DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Бубањ са Севера...
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 06 Oct 2004 15:22    Post subject: Бубањ са Севера... Reply with quote

Елем, мислим да ми је први топик на форуму баш на месту. Нећу (одмах) да кењам о Џаји, вођама и сл. као што то раде остали ''индијанци''. Има једна ствар која ме мало дуже нервира, а то је оно што стоји у наслову. Чини ми се да је бубањ, који се чује на Северу, актуелан већ две-три године. Не знам да ли ме више иритира његов звук или тотално одсуство слуха за ритам онога ко га удара. Мислим да би навијање било многог квалитетније када би се решио овај, по мени велики проблем. Јебига, ја сам само обичан Индијанац Wink , тако да не познајем никога из прве екипе, па не знам коме бих могао да се обратим. Видим, овде вас има много упућенијих, па бих волео да видим и ваше мишљење.
Поздрав из прерије!
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 06 Oct 2004 15:37    Post subject: Re: Бубањ са Севера... Reply with quote

Pa ja bas nisam siguran da su bubnjari u poslednje vreme tako losi, na zenutu je bilo ok(2 komada), a na sutjesci nikad bolje, taj bubanj meni samo dize zelju za pevanjem...
Pa pogleadaj malo italijansku ligu, videces da je tamo skoro isti sistem udaranja kao kod nas, a posto retpostavljam da nikada nisi udarao u bubanj, nemoj da mislis da je to lako raditi...
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 06 Oct 2004 16:11    Post subject: Reply with quote

лупање у бубањ није нимало лако. једно пол. ти је довољно да зарадиш макар један жуљ+није лако пратити 300+ људи, поготово ако неко почне да фалшира.
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 06 Oct 2004 16:36    Post subject: Reply with quote

Радомире, управо је у томе проблем што бубњар прати људе, а не они њега. Иначе, мислим да многима пара уши и прететрано убрзавање скоро сваке песме и пљескање длановима као на неком митингу, а то су ствари које би се уз помоћ квалитетног бубња(ра) лако исправиле. Једноставно, онај ко води навијање каже: немојте убрзавати песму, слушајте бубањ и тачка! Али, проблем је, изгледа, и у IQ-у и сконцентрисаности на навијање како масе, тако и... овај, ништа.

Конкретно, овај топик је инспирисан управо утакмицом против Сутјеске. По мом скромном мишљењу, могло је неупоредиво боље. Нисам нека паљевина по питању навијања, али ми невероватно смета неусклађеност песме и дланова, а кад се томе дода и лош бубањ...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 06 Oct 2004 16:45    Post subject: Reply with quote

Brate ja mislim od svih Problema na Severu da je to najmanji i da se to moze resiti tek kad budemo ove druge probleme resili!A drugo kako ja vidim nije lose da se tako pravi buka na Severu kad nas ima samo u proseku u prvestvenim tekmama oko 500 cigana Crying or Very sad !A pravo da ti kazem iskreno do sada nisam ni primetio da ima bubnjar na Severu Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Oct 2004 16:49    Post subject: Reply with quote

индијанац wrote:
Радомире, управо је у томе проблем што бубњар прати људе, а не они њега. Иначе, мислим да многима пара уши и прететрано убрзавање скоро сваке песме и пљескање длановима као на неком митингу, а то су ствари које би се уз помоћ квалитетног бубња(ра) лако исправиле. Једноставно, онај ко води навијање каже: немојте убрзавати песму, слушајте бубањ и тачка! Али, проблем је, изгледа, и у IQ-у и сконцентрисаности на навијање како масе, тако и... овај, ништа.

Конкретно, овај топик је инспирисан управо утакмицом против Сутјеске. По мом скромном мишљењу, могло је неупоредиво боље. Нисам нека паљевина по питању навијања, али ми невероватно смета неусклађеност песме и дланова, а кад се томе дода и лош бубањ...


А ти купи неки Premier ili Tama добош, доведи на трибину Ђуричића и можда будеш задовољан Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 06 Oct 2004 17:46    Post subject: Re: Бубањ са Севера... Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Pa ja bas nisam siguran da su bubnjari u poslednje vreme tako losi, na zenutu je bilo ok(2 komada), a na sutjesci nikad bolje, taj bubanj meni samo dize zelju za pevanjem...
Pa pogleadaj malo italijansku ligu, videces da je tamo skoro isti sistem udaranja kao kod nas, a posto retpostavljam da nikada nisi udarao u bubanj, nemoj da mislis da je to lako raditi...



Prijatelju sistem mozda je i isti ali bubnjar?NE,Italijanski Ultras-i su nesto vise ...
Kod Nas vlada i dalje ono"Ma daj,imam 25-6 godina ,gde cu Ja...?
Uglavnom to rade,lupaju,mladji...
Ne moze svako da lupa bubanj,a kod Nas koliko sam primetio,lupaju ljudi koji stvarno NEznaju,ne maju sluha....
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 06 Oct 2004 18:30    Post subject: Reply with quote

Nekad smo imali 80 i kusur bubnjeva i bili je mocno , licno mislim da bubnjevi podizu ton u navijanju .
Nije tema al imam par slika iz `80 neznam kome da posaljem, i mozel to da se postavi gdje. [sve slike su od Simane Wink Delije SA & BH]
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 06 Oct 2004 19:09    Post subject: Reply with quote

индијанац wrote:
Радомире, управо је у томе проблем што бубњар прати људе, а не они њега. Иначе, мислим да многима пара уши и прететрано убрзавање скоро сваке песме и пљескање длановима као на неком митингу, а то су ствари које би се уз помоћ квалитетног бубња(ра) лако исправиле. Једноставно, онај ко води навијање каже: немојте убрзавати песму, слушајте бубањ и тачка! Али, проблем је, изгледа, и у IQ-у и сконцентрисаности на навијање како масе, тако и... овај, ништа.

Конкретно, овај топик је инспирисан управо утакмицом против Сутјеске. По мом скромном мишљењу, могло је неупоредиво боље. Нисам нека паљевина по питању навијања, али ми невероватно смета неусклађеност песме и дланова, а кад се томе дода и лош бубањ...

1. Mislis da vodja do sada nije govorio da se uspori i prati bubanj?
2. Mislim da je bubnjar protiv sutijeske bio u jednom od boljih izdanja....moje misljenje. U svakom slucaju moze bolje!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 06 Oct 2004 19:36    Post subject: Reply with quote

...uskoro nece biti ni tog bubnja,ni bilo kakvog lupanja,ako se nesto ne preduzme...? Wink


STOP POLICIJSKOJ REPRESIJI!

chwdp-acab
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 06 Oct 2004 20:17    Post subject: Reply with quote

Mozda bi trebalo da se uvede vishe bubnjeva , ali da to radi neko ko ima sluha ! 100 % sam siguran da na severu ima bar 4 osobe koje bi mogle to da rade !

Samo ih treba pronaci .
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 06 Oct 2004 20:32    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
...uskoro nece biti ni tog bubnja,ni bilo kakvog lupanja,ako se nesto ne preduzme...? Wink

STOP POLICIJSKOJ REPRESIJI!

chwdp-acab




Ovo sto Sam napisa je vezano za stanje na TRIbinama Srbije,AKO SE NESTO NE PREDUZME...?

A Vi i dalje pricate o bubnjevima ,koji su po Meni trenutno NEbitni...?
A i topic "tuca posle CZ-Z..."je totalno vise NEzanimljiv,star,oronuo...

Postavljam pitanje moderatorima dali pratite forum-e?

Pozdrav

Ps Ne bi voleo da Me lose shvatite,ali u ovom trenutku postoje bitnije stvari koje nas ugrozavaju,ZAinteresujte se "malo",pomozite ,zaustavimo
POLICIJSKU REPRESIJU NAD NAVIJACIMA!

Hvala
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 06 Oct 2004 20:42    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
[A Vi i dalje pricate o bubnjevima ,koji su po Meni trenutno NEbitni...?


z warsaw , pa ti otvori topic , ovo je topic o bubnjevima ...

Otvori topic o policijskoj represiji , pa ce se i samim tim otvoriti rasprava ...

Poz
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 06 Oct 2004 20:45    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
z warsaw wrote:
[A Vi i dalje pricate o bubnjevima ,koji su po Meni trenutno NEbitni...?


z warsaw , pa ti otvori topic , ovo je topic o bubnjevima ...

Otvori topic o policijskoj represiji , pa ce se i samim tim otvoriti rasprava ...
Poz



Ok,topic je vec davno otvoren prijatelju...

Ja ne razumem kako mozete da razglabate o bubnjevima kada NAM uskoro nece dozvoliti da unesemo isti taj bubanj...?

Ok,necu da se mesam,nastavite...
Izvinjavam se...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 06 Oct 2004 20:47    Post subject: Reply with quote

Пољак, ако ти је небитна прича, немој се ни јављати, нити скретати са теме.

Иначе, што се тиче бубња јесте мало боља ситуација него раније, али је очигледно да може много боље. Није ми јасно: свима вам је битно да коп звучи добро, а не размишљате о томе шта би могло да се поправи.

Радоване, одговор под 1. ти је био непотребан јер сам навео потенцијални проблем. А, што се тиче оних који воде навијање, не мали број пута сам имао прилику да их слушам на ''малим'' утакмицама како буквално отаљавају посао. Такође, приметио сам да један од њих, млади господин, нема ни с од слуха, па само уноси конфузију у навијање. То нарочито долази до изражаја када има мегафон у руци ... ко му га даде...

Ето, одморисмо се мало од Џаје, корупције, увлачења у дупе...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop