DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Decembarski rok
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SaXoN
ДЕЛИЈА


Joined: 26 May 2003
Posts: 177

PostPosted: 29 Nov 2004 14:39    Post subject: Decembarski rok Reply with quote

Posto vidim da niko ne spominje famozni "decembarski rok", ajde da se malo podsetimo i vidimo sta je sa tim. Znaci "ultimatum" koji su navijaci dali Dzajicu nakon one bruke u Evropi (i svih ovih godina uzaludnog cekanja) da dovede pojacanja i napravi korenite promene je izgleda pao u zaborav nakon silnih uspeha protiv recimo Obilica i ostalih mocnih ekipa nase Prve savezne lige. Koliko vidim jedine promene kojima cemo svedociti u skoroj buducnosti su, gle cuda, odlasci nekoliko ponajboljih igraca - Markovica i Disljenkovica (Pantelica?). Dakle... sta se desava, jesmo li zaboravili PSV, Zenit, vecito stvaranje evropske Zvezde, lazi, zgazena obecanja... itd, itd. Sve je po starom, od pojacanja ni "P", ali o odlascima se uveliko prica.
_________________
1991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 29 Nov 2004 15:49    Post subject: Re: Decembarski rok Reply with quote

Ja takodje rok nisam zaboravio, kao ni bolne poraze... kao i ti ne vidim da se nesto uradilo po pitanju tzv ultimatuma od strane uprave... Kao i mnogima, i meni se UO uopste ne svidja, ali to je moj stav, vec smo ustanovili da cemo mi bodriti zvezdu tj igrace, a ne upravu i da cemo zbog njih dolaziti tekme... pevacu, vikacu Uprava napolje, sedecu kada to prva ekipa kaze, jer su oni najbolje upuceni u stanje u klubu i drustvu i znaju da li se nesto i kako promenilo, najvise vremena provode ispod marakane, sate su proveli u pregovorima sa celnicima raznih klubova, organizovanju gostovanja, pripremanju koreografija, barjaka i zastava i zato zasluzuju najvece postovanje, barem sa moje strane i to ce tako biti za vijek i vijekova... Sta mislite kako je bilo onima koji su bili u eindhovenu i st. petersburgu i doziveli one hladne tuseve, koliko su dana i novca potrosili da bi gledali i bodrili svoju zvedu, a sta su dobili za uzvrat, a mi smo potrosili sve ukupno tri i po sata da ukljucimo i iskljucimo TV... Sto jes, jes... Jedino sto me je ocaralo iz ta dva meca je ono na tribinama, dobra koreografija i velika brojnost u eindhovenu i prevaljivanje ogromnog puta i pojavljivanje 70-ak ljudi u st. petersburgu...
Zauvek odan(i)... B.C.Z.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Nov 2004 16:37    Post subject: Reply with quote

icon_smoke icon_smoke puke puke

Volio bih da nisam u pravu, ali mislim da se nishta nece nabolje promijeniti, NAPROTIV.....

Jebiga to je izgleda nasa sudbina da tonemo sve dublje i dublje sve dok se ova ekipa ne makne iz uprave..... NE MISLIM SAMO NA DZAJU (on je mozda najmanje kriv), NEGO NA PARAZITE KOJI SU PRIGRABILI FUNKCIJE I IZIGRAVAJU NEKE FACE.... DA SU BAR NESTO KONKRETNO URADILI PA AJDE... Izmisljaju se neke price (neke televizije, vracaju neke igrace itd.).... Mislim sa samo zamazuju oci i pokusavaju da kupe vrijeme.... puke puke puke

A nama preostaje da se nadamo nekim boljim vremenima.....

_________
PUTUJ EVROPO....
Back to top
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 29 Nov 2004 18:15    Post subject: Reply with quote

shvaba wrote:
Izmisljaju se neke price (neke televizije, vracaju neke igrace itd.).... Mislim sa samo zamazuju oci i pokusavaju da kupe vrijeme.... puke puke puke

PUTUJ EVROPO....

Auuuuuuu, a kada sam cuo za tu televiziju, tek tada sam poludeo...
TV program, kada se bude uradio(5-10 godina) ce imati istu programsku semu kao manchesterov sada... spominju da ce uraditi TV kao da imaju milione u budzetu, a tim ne moze ni do 2. kola UEFA kupa da dogura zato sto dovodi igrace iz 2 lige...
Ali se zato Partizan sprema da kupi SOS kanal, pisalo pre neki dan u kuriru, zadnje reci su: Videcemo, kako ce se to svideti delijama na cijem stadionu se nalaze prostorije SOS kanala...
Izvinjavam se za off...

Mogao bi neko iz prve ekipe da napise sta ce se ciniti sa pomenutim rokom, da li ce se traziti ostavke celokupnog UO, ili se od toga odustaje do daljnjeg...
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 29 Nov 2004 18:48    Post subject: Reply with quote

Bolje da ne znas kako je bilo u ajndhovenu prijatelju,vjeruj mi. Nikada u zivotu nisam bio toliko van sebe. Nadam se ipak da se vise nece ponavljati stara prica i da ce se ispostovati dogovoreno uzmedju Dzaje i Delija. Vidjece se vrlo brzo vec po tome ostaje li Panta ili ne. Za Disljenkovica me zabole...Ako vec Dzaja ostaje nadam se da ce otjerati onaj dom penzionera oko njega
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Nov 2004 21:46    Post subject: Reply with quote

Nisam bio u Ajndhovenu.....

Ali sam bio totalno sjeban..... A da ne pominjem grobare i njihovo cimanje (kao oni su igrali ligu sampiona a mi sa petardama ispadamo).....

No ja malo skrenuh s price..... Sad su ovi indijanci iz uprave poceli i stadion da renoviraju.... Stvarno nije humano to sto rade.... Pa dokle vise

gossip puke
Back to top
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 29 Nov 2004 22:06    Post subject: Reply with quote

"OBECANJE JE DATO , PREBRODICEMO KRIZU , SEVER VAM PORUCHUJE , DECEMBAR JE BLIZU "
Trans sa chuke posle dogovora dzajke i uprave sa 1. ekipom .
Moguce je da se desi , kao i obichnio , da se to obecanje pogazi jelte ...
ali ja se nadam da to nece proci onako olako.Ja ne odluchujem , i zato cu do konachne odluke da cutim shto,se tiche ove teme !

Poz
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 29 Nov 2004 22:35    Post subject: Reply with quote

petar je sve fino rekao i zato ne shupljite suplju, ti bl_regency narocito Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 30 Nov 2004 07:06    Post subject: Reply with quote

E pa necemo tako.Krenete da pisete pa cak I da prozivate pa onda necemo do decembra..a sta cete onda?Kada budete videli I ako budete videli da do evropske zvezde predstoji put koji je ihahaj dugacak,sta cete onda?Da dodjete opet ovde I da pljujete dzajine placenike?
Pod 1.
Kakav decembar?Delije su se I sa tim istim dzajicem dogovorile da cemo im pruziti podrsku protiv zenita pa se to nije desilo.Dakle mi smo prvi pogazili rec.Da nismo.do sada bi vec mnoge stvari bile jasnije.Neko bi sigurno otisao,neko mozda dosao ali ne bi bila ovakava situacija.Ne zna se ni ko pije ni ko placa.
A zasto je takoto bi mogli mnogi odavde koji su NAS pljuvali da se upitaju.
Pod 2.
Delije organizovana navijacka grupa je krenula ka osamostaljavanju.Sto znaci:domaca gostovanja,koreografije,karte.sve o svom trosku.Jedino sto je mozda ostalo nerazjasnjeno su ta putovanja preko,ali I to cemo nekako resiti.Pored svega ovoga bas me zanima sa cime li ce zlonamernici ovde pohrliti u decembru,ako se slucajno desi da zvezda ne postane milan preko noci.
Pod 3.
Neko rece da se mozda nece ispostovati neki dogovor kao I obicno ili kao I ranije a ja tog istog pitam.sta se to nije ispostovalo,sem sto buntovnici I vikendasi nisu ispostovali prvu ekipu na zenitu.Recimi mi molim te kada mi neki dogovor,obecenjebilo sta nismo ispunili?Ako nemas odgovor na ovo ti si samo jedan od gomile zlonamernika a motiv za takvo pisanje samo ti verovatno znas.Da li je kompleks u pitanju,neka trauma u detinjstvu.ja bi stvarno samo mogao da nagadjam.
Pod 4.
Ja ne mogu pisati u ime severa ali mogu da pokusam da predpostavim sta ce se desavati u narednom periodu.Delije ce sigurno razgovarati sa igracima koji zele da idu I pokusace da ih nagovore da ostanu ovde ,bar jos neko vreme.Dzaja I ako se vrati imace sigurno neki plan.Verovatno ce pokusati da dovede par pjacanja u UO,pa I nekoga da otera.Njegova zamisao je inace bila da se dovede sportski direktor,I valjada generalni kako li se to vec zove(covek koji bi bio zaduzen da donosi pare u klub).
Dakle ukoliko igraci ostanu,ukoliko se sa njima naprave koliko toliko dobri ugovori,ukoliko se pojaca UO I smene neki ljudi,ukoliko na mesta od znacaja dodju neki sposobni ljudi,ili bar ljudi koji su posteni I hoce da rade.ja mislim da za pocetak mozemo biti koliko toliko zadovoljni.
I ja bih voleo da se promene svi komplet ako ce to doneti bolje zvezdi,ali tesko.Time bi samo destabilizovali I ovako jadan klub,jednostavno tako bi mogao u njega da udje ko hoce.Ako oteramo samo dzajupa tek je to katastrofa.On kakav je takav je ali se svi ipak kriju iz njegovih ledjajer su 10 puta nesposobniji.
Valjda ce dzajic imati I gram mozga pa ce imati sta da nam ponudi,ali ako misle po starome pa bogami nece moci po ne znam koju cenu.Ja hocu pun sever,radosne ljude u dobrom fazonu,a ne isfrustrirane ljude koji sve vise I vise treba samom sebi da ulaze u psihu u izmisljaju razloge zasto idu na utakmice.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Krta011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Sep 2004
Posts: 16
Location: Dorćol

PostPosted: 30 Nov 2004 08:58    Post subject: Reply with quote

I opet ista priča.... Indijanci i vikendai pljuju prvu ekipu, ovi im uzvraćaju... i tako u krug!!! U čitavoj priči profitiraju samo lopine iz uprave koje veto koriste nastalu situaciju u svoju korist...
Kao i sve ostalo u ovoj usranoj zemlji, stanje u Zvezdi je krajnje paradoksalno i tuno. Mislio sam da se neto moe promeniti, ali jednostavno promenama nema mesta. Razloge tome neću ni da pokuam da formuliem. Zato bez puno filozofiranja i prepirki, pomirite se sa istinom - lake će vam biti... Zvezda je jedan krajnje prosečan regionalan tim kojem je mesto u domaćoj ligi! I to je to... zato u to većem broju na prvenstvene utakmice da se bar malo zezamo i navijamo. O budućnosti kluba nema razloga razmiljati jer je to van nae kontrole!
_________________
"Willing is not enough - we must do!" - Bruce Lee
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 30 Nov 2004 09:10    Post subject: Reply with quote

Vita da ultra'





e continua....
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 30 Nov 2004 09:38    Post subject: Reply with quote

Ja ne znam jesi se ti meni obracao generale,ali ja nisam ni rekao da cu poceti da pljujem po Dzaji ako ne bude nekih konkretnih promjena do decembra. Shvatam da taj rok se prolongira zbog desavanja na zenitu. Jos prije mjesec dana kada smo se prepirali rekao sam da do ljeta,tj.kad se zavrsi ljetni prelazni rok necu nista reci. Ali ako se tada opet pojavi ista prica udaricu sa svih strana Laughing. Pa da nisam prihvatio odluku prve ekipe nebi isao u Smederevo,Ns i nekidan na Obilic,zar ne. Samo sam rekao da ovu ekipu,koja je pocela solidno da igra treba sacuvati,plus pokusati dovesti dvojicu sa iskustvom,a sto se tice mumija iz uprave,mislim da Dzaja postepeno treba da ih posalje u zaborav. Dakle,ja nigdje nisam spominjao decembar,ali sad kad se vrati ima brate vise od pola godine da malo sredi stvari. Do tada svi na tekme,proljece je bilo uvijek nase,mi moramo pokazati ko je gazda na tribinama u ovom dijelu Evrope. Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 30 Nov 2004 10:35    Post subject: Reply with quote

Svaka cast svakome od vas ko kaze klub jeste u kurcu ali mi smo I dalje tu.Kapu dole za te izjave pogotovu za decka koji je napisao da nama kao navijacima preostaje da punimo tribinu I da navijam,jer mi nista ne mozemo da promenimo.
Upravo tako da smo mogli nestosvi mi zajedno uradili bi odavno.Na onoj famoznoj sutjesci bi nas bilo 10000,pozdravio bi se odlazak dzaje,ljudi bi instiktivno poceli da dolaze na stadion,da kupuju karte da od toga barem struju I odrzavanje terena placamo godisnje.Da ne moraju plate tetkicama da se isplacuju od vidica.
Da smo drugacija zemlja,drugaciji mentalitet pa da sve to radimo,ali nismo.Mi smo srbi koji su uglavnom u svojim zivotima zestoko isfrustrirani.Pa jos dodjes na stadion gde bi trebao da se bar malo radujes kad ono ni tamo nema nista od toga.E tu ljudima puca kurac I krece sve ovo sto se desava.
Mi koji dolazimo na stadion mozemo samo da se molimo da ce kop iz tekme u tekmu rasti,da ce ljudi poceti da shvataju ono sto smo mi odavno shvatili,da ce ljudi nauciti da ce tesko zvezda izgubiti od bilo koga u prvenstvu pred 10-15000 ljudi,a od toga 5-6000 na severu.Zamislite sta bi se tim ekipama desavalo da istrce na teren a ono ko derbi na JNA.Baklje dimovi,ozvucenje,pesma iz nekoliko hiljada grla.Ko bi nas pobedio?
Kome bi bilo neinteresantno da vidi 3-4 puta veci kop na severu nego sto je bio ovaj protiv obilica,zamislite koliko bi mastovitosti I mi mogli da pokazemo u tim uslovima.
Morate svi vi ostali buntovnici shvatiti da je vasa I nasa pomoc jedino masovan dolazak na stadion.Mi nemamo niti trebamo da imamo bilo koju drugu ulogu u ovom trenutku.
Ljudi su zli vole da pustaju po novinama price,vole da obmanjuju ljude,vole da izmisljaju kojekakve ponude I prodaje..
Mi treba da smo tu na tribinama u velikom broju.Kada dobro ide da uzivamo,kada lose ide da probamo da pomognemo klubu da se izvuce iz toga.Pisanjima po novinama,po forumima,pricama po kafanamatesko da cemo pomoci zvezdi.I zato.NA PROLECE SVI NA STADIONda razbijemo tu monotoniju,da pokazemo da kao mnogo puta do sad mi nismo deo trulog sistema,Ako I uz sve to nas klub I dalje tonepa to ce biti onda fudbalski 5.oktobar.Za sve ovo su nam potrebni ljudiI za slavlje I dobre atmosfere ali I za revolucije takodje.
Prema tome jos jednom.SVI NA STADION.ajde da mi prvi povucemo ozbiljan potez za zvezdino dobro.Ne za dzajino,misino,avramovicevo,pantelicevo.nego za zvezdino dobro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 30 Nov 2004 12:33    Post subject: Reply with quote

Nece se nista promeniti, ovi da su mogli nesto da promene oni bi i promenili. Ali ja cu i dalje biti veran Zvezdi.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 30 Nov 2004 13:00    Post subject: Reply with quote

rok je dat do decembra, ali prelazni rok tek pocinje tako da ce se (otprilike) u toku ili posle zimske pauze znati i zvanicni stav delija, do tada bolje da malo sacekamo... znam sada ce neko da kaze "dosta smo cekali, svi su pricali o cekanju i cutanju do decembra i sta sad" pa sad ce lep sve da se razjasni i da se vidi da li je uprava ozbiljno shvatila svoje obecanje i zahtev nase tribine tj. koje ce poteze povuci...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop