DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

sreda,novi sad...
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 04 Nov 2004 14:09    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
100%anti crnobeli wrote:
Primetio sam neke likove sa bar salovima u bojama Burberry-ja a na
kraju sala grb Zvezde.Zanima me jel su to radili za sebe ili na siroko posto mi se mnogo svidja i kupio bih naravno.


Nije radjen za prodaju

Pa mogu ida mi ga poklone,ne bih se bunio. Very Happy
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 04 Nov 2004 14:39    Post subject: Reply with quote

Evo video klipa, kada su nasi pre tekme "zalutali" medju slaninare...
http://www.red-firm.ns.co.yu/download/filmovi/fkv_czvezda_br01_2004_05.wmv
Back to top
View user's profile Send private message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 04 Nov 2004 14:53    Post subject: Reply with quote

Ne znam ko je rekao da dugo nismo ovako dobro odradili NS,naprotiv,prole godine nas je bilo vie i bolja atmosfera.Ali i sada nas je bilo vie nego to sam mislio da će nas biti.Ne znam za vas ali ja posle NS-a imam dobar osećaj,i mislim da ako se nastavi ovako dobra igra Zvezde uz pozitivnu atmosferu sve do kraja polusezone,sledeće godine će se ponoviti prolećna brojnost na malim utakmicama.
Ovaj put nisam stajao ba u kopu nego pored,i mogu vam reći da je do jaja teko uskladjivanje pesme.Svetli trenutak je bio kad se gospodin X( Laughing Laughing Laughing to volim ovaj izraz,mislim da ga je plasticman patentirao)popeo na ipku,i tad je grmelo.Posle je siao verovatno zbog andara.Mogu vam reći da su ljudi bili vie nego voljni da pevaju.Dakle sve je stvar organizacije.Ja uvek kao primer navodim polufinale kupa protiv mieva.
A hit je bio Novi Sad...Novi Sad...to je na grad..,na melodiju meni jedne od omiljenih stvari legendarne grupe Who is the best.
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 04 Nov 2004 15:00    Post subject: Reply with quote

Ispravka Maj 25, voz je trebalo da krene u 11:15, a krenuo je u 12:30, a to je tacno 75 minuta Mad
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 04 Nov 2004 15:27    Post subject: Reply with quote

Samo da pitam, jer transovi opet nisu mogli da se kace na ogradu jer se ne vide prvi redovi(Laughing Laughing) ili smo to mi tako hteli...
Video sam da je jedno vreme UB stajala na ogradi, pa je posle spustena dole...
Bas mi je to interesantno sto se tice transova, ako oni misle da neke radnje mogu da se odvijaju u visini do pupka, ondaaaaaaaaaaaaa....... nek se nose u 3 lepe..
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 04 Nov 2004 17:38    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
Ispravka Maj 25, voz je trebalo da krene u 11:15, a krenuo je u 12:30, a to je tacno 75 minuta Mad


U svakom sluchaju veliko cimanje. Steko sam utisak kao da su svi namerno radili protiv nas da ne bismo stigli na vreme.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 04 Nov 2004 18:00    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Samo da pitam, jer transovi opet nisu mogli da se kace na ogradu jer se ne vide prvi redovi(Laughing Laughing) ili smo to mi tako hteli...
Video sam da je jedno vreme UB stajala na ogradi, pa je posle spustena dole...
Bas mi je to interesantno sto se tice transova, ako oni misle da neke radnje mogu da se odvijaju u visini do pupka, ondaaaaaaaaaaaaa....... nek se nose u 3 lepe..
Нису се могли качити!Шабани глупи и они и њихова глупа ограда да као то им нешто значи што трансови нису били на огради баш се ништа небивидело да су они били!Питао бих на крају оне које су ишли за Бг оним возом око 5 колико је људи било у том возу из Бг!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 04 Nov 2004 18:34    Post subject: Reply with quote

ako slusate ove madjare onda su pobili celu tribinu gde su bili cigani.
jedva cekam da dodju u BG i da se komotno setaju gradom sa svim zastavama i salovima i dresovima i da se deru po ulica civilizacije. Rolling Eyes
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 04 Nov 2004 20:43    Post subject: Reply with quote

[quote="bl_regency"] A sad omalovazavati ih zbog toga poslije svake tekme umjesto nekih pokusaja da se to svede na manju mjeru.

Bilo je pokusaja,deljeni su informatori,a ko nije uspeo da procita informator,bilo je i na sajtu,((ajde dobro nemaju svi komp))),ali zbog toga je u svakom broju revije bio po jedan deo informatora ,kako treba da se ponasa navijac crvene zvezde.Ali dzabe ,sve kada smo mi takav narod,veliki broj ljudi ni ne procita to,sa time su neki brisali stolice na Mari da ne uprljaju slucajno guzu,neki su pravili avijone,i sada na tekmi sa Zenitom ,ponovo su deljeni informatori,takodje dosta ih je pobacalo,drugi su ocistili stolice da ne uprljaju guzu,treci su pravili avijone,cetvrti odmah su ga zguzvali((Sta ja bre imam da citam te gluposti Shocked :shock:bilo je i takvih izjava ))ma strasno. Ali sta je tu je,vazno je da smo mi smanjili bodovnu razliku nad Prdizamom,i da nam se ponovo javlja sansa da ih prestignemo do kraja jeseni.


pozdrav,i prelazem da se o ovoj temi vise ne prica jer nema svrhe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISPOD SLEMA,MOZGA NEMA?????=========ZANDAR
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 05 Nov 2004 10:56    Post subject: Reply with quote

Zaboravili ste Daj gol, daj gol, samo gol, nas je Bog...
Javi se zapade, pa opet daj gol, daj gol, samo gol...
I na kraju ustanite Delije, pa opet Daj gol, daj gol... a Madjari samo gledaju(bez tona) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop