DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O masovnosti i ostalim stvarima
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 06 Oct 2004 22:10    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
pisaju po coskovima umjesto u WC-u itd......

Jbga, ne mogu ljudi da istrpe i sacekaju da guzva u klonji prodje...Smile Jbga, zajebano je kad stisne..Smile
Sorry, offtopic....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Zola
Guest





PostPosted: 07 Oct 2004 00:01    Post subject: Reply with quote

Verovali vi ili ne, jedan od par bitnih razloga sto sam ja zapoceo celu ovu temu je bilo sto mi je dosta prepucavanja redovni vs. internet navijaci, pravi navijaci vs. simpatizeri, anti-Dzaja vs. pro-Dzaja, do decembra vs. ostavka odmah, i jos mali milion podela. A opet cela prica odlazi u tu stranu, zasto - pojma nemam. Nema nikakve vajde za Zvezdu od takvih prepucavanja. Prozivati nekog preko neta stvarno nit' je neka vestina, nit' necem sluzi.
Redovni, nije fora isponapusavati sve koji nisu redovni, fora je nagovoriti ih da postanu redovni.

Toliko sto se neutralnosti tice. A sad prozivke. Laughing

Gorane, ja se bas trudim da ne lupetam. A vecina koju sam spominjao... Jesi bio na Zenitu? Taj rad. (Ne, ne mislim na debile koji su lomili stolice) I nemoj da mislis da sever moze da se napuni ljudima koji na istoj toj utakmici ne bi iste stvari skandirali. Ja nisam toliko naivan da mislim da mogu da pridjem na prvoj sledecoj maloj tekmi vodjama, i kazem: "E, 'ocu i ja da odlucujem sa vama", nadam se da mi nisi tako nesto savetovao. Ja samo od tih istih vodja ocekujem da svojim odlukama ne stvaraju podele na one koji jos uvek dolaze na sever i one koji to isto ne zele. A posto vodje ne znam, ne zelim da ulazim u njihove razloge zasto nastavljaju da "podrzavaju do decembra". Meni se samo cini da za to vise nema ni vremena, ni svrhe (svrhe posebno usled vec podnete ostavke).

Vucko, na to pitanje vecine sam delom vec odgovorio, ali samo da ti objasnim da uopste nisam u fazonu "ja i vecina hocemo ovo i ovo", ne zelim da zvucim kao da govorim ispred vecine, i kao nesto se kurcim. Jednostavno, cuo sam i video to sto se dogadjalo prvi put kad smo posle PSV-a (i prve tekme sa Zenitom) "imali kvorum" na Marakani, i zato govorim o famoznoj vecini. I ako se pun sever jednom oglasio na takav nacin (a vodjama kapa dole jer su to makar dozvolile), sa takvim skandiranjem, nije u redu da se sutradan to ponistava saopstenjem koje stoji u odredjenoj meri kontra onome sto se na tekmi sa severa glasno culo. Apsolutno se slazem s tobom, ako nije "bitna" tekma, dodje malo ljudi, i to je bedak. Politicari i FsSCG nista nece u skorije vreme menjati oko toga (osim mozda na jos gore), Dzajic i uprava mozda hoce, fudbal nam nece odjednom postati kvalitetniji, ali navijaci (vodje) jos jedino mogu nesto konkretno da urade po pitanju brojnosti, a mislim da to ne rade na pravi nacin. Imali su dogovor sa D.Dz. da ga cekaju do decembra. Ok. Onda je bio picvajz na Zenitu, sutradan ostavka. To nije bio deo plana, ali nema vracanja. Jednom se prelomilo, bez veze mi je da se to sad ponovo spaja. Samo napred.

Tufi, ja nisam kapirao da je muriju oko loze narucio Dzajic, ali ovo sa Duletom Savicem i DSS akcijom... Ne znam da li je to tvoja licna teorija, ili nesto sto i drugi pricaju, ali mi ni to ne deluje verovatno. DSS su nekako previse vezane vrece da bi tako nesto osmislili i izrezirali, barem ih ja tako kapiram. Ja i Jocica ne dozivljavam kao nekog ko stvarno kontrolise policiju, i ko zna da li iko i moze da ih kontrolise. Mislim da je ono sto su oni radili to vece samo nastavak price iz Vrsca. Ali dobro, to je vec skroz druga prica (ako pricam nesto sto nije ok, brisite, a ja se izvinjavam). A ako ima istine u tome da Dule nesto pokusava na kvarno sam za sebe, to bi se fino slozilo sa onim sto je i Muslin o njemu rekao.

Sve u svemu, lako je reci: "Pi*ke su svi koji ne dolaze." Bilo bi mnogo gotivnije naci nacin pa zvati te ljude da dolaze. Znam kako nekad i 500 ljudi na severu moze da zvuci mnogo jako, ali mazanje je ociju ponasati se kao da smo srecni sa tim. Mora da moze bolje od toga. A izgleda da je vreme toliko lose da sama cinjenica da volis Zvezdu nije vise dovoljna da na stadion i dodjes. Nepromisljeno je da se cepamo, na bilo koji nacin.
Strength Through Unity
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 07 Oct 2004 00:17    Post subject: Reply with quote

zola vrtis jednu te istu pricu X puta. Mislim da ovo nicemu nevodi i zatvaram ovaj topic.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop