DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Reklama: Navijaj glavom !?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 03 Dec 2004 18:15    Post subject: Reklama: Navijaj glavom !? Reply with quote

Upravo sam na BK TV video reklamu Vlade republike Srbije, gde decko sa devojkom ulazi na stadion sa kartom(placenom, oboje oko vrata plavo bele bar-salove, izmisljeni), a pre toga prolaze pored navijaca koji valjda piju pivo(nisam obratio paznju), na ulazu muskarac mase navijacima ispred stadiona i ulazi sa ribom...(time su hteli da kazu: Zdravo kreteni!) Onda krecu slike incidenata sa radovih, grobarskih, ciganskih i mozda jos nekih tekmi i onda se kaze da su u prethodne 3 godine poginula 3( ) lica na utakmicama...
Na kraju je slogan: Navijaj glavom i cini mi se da njih 5-6 sedi i jede semenke na stadionu...
nisam znao za sta je reklama pa nisam ni obratio paznju, moguce je da ima manjih gresaka, ali bitno je da su krenuli... mislim da je sada na nama da damo odgovor... ne znam samo gde izmislise ova 3 poginula, ali ajde...
Ako neko moze, neka snimi reklamu pa neka okaci...
Ja sam popizdeo, a vi???
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 03 Dec 2004 18:28    Post subject: Reply with quote

Shto bi bio iznerviran? Sranja na tekmama kod nas su prisutna i ljudi se plashe za bezbednost. To razumem ali mi nije jasna poruka vlasti koja promovishe pozorishnu atmosferu na stadionima i ocrnjuje navijache.
Nasilje ne treba da bude na tribinama, ako je vec prisutno neka bude na poljanchetu posle tekme. Tifozi trebaju da budu na tribinama, da navijaju, vrte barjaka i pale baklje.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 03 Dec 2004 18:53    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
Shto bi bio iznerviran? Sranja na tekmama kod nas su prisutna i ljudi se plashe za bezbednost.

A usled cega su se vecim delom u zadnje vreme desila sranja, da nije zbog nas... isprebijali su nas na zenitu, pogodili su decka u glavu na derbiju, isprebijali su radovce u vlasotincama, ne znam sta je bilo sa grobarima, ali ima jos dosta slucajeva pored ovih... jedino sto mi pravimo sranja je sto cesto dobro zadimimo stadion gde igramo, pa se malo losije vidi teren Exclamation Slazem se sa tobom da tuce treba ostaviti daleko od stadiona, van ociju javnosti, a da se na stadionu prezentuje kreativni i glasovni deo tribine, ali najgore je sto odavno nije bio neki incident izmedju dve razlicite grupe navijaca za vreme utakmice, na i oko stadiona, uglavnom je sve to bilo sklonjeno od stadiona...
Sto rece ultra klan na tribina.co.yu, izgleda da smo im mi najveci problem pored uzimanja racuna, toliko veliki da ce jos malo poceti kobre na stadion da salju, a to sto se vojnici ubijaju "medjusobno", sto pokusavaju da ubiju tadica vozaci americkih diplomata, sto opremanje nekih salona placaju 10 puta vise, to nije problem uopsteeeeeeeee, ma jok...
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 03 Dec 2004 23:18    Post subject: Reply with quote

Добро нису узели као пример узорних навијача оног лика и рибу што су прошли поред Севера ЈНА на прошлом дербију. Лик са црвено-белом капицом (оном што може да се купи на свакој утакмици испред Маракане) на глави води за руку рибу са ''Много смо јаки'' капицом. Shocked Убрзаним кораком су се провукли кроз нас. Мени било глупо да му кажем: ''Је ли бре брате, како то да је још ниси преобратио?''
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 04 Dec 2004 09:27    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:
Добро нису узели као пример узорних навијача оног лика и рибу што су прошли поред Севера ЈНА на прошлом дербију. Лик са црвено-белом капицом (оном што може да се купи на свакој утакмици испред Маракане) на глави води за руку рибу са ''Много смо јаки'' капицом. Shocked Убрзаним кораком су се провукли кроз нас. Мени било глупо да му кажем: ''Је ли бре брате, како то да је још ниси преобратио?''


Ovo je bilo krvavo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 04 Dec 2004 13:08    Post subject: Reply with quote

Шта очекујете од владе у којој је министар полиције чукао трафике, министар правде спаљивао књиге политички неподобних... Боље би им било да су паре које су потрошили за снимање и емитовање (а то су у сваком случају наше паре које убирају кроз разне порезе Evil or Very Mad ) рекламе дали народу на Космету нпр.
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 04 Dec 2004 23:50    Post subject: Reply with quote

To za 3 poginula mislim da nije izmisljeno. Mnogo ljudi najebe a da se to nikad ne sazna, ima mnogo izbodenih samo ove godine sto sam ja cuo. Mislim da su radovci prosle godine izboli nekog malog posle odbojke koji je umro. Desavaju se veoma brutalne stvari.
Naravno to ne znaci da se bacaju pare na retardirane spotove.
Akcija je trebalo da se zove "Tuci i glavom Smile "
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 05 Dec 2004 09:24    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
To za 3 poginula mislim da nije izmisljeno. Mnogo ljudi najebe a da se to nikad ne sazna, ima mnogo izbodenih samo ove godine sto sam ja cuo. Mislim da su radovci prosle godine izboli nekog malog posle odbojke koji je umro.


Mislim da je taj decko iz Heroesa uboden u rame, nije umro. Ako je to neko drugi onda stvarno ne znam. Inace dosta toga se zataskava, Milan Vasic vam je jedan od primera.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 05 Dec 2004 11:36    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
posle odbojke koji je umro.


Alo bre ne lupetaj gluposti, ako nesto ne znas nemoj da pises a ne rekla kazala.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 05 Dec 2004 12:11    Post subject: Reply with quote

Reklamu sam video i ja , i glupa je da gluplja ne moze biti !
I navijali bi mi glavom , kad bi nam bile chitave , posle kojekakvih akcija VLADINE zandarmerije , jer kolko znam oni su pod upravom ministastva unutrashnjih poslova !!! I sad ista ta vlada pravi akciju navijaj glavom !!! Shocked
I ta nazovi akcija , nema za cilj normalno navijanje (pirotehnika , koreo , gromoglasno pevanje) , nego sedenje , tapshanje sa onim tablicama od shper ploche , ko oni navijachei nemachke rukometne repke , sve sve onim trubicama !!!
Ta reklama ima to za cilj , a ne smanjenje incidenta !!!
Ako ova akcija predje u neke vece razmere ja mislim da bi se moralo odgovoriti i to adekvatno !!!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 05 Dec 2004 22:58    Post subject: Reply with quote

Izvetaj o ranjavanju navijača Milana Vasića dostavljen tuiocu Idea

Generalni inspektorat MUP Srbije prosledio je Drugom optinskom javnom tuilatvu izvetaj o opravdanoj upotrebi sile ispred severne tribine Partizanovog stadiona, neposredno pre večitog derbija, 16. septembra, kada je teko povređen Milan Vasić (15), pitomac vojne gimnazije.

U izvetaju se navodi da pripadnici andarmerije koji su obezbeđivali javni red i mir na večitom derbiju nisu krivi Question za povređivanje Vasića, te da su opravdano upotrebili silu.
Embarassed

Reklamu koju pominjete nisam gledala a i moj zeludac ima alergiju na takve pojave, tako da to necu ni gledati. Kada kazete da im odgovorimo, na sta ste mislili? Da lupamo u serpe svaki put kada se bude emitovala ta reklama? Ili nesto radikalnije? Za parole je rano jer je pauza tek pocela.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Dec 2004 13:34    Post subject: Reply with quote

Ђубрад су тачно чекала крај сезоне па да објаве ову глупост од извештаја Evil or Very Mad .
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 06 Dec 2004 15:39    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Kada kazete da im odgovorimo, na sta ste mislili? Da lupamo u serpe svaki put kada se bude emitovala ta reklama? Ili nesto radikalnije? Za parole je rano jer je pauza tek pocela.

Znas i sama da ne mislimo da lupamo u serpe... Very Happy
1.Mozda bi trebalo da se zajedno sa milanom, roditeljima i njegovim drugovima napravi, za pocetak konferencija za stampu, gde ce oni izaci i reci pred kamerama istinu i ostalo...
2.mogucnost da se urade plakati i nalepnice vezano za milana, ja sam uradio kao predlog pa vi prosudite:
http://www.geocities.com/neshone1988/istina_za_milana1.gif
http://www.geocities.com/neshone1988/istina_za_milana2.gif
3.mozda bi mogle da se urade i majce i duxevi sa parolom: Stop represiji nad navijacima, ili nesto slicno, samo da se to usvoji od prve ekipe, jer ce borba protiv toga uslediti kad-tad...

Nadam se da ti se bar neki predlog svideo...

Na sajtu blic-a je objavljen i clanak sa ljudima koji su vreme na utakmici partizan-viljareal proveli u kontrolnoj sobi na stadionu JNA, proveravajuci snimke izgrednika na i oko stadiona, 3 kamere na stadionu i 15-ak oko stadiona(sada kamere postoje i one su visoke rezolucije pa se lako moze utvrditi identitet) Uhapseni su neki koji su lomili stolice(ne znam kolika je kazna), udarali policajce(kazna do 3 godine), a snimili su sve one koji su bacali petarde i palili baklje, jer pocinioci drze salove preko lica samo za vreme frke, ali ih posle skinu...
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Dec 2004 17:17    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
1.Mozda bi trebalo da se zajedno sa milanom, roditeljima i njegovim drugovima napravi, za pocetak konferencija za stampu, gde ce oni izaci i reci pred kamerama istinu i ostalo...

3.mozda bi mogle da se urade i majce i duxevi sa parolom: Stop represiji nad navijacima, ili nesto slicno, samo da se to usvoji od prve ekipe, jer ce borba protiv toga uslediti kad-tad...

Na sajtu blic-a je objavljen i clanak sa ljudima koji su vreme na utakmici partizan-viljareal proveli u kontrolnoj sobi na stadionu JNA, proveravajuci snimke izgrednika na i oko stadiona, 3 kamere na stadionu i 15-ak oko stadiona(sada kamere postoje i one su visoke rezolucije pa se lako moze utvrditi identitet) Uhapseni su neki koji su lomili stolice(ne znam kolika je kazna), udarali policajce(kazna do 3 godine), a snimili su sve one koji su bacali petarde i palili baklje, jer pocinioci drze salove preko lica samo za vreme frke, ali ih posle skinu...


1. То са конференцијом за штампу би било екстра, али ко ће да организује Миланове родитеље? Не би било лоше да то буде иста екипа која је ишла га обиђе у болници нпр, јер су они већ остварили контакт. Админи и модератори, шта ви кађете на то?

3. Дуксеви, а Very Happy ? А ауторска права на идеју, ово-оно Wink ... Као што већ рекох на трибини, ја ћу видети да себи и клинцу направим дуксеве са банером.
Невезано за дуксеве, али везано за СРНН. Моја жена ради у државној установи (није полиција angel_not ) и позадина на десктопу јој је слика севера са трансом СРНН и Нешин банер СРНН. Поента је да ту слику види МНОГО људи у току дана и већина коментара је позитивна до јаја. У принципу , мрште се само пандури, али они ништа не смеју да јој кажу Twisted Evil . И то је један начин анимирања јавности у нашу корист.

Ово за камере сам писао још у прошлој сезони (докопао сам се пандурког снимка) када је на Мари било оно убадање (на војводини) па су ми појединци одговорили : Ја ћу да ставим наочаре и нема шансе да ме препознају (мислим да је баш Неша у питању Laughing ). Памет у главу и пазите шта радите. Ова власт се намерачила да нас укине по било коју цену и то им не треба дозволити.
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 06 Dec 2004 22:50    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Nadam se da ti se bar neki predlog svideo...


Svidja mi se prvi predlog. Ovo sto kaze Vasili, mogla bi ekipa koja ga je vec posetila, da ga ponovo kontaktira i porazgovara sa njim i njegovim roditeljima na ovu temu (o zajednickom pojavljivanju) - ne zaboravite da se povodom incidenta sa derbija na "tribina.co.yu" javilo 30-tak svedoka...tako da trebalo bi kontaktirati i te ljude i videti da li bi neko od njih hteo da se pojavi na jednoj takvoj konferenciji.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop