DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Odeš na gostovanje
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 26 Nov 2004 13:40    Post subject: Reply with quote

Ne znam da li je neko video, bilo je na SOS-u- U Njukaslu kad su se plasirali u LS, u talibanskoj svlachionici, svi igrachi (Na chelu sa Sashom Ilicem) se zagrlili, skachu i pevaju "I ko ne skache taj je cigan" icon_zid icon_zid Znachi u tom srecnom trenutku za njihov usrani klub oni pevaju to!!! Shabani iskompleksirani.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 26 Nov 2004 13:42    Post subject: Reply with quote

UK_Nikola wrote:
Bas iz takvih razloga ja nerazumem kako u Srbiji mnogo ljudi te zabare gledaju kao neke huligane cak ih gotive. Oni su bili i ostali picke. Znaju da prave koreografije, zastavice bakljade da pevaju lepo kao gomila pedercica i to je to. A za tucu bez nozeva, stangle i ostalog fale muda. Tuzno da toga ima i kod nas.

A grobari su pokazali da nije lokalni vec evropski kompleks u pitanju.


Tipican styl navijaca iz Rima,Romanisti su isti cak i gori,napadaju na 2-3 navijaca,bodu,setio Sam se Roma-Liverpool '00/1,na teletextu su se cifre izbodenih menjale iz minute u minut ,dok nisu dosli do 18 izbodenih...
Kada Smo Mi igrali u Rimu, ispred curve ospiti dosli su "neki"iz Bande N.puleni njihovih vodja F......a...i prvo sve fino,slihtare a malo kasnije bilo bi da se nisu umesali Carabinjeri,mozda Smo i Mi napravili gresku sto nismo ih...skola...
Kada se budu pokazivali na gostovanjima na jugo-istoku Evrope onda cu ih ceniti ovako ko picke u svom gradu mogu da se...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 26 Nov 2004 13:44    Post subject: Reply with quote

E najbolje da se tamo neki zabar iscimao da nadje ustasku zastavu za tekmu protiv miseva. To je uradio neki hrvat jer tamo igra levog beka hrvat, ne mogu se setiti kako se zove igrao je pre u veroni. Pa oni su poznati po tome, njihovu popisanu zastavu vidjao sam na mnogim tekmama, prednjace utakmice njihove katolicke brace seltika. Valjda je igrac Entoni Seric
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 26 Nov 2004 15:31    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
E najbolje da se tamo neki zabar iscimao da nadje ustasku zastavu za tekmu protiv miseva. To je uradio neki hrvat jer tamo igra levog beka hrvat, ne mogu se setiti kako se zove igrao je pre u veroni. Pa oni su poznati po tome, njihovu popisanu zastavu vidjao sam na mnogim tekmama, prednjace utakmice njihove katolicke brace seltika. Valjda je igrac Entoni Seric

I ja to mislim, ma najjace da ce laziali da okace hrvatsku zastavu, i jos na toj strani, boli ih bas qrac...
cuo sam da je taj lik izboden kod blagajne kada se grupica od 15-ak gastosa setala, a na njih se zaletelo xx (ne znam koliko) laziala sa flasama, lancima i nozevima... kasnije je dosla i prva ekipa grobara, pa nisu uspeli da ih napadnu jer su taman stigli karabinjeri...
Uostalom, poklopilo se da se pickice sretnu sa pickicama, jersu isto tako grobari posle derbija u sredu izboli nekoga od NS-a...
Samo da napomenem da je grobarima pao i trans frontliners(cini mi se), kod prvog ili drugog partizanovog gola dok su proslavljali... lik je dosao kod njih, skinuo trans i otisao na sever...
Sto se tice transova na grobarskoj strani-NO COMMENT
btw rezultat je 2:2(0:2)...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 26 Nov 2004 17:10    Post subject: Reply with quote

Grobari su dobili po picki pa sta?Neka su.Nas nisu dirali stvarno ne znam iz kog razloga valjda zato sto su se lozili na arkana I tako to.Inace verovatno bi se I mi tukli sa njima.Izgleda da su se spremili za grobare.Moj bliski izvor Laughing mi kaze da su se zaleteli na pola zapadne tribine(kod onog zida ko je bio znace)kada su grobari kupovali karte.Grobari beze I ostaje ih mozda 20-ak.Laciala mnogo vise I to opremljeni kisevima,stanglama(mada ja mislim da su to motke za barjake),bakljamanapadaju tih 20-ak grobara ali grobari uspevaju(po njihovoj prici)da ih potisnu u nazad.Tu se laciali konsoliduju I jure ih do kaveza.Sve u svemu grobari su pobegli I zabelezili novi minus
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 26 Nov 2004 17:13    Post subject: Reply with quote

E da onaj decko je izgleda najebao ranije kada je dosao da kupi sam kartu.Jebi ga zabari su to treba se paziti jer su oni takvi kakvi su.Picke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 26 Nov 2004 17:20    Post subject: Reply with quote

ovaj trans oslikava nevidjene traume.stvarno nesto neverovatno...
a kakva ironija: grobarska grupa nosi ime irriducibili a oni ih jure nozevima Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 26 Nov 2004 20:00    Post subject: Reply with quote

A pored tog transparenta je bio "Sisaj Zeko". Inace koliko sam ja obavesten izgleda da su tu bili njohovi gastosi. Ma bolesno su iskompleksirani, kakav im je direktor takvi su i oni.
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 27 Nov 2004 08:57    Post subject: Reply with quote

Trebali su da ponesu i onaj njihov cuveni transparent sto im je na poslednjem kup derbiju visio sa krova juga Very Happy ...ja mislim da bi to upotpunilo sliku,ili mozda nisu znali kako da ga prevedu na 'talijanski pa su mislili mozda da nije fora Laughing .
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
--карло--
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Sep 2004
Posts: 57
Location: Београд

PostPosted: 27 Nov 2004 10:17    Post subject: Reply with quote

evo i prave slike... clap
http://www.geocities.com/navijackeslike/glodari_.jpg
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: 27 Nov 2004 11:57    Post subject: Reply with quote

icon_jump icon_jump Bravo majstore icon_jump icon_jump
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 27 Nov 2004 14:31    Post subject: Reply with quote

Sad su i evropi pokazali da su retardi i da jednostavno ne mogu bez nas..
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 29 Nov 2004 10:12    Post subject: Reply with quote

Znam da NE ma veze sa temom ,donekle,zabari,pa reko da stavim 2 fotke ,mogu da kazem prve ekipe AS Roma Ultras u Kijewu




_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 03 Dec 2004 06:43    Post subject: Reply with quote

I kod kuće bolest je bolest

Back to top
View user's profile Send private message
Maka
Guest





PostPosted: 03 Dec 2004 10:44    Post subject: Reply with quote

Koliko sam ja video, ustashka zastava stajala je na juznoj tribini Olimpika, u samom uglu i to verovatno je nekakav mish ustashki je tu okacio, tako da...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop