicari.kod mene na faksu se do danas priklupljaju paketici u organizaciji studenata,jer ostale bas zabole.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 30 Dec 2004 10:41    Post subject: Reply with quote

Cuo sam da je u Priluzju odmah po dolasku delija stigla struja, pa ih je nas narod dole doziveo kao vesnike... Drago mi je sto se ova akcija nastavlja, mogla bu u narednom periodu da se prosiri i na ostala sela, u kojima ima srba, ali su zapostavljena od strane vlasti...
Sve u svemu, svaka cast svima koji su bili dole i ucestvovali u organizaciji...
Back to top
View user's profile Send private message
Cigan sa Kosmeta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2003
Posts: 87
Location: Космет-СРБИЈА

PostPosted: 30 Dec 2004 12:49    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Cuo sam da je u Priluzju odmah po dolasku delija stigla struja, pa ih je nas narod dole doziveo kao vesnike... Drago mi je sto se ova akcija nastavlja, mogla bu u narednom periodu da se prosiri i na ostala sela, u kojima ima srba, ali su ZAPOSTAVLJENA od strane vlasti...
Sve u svemu, svaka cast svima koji su bili dole i ucestvovali u organizaciji...


Suvise blaga rec, moglo bih se reci slobodno boli ih tuki Evil or Very Mad
...a sto se tice akcije nemam komentar
Svaka cast i da vam se vrati za dobro
_________________
"Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 01 Jan 2005 14:06    Post subject: Reply with quote

Слике из Прилужија биће одрађене у понедељак тако да ћу их послати на сајт исти дан.Иначе,ону радост на дечијим лицима требало је видети...
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 01 Jan 2005 16:55    Post subject: Reply with quote

Svaka chast svim ljudima koji su osmislili ovu akciju , jer treba pokazati srbima kosovu da nisu zaboravljeni i da nisu sami !!

P.S. Kada budete skupljali pomoc , razglasite malo , jer sem mene ima puno ljudi koji bi bili spremni da izdvoje neku lovu da kupe neke stvari neophodne za zivot , da odnesete tamo !!!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Jan 2005 11:20    Post subject: Reply with quote

Свака част за акцију!

Туфи, следећи пут када правите нешто слично стварно бисте могли да објавите (бар овде на форуму). Верујем да би већина нас помогла.
Back to top
View user's profile Send private message
*alexandra*
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Nov 2004
Posts: 10

PostPosted: 02 Jan 2005 12:35    Post subject: Reply with quote

Divna ideja - da se makar malo usreće i ta deca dole na koju čak ni drava vie ne misli... Sve čestitke za ovu akciju i nadam se da ćete praviti jo sličnih u buduće.
_________________
DRAGANA ILIĆ, JEDNA JE DRAGANA ILIĆ...
Back to top
View user's profile Send private message
djoMla
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2004
Posts: 15
Location: NS

PostPosted: 04 Jan 2005 21:21    Post subject: Reply with quote

Svaka cast za sve koji su ucestvovali u organizaciji citave akcije. Slazem se sa nekima koji su vec pomenuli da ne bi bilo lose da se akcija sledeci put oglasi u javnosti kako bi sto veci broj Delija mogao da pomogne koliko moze. Samo ti Srbi dole na Kosovu znaju sta je sreca kada vide da nisu zaboravljeni i da neko misli na njih. Mislim da za njih nije toliko bitna materijalna pomoc koliko cinjenica da nisu sami i da se neko brine za njih. Gledao sam neki dan emisiju na TV B92 kod Timofejeva kada se Katarina Radivojevic rasplakala govoreci o svojoj poseti Srbima na Kosovu i deci koje je tamo obisla. Stvarno me je dirnula ta scena. Sustina njene price je bila ta da je lako busati se Srpstvom u Beogradu nego da je veliko herojstvo biti Srbin dole na Kosovu okruzen Siptarima, bez vode, struje i osnovnih sredstava za zivot. Ko to nije doziveo ne moze da prica o tome, zato jos jednom pozdravljam svaki pokusaj da se pomogne nasoj braci u pokrajini, na bilo koji nacin!
_________________
Lud sam i mogu jos da poludim!
Back to top
View user's profile Send private message
Cigan sa Kosmeta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2003
Posts: 87
Location: Космет-СРБИЈА

PostPosted: 05 Jan 2005 06:40    Post subject: Reply with quote

Делије Звечан wrote:
Слике из Прилужија биће одрађене у понедељак тако да ћу их послати на сајт исти дан.Иначе,ону радост на дечијим лицима требало је видети...


Zemo, slike Question
_________________
"Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 05 Jan 2005 13:47    Post subject: Reply with quote

Brate,to je slikao ortak njegovim aparatom a izgubio je kabl kojim bi slike prebacio na komp.Cim to odradi saljem slike...
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop