DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi (navijacke price)
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 30 Oct 2004 17:16    Post subject: Derbi (navijacke price) Reply with quote

Dakle pisite sta se sve desavalo na derbiju sa navijacke strane ...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 30 Oct 2004 17:38    Post subject: Reply with quote

Dok sam stajao u redu da udjem,nacuo sam da je bila neka jurnjava ispod ledne hale,a sta je tamo bilo to neka isprica neko koje ucestvovao.
Navijanje je bilo dobro na momente odlicno,pogotova kad je krmak povukao svoje veprove sa terena,a i za vreme kad su nas odvaljivali bilo je odlicno.Pogotovo ono:Jebes basket vi ste bezali.Inace bar oko mene su se mnogi smorili kad se stoka odlepila a i nase pedersko igranje(mislim na igrace) je mnogo doprinelo tome.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 30 Oct 2004 18:01    Post subject: Reply with quote

Odradili smo prvo poluvreme odlicno... U trecoj nismo znali sta nas je snaslo dobrih par minuta... Tada su nas grobari vozali po terenu kao mlade majmune, a njihova tribina je pocela da se sprda sa nama...
Cetvrta cetvrtina je jos prosla odlicno u navijanju, smogli smo snage da sve isteramo do kraja kako treba... U svakom slucaju jos jedan derbi koji na tribinama odradimo kako treba, ali na terenu 0...
Odlicno smo grmeli kada su grobari napustali teren i za vreme pauze to se i kasnije nastavilo, ali na kraju nista nam nije vredelo...
Inace JF (pretpostavljam da su oni) koji nije zvanicno bio na utakmici je zato nezvanicno stajao tacno preko puta naseg kopa... U jednom trenutku su se valjda nesto iz zezanja kao zaleteli ka lozi, a kerovi su odmah poskakali kao opareni...
Inace bilo je opet prozivanje zandarmerije sto za vreme utakmice, sto kada se zavrsila utakmica (na ulazu B)...
_________________
...a neki ovde kao u pesmici:
"...i tako dan za danom
pred kockastim ekranom...
tataratira..."
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 30 Oct 2004 18:07    Post subject: Reply with quote

Pre tekme sedimo na klupi, nesto malo ljudi.
X okrece Y za karte. Karte su kod Z. Mi ulazimo unutra oko 4, i vidimo da se odjednom skupilo dosta nasih napolju.
Odlazim na tribine, iza mene par momaka proziva grobare sa: "STOKOOO!".
Ulazi ona picka prodana, i tacno mu se to i vice: "picko prodana!" a grobari uzvracaju sa: "luka cigane!"
Aplauz nasim igracima kad izlaze, zvizdi se njihovima. Prozivala se svinja debela.
Navijanje, stvarno, ja nisam video nase losije izdanje. Moje licno misljenje, jer stvarno mislim da smo mogli 100x bolje (da su slepci dole na terenu potrudili tako bi i bilo).
Gore su se digle majce: 1000 ludaka sa padinjaka, i jos jedna, south family mozda?
I usledilo je: gde su vam majce? Ne znam, bila je: gde vam je obraz?
Najbolja: Jebes basket, kad ste bezali, kad ste bezali.
Skandiralo se i muriji sa dobrom poznatom: neka znaju svi, sta radite vi, u decu pucate, picke zandarske. Pa onda je jos bilo: "Milan Vasic" i "Radovic Aca".
Za onu tucu ispred, koliko sam cuo neko je rekao da su ih izvukli UB.
Decko koji nas je vratio kuci kolima kaze da je bila tuca po ulici, da je video kako je neko pogodio nekog prolaznika.
Zmago odlazi se pevalo (i to 2 verzije), grobari pevali: zmago ustaso i zmago ostani.
Nase stvarno ludacko navijanje je bilo u toku kad groblje napusta teren i nesto pred kraj.
Koliko sam uspeo da primetim, nije bilo zastava.
Stvarno sam razocaran ljudima koji su dosli u deo gde su navijaci i nisu navijali.
Po meni, jedno veoma zalosno izdanje sto se tice navijanja.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 30 Oct 2004 19:23    Post subject: Reply with quote

Takodje se slazem da smo mogli mnogo bolje sto se tice navijanja,levi deo nase tribine je mogao malo vise da se angazuje,da svi pevamo.Za ubuduce bi trebalo postaviti jos nekog na sipku,na sredini tribine,i na onaj deo tribine gde se ulazi sa ulaza A,tako da bi citava tribina pevala,kao u sretna vremena.Inace nasa strana nije bila puna,a i ne razumem kako karata nije bilo na blagajni,a bilo je dosta praznih mesta u hali,posebno sa talibanske strane.Neko je rekao kao da su tapkarosi prodavali i po 500dinara.



ISPOD SLEMA,MOZGA NEMA??????======ZANDAR!!!!
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 30 Oct 2004 19:54    Post subject: Reply with quote

Nije bila majca south family, nego south gate.
Bilo je stvarno dosta devojaka na utakmici Smile i kad je doslo do onoga kad okrecemo ledja i pevamo, devojke se pogledale, mozda u fazonu: "jaoj, pa sad necemo nista videti!"
Ne znam kako ljudi ne kapiraju da ako hoce lepo da gledaju, odu na neki drugi deo, sedi, gledaj cuti.
Zna se koji je deo za navijace. Sad je stvarno situacija da karte imaju oni koji ne trebaju da ih imaju.
Nego, zar vodje ne trebaju zajedno da se dogovore sta se peva? Sigurno ste videli da jedan pokazuje da zvizdimo, a drugi da pratimo onaj drugi deo tribine i da uzvratimo pesmom.
Jel ***** bio na utakmici ?
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 30 Oct 2004 20:38    Post subject: Reply with quote

Krenuli smo odmah posle fudbala da stignemo na basket derbi i ludom voznjom smederevskim putem stizemo ispred hale bukvalno u 5 do 5... Naravno dodajemo i jedan i drugi gas...

Ulazimo, jos nije pocelo i srecemo mladje ljude iz kraja koji su puni utisaka i pricaju sta se desavalo oko Pionira pre tekme... Jos u putu smo dobili informacije ali otprilike je bilo ovako... Okupili su se svi mladji koji nisu isli na fudbal i zaleteli se na ulaz na koji ulaze grobari... Tu je nastao picvajz, stoka pocela da bezi ka ulazu i u halu (kazu da su se usrali ko pickice, pardon ko mishevi)... Nazalost zandarmerija je uzvratila i mishevi se osilili pa zajedno krenuli sa njima ali nasi su izbegli da dobiju batine od zandara i lagano se povukli... Tu je palo malo batinanja grobara ali nista senzacionalno... E onda krece show, u ulici koja od Pionira krece ka Beogradskoj nasi se zalecu na Alcatraz i tu mozda i potpomognuti nekima koji su ranije dosli iz Smedereva ocitavaju lekciju dripcima... Ovi slepci su krenuli na nase i bakljama i dimovima ali odjednom pocinju da beze i ostavljaju sve to, neke cak i neupotrebljene... Jos pri tome bivaju i uhapseni... Da li su tada pale i one grobarske majice ne znam... Uglavnom nasi se rastrkavaju u manje grupe i uspevaju svi da udju u halu... Jebiga nisam bio prisutan da vidim sve to, ali ne sumnjam da je bilo tako... Imamo stvarno lude mladje ekipe...

Unutra, ne secam se, mozda je jos jednom bilo tako, ali derbi slabo posecen...Kad kazem slabo, mislim na to da hala nije skroz ispunjena... Nasa strana skoro puna... Krajevi su bili malo prazni, a njihova, mozda 3/5 puna... Navijanje glasno i nase i njihovo... Pojavljuje se i tuzni front koji je ovoga puta delovao stvarno tuzno u stvari ne znam kad su oni bili bolji...

Standardne pesme, dobro zvuci, ali na terenu nam ne ide... Onda pocinjemo da pevamo jebes basket, vi ste bezali, vi ste bezali... I nastaje show... Nekako u tom momentu iz protesta zbog jednog ociglednog faula u korist Zvezde, svinja izvodi prasice sa terena i Pionir kljuca... Svi pevaju spomenutu pesmu i jos jedan hit, Mishevi na na na na na na... I groblje nesto pokusava da otpeva ali nisam se ni trudio da cujem jer smo stvarno tada zvucali extra dobro a oni su pokazali da su indijanci najstrasniji (pre svega svinja i ovi sa klupe)... Vracaju se na teren i pritisak je urodio plodom... Nikako ne pravdam poraz, ali bilo je puno cudnih sudijskih odluka... I previse...

U jednom momentu nastaje neko komesanje i zandari pocinju da peglaju tuznjake... Spustili su se sa donje sipke na ogradu, sta su hteli da li da se zalete ka nama ili nesto drugo, mislim da ni sami ne znaju... Prvi put na delu se pojavljuje navijacka solidarnost i jedan od vodja trazi da zvizdimo, sto maximalno podrzavam i pocinje pesma neka znaju svi sta radite vi u decu pucate picke zandarske... Delije grme u tom momentu... A onda sledi poraz...Bar za mene... Umesto aplauza ili neceg drugog, stoka odgovara sa jebes basket vi ste ustase... ????????!!!!... Ili su glupi, ili su neobrazovani, ili su mnog jadni, ili bas nista jadni ne znaju... Pa da li ste sada shvatili da sa njima nema saradnje, oni su jednostavno stoka!!! A i da li ste provalili kako je murija reagovala... malo koskanja, po neki pendrek i sve je ok... Pa da smo mi bili u pitanju ne bi stali dok nas sve ne pobiju...

Nego pukosmo mi na terenu, ali pesma ne prestaje, pokazali smo i da kad gubimo mi Zvezdi pevamo, sto kaze pesma... Skoro celo drugo poluvreme se pevala ale, Crvena Zvezda le... I zvucalo je ok... Krece i ispoljavanje nezadovoljstva pesmom zmago odlazi na melodiju njega jebemo, njega karamo... A i klasicno Zmago odlazi... Stoka se tripuje, lozi, kao skandiraju zmago ostani, nesto lupetaju i ostaju stoka... Mada iskreno bili su glasni i ovo im je bar sto se pevanja tice sasvim solidno izdanje....

Posle jednog dugog dana i polovicnog uspeha, jedino zasta mi je preostalo snage posle ovog iscrpnog izvestaja je da se bacim u krevet...
Back to top
View user's profile Send private message
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 30 Oct 2004 20:58    Post subject: Reply with quote

Navijanje na levoj strani tribine katastrofalno, maltene ga nije ni bilo, a za sve su krive sezonske. Ljudi su kupili karte za A stranu doveli ribe, kojih je bilo vise nego ikad i jebe im se da zinu. Svaka cast kopu, ali ovo levo katastrofa. I da nije bilo one smejurije na terenu neverujem da bi se neko "iscimao" da zapeva. Samo se jednom zaurlalo i to kad su turci napustali halu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 30 Oct 2004 21:56    Post subject: Reply with quote

na TV-u je bas grmelo dok je onaj masni krmak izvodio igrace sa terena ali nisam uspio da cujem tacno sta se pevalo.neka bas upecatljiva poruka iz dva stiha,cini mi se. zna li neko o cemu pricam Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 31 Oct 2004 08:17    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:
U jednom momentu nastaje neko komesanje i zandari pocinju da peglaju tuznjake...


licilo je na to, ali nikakvog peglanja nije bilo, poceli su da hm... beze ili "beze" sami od sebe ili od ko zna cega, zandari ih nisu peglali
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 31 Oct 2004 09:16    Post subject: Reply with quote

Ma navijanje je bilo ispod proseka tokom celog mecha osim u pojedinim trenutcima kao npr. kad je stoka izashla i zadnja chetvrtina kada se 5 minuta neprestano pevalo "Alee Crvena Zvezda le".
Drago mi je shto je konachno pochelo da se peva Zmagu jer je on po meni velika Zvezdina greshka, samo mi je zao jer se pola tribine uzdrzavalo od pevanja "Zmago odlazi" kao da ih boli kurac.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 31 Oct 2004 10:59    Post subject: Reply with quote

Обзиром да је наш клуб већи део утакмице губио са више од 20 разлике навијање је било сасвим добро. Чисто поређења ради, стока кад губи у фудбалу са 2:0 она не пева, ломи наше столице и на југу крај утакмице дочека око 500 људи. Углавном је све речено о томе како се навијало, а ја бих додао још неке детаље. У једном тренутку гробари почињу да певају нашу песму коју су препевали. Ту ми застајемо, чекамо да заврше и онда три пута јаче креће из нашег копа ''Гооол, све би дао ја за гооол...''. Отпевали смо то једанпут и одмах после почели да скандирамо ''Папагаји...'' После тог скандирања смо им још два или три пута отпевали оригиналну верзију песме и то је звучало фантастично. И ако голови немају везе са кошарком, мени је било супер јер смо им ставили до знања да нам краду песме. Певали смо им и ''Ивице, врати се, овце твоје не могу без тебе...'', као и ''Ивица Дачић, ј*бо вас Ивица Дачић...'' Стока је иначе смислила још једну дубокоумну песму, нешто на мелодију ''Пијемо и дувамо на улици...'', а иде овако некако: ''Ти си наша Северина, сисај Звездо...'' Креативно, нема шта. Што се левог дела трибине тиче, не треба да чуди то што нису певали, јер су ту били људи који обично иду на Запад.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 31 Oct 2004 11:33    Post subject: Reply with quote

katastrofalno navijanje ! ... ma jos je i dobro kako su ovi dripci igrali!
represija nad navijacima ima udela , sve vise ljudi izbegava basket
zbog padanja , snimanja kamerama itd. , zakona koji je gori nego za
kriminalce , sve u svemu kurac palac ! govorim o prvoj ekipi !
sto se tice stoke bilo sta je SMESNO govoriti !
alcatrazi vise nego smesni , ... zaleteli se pa BEZALI !
GROBARI nas posle tekme pozivaju na obracun napolju ali kao i obicno!
od stoke ni traga ni glasa... SVI SU U STEKU JEBOTE...

I sta na kraju reci nego ZMAGO ODLAZI , ZMAGO ODLAZI...
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 31 Oct 2004 11:45    Post subject: Reply with quote

lennox wrote:
na TV-u je bas grmelo dok je onaj masni krmak izvodio igrace sa terena ali nisam uspio da cujem tacno sta se pevalo.neka bas upecatljiva poruka iz dva stiha,cini mi se. zna li neko o cemu pricam Smile

Pre tekme alkatraz se zaleteo na nas probio kordon i stao.Tu mi krecemo na njih i oni kao i uvek beze.
Dok stoka izlazi sa terena mi gromoglasno pevamo JEBES BASKET VI STE BEZALI!!
Back to top
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 31 Oct 2004 13:44    Post subject: Reply with quote

Sad chuh da se pronosi neka pricha da je pregazen , ali bash bukvalno prekazen , vodja vandal boys-a , i da je u zivotnoj opasnosti ...

Da li neko moze da potvrdi ili da negira ovu informaciju ?
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop