DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi (navijacke price)
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 31 Oct 2004 21:12    Post subject: Reply with quote

@paja&jare
Ne slazem se da represija utice na nedolazak na basket, mozda gresim jer gledajuci iz mog ugla sinoc niko od vidjenijih koji su i prosle sezone dolazili na basket nije izostao... Ali treba da znas da postoje mnogi koji bojkotuju jugo takmicenja i slovenackog trenera... A neki od njih su i ljudi koji godinama cine jezgro severa!!! Ako mislis na izostanak obicnih gledalaca, i tu se mozda ne bih slozio, jer ti obicni su bar na nasoj tribini posebno na levom delu cinili nazalost vecinu.....

U pravu si Caki, zajebao sam se, nije njih niko peglao, izgleda su sami sebe, tj. sami od sebe poceli da beze jer da ih je neko peglao, poleteli bi sa tribine...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 01 Nov 2004 20:10    Post subject: Reply with quote

da sada ne otvarama novi topic,ali mene su talibani stvarno nervirali,pa oni pesmu nisu izmislili u zadnje dve godine,svaka pesma im je prerada neke nase ,ali stvarno svaka,a jos kad je valjda Juzni front zapevao,
dobro znaj da necu nikada da se okupam.....nesto u tom fazonu,onda mi se sve smucilo
E sada jedno pitanje seca li se neko kada smo zadnji put na derbiju pevali ovu pesmu??????????????:::::

grobari svi ste vi kurtoni
slusajte vicu sampioni
PESME NASE KRADETE STALNO
tribina vasa izgleda vam jadno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........
....................................................
Mislim ova pesma,ustvari reci ove strofe predstavljaju stanje,ustvari odnos izmedju nas i talibana sto se tice navijanja
A ova pesma bi trebala ubuduce na derbijima da se cesce peva!!!!!
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 01 Nov 2004 20:59    Post subject: Reply with quote

Vidim da se neki pitaju sta je to natjeralo tuzni front da se “komesa” po “napustanju” terena od strane njihovih idola.
Nije upitanju nikakva tuca niti su sami sebe tukli, vec su se “zaletili” na nasu klupu. Msilim (nisam siguran) da je neko od nasih igraca nesto gestikulirao prema njima, da li im se osmijehnuo ili tako nesto, pa su gospoda pohrlila ka terenu. Ali, “ograda” sto dijeli plavu lozu od tribine je izgleda bila previsoka pa, GROBARI NISU USPJELI DA JE PRESKOCE I samim tim bili su sprijeceni Rolling Eyes da ulete u teren I obracunaju se sa nasim igracima. Epilog je to da su jednu babu prepali toliko da je BABA PRESKOCILA vec pomenutu OGRADU.

Naravucenije, “Stare babe, zajebale grobare na na na….”

Inace jedno od nasih slabijih izdanja na derbijima, pogotovu treca cetvrtina. Kad se sjetim bude me sramota. Jebote nas su gorbari zajebavali…..!
I neshvatam ljude koji dolaze u kop, ma ako si dosao da navijas samo kada zvezda vodi onda idi na lijevu stranu, I onako oni lijevo (cast izuzecima) ustaju samo kada vodimo. Nemoj da gusis kop….pizda ti materina!

Ja bih licno od sad pa na dalje I u buduce volio da na sipci stoji samo vodja koji je vodio prvo poluvrijeme I cetvrtu cetvrtinu. Ovaj sto mu je pomagao (stajao kraj njega, ne onaj na gornjoj sipci), bolje da mu nije pomagao. Svo postovanje za zasluge, ali onaj ko vodi treba da ima smisla za to (kao sto je z warsaw rekao na jednom drugom topicu).

Takodje mislim da bi od sad trebali da u malo vecem broju posjecujemo kosarkaske utakmice, upali smo u krizu, zmago je otisao , ovim nasim “kosarkasima” treba pomoc.

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 02 Nov 2004 07:45    Post subject: Reply with quote

То за вођу се апсолутно слазем с тобом тог другог лика знам из виђења али оно нисам га никад видео да води неку текму!Ја сам једном и рекао да тај лик што је водио у 1. и 4. четвртини прави вођа за те дворанске спорове!Треба сад подржати КК зато што је сад тешка ситуација у клубу и у што већем броју ићи у Пионир!
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 02 Nov 2004 09:58    Post subject: Reply with quote

Slazem se da sada treba da damo punu podrsku ovim igracima... A to ko je vodio navijanje je nebitno, jer nisam primetio da dok je vi kazete vodio navijanje taj drugi lik bilo lose navijanje... cak je i bio dobar izbor pesama ali to je bio period kada su nas pregazili na terenu pa su mnogi bili vise mislima i pogledima na terenu...
p.s. taj koga vi zovete lik (nisam mu advokat ali treba da znate) i koga znate iz vidjenja se verovatno peo na sipku mnogo vise puta nego sto ste vi dosli na stadion i u halu... Ne nije ovo neka prozivka, ali ne pricajte o necemu sto ne znate bez da ste obavesteni ili upoznati sa cinjenicama...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 02 Nov 2004 10:24    Post subject: Reply with quote

mojne ljudi da opet ulazimo u neke nepotrebne rasprave!

Tog "lika" sam vidjao ranije da vodi ali na fudbalskim utakmicama....
a to sto se peo vise puta na sipku nego mi sto smo dolazili na stadion nema nikakve veze sa kvalitetom navijanja koje je poslijedica nacina na koji on vodi!
Zasto je navijanje bilo bolje cim se vratio ovaj drugi na sipku?

Opet cu ponoviti:
Quote:
Svo postovanje za zasluge, ali onaj ko vodi treba da ima smisla za to

a ja smatram da on nije bas za to. Sto ga ne cini manjim ili losijim navijacem.......daleko od toga.....ni ti ni ja nemamo pravo da sudimo o njegovim navijackim kvalitetima niti mi je to bila namjera. Samo kazem da lose vodi navijanje...nista vise. Zar onaj ko je dobar u pesnicenju i odradjivanju akcija mora da bude i dobar u vodjenju navijanja?

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 02 Nov 2004 18:04    Post subject: Reply with quote

Опет браћо крећемо са прозивкама и непотребним и глупим расправама!Мислим да свако има право на своје мишљење на овом форуму!Нисам рекао да је тај лик нико и ништа на северу већ једноставно да ми се није свиђало његово вођење и јел то сад неки проблем!Мислим да није!Ово што је Red Star Forever морао да ти одговор и толико од мене!Надам се да је ова мала расправица готова бар што се мене тиче јесте!Позз
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 02 Nov 2004 22:00    Post subject: Reply with quote

zvezdas wrote:
da sada ne otvarama novi topic,ali mene su talibani stvarno nervirali,pa oni pesmu nisu izmislili u zadnje dve godine,svaka pesma im je prerada neke nase ,ali stvarno svaka,a jos kad je valjda Juzni front zapevao,
dobro znaj da necu nikada da se okupam.....nesto u tom fazonu,onda mi se sve smucilo
E sada jedno pitanje seca li se neko kada smo zadnji put na derbiju pevali ovu pesmu??????????????:::::

grobari svi ste vi kurtoni
slusajte vicu sampioni
PESME NASE KRADETE STALNO
tribina vasa izgleda vam jadno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........
....................................................
Mislim ova pesma,ustvari reci ove strofe predstavljaju stanje,ustvari odnos izmedju nas i talibana sto se tice navijanja
A ova pesma bi trebala ubuduce na derbijima da se cesce peva!!!!!


kolko puta sam samo razmisljao o ovome.nego na kraju sam zakljucio da nase qliranje svega toga nas samo izdize iznad njih i pokazuje gde je kome mesto...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop