DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Menjanje dresova - S T R A Š N O
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 27 Oct 2004 18:18    Post subject: Reply with quote

delija_w wrote:
Generalstab wrote:

Vidi delijo,za razliku od tih drugih ja stojim iza 300-400-500 ljudi…to su ljudi koji nisu nevidljivi kao ovi drugi koji su buntovnici samo iz kompjutera,vec su tu svaku utakmicu.


Moze li se znati sta si onda danas za vreme utakmice Zvezda-Javor radio na forumu? Laughing Ili si mozda poneo laptop na sever? Rolling Eyes

Ljudi, jasno je cija je ovo patka. Ovakvi likovi postoje na svakom forumu, dolaze i odlaze, obicno neobavljenog posla, iako su prethodno tu instalirani za suprotan rezultat. Meni samo ostaje da ovog jadnika ignorisem, sto preporucujem i vama. Wink


Lap-top postoji na Severu,o tome nemoj da brines,drugo zasto bi ga ignorisali?
Dali je Tebe neko ignorisao,mozda bi voleo?
Razmisli malo,mozda je to bio njegov dubler Wink
Nemojte mnogo da pametujete oko nekih stvari koje NEznate ili niste 100% sigurni Cool

Svako dobro...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 27 Oct 2004 18:24    Post subject: Reply with quote

Nasta bi ja sam sebi licio kada bi ti se pravdao zasto danas nisam bio na utakmici????Pa da li si ti normalan?Stariji smekeru mi mladi ti ipak vodimo danas tu tribinu,mi mladi je ipak cinimo ovakvu kakva jeste-najbolja kod nas a verovatno I na balkanu
Vidi smekeru…kada ja budem napisao nesto sto je netacno ti slobodno napisi kako jeste.Videcemo iz tvojih I iz mojih postova ko je upuceniji,ko vise zna o severu,na kraju krajeva ko vise ovde I na tribini radi za nju.Ima vremena sve ce izaci na videlo.Ako sam ja samo jedan mali balavac…pa tebi onda nece biti nikakav problem da me odjebes u par recenica.Vrlo je to prosto.
Za apatin sam naglasio da se islo o svom trosku jer to I nije uobicajeno za prvu ekipu…bar nije bilo do sada.Takva su vremena bila…uostalom ako si bio na zenitu mogao si da procitas proglas koji smo ti spremili za tu utakmicu gde je sve napisano kako jeste.Dakle uopste nije uobicajeno da prva ekipa ide neorganizovano pa nas je opet doslo 70-ak u mozda najnepristupacniji grad u srbiji gde mozes jedino kolima ili busmo doci,zato sto voza do tamo nema ili bi sa presedanjem trebao da krenes vece ranije,a bus sa stajge je kretao sat vremena pre tekme tako da je neizvodljivo da se stigne na vreme.
Prijatelju matori da nema nas mladjih ti nikada ne bi na severu video koreografiju koja je iz naseg dzepa finansirana,baklje koje su upaljene iz naseg dzepa,ne bi nikada video da neko odbija da tapka karte da ide na gostovanja preko za dzabe,nikada ne bi video da postoji navijacki fond koji se trosi na prave stvari…….
Prema tome druze na pogrsnu adresu si se obratio I to za apatin moze da ti bude smesno koliko hoces ali to je realnost,to su za nas uspesi…za nas kao celu grupu ne kao mene pojedinca.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 27 Oct 2004 20:28    Post subject: Reply with quote

Ok,vi mladji vodite sad tribinu,uhvatili ste Boga za muda i da nije vas ja nebi vidio koreo. E ovako,zanima me da li ces ici na tu istu tribinu za 10 godina ili kao vecina prestati za par. Ja postujem mladju ekipu,ali zasto ti ne postujes starije,zasto si me nazvao svakakvim imenima. Ok,mozda si trenutno bolje upucen u sjever,ali vjeruj mi vrlo dobro znam stanje stvari. Koreo sam vidio prije tebe tako da je to glupost sto si napisao,al da ja tebe nesto pitam i zelim da mi odgovoris. Kako bi vas 300 podiglo tu koreo i kako bi bez nas ostalih idiota koji kucamo po netu ta tribina bila najbolja na ovim prostorima. Volio bi da zivis gdje i ja pa bi te pitao koliko bi puta isao na tekmu. Na zenitu sam bio naravno,iz ljubavi prema Zvezdi,a ne da vidim koreo ili baklju koju bez tebe kako ti kazes nebi vidio. I vjeruj mi u Backi jarak je teze stici nego u Apatin.Znam jer sam bio na oba gostovanja. Ja bi prvi volio da se ovde ne svadjam ni sa kim,pa ja ovaj jebeni komp koristim samo da dodjem na ovaj i sajt tribine da provedem vrijeme uz ljude koji vole Zvezdu iznad svega,a takvi kao ti koji popljuju sve po redu iako pojma nemaju koga pljuju me i tjeraju na svadju. Pozdrav svima
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 27 Oct 2004 20:35    Post subject: Reply with quote

@bl_regency
Jesi me i u apatinu dozivao? Wink icon_beer
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 27 Oct 2004 20:46    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
@bl_regency
Jesi me i u apatinu dozivao? Wink icon_beer
Nisam bio ovu tekmu vec prije dve godine. Imas pm,jebiga sa zakasnjnjem
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 05:26    Post subject: Reply with quote

delija_w wrote:
Medjutim, to nece biti onakvo "povlacenje" kakvo diktator prizeljkuje, nego ce biti povlacenje pred razjarenim hordama prevarenih Delija. Zasluzuje najgori moguci zavrsetak svoje "uspesne" karijere, jer onaj koji ne poznaje istoriju, zasluzuje da mu se istorija o glavu obije.


e sad je stvarno dosta...

sad na prvom sastanku predložiću da se ovo UKINE ovakvo kakvo je jer postaje tragikomično.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 28 Oct 2004 05:58    Post subject: Reply with quote

Prijatelju ti da si pravi ne bi pisao stvari kakve pises.Ne bi trazio razlog zasto je nas kop toliki koliki je(a najveci je u srbiji),ne bi ovde svoju mrznju prema dzaji pravdao time,ne bi pokusavao na svaki nacin da izokrenes nesto.
Eto sta ti je trebalo da pises to za koreografije.Opet si progutao par reci I pokusao da se napravis pametan.Nisam ja rekao da ti nisi video koreografiju nikada,I da je ne bi bez nas video…nego sam rekao da nikada ne bi doziveo da koreografija preko celog severa bude finansirana iz dzepa navijaca.Neke grupe su mesecima skupljale clanarinu ne bi li uradili koreografiju,besplatna gostovanja nisu vise besplatna I za to treba izdvojiti 50-ak eura za fond.A sve to su ti pokrenuli mladji.Protiv tapkanja karata mi smo prvi digli glas I odrekli se na samom pocetku toga,a verujem da ce sledeci put I mnogi drugi…mozda cak I svi.
Eto pa ti sad uporedi sta sam ja napisao a sta si ti napisao I videces da namerno ili ne namerno izvrces tudje reci.
Opet si poceo o svojoj biografiji da pises…dal se ti to nekome ne pravdas???Lepo sam ti rekao…tvoje razmisljanje bice sasvim dovoljno da pravi ovde shvate da si ti njihov…nema potrebe da pises svoju biografiju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 06:03    Post subject: Reply with quote

Generalstab kome se obraćaš?
Meni ili nekome drugom?
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 28 Oct 2004 06:39    Post subject: Reply with quote

Да ми је неко рекао да ћу се, после одређеног времена, сложити са тобом, не бих му веровао. Генералштаб, ево, ја ти могу рећи да си без икаквих проблема могао бити погрешно свхаћен после пар првих твојих постова. То се и десило кад је у питању огромна већина људи овде. А, зашто? Зато што све сводиш на ниво свађе, препирке, као да причаш са дебилима који имају лоше намере. Знај да смо сви ми, неки мање, неки више, свако на свој начин: изманипулисани.

Е, сад, морам ти признати да си ме, дефинитивно ''купио'' причом о тапкању. Зашто? Зато што ми се сваки пут повраћа кад видим неке ''виђене'' ликове са Севера. Зато што знам да су багра, шљам и курве продане. Такође, иако нисам близак тим вашим првим круговима, сазнао сам да има међу млађима неке позитинве енергије. Према томе, верујем да су вам намере искрене и истрајте у томе. Али, ако се будете ограничили на ''вас 500'', неће ваљти. Нисте ви нека секта, зато се и не понашајте тако.

Ја јесам скандирао ''Џајо, одлази'', али сам невероватно попиздео када сам отишао на прву утакмицу после Зенита, схвативши каква смо ми стока од народа. Такви смо у свим сферама живота, јебига.

Ето, не знам да ли ти шта значи мишљење обичног индијанца Wink , али послушај мало и друге, ваљаће и теби и другима
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 28 Oct 2004 06:44    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:

Ja najvise verujem sebi I svojim ocima I usima…pricama,novinarima,televiziji…..samo kada sam prisustvovao onome o cemu pisu ili govore I ako se poklapa sa mojim vidjenjem te stvari.
Posto su to takve retkosti,kada se govori o nama,ja uopste I ne slusam sta pricaju vise.
Prema tome ja zastupam ovde ono sto znam I sto sam video,a vi?


Ono o cemu ja pricam je ono sto sam video, a ne sto mi je neko rekao na nekom satanku ili slicno.

Inace nisam od juce, nego idem na Sever vec duze vreme. Svi problemi u FK nisu poceli od Zenita, tada su isplivali na videlo.

Generalstab wrote:

Nasta bi ja sam sebi licio kada bi ti se pravdao zasto danas nisam bio na utakmici????Pa da li si ti normalan


Ako vec tako mislis odakle ti pravo onda da kritikujes ostale.

Da i ja primetim da smo svi odavno promasili temu i ako hocete da nastavite o ovome da polemisete otvorite novi topik.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 28 Oct 2004 07:49    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:

Lap-top postoji na Severu,o tome nemoj da brines,drugo zasto bi ga ignorisali?
Dali je Tebe neko ignorisao,mozda bi voleo?

Ja nimalo ne brinem o lap-topu na Severu, ne znam odakle ti taj zakljucak. Za razliku od nekih ja svojim radom zaradim za lap-top, a ne svojom podrskom "onom". A ne znam stvarno kakve to veze ima sa mojim pitanjem? Hoces da kazes da je bas uz taj lap-top na Severu sedeo tzv. "generalstab" i pisao gastarbajterima po forumu?

Sto se tice ignorisanja, samo sam pokusao da skrenem paznju na postojanje najrazlicitijih vrsta sektasa i podanika na svakom forumu (tako dakle i na ovom).

To sto je ovaj zapenio cim sam otkrio samo delic istine o njemu, nije nikakvo cudo, s obzirom na onu cuvenu "istina najvise boli".

Sebe uopste ne smatram nekim extra navijacem, pogotovo huliganom. Samo nisam mogao da predjem preko toga da covek koji dodje na forum popljuje posetioce cije postove godinama rado citam, izigrava heroja, deliju nad delijama, a posle samo 3-4 dana otkrije kako je "iz mladje ekipe" i kako "sebi placa gostovanja". Drug (Tito) Dzaja je ocigledno osim onih par olako prodanih, morao da unajmi jos par neizzivljenih balavaca donekle upucenih u desavanja u svetu interneta, koji ce na forumu da "smiruje" one koji su protiv njega i koji ce nam objasniti da "osim druga nam Dzaje u drzavi Srbiji nema osobe koja moze njegov posao da obavlja kako valja".

Ovim putem pozdravljam sve navijace Zvezde, uz napomenu i nadu da "ni jedna nije izdrzala do zore" pa tako nece ni "drugova" niti njegovih sledbenika.

Sto se mene tice, ovo je ujedno i moj poslednji post napisan na ovom forumu.
Back to top
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 28 Oct 2004 07:58    Post subject: Reply with quote

delija_w wrote:
Sto se mene tice, ovo je ujedno i moj poslednji post napisan na ovom forumu.

to je sigurno. hvala sto si nam otvorio oci Rolling Eyes i dovidjenja.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 08:04    Post subject: Reply with quote

@delije w

a ti si sad pa korektan...
isto si došao izveđao okarakterisao i okrivio kao što su to KOMUNJARE radile i sad da se ostali brane a ti ćeš da se povučeš je li...ono pasivno kao na forumu b92.

Ponavljam imate na prvoj stranici sajta saopštenje u kome se kaže da se rukovodstvu daje rok do kraja jesenjeg dela sezone.
Ispoštujte to.

I da sad smenimo rukovodstvo šta imamo.
Ne igramo u evropi.
U domaćem prvenstvu držimo korak kako tako.
Ako sad dođe do potresa po meni prvenstvo bi bilo ugroženo.
Ovako na kraju jesenjeg dela može da se pretura sve jer je pauza dugačka.

Uostalom ono što sam ponavljao ponoviću milioniti put dođite na utakmice...

sad će opet da krene neću dok je diktator tu gde jeste

i sve u krug...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 28 Oct 2004 08:10    Post subject: Reply with quote

Ako si pravi nema sta ti kome da opisujes sebe.Trudi se ti da tvoja razmisljanja ovde zadobiju postovanje jer ovde svako moze da napise da ima 200 gostovanja,da je putovao sa zvzdom na mesec…I sta vi bi mu poverovali?Ovde je jedino merilo ko je kakav,taj tekst koji napises.Tesko da neko moze imati dobra rezonovanja a da pri tome nije video stadion,prvu ekipu…tesko da neko moze da pise o navijackom svetu u navijackim temama a da nije to.Nisi ti navijac pa cak I ako putujes svake subote iz drugog grada na marakanu…ti si publika,ili simpatizer…I ti si vrlo verna publika ili neko ko pretenduje da postane navijac.
A,navijac bi bio tek onda kada bi sa svojom grupom dosao iz tog grada,okacio svoj transparent,prisao prvoj ekipi uklopio se u nju I zajedno s njom cinio jezgro navijaca na severu.Mnogo je primera kao sto su uzicani,nislije,valjevcani,novosadjani,cacani(rif raf),ultra klan,orthodox boys……sve ove grupe su deo prve ekipe.Pa cak iz pojedinih gradova ima I pojedinaca koji nisu ni u jednoj ekipi ali su tu…u prici su.To su ljudi koji nemaju sta da pisu ovde o sebi,njihova razmisljanja dovoljno valjda govore.Neko se poziva ovde na to sto dolazi svaku utakmicu iz nkog drugog grada…e pa kao sto vidite pravim ultrasima to nije strano jer recimo samo nislija dodje na banovo brdo protiv cukarickog 13-14.Oni se trude..ne samo oni vec sve grupe iz unutrasnjosti..da ozive pokret I u svojim gradovima,da pridobiju sto vise ljudi I da im objasne pravila severa koja svi mi postujemo.
Sto se tice tapkanja.To je jako bolna stvar za nas sever ali nije I ne resiva.…resicemo i taj problem koji je Inace samo nasledjen.Preko starijih generacija kojima neki ovde toliko skidaju kapu nasledjeno je I tapkanje I prisan odnos sa klubom…sve.E sad je na nama da radimo pionirski posao I to bi trebalo svi da shvate I da pomognu u tome ako mogu.Ako ne mogu neka nas ostave na miru I bez prozivanja..sami cemo to resiti.Koliko god vama spolja neko licio na olos ili sljam…ipak svim tim ljudima je unutra najbitnija tribina,bitno im je sta ljudi pricaju o njima,bitno im je da ne ukaljaju svoje ime,cast.
Postojala je samo jedna prica oko toga na koju su oni igrali a to je.Gde su svi ti sto oce da kupe karte na sutjesci,komu,banatskom dvoru?Nasi ljudi imaju propusnice(1000 komada) gde su svi ostali sem na ovom laciju,rozemburgu,barseloni…..Delimicno I jesu u bili u pravu jer to je cinjenica I tako jeste.Nasi ljudi ce u 99% slucajeva naci kartu ako su ovi ostali?Otkud odjednom toliko zvezdastvo?A kad udju na sever nakon koreografije bacaju najlone,nece da navijaju,ne znaju pesme,oblace se kao najgori cobani(poslednji primer ajndhoven gde je njih par doslo sa belim subarama na glavi I ultras majcama)….Ponekad razmisljam I mislim da je bilje da se za takve utakmice mi preselimo u kavez,,a takav sever ostavimo pravim zvjezdasima.
Naravno da se mi trudimo da privucemo sto vise normalnih ljudi I sezona pre ove je I to pokazala.Na manjim utakmicama po 2-3000 na severu po nekad I vise,I naravno da je to vec razlog vise da I oni sto tapkaju prestanu sa tim.
Nemam nameru nikoga da pravdam za to…sta vise,ali morate shvatiti da je to tezak posao ,da treba nekome objasniti da to sto su nekada tapkali ne znaci da I danas treba,da to sto je nekada bilo 100 ljudi na severu nije vise tako…I da treba pridobijati ljude I na takav nacin.
I jos nesto.Kada se ukine tapkanje preuzecemo stvar u svoje ruke.Ne moze beograd da dobije 2000 severa a unutrasnjost 11000.Nece se vise desavati da covek iz beograda ne moze da dodje do karte dok u leskovcu mozes da je dobijes na trafici uz novine.
Dakle sadasnji sever ima velike planove I tezak posao ispred sebe,I trudice se da do kraja taj posao resi I to u najskorije vreme.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 28 Oct 2004 11:19    Post subject: Reply with quote

[quote="Generalstab]Ponekad razmisljam I mislim da je bilje da se za takve utakmice mi preselimo u kavez,,a takav sever ostavimo pravim zvjezdasima.[/quote] Za trenutak sam pomislio zbog ove poslednje citirane rijeci da si Zoran Avramovic licno Laughing. Ok prijatelju,nadam se da cete ti i tvoja ekipa uspjeti u svojim namjerama postepenog poboljsanja sjevera,a ja cu pokusati da u dogledno vrijeme postanem navijac,da upoznam prvu ekipu jer je to izgleda najvaznije da bi bio navijac a ne simpatizer Wink Svako dobro. PS. ako si toliko protiv tog odnosa starijih i uprave,reci mi zasto toliko stitis tu istu upravu koja omoguci da se karte kupe na trafici u Leskovcu,a u Bg.ih nema,kada im Dzaja da te iste karte da tapkaju? Pozz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop