DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Svi na Sartid!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 09 Nov 2004 17:36    Post subject: Svi na Sartid! Reply with quote

Da im jebemo kevu i na tribinama i na terenu.
Da im pomognemo da nastave seriju pobeda.

Dupla kruna.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 09 Nov 2004 18:11    Post subject: Reply with quote

Vodje su rekle da povedemo drugove pa cak i devojke u sredu sto znaci da se sprema neka ludnica.Zato sutra svi na tekmu i po mogucnosti da se osvetimo despotima(ako dodju)za one salove,dukseve i onu zastavu.VIDIMO SE SUTRA!
Back to top
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 10 Nov 2004 17:05    Post subject: Reply with quote

Доћи на стадион и дати подршку вољеном клубу је баш леп начин да се ''убије'' среда поподне. Сама чињеница да се коп окупио око шипке, а не испод крова, довољно говори да је посета била солидна. Међутим у првом полувремену је навијање било доста траљаво. Певало се ''По зими, киши, сунцу, снегу...'', ''Љубав си ми једина...'', ''Дај гол'', ''Гол, све би дао ја за гоол...'', ''Само ти...'', ''Аида'', ''Напред Звездо, само напред, где ти играш ту смо ми...'', ''Напред Звезда, само напред Звезда''. Када је један од вођа видео да све то слабо иде, покушао је да људима подигне морал уз речи да смо и поред свих проблема са клубом ми остали најјачи и да оволика бројност на Северу то и доказује. Ипак до полувремена се ништа није променило,

У другом полувремену сасвим друга слика. У паузи су подељени барјаци, а полувреме почиње уз бакље, димове и песму ''Стадион пун, у диму све...''. Тада су смедеревци дали гол који многи нису видели. Е од тог гола Север почиње заиста да грми. Певало се ''Дај гол'', ''Сад на гол хоћемо...'', ''Ми певамо дај гол...''. Ту је дошло до преокрета и од нашег вођства па до краја се чула само једна песма ''Звезда алеее, о о Звезда алеее, о о Звезда але, напред Звезда але''.

Било је и противничких навијача. Њих стотинак у кавезу су се чули само у првом полувремену, када ми нисмо били на нивоу.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 10 Nov 2004 17:32    Post subject: Reply with quote

Koliko je bilo Ljudi na Severu i kad ce se zna protiv koga igramo u polufinalu Question
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2004 17:59    Post subject: Reply with quote

Tu negdje izmedju 800-1000 ljudi. Mozda pretjerujem, bio sam u sred kopa tako da nisam bas najbolje vidio. Nisam ni gol koji smo primili vidio.

Po meni solidna atmosfera.
Ali me nervira sledece: Pjevamo "o o zvezda aleeee..." nekih 15 minuta, ja vise gubim glas pjevajuci, polako se pocinjem i nervirat sto ljudi ne kontaju kako da pjevaju (bar sam ja mislio da ne znaju) i tako do kraja tekme i onda sudija odsvira kraj i mi pocnemo grmiti "o o zvezda aleee".
Alo ljudi, sto tako niste navijali i proteklih 15 min?
Ali jebiga.....to vjerovatno nikada necemo ispraviti.
To je u glavama i srcu, a ne u grlu i rukama.

I sada je definitivno da je nas stadion dobio novo obezbjedjenje, oni isti sa mikrofonima i sluskama i danas su bili na stadionu i oko stadiona.
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 18:16    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:

I sada je definitivno da je nas stadion dobio novo obezbjedjenje, oni isti sa mikrofonima i sluskama i danas su bili na stadionu i oko stadiona.

Ja ih nisam video, mozda zato sto sam bio odmah iza zastava... ne znam da li je bilo privodjenja zbog pirotehnike, mene nisu marnuli iako sam izasao 10 minuta pre kraja...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 18:17    Post subject: Reply with quote

Evo izvestaja:
Dosta ljudi se odazvalo pozivu sa prosle tekme da dodje u sto vecem broju na ovu tekmu... Ne pamtim kada je bio ovoliko veliki kop. U prvom poluvremenu u pocetku losije pevanje, koje se kasnije popravilo, pevanje su pratila cak 4 bubnja u nekim trenucima, a imali smo i jednog veoma interesantnog bubnjara...
Prvo poluvreme odradjeno solidno za razliku od drugog koje je bilo fenomenalno, naime uradjena je ogromna bakljado-dimnjada uz pesmu "Stadion pun", ne znam koliko je bilo komada, znam da je extra bilo zadimljeno... Zamalo da BBRS zastava nastrada, ali je spasena... Posle ne znam koliko vremena, na severu su se opet pojavili barjaci i zastave na 2 motke(nije ih bilo mnogo), celu utakmicu su se vrtele velike zastave BG Boys, Heroes i Ultra Boys, dok je ostalo krenulo od drugog poluvremena...
Kod naseg prvog gola su upaljene jos 2 baklje...
Odradjena je i lepa sarpata, nadam se da ce biti dovoljno slika koje ce vam to docarati... Razocarao sam se samo sto nije skandirano ime milana vasic i anti-ninja turtles song...
Kazu da je tekma bila sve u svemu smor, ja nemam pojma, bitno je da smo prosli dalje, sve vise verujem da ce nam doci rad u polufinalu...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2004 18:28    Post subject: Reply with quote

kako nisi vidio, na ulazu cijepa kartu, pretresa te (dodushe bez sluski), kacket na njemu neki grb sa S slovom u sredini...itd.
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 10 Nov 2004 18:33    Post subject: Reply with quote

Znachi definitivno sam izgubio glas danas... 90 min se pevalo Smile Posle dugo vremena navijanje je bilo dobro i slozno (osim u pojedinim trenutcima). Svidele su mi se zastave na dve motke koje su se napokon pojavile na severu (italijanski stil). Kad smo dali prvi gol "Ale Crvena Zvezda le" su svi pevali i tribina je bila u transu. Stvarno je bilo do jaja danas.
Naravno treba nastaviti sa dolazenjem na tekme nezavisno od protivnika i vremena.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 18:52    Post subject: Reply with quote

nadam se da vec znate da su slike postavljene u galeriji delije-caffe-a...
Evo linka:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/zvezda_smederevo_kup
pogledajte sta je zalepljeno na bbrs zastavi:

nadam se da je to tek pocetak...
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 10 Nov 2004 19:17    Post subject: Reply with quote

Misfits Gate 7 Smile dobro je!
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 10 Nov 2004 19:20    Post subject: Reply with quote

kako je mogla da nstrada BBRS zastava?Do jaja je ovo sa MISFITSIMA i GATE 7
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 19:27    Post subject: Reply with quote

aca_coa[FCRS] wrote:

Misfits Gate 7 Smile dobro je!

Neke propusnice su spominjane, ne znam za sta su, neka Tufi kaze...

CominCorect wrote:
kako je mogla da nastrada BBRS zastava?Do jaja je ovo sa MISFITSIMA i GATE 7

Pa sta mislis od cega moze da nastrada...
Izgleda da je nekome ispala baklja ili je bacio, pa je zahvatila zastavu koju je gasilo 5-6 ljudi... Vazno je da je spasena, skoro sam video i da je BB zastava na atl. stazi ostecena od neke baklje, ima poveca rupa...
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 10 Nov 2004 19:41    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Ali me nervira sledece: Pjevamo "o o zvezda aleeee..." nekih 15 minuta, ja vise gubim glas pjevajuci, polako se pocinjem i nervirat sto ljudi ne kontaju kako da pjevaju (bar sam ja mislio da ne znaju) i tako do kraja tekme i onda sudija odsvira kraj i mi pocnemo grmiti "o o zvezda aleee".
Alo ljudi, sto tako niste navijali i proteklih 15 min?


Tu si mozda u pravu...al mene vise nervira to sto nas vodje siluju sa nekim pesmama,a vide da ne ide...a cim se promeni pesma,prva sledeca grmi.

Inace,dimnjada je bila dobra a i repertoar mi je odgovarao (puko sam sa glasom Smile )...

Nesha_cb wrote:
Neke propusnice su spominjane, ne znam za sta su, neka Tufi kaze...


Rekao je P da su za sledecu sezonu i da ce vaziti do kraja 2005...mislim,da su za fudbal.
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 10 Nov 2004 19:58    Post subject: Reply with quote

Irriducibili wrote:


Nesha_cb wrote:
Neke propusnice su spominjane, ne znam za sta su, neka Tufi kaze...


Rekao je P da su za sledecu sezonu i da ce vaziti do kraja 2005...mislim,da su za fudbal.

Otvoren je novi topic na temu propusnica, informisao sam se sto se toga tice, ali hvala ti irr...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop