DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Malo o forumu i sajtu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 23 Sep 2003 06:40    Post subject: Malo o forumu i sajtu Reply with quote

Zasto se ova tema ne prebaci na Navijacke price?

http://forum.oaza.co.yu/viewtopic.php?t=2081

Ne shvatam, ako i jos neki, zasto je je decko uopste stavio na CN.

Da li je stupljeno u kontakt, makar samo informativno, sa deckom koji je ponudio da redizajnira sajt, mislim da je Cvele. Cisto da znamo da li ce se na sajtu uskoro nesto promeniti.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 23 Sep 2003 07:18    Post subject: Re: Malo o forumu i sajtu Reply with quote

kiki wrote:

Ne shvatam, ako i jos neki, zasto je je decko uopste stavio na CN.


Pa pitajte njega zasto je tamo stavio - mozda nije bio ozbiljan, ja to ne mogu da znam.

kiki wrote:

Da li je stupljeno u kontakt, makar samo informativno, sa deckom koji je ponudio da redizajnira sajt, mislim da je Cvele. Cisto da znamo da li ce se na sajtu uskoro nesto promeniti.


Nije (bar ja nisam) jer ne stizem, a ne mogu da mu posaljem poruku u kojoj cu reci samo "e, ajde" ili "nista od toga".
Nevezano za njegovu ponudu, promene su vec planirane
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lunatic8
Guest





PostPosted: 23 Sep 2003 08:51    Post subject: Reply with quote

Kad smo vec kod sajta...
spominjali ste(admini) da ce biti pravljene nove price o grupama?! Sta je sa tim?!

bio je konkurs za majicu,sto nije izradjena?! sta je sa tim?!

Meni se licno ne svidja sto je na naslovnoj strani tekst prebacen iz politike,mnogo bi bilo bolje da je ko na delije-caffe-u tj da sami pisete teks i dajete svoje slobodne komentare


Samo nemojte da (opet) kazete kako nemate vremena i sl. Jer vam je to jedini izgovor...
Back to top
konstantin
Guest





PostPosted: 31 Oct 2003 05:46    Post subject: Reply with quote

opis "pitanja vezana za sajt i forum" ne znaci da se ovde postavljaju pitanja za bilo koji drugi sajt osim www.delije.net i bilokoji drugi forum osim ovog.
Nadobudni admine, pod ovim gore izgovorom si zakljucao topic Neazurni oficijelni sajtovi nase Zvezde! Pa nisam govorio o sajtovima JSD Partizana, Dinama ili Hajduka. Kakav topic pa ne moze da bude na www.delije.net-stvarno smijesno.
Po struci sam informaticar pa sam mislio da ne bi bilo lose da se prijedlozi usmjere u pravom smjeru kako se bude razvijala diskusija(imam i par konkretnih prijedloga), ali si stvarno jadno postupio.
Back to top
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 31 Oct 2003 06:13    Post subject: Reply with quote

Ako malo pazljivije procitas i pokusas da shvatis sta sam napisao shvatices da si pogresio forum na kojem si ga postavio.
Znaci, da ti potanko objasnim, nije ga trebalo postaviti na forumu "pitanja".
Nema potrebe da mi citiras sta sam napisao posto ja to znam.
Sledeci put se obrati kulturno ili vise ovde neces pisati.

Ako imas predloge slobodno ih napisi. Naravno, u pitanju su predlozi za sajt www.delije.net ili ovaj forum.

Ako imas predloge za sajt FK ili neki drugi sajt, obrati se njima, posto ih mi ne odrzavamo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
konstantin
Guest





PostPosted: 31 Oct 2003 06:20    Post subject: Reply with quote

Sta bi tek bilo da ti je malo istinske vlasti?Ti jedino citas pazljivo svoje topice. Ako ce ti biti lakse zivcima slobodno ukini profile Konstantin.
Pozdrav
Back to top
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 31 Oct 2003 07:01    Post subject: Reply with quote

lunatic8 wrote:
Kad smo vec kod sajta...
spominjali ste(admini) da ce biti pravljene nove price o grupama?! Sta je sa tim?!


Grupama je to ponudjeno, kao sto smo i rekli, ali za sada su samo Brigadiri ovog leta sami poslali tekst i neke nove slike, sto se i moze videti na sajtu. Ostale .. heh .. cekamo..
Kako da ih nateramo da to urade, da se okupe i donesu fotke.. ? Tesko. Sve je stvar njihove dobre volje.

Quote:
bio je konkurs za majicu,sto nije izradjena?! sta je sa tim?!


Ne znam, to bi trebalo da odgovori Caki, jer konkursi spadaju u njegova zaduzenja..

Quote:
Meni se licno ne svidja sto je na naslovnoj strani tekst prebacen iz politike,mnogo bi bilo bolje da je ko na delije-caffe-u tj da sami pisete teks i dajete svoje slobodne komentare


Ima i nasih tekstova na naslovnoj, narocito odmah posle tekmi. Da treba da ih bude vise, slazem se. Upravo sam prionuo na taj deo posla, pa eno i prvog konkretnijeg rezultata tog "rada" na naslovnoj..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop