DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Napoli

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 09 Nov 2004 23:52    Post subject: Zvezda - Napoli Reply with quote

U najkracem.......tuga!

Usao sam u dvoranu 5 min prije pocetka, bacio pogled na lijevo (kop) vidio kakvo je stanje i otisao na zapad i sjeo sa nekim prijateljima.

Ozbiljnije,starije,bitnije (nazovite ih kako hocete) delije su bile rastrkane po citavoj dvorani, a nikako skoncentrisani u kopu.

Oformio se kop od nekih 20 uglavnom mladjih delija, pjevali su do kraja prve cetvrtine i onda su i oni digli ruke od navijanja. Neki momci su pjevali "Ceda Vitkovac.....sve nabija na qrac Ceda Vitkovac".

Elem, pred kraj trece cetrvrtine pa sve do kraja utakmice cula se u par navrata pjesma sa tribina, i to se fino cula. Odjekivala je poluprazna dvorana kao kad italijani zapjevaju, lagano ali ucinkovito. Ali ipak nista specijalno.


et' toliko!

pozdrav.

PS gdje ste ljudi sada kada ste Zvezdi najpotrebniji?
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 10 Nov 2004 07:01    Post subject: Reply with quote

ja istripovao da je fudbal i da je bila prijateljska a da nisam znao za to...
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 10 Nov 2004 07:51    Post subject: Reply with quote

A jeste videli sta je murije bilo?
Tek su se oni smorili... Razz
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 10 Nov 2004 09:02    Post subject: Reply with quote

Размишљао сам у понедељак на коју текму да идем дал синоћ против жабара или у суботу против усташа али сам одлучио да идем против усташа надам се биће випше људи него синоћ викенд је ипак!Најбоље би било да идем на обе али то је немогуће просто!Па мало сам се разочарао због људи синоћ очекиваосам не пуну халу већ бар нормално што је и била али копа готово да и није било!Биће боље надам се!


Сви на усташе у суботу јер нема ни фудбала ни рукомета!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2004 09:03    Post subject: Reply with quote

jedan pandur se natakario na mene, non stop me cimao da skinem nogu sa naslona.....a ja se zaboravim pa je opet vratim, a on telecim pogledom mrko me pogleda.......ja je naravno skinem sa naslona Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 10 Nov 2004 09:11    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
jedan pandur se natakario na mene, non stop me cimao da skinem nogu sa naslona.....a ja se zaboravim pa je opet vratim, a on telecim pogledom mrko me pogleda.......ja je naravno skinem sa naslona Rolling Eyes

srnn
Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2004 09:21    Post subject: Reply with quote

Very Happy

Mogu ti reci da mi uopste nije bilo prijatno, pogotovu sto su ljudi oko mene svi drzali noge na naslonima a gospodin u plavom vidi samo moje ortake i mene (posebno).

Uplasio sam se da me ne sadzga kada budem izlazlio.........provali ti te pandure, ima sve (pistolj, pendrek, pancir....) a voli muske.
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 10 Nov 2004 10:23    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Very Happy

Mogu ti reci da mi uopste nije bilo prijatno, pogotovu sto su ljudi oko mene svi drzali noge na naslonima a gospodin u plavom vidi samo moje ortake i mene (posebno).

Uplasio sam se da me ne sadzga kada budem izlazlio.........provali ti te pandure, ima sve (pistolj, pendrek, pancir....) a voli muske.
нананананананана хомосексуалци хомосексуалци хомосексуалци... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Hishi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 41
Location: Beograd

PostPosted: 10 Nov 2004 10:44    Post subject: Reply with quote

Meni stvarno nije jasno sto ljudi ne dolaze na basket...nije Zvezda sad u nekoj ekstra formi ali bar na ove Evropske utakmice moze da se dolazi...ako 500-600 ljudi moze da bude u kopu na Marakani na svakoj tekmi i gleda i bodri one invalide, zasto onda ne mogu da dodju i u Pionir (gde kosarkasi ipak ostavljaju srce na teren kakvi god da su) pa da bude prava atmosfera a ne da golobradi klinci vode navijanje...

Eto pretplatna karta za celu sezonu je 1000din sto mislim da uopste nije mnogo...a plus je i toplije u Pioniru
_________________
Zvezda, Srbija, nikad jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 10 Nov 2004 10:59    Post subject: Re: Zvezda - Napoli Reply with quote

radovan wrote:
Neki momci su pjevali "Ceda Vitkovac.....sve nabija na qrac Ceda Vitkovac".

А бре Радоване, па зар је и ово морало да се појави на нету. Laughing Шалим се. Ја на утакмице идем са момцима из Крушевца који знају Чеду. Крајем прошле сезоне смо му то спевали (препевали песму посвећену Стеви Глоговцу). Он нам је отпоздравио сваки пут кад смо му то певали. Синоћ су му то певала двојица Крушевљана који су били на западу.

Постаје очигледно да се изгубила навика долазака на кошаркашке утакмице. Надам се да ће се то ускоро исправити, јер када човек погледа место где треба да буде коп, помисли да је у току неки бојкот.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 10 Nov 2004 11:06    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Very Happy Mogu ti reci da mi uopste nije bilo prijatno, pogotovu sto su ljudi oko mene svi drzali noge na naslonima a gospodin u plavom vidi samo moje ortake i mene (posebno).

Uplasio sam se da me ne sadzga kada budem izlazlio.........provali ti te pandure, ima sve (pistolj, pendrek, pancir....) a voli muske.

A mene je, prosle godine, cimao za pljuge jedan pub. Ja upalim pljugu, popushim pola,( a stajao je pored mene, na stepenicama) a on "Nema pushenja"..Ja u onoj buci nisam cuo sta je rekao, rekoh "Molim?"..Kaze on"Rekao sam ti da ugasish cigaru,nema pushenja"..U tom trenutku, ortak me cima za rukav, ja bacih cigaru,i zaboravih na nju i njega i nastavim sa ortakom. Posle par minuta, uplaim ja opet cigaru (skroz sam zaboravio na pub-a i na to sto mi je rekao), pocnem da pushim a on opet"Jesam ja tebi rekao da nema pushenja ovde..Jel ti mene zajebavash""...Ja tek onda ukapiram za sta me cima, pogledam oko sebe i rekoh "Jel ti mene zajebavash covece? Pola hale pushi, upaljeno 4 baklje i ti MENE cimash sto pushim cigaru!?!?!?"..I na tome se zavrshilo... Laughing Laughing Laughing
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 10 Nov 2004 11:42    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
ja istripovao da je fudbal i da je bila prijateljska a da nisam znao za to...


Aaaa smile jesi lik
Back to top
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 12:10    Post subject: Reply with quote

Mislim da je trebao da bude oformljen neki pristojan kop sinoc, pogotovo sto igramo protiv italijana, ali sta da se radi, bilo bi lepo kada bi bilo odradjeno gostovanje u napoli iz beograda...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2004 12:50    Post subject: Re: Zvezda - Napoli Reply with quote

Pijanac wrote:
radovan wrote:
Neki momci su pjevali "Ceda Vitkovac.....sve nabija na qrac Ceda Vitkovac".

А бре Радоване, па зар је и ово морало да се појави на нету. Laughing Шалим се. Ја на утакмице идем са момцима из Крушевца који знају Чеду. Крајем прошле сезоне смо му то спевали (препевали песму посвећену Стеви Глоговцу). Он нам је отпоздравио сваки пут кад смо му то певали. Синоћ су му то певала двојица Крушевљана који су били на западу.

.


a meni ortak prica, bas kad smo culi da neko pjeva cedi, da su to neki likovi iz krushevca i da ih je upoznao prije neki dan. Valjda smo se sa tim istim i dovikivali protiv splita ili....nesjecam se nisam obracao paznju dok mi je pricao...smekao sam pandura Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 10 Nov 2004 18:10    Post subject: Re: Zvezda - Napoli Reply with quote

Pijanac wrote:
radovan wrote:
Neki momci su pjevali "Ceda Vitkovac.....sve nabija na qrac Ceda Vitkovac".

А бре Радоване, па зар је и ово морало да се појави на нету. Laughing Шалим се. Ја на утакмице идем са момцима из Крушевца који знају Чеду. Крајем прошле сезоне смо му то спевали (препевали песму посвећену Стеви Глоговцу). Он нам је отпоздравио сваки пут кад смо му то певали. Синоћ су му то певала двојица Крушевљана који су били на западу.

Постаје очигледно да се изгубила навика долазака на кошаркашке утакмице. Надам се да ће се то ускоро исправити, јер када човек погледа место где треба да буде коп, помисли да је у току неки бојкот.
На коју мелодију иде та песма?Иначе Чеда је мој омиљени играч од купа прошле године кад сам ухватио његов дрес!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop