DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

E moje Delije ...
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 16 Dec 2004 22:54    Post subject: E moje Delije ... Reply with quote

... kada se dogodilo ranjavanje Milana Vasica pola vas je tvrdilo kako je videlo, vikalo kako to treba da se istera do kraja kako ovo kako ono. Sada kada su nam potrebni svedoci da bi se to isteralo do kraja ni jedna jedina osoba se nije odazvala. Dobio sam mail od jedne osobe koja je videla to ali nazalost ni ta osoba nije spremna da kaze na sudu istinu.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 16 Dec 2004 23:26    Post subject: Reply with quote

Jeste da to ne pomaze Milanu, ali treba proveriti ko se sve kurchio na forumu da je svedochio dogadjaju, i banovati ih.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 17 Dec 2004 00:14    Post subject: Reply with quote

Idite na search, ukucas DERBI (pa onda broj koji je po redu) I dobices topic na kome su postovali svi oni koji su vidjeli to svojim ocima, I to isto opisali.

Neki su meni pricali I opisivali preko pm-a I ICQ-a taj dogadjaj. Ne mogu da vjerujem da se ti ljudi nisu javili, a toliko su podrzavali SRNN.

Kada sam vidio da Tufi otvara topic I obavjestava Delije da se odazovu, misio sam da je to to! Konacno cemo im dohakati. A gle sad.

Ovde padaju sve price o SRNN-u, pa nije ni cudo sto nas terorisu. Nije murija glupa, mi smo glupi! Sva dalja prica je iluzorna, suvisna, jadna i bijedna.

Jebote, ja jos ne mogu da vjerujem! U meni ima jos nade, mozda ljudi nusu obavjesteni, pauza pa ljudi ne posjecuju forum. Nada poslednja umire!

P.S. ovo sam napisao maksimalno smiren, a na umu su mi grozne stvari..tako bih sve otjerao uz ......
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 17 Dec 2004 06:54    Post subject: Reply with quote

ovo mi se bas ne svidja, kao sto kazete, bilo je dosta ljudi koji su rekli da su videli to, cak je na forumu tribina.co.yu receno da se 20 i nesto njih javilo da svedoci o dogadjaju... ja sam molio mog ortaka koji je bio tu kada se to desilo jos pre mesec dana da svedoci, ali on nije hteo, jer je imao neka sranja sa policijom...
Jedno sa siguran ko je to video, a to je kizone sa DC-a... e sad ne znam kakvo j estanje sa njim...
Trebalo bi postaviti i na naslovnu delije-caffe-a poziv da se jave ljudi, a mozda i na tribina.co.yu jer sam primetio da tamo ima cigana koji nisu na ovom i DC forumu...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 17 Dec 2004 07:02    Post subject: Reply with quote

Ljudi se jednostavno plae da im se neto ne napakuje...

Objavite lepo i u novinama ali i to da se ljudi plae

Uostalom ima drugare iz vojen gimanzije koji su sve videli i bili sa njim mislim da su oni dovoljni svedoci.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Dec 2004 11:05    Post subject: Reply with quote

Ja iskreno nisam video tj. bio svedok.Sigurno ima bar 10 ljudi koji su videli,ali se boje da kazu to,plashe se suda i ne znaju kako je to svedociti tako da teshko da ce ko da se odazove Tufijevom pozivu nazalost.
Back to top
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 17 Dec 2004 11:07    Post subject: Reply with quote

Stavili su informaciju na glavnu stranu Tribine pa sad neznam koliko to moze da pomogne ali se secam da sam citao da je neki lik pricao da je pokupio caure(?!) i da ima kuci...e da li postoje uopste caore od gumenog metka neznam u svakom slucaju bilo je bas brdo ljudi spremnih da svedoce....
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 17 Dec 2004 11:30    Post subject: Reply with quote

Koliko se ja secam, a secam se dobro na forumu i na bilo kom drugom NIKO nije rekao da je bio svedok tog trenutka kad je drot pucao, vec su dvoje ili troje (cak se secam i ko) rekli da su videli decka koji lezi obliven krvlju i da su ga drotovi spakovali u ambulantna kola. A onda standardna prica "sta se desilo?" > "sta sta se desilo? nista ajde razlaz!"

poz
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Dec 2004 11:34    Post subject: Re: E moje Delije ... Reply with quote

Tufi wrote:
... kada se dogodilo ranjavanje Milana Vasica pola vas je tvrdilo kako je videlo, vikalo kako to treba da se istera do kraja kako ovo kako ono. Sada kada su nam potrebni svedoci da bi se to isteralo do kraja ni jedna jedina osoba se nije odazvala. Dobio sam mail od jedne osobe koja je videla to ali nazalost ni ta osoba nije spremna da kaze na sudu istinu.


Radim sve sto je u mojoj moci da dobijem odobrenje od jednog ortaka da ti dam njegov broj, on je taj dogadjaj video ali pominjao je da zeli da bude anoniman svedok!
Eto, nemoj da budes razocaran, ja se bar trudim, iako nisam ni bio na derbiju!
Ne mogu shvatim da je ocevidce strah da svedoce! Pa sutradan moze to isto njima da se desi.... MISLITE O TOME
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Dec 2004 11:43    Post subject: Re: E moje Delije ... Reply with quote

Tufi wrote:
... kada se dogodilo ranjavanje Milana Vasica pola vas je tvrdilo kako je videlo, vikalo kako to treba da se istera do kraja kako ovo kako ono. Sada kada su nam potrebni svedoci da bi se to isteralo do kraja ni jedna jedina osoba se nije odazvala. Dobio sam mail od jedne osobe koja je videla to ali nazalost ni ta osoba nije spremna da kaze na sudu istinu.


Moj ortak koji je sve to video, prvo je zeleo da bude anoniman svedok ali je posle odutao i od toga, i bas sam ga sad nakon sto sam video ovaj topik pitao da li da ti dam njegov broj, ali covek kaze da ima probleme sa kerovima i da zbog toga nece. Kaze da je to videlo jos mnogo ljudi i da je siguran da ce se javiti mnogi!
Ako ti je za utehu, ja se bar trudim da pomognem koliko je u mojoj moci!(iako nisam bio na derbiju)
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 17 Dec 2004 12:26    Post subject: Reply with quote

Nema meni nikakve utehe, to sluzi njim na cast. A nemojmo posle kukati sto dozivljavate represiju na stadionu jer i kada imamo priliku da isteramo nesto do kraja svi cute...
Veoma se lose osecam posle ovako necega...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 17 Dec 2004 12:27    Post subject: Reply with quote

Tufi nemoj da se nerviras, molim te, sacekajmo jos par dana sa se ljudi obaveste o ovoj akciji Delije.net-a!

Ja sam za akciju, okupljanja svedoka, tek sinoc saznala, kad sam pogledala naslovnu a ne gledam je cesto jer je sada period kada nema nikakvih desavanja.

Ima istine i u ovome o cemu prica Parac ali uzmite u obzir da je kraj sezone, ljudi putuju, slave, spremaju se za Bozicne praznike i zbog svega toga slabije dolaze na net. Ako smo imali strpljenja tri meseca da sacekamo muriju da se oglasi, ajmo malo strpljenja i za nase ljude.
Ja pokusavam preko ortaka da dodjem do nekog lika za kojeg sam cula da ga je okrznuo metak. On nazalost nije "forumas", pa mi treba vremena(ako Bog da) da dodjem do njega.

P.S. - Ako budu bili potrebni svedoci za sporedna desavanja koja su prethodila incidentu i demantovanje svega sto se kakilo po novinama, imate me na raspolaganju. Sve sto sam napisala na forumu ( da NIJE bilo posebnih prilaza za cigane i grobare, da murija NIJE pokusavala da spreci manje incidente oko stadiona, i da JE murija ta koja je gurala masu od ulaza a NE obrnuto) mogu kao ocevidac bilo gde da potvrdim. Moze svako ko je dosao pola sata ili sat pred tekmu...
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 17 Dec 2004 12:44    Post subject: Reply with quote

Obrisah ovaj post
Tufi
Back to top
View user's profile Send private message
Miki,Minhen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 3
Location: Paracin,sada sever Minhena

PostPosted: 17 Dec 2004 13:49    Post subject: Reply with quote

Ajde bre ljudi,koji ste videli sta se desilo tom nesretnom decku javite se!
Sto rece postovani kolega gore,to moze svakom od nas da se desi.
Shvatam u potpunosti probleme potencijalnih svedoka sa drotovima,ali ovo je strasno sto se desilo.
Nije lako teretiti drotove,ali treba biti covek i reci sta je bilo.Mozda ne bi bilo lose da se potencijalni svedoci posavetuju sa nekim advokatom,pa neka sami posle odluce posle toga sta im je ciniti.
_________________
Zvezda zauvek
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 17 Dec 2004 16:38    Post subject: Reply with quote

Ljudi ajde bre jvljajte se , ovo zbog jednog dechka koji je jedan od nas !!!
Sa istim interesima , sa jednakom ljubavlju prema zvezdi i vernosti prema delijama !!! Mislim da bi bio red da i mi DO KRAJA pokazem da smo sa njim !!! Donekle smo to uradili !! Ovo je jedan korak ka tome , pa sad vi shto ste se toliko drali da se to uradi do kraja , a koji ste videli javite se !
Koliko ljudi trebaju da vas mole !?!? I te vashe priche sve za zvezdu , sve za delije , pa gde ste sada kada je najpotrebnije !?!?
Sve te vashe priche padaju u vodu , i dolazi pitanje kolike ste vi zaista delije , ili samo deklarishete kao delije ...

A ovo sam pronashao na tribini , da li neko zna vishe o tome ?

Inače za sada se javilo 28 svedoka koji su spremni da svedoče da je maloletni Milan pogodjen iz puke sa razdaljine od 2m direktno u glavu dok je na platou ispred severne tribine (gde nema nijednog zida u krugu od 40m ), čekao da uđe na stadion.
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop