DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ZVEZDA - Celje
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 07 Nov 2004 10:40    Post subject: ZVEZDA - Celje Reply with quote

Nema nita momci da se kae osim, OVO JE BRUKA!
Pa jebote oni stvarno ne shvaćaju ta znači srce na teren! Sad
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 07 Nov 2004 10:53    Post subject: Reply with quote

bas lep opsiran izvestaj, imam utisak ko da sam bio na utakmici ...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delija_do_groba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 18
Location: Ludnica

PostPosted: 07 Nov 2004 11:55    Post subject: Reply with quote

pa jer se ima sta pisati o takvoj utakmici,IGRA odvratna, nase i ako izuzetno dobro navijanje ipak je bilo necujno jer je nas na tribini bilo 60-70 a njihova cela hala je navijala za njih.Mogli smo se cuti na trenutke,ali opet za nas je bilo jedno vrlo dobro gostovanje!Njihova policija spremna na sve, a njihovi "navijaci" shvatili su ovo kao spektakl bili su trubaci i to na vise mesta po tribinama,maskota ma strasno a oni su se setkali pored nas na sve strane ali su nam bili vise smesni nego "opasni" i " zanimljivi"
_________________
SAGAPAO KOIKKINO ASTERI -- ORTHODOXIA I THANATOS

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η ΘΑNATOΣ
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Anonymous
Guest





PostPosted: 07 Nov 2004 12:32    Post subject: s ino gostovanja Reply with quote

bilo ok, skupilo se 100ak navijaca. ne znam jeli se culo navijanje koje je bilo solidno jer florijani Cool imaju bubnjeve i spiker vrishti na mirkofon i stalno neko jodlanje i gorilanje pusta na razglas i rezultat im je isao na ruku pa su i oni nesto navijali...

na pocetku parola "gazi jajare", pred kraj zapaljene 2 baklje i dim. u 2 pol. bila manja frka na tribini,umesali se panduri i redari, smirilo se odmah. bilo 40ak specijalaca, hala i stolice su odvratne za incidente, vrlo strme tribine i visoki nasloni ..
panduri ispali ok, nisu isli silom i u hapsenje nakon pirotehinike, jer da su krenuli na nas, nebi se lepo proveli...

igra ? koga briga...i kao da sam gledao tekmu.
vecina igraca nakon tekme dosla do tribine, pozdravila navijace

500 din karta za tekmu Confused
Back to top
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 07 Nov 2004 12:36    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
bas lep opsiran izvestaj, imam utisak ko da sam bio na utakmici ...




Laughing Laughing Laughing
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 07 Nov 2004 12:51    Post subject: Re: s ino gostovanja Reply with quote

spiker vrishti na mirkofon!
Jebote vriti kao majmun, ja se derem, a nečujem ni samog sebe jebote! Embarassed Embarassed Confused
Back to top
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 07 Nov 2004 14:26    Post subject: Reply with quote

Сад гледам на СОС-у коп који и није био лош шта више добар!Била су и ја мислим 3 барјака и једна застава на 2 мотке која ми се баш свиђа баш је до јаја!Хоће ли скоро бити неких слика?
Back to top
View user's profile Send private message
laški pir
Guest





PostPosted: 07 Nov 2004 21:26    Post subject: Reply with quote

Nema nita momci da se kae osim, OVO JE BRUKA!

Ma kakva bruka. Imali ste i sreče, da smo igrali sa svim igračima. Moda ste sada shvatili zato smo vam pustili u Breogradu. Samo da podignemo interes za uzvrat i tako napunimo dvoranu. Ko bi inače doao gledati neku zvezdu. Dobro da vas je neto i dolo u Celje, da ste barem videli kako GAZE JAJARI i kako izgleda kada navija cela dvorana.
P.S. Bio sam i u Srbiji i shvatio, da vas ima vie u Ljubljani nego dole. Tamo na jugu sami iptari A svuda drugdje sami cigani. Jedino u Mercatoru tu i tamo koji srbin.
Back to top
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 07 Nov 2004 21:34    Post subject: Reply with quote

laki pir wrote:
Nema nita momci da se kae osim, OVO JE BRUKA!

Ma kakva bruka. Imali ste i sreče, da smo igrali sa svim igračima. Moda ste sada shvatili zato smo vam pustili u Breogradu. Samo da podignemo interes za uzvrat i tako napunimo dvoranu. Ko bi inače doao gledati neku zvezdu. Dobro da vas je neto i dolo u Celje, da ste barem videli kako GAZE JAJARI i kako izgleda kada navija cela dvorana.
P.S. Bio sam i u Srbiji i shvatio, da vas ima vie u Ljubljani nego dole. Tamo na jugu sami iptari A svuda drugdje sami cigani. Jedino u Mercatoru tu i tamo koji srbin.

1.procitaj sta sam napisao u topicu na sportskim pricama o vama-navijacima kako sebe nazivate
2.vi ste igrali sa svim igracima, a mi bez pola tima
3.v ste bili prvaci evrope, a prosek godina naseg tima je jedva iznad 20
4.dosli smo u celje da bi smo vam pokazali ko su pravi navijaci
5.reci cu ti kulturno debilcino kretenska: nemoj da vredjas srbiju, vi ste se amerima uvukli u bulju, a mi pokusavamo to da izbegnemo tako da... pozdrav za tebe, da Bog da nam se klubovi jos jednom sreli u nekom sportu, i da Bog da vi dosli u sto vecem broju...
p.s.HOMOSEXUALCI, OOO......
Back to top
View user's profile Send private message
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 07 Nov 2004 22:57    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
bas lep opsiran izvestaj, imam utisak ko da sam bio na utakmici ...

I ja isto... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Woodoo
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2003
Posts: 118
Location: Београд

PostPosted: 07 Nov 2004 23:19    Post subject: Reply with quote

laki pir wrote:

P.S. Bio sam i u Srbiji i shvatio, da vas ima vie u Ljubljani nego dole. Tamo na jugu sami iptari A svuda drugdje sami cigani. Jedino u Mercatoru tu i tamo koji srbin.


Javi se sledeci put kad dodjes, da te malo upoznamo sa gradom bangin
_________________
Најдоски је одлично скочио али нажалост само преко пречке.
Back to top
View user's profile Send private message
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 07 Nov 2004 23:48    Post subject: Reply with quote

laki pir wrote:
Nema nita momci da se kae osim, OVO JE BRUKA!

Ma kakva bruka. Imali ste i sreče, da smo igrali sa svim igračima. Moda ste sada shvatili zato smo vam pustili u Breogradu. Samo da podignemo interes za uzvrat i tako napunimo dvoranu. Ko bi inače doao gledati neku zvezdu. Dobro da vas je neto i dolo u Celje, da ste barem videli kako GAZE JAJARI i kako izgleda kada navija cela dvorana.
P.S. Bio sam i u Srbiji i shvatio, da vas ima vie u Ljubljani nego dole. Tamo na jugu sami iptari A svuda drugdje sami cigani. Jedino u Mercatoru tu i tamo koji srbin.



Jer si ti jedan od onih vatrenih navijaca,sto vezuje klompe za ruke,sto tapse sa njima i dere se Celje Celje?!

... eee nije lako biti Becki Konjusar Rolling Eyes
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 08 Nov 2004 00:00    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
laki pir wrote:
Nema nita momci da se kae osim, OVO JE BRUKA!

Ma kakva bruka. Imali ste i sreče, da smo igrali sa svim igračima. Moda ste sada shvatili zato smo vam pustili u Breogradu. Samo da podignemo interes za uzvrat i tako napunimo dvoranu. Ko bi inače doao gledati neku zvezdu. Dobro da vas je neto i dolo u Celje, da ste barem videli kako GAZE JAJARI i kako izgleda kada navija cela dvorana.
P.S. Bio sam i u Srbiji i shvatio, da vas ima vie u Ljubljani nego dole. Tamo na jugu sami iptari A svuda drugdje sami cigani. Jedino u Mercatoru tu i tamo koji srbin.

1.procitaj sta sam napisao u topicu na sportskim pricama o vama-navijacima kako sebe nazivate
2.vi ste igrali sa svim igracima, a mi bez pola tima
3.v ste bili prvaci evrope, a prosek godina naseg tima je jedva iznad 20
4.dosli smo u celje da bi smo vam pokazali ko su pravi navijaci
5.reci cu ti kulturno debilcino kretenska: nemoj da vredjas srbiju, vi ste se amerima uvukli u bulju, a mi pokusavamo to da izbegnemo tako da... pozdrav za tebe, da Bog da nam se klubovi jos jednom sreli u nekom sportu, i da Bog da vi dosli u sto vecem broju...
p.s.HOMOSEXUALCI, OOO......


Ne uzbuduj se zbog idiota koji je toliko opsednut Srbijom i Srbima da mu bolje ide sa padezima i pravopisom nego mnogim Srbima ovde na forumu(trudi se)!
Kakav si ti Slovenac kretenu? Pa ja kad vas slusam ili citam vase postove ovde 90% ne razumem o cemu pricate izuzev tebe jer se ti prilagodavas nama.
O rukometu nemoj molim te, makar meni nemoj da pricas nista(bar ja se na ovom forumu bavim rukometom). O kompletnosti ekipa, za tvoju informaciju nas verovatno najopasniji bek u napadu je Petar Nenadic koji je letos igrao Evropsko kadetsko prvenstvo i koji do ove sezone nije odigrao ni jednu superligasku utakmicu.
U Beogradu smo vas pobedili srcem, srecom(prati hrabre) i naravno cinjenicom da smo bili kompletni. Da nam je ostao tim od prosle sezone klali bi se sa vama u Celju a siguran sam da bi vas u BG-u dobili sa 5 do 10 razlike. Znaci, mi smo usli potpuno nespremni u LS a vi je igrate vec nekoliko sezona, prosle ste je osvojili!
Kako ste je osvojili? Ko je bio najzasluzniji? Pa Srbin majmune bezmozdani, Dejan Peric a ti si stoko jedna nezahvalna nasao da vredas Srbe!
Covece predpostavljam da nemas pojma kako bi bilo i sta bi bilo da se igralo u Pioniru, nasa dvorana prima 2000 ljudi a u njoj je bilo 3000(lupam). Predpostavljam da si gledao tekmu sa Portlandom kada smo navijali i kada smo gubili 10 razlike, sto vi ne bi nikad radili jer vi ne "navijate" iz ljubavi prema klubu vec zbog kvalitetnog rukometa. Dodi na jednu Evropsku utakmicu ili derbi fudbalera Zvezde, pa probao bi u zemlju kada bi video kako se navija, postideo bi se.
A da, video sam na drugom topiku jedan Slovenac cestita nasim navijacima za unosenje baklji, jer vasa dvorana baklje videla, vi ste samo glupa poamerikanizovana masa koja se potpuno nestilski i bez osecaja dere! Posalji mi sliku neke vase bakljade, korea...
neka zvezda.... koliko si glup, pa Zvezda je institucija koj postoji vec 49 godina 8 meseci i 4 dana i koja se voli svim srcem!
Stvarno nemam komentar za ono dole na jugu sve sami siptari a gore cigani, gde si ti bio covece, u Albaniji?
Back to top
КББ
Guest





PostPosted: 08 Nov 2004 10:19    Post subject: Reply with quote

SLIKE i IZVESTAJ (navijacki):
OVDE
Back to top
КББ
Guest





PostPosted: 08 Nov 2004 10:42    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:

4.dosli smo u celje da bi smo vam pokazali ko su pravi navijaci


Ne secam se da sam te video u Celju?
Oladi malo previse si napao tastaturu...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop