DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Menjanje dresova - S T R A Š N O
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 21 Oct 2004 07:52    Post subject: Menjanje dresova - S T R A Š N O Reply with quote

Nisam ovih dana dolazio na net i mozda se o ovoj temi i govorilo ali posto nisam imao vremena da gledam otvoricu ovu temu.
Posle utakmice sa Turcima dva nasa igraca (mislim da je jedan bio Dudic) zamenilo je dres sa igracima turske ekipe. Da li ce oni te dresove koje su dobili u zamenu drzati na zidu u svojoj sobi ili ga nositi dok igraju mali fudbal neznam ali meni je to strasno. Bilo je nekoliko drugih stvari koje su mogle da se urade sa dresom (recimo dati ga navijacima ili ga vratiti ekonomu) ali dati ga neprijatelju i uzeti njegov ponovicu "STRAŠNO"
Definitivno bi nesto povodom toga trebalo uraditi i staviti do znanja i njima i svim ostalima kojima bi taj "fer play" pao napamet za koga igraju i kako se mora ponasati igrac Crvene Zvezde
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 21 Oct 2004 08:26    Post subject: Reply with quote

A sta je tu strasno? Ja ne vidim nista lose, neka je promenio dres. Mnogo je negativnog naboja u tom derbiju. Neka se stisaju strasti malo. U ostalom poenta svega je ljubav prema Zvezdi a ne mrznja prema partizanu, zar ne.
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 21 Oct 2004 08:45    Post subject: Reply with quote

Dzontra Volta wrote:
A sta je tu strasno? Ja ne vidim nista lose, neka je promenio dres. Mnogo je negativnog naboja u tom derbiju. Neka se stisaju strasti malo. U ostalom poenta svega je ljubav prema Zvezdi a ne mrznja prema partizanu, zar ne.


Poenta je ljubav prema Zvezdi i Mrznja prema Grobarima!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Podbara's Fan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Apr 2004
Posts: 62

PostPosted: 21 Oct 2004 08:46    Post subject: Reply with quote

ja nesto ne znam da italijani u dresovima milana i intera odnosno juventusa i torina menjaju dresove medjusobno,kao ni spanci u realu i barseloni! tako da ni ovi nasi barem zbog rivalstva ne treba to da rade! a da ne govorimo da ima jos razloga! ti bi mozda na njihovom mesto razmenio dres? sto kaze tima mozda da ga okacis ili da igras mali fudbal u njemu?
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 21 Oct 2004 09:18    Post subject: Reply with quote

Ja sam vec ranije napisao da Dudica treba odmah otjerati iz kluba zbog njegovog postupka. A i dostanica zbog dizanja partizana u nebesa. Mamu im j...m,mi se koljemo sa njima,a on mijenja dres. U Zvezdi treba da igra samo onaj igrac koji mrzi partizan,pa iako nije tako,neka se pravi da jeste
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 21 Oct 2004 09:43    Post subject: Reply with quote

bl_regency wrote:
Zvezdi treba da igra samo onaj igrac koji mrzi partizan,pa iako nije tako,neka se pravi da jeste


smile smile smile

Secam se posle jednog Derbija smo slavili pobedu u jednom Kaficu posle su dosli dva Igraca i slavili malo sa nama i ispred su cipele ocistili na Grobarskom Dresu,mozda je zbog toga Dudic razmenio dres ili da pokloni zeni za Bozic ko zna samo znam da je Duduc ciganin bio i ostace Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 21 Oct 2004 10:30    Post subject: Reply with quote

Slazem se sa temom,mislim ako cemo da razmenjujemo dresove onda to nije vise derbi sa Glodarima i nema nikakvog prestiza.Ja ne bih uzeo u zivotu grobarski dres ni da mi plate.
Za pohvalu je Pantelicev gest i time treba da se vode i ostali...
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 21 Oct 2004 11:31    Post subject: Reply with quote

Pa ne bi ti uzeo turski dres za gajbu pivchine
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 21 Oct 2004 11:51    Post subject: Reply with quote

Мислим да су сви актери дербија (мислим на оне са терена) више размишљали о томе да на сваки могући начин смире страсти, него о резултату. Зато је и био онакав. Пре утакмице вермезовић каже да је Звезда фаворит Rolling Eyes , а Достанић да свака европска екипа треба да буде задовољна ремијем на стадиону ЈНА Rolling Eyes Rolling Eyes .
Могуће да Дудићев гест има везе и са глупостима које је icon_jump причао на рачун Немање Видића, који притом испаде и расиста. Него, је л' ми платисмо и казну због оног американца из ПСВ-а?
Све у свему, мислим да Дудића треба само мало ''опоменути'' сад против Јавора и више неће бити сличних ''проблема''.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Struja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 39

PostPosted: 21 Oct 2004 13:24    Post subject: Reply with quote

http://www.ultra-serbia.net/video/grobari/04_05_123_derbi_delije.avi

Traje minut i 15 sek.
Svi isechci sa prenosa, spakovani ujednu celinu.
U pozadini ide "Ponos grada"! Very Happy

Struja
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 21 Oct 2004 14:30    Post subject: Reply with quote

http://www.ultra-serbia.net/video/delije/04_05_123_derbi_delije.avi

Ovo je ispravan link, ako neko nije uspeo da se snadje u post iznad, tako da molim tufija i ostale da obrisu moj gornji post...
Back to top
View user's profile Send private message
Struja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 39

PostPosted: 21 Oct 2004 14:43    Post subject: Reply with quote

jbg, sorry za gresku. ko radi, malo i gresi. Smile Rolling Eyes Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Pretorijanac
ДЕЛИЈА


Joined: 05 May 2003
Posts: 214
Location: Republic of Bele Vode

PostPosted: 21 Oct 2004 16:20    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
Pa ne bi ti uzeo turski dres za gajbu pivchine


koji si ti zovla auuuuuuuuuuu
_________________
___КЛАН99 ДИЗЕЛ ОРГАНИЗАЦИЈА врачамо на пут српску генерацију сви полако улазе у дизел организацију___
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 21 Oct 2004 21:12    Post subject: Reply with quote

Ako ovo prodje bez kazne pocece da nam se desava pretvaranje naseg derbija u prijateljsku utakmicu gde se igraci grle i ljube, menjaju dresove a klubovi menjaju igrace i dogovaraju reziltate vec kako kome treba.
Mislim da treba da sledi kazna
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 22 Oct 2004 08:07    Post subject: Reply with quote

Tima wrote:
Ako ovo prodje bez kazne pocece da nam se desava pretvaranje naseg derbija u prijateljsku utakmicu gde se igraci grle i ljube, menjaju dresove a klubovi menjaju igrace i dogovaraju reziltate vec kako kome treba.
Mislim da treba da sledi kazna


Ma kakva kazna. Treba samo da im se stavi do znanja da to ne treba da rade. Vecina njih ako ne i svi nikada nisu bila na severu, tako da i ne znaju pravi naboj derbija. mozda je njima jedini naboj derbija da ce su ljudi na poslu i deca u skoli posle zezati na njihov racun. Nisu oni krivi sto ne znaju.

A nece postati prijateljska utakmica, jer sta je sa onim na kraju "njega je... njega ka..."

Ne opravdavam taj potez ali u ovoj ekipi verovatno niko nije sa "tribine". Moramo da sacekamo da neko "sidje" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop