DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

NESTO DRUGACIJE!!!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 21 Sep 2004 12:22    Post subject: NESTO DRUGACIJE!!! Reply with quote

Evo mene ali ne po prvi put, pratim sve ali nebi o tome.
Zelim vasa misljenja na nesto drugacije:

1.Koja je po vasem misljenju najbolja nasa bakljada svi vremena?

2.Najbolja akcija?

3.Najbolja koreografija?

Slika bi bile jos bolje pa evo sada je do vasa licna misljenja.
Back to top
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 21 Sep 2004 13:21    Post subject: Reply with quote

Hm,nisam bas siguran koliko ce ovaj topic zaziveti,ali ajde:
1.najbolja bakljada u istoriji po meni je protiv Bajerna na Mari 91. preko celog stadiona,na svim tribinama!
2.Sto se akcija tice nijednu posebno ne izdvajam,dirnula me je ova skorasnja kada su prikupljene pare za Pixija Kovacevica,koji se srcem bori za grb Crvene Zvezde i koji je to potpuno zasluzio,pa Boban Jankovic,Kosovo...
3.Najveca koreo za mene u istoriji je ona protiv siptara na stadionu OFK Beograda,najoriginalnija u svakom slucaju!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nikola_redstar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 67
Location: dreamworld

PostPosted: 21 Sep 2004 13:29    Post subject: Reply with quote

dobar topic sada nam starije delije mogu da pisu koje su njima koreo i akcije ostale u sjecanju

1 najbolja bakljada je protiv bajerna
2 najbolja akcija ebiga ima ih mnogo al najjaca ona protiv grobara " MI SMO P***E NAJVECE
3. koreo ebiga svi su dobri kad ga delije naprave al takodje najjaci onaj protiv grobara "grobari su nasi idoli koreografije njihove nasi su snovi"
_________________
Šta je to zebra?...Konj koji navija za partizan!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 21 Sep 2004 16:12    Post subject: Reply with quote

1. Bayern ladno
2. Baner na jugu Mare "mi smo p**ke najvece"
3. Po meni zvezdin grb na celom severu. Izgledalo je najmocnije. Doduse ostale sam vidio samo na snimcima jer sam bio na Severu ili nisam imao prilike da dodjem na tekmu (da da taj derbi sa grbom sam gledao sa zapada).
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Aleksa
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 167
Location: Извидница

PostPosted: 21 Sep 2004 17:33    Post subject: Reply with quote

1. naravno Bajern
2. mi smo p... najvece
3. Koreografija preko sve 4 tribine...barcelona
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 21 Sep 2004 19:01    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 21 Sep 2004 19:18    Post subject: Reply with quote

Bakljada naravno Bajern ono ce se tesko ponoviti Exclamation

Akcija kako vi svi kazete protiv Groblja nije bila losa



ali bile su jos bolje samo se nemogu setim Rolling Eyes


A jos jedna Bakljada koju tesko ce neko u Evropi da uradi Exclamation Kad smo zapalili ceo Stadion je bilo u Danskoj


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nikola_redstar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 67
Location: dreamworld

PostPosted: 22 Sep 2004 02:06    Post subject: Reply with quote

ta zadnja slika je ludaaaa i to jos u gostima. pa ja da sam igrac i tako da dodju navijaci i da urade tako nesto ja bi dao sve od sebe na terenu. tacno se moglo viditi ko je bas volio zvezdu u tim utakmicama ko je uvek davao 100%.
_________________
Šta je to zebra?...Konj koji navija za partizan!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 22 Sep 2004 02:10    Post subject: Reply with quote

1. Milan, pa Spartak (Su) iste sezone 88/89. Verovatno najjeftinija, ali najzapazenija "bakljada". Ustvari, bili su to zapaljeni kartone, papiri - sta se naslo. Znaci svetlucanje ko na koncertu Elton Dzona, ali na celoj Mari, na svakoj tribini. Posle sam primetio i na Evrosportu pricali o nama, kako smo overili titulu protiv Spartaka i pokazali izvestaj i pohvalili atmosferu i "svetlucanje".Izgledalo jje jos mocnije na TV, nego uzivo.

2. Maksimir (enough said)

3. Barselona u BG
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 22 Sep 2004 02:38    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
1. Milan, pa Spartak (Su) iste sezone 88/89. Verovatno najjeftinija, ali najzapazenija "bakljada". Ustvari, bili su to zapaljeni kartone, papiri - sta se naslo. Znaci svetlucanje ko na koncertu Elton Dzona, ali na celoj Mari, na svakoj tribini. Posle sam primetio i na Evrosportu pricali o nama, kako smo overili titulu protiv Spartaka i pokazali izvestaj i pohvalili atmosferu i "svetlucanje".


Bilo je nesto slicno i protiv Zalgirisa , nisam siguran koje godine al se sjecam toga da smo palili novine , bilo je gotivno , gori mara a mi nepalimo baklje [baklje su upaljene po zavrsetku tekme] nego kartone i novine.Tad smo ih uzeli 4:0 ili tako nesto 4:1 Question
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 22 Sep 2004 06:18    Post subject: Reply with quote

Bilo je toga dosta

Bakljada: Bayern ali ih je bilo još boljih. Evo recimo igrali su Partizan i Inter. Mateus dao gol grobarima. Grobari na početku pale baklje oko celog stadiona i počinju pesmu...gde ste sada cigani... E tada se pali 10 baklji Timo jel toliko bilo uz pesmu evo vam kurac i izlazi se sa tribine. Čak je Sima zulu držao u jednom trenutku dve. Naravno posle toga svi smo izašli. Bilo je toga još. Pa onaj vatromet protiv istih pa masu puta zajebancija oni upale pa mi upalimo pa oni još po koju a pa mi još po koju i tako do kraja.
A ona rejv žurka i slavlje! pa dimovi samo dimovi protiv njih!

Akcije: onaj nalet ispred juga i skoro ulazak u jna. Bez daljeg komentarisanja jer je komentar suvišan. Pitajte cakija njega je artiljerac ošinuo bestrzajnim Laughing Laughing Laughing kaže da mu i danas zuji u glavi!

Koreografija: Ubedljivo Barselona jer nisam verovao da će panorama na zapadu da uspe!

A navijanje: Selta svi se spremali za koreografiju a koreo je bilo dlanovi i ruke.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 22 Sep 2004 08:04    Post subject: Reply with quote

Znam da i je bilo dosta ali svaki od nas ima onaj par kad i se setis,ja se licno sav na jezim.

Bakljada: svi kazete Bayern ok ali po meni je protiv grobara kup kada smo bilo isto kao sada u nekom sukobu sa upravom pada kisa 3:0 za nas u prvo poluvreme a baklje kao da svi drzimo po jednu na severu super je bilo.

Akcija:Po meni je u austiji protiv lestera englezi su se usrali zivi pa su posle prepricavali da smo najludji i te fore.

Koreografija:barsa nema sta bijo sam na severu sve je bilo kao na filmu.

Navijanje:zvezda-kajzerslautern kad je po prvi put pocelo U Srcu Mome Zivis Samo Ti - ko je bio na toj tekmi sam zna koliko je puta Savija rekao ajmo momci ajmo svi i to sa mikrafona kada smo svi poceli to da pevamo bilo je do jaja jer na kraju 4:0 posle prod.
Back to top
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Sep 2004 08:22    Post subject: Reply with quote

bakljada: Bajern je bio cudo, ali bilo je gotivno i protiv Dinama (Zg) 4C, kao i godinu pre isto protiv njih, ta mi je nakako najludja bila. Pre Bajrna mislim da je najvise piro bilo zapaljeno protiv groblja i na pocetku (dimovi i baklje) i pocetkom drugog (zeleni dimovi i baklje) kao i bakljada kod gola, mislim da je bila jos jedna kod prvog gola, kad je kisa padala, kad su bili oni barjaci D-E-L-I-J-E S-E-V-E-R, kad je zapaljena ona duga, duga grobarska zastava.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 22 Sep 2004 09:54    Post subject: Reply with quote

Novijih ima pun kurac mocnih akcija, ali da se prisetimo starijih:

Bakljada: UL- bas ta godinu dana pre one 4C protiv ustasa - i danas se jezim kad se toga setim. Ceo Sever gori - bukvalno!!! I NARAVNO staaara ona na JNA sa vatrometima itd.

Akcija: Uuuuf bilo je mnogo, ali uletanje na teren na derbiju 1989-te kad smo u poslednjem minutu dobili sa 1-0, pa su grobari popizdeli.

Koreo: Barsa - nenadjebiva!!! Od starih - bilo je dobro ono V-O-L-I-M T-E

Navijanje: Zalgiris, Keln, Derbi te iste godine...
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
dinamovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 45

PostPosted: 22 Sep 2004 09:54    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
bakljada: Bajern je bio cudo, ali bilo je gotivno i protiv Dinama (Zg) 4C, kao i godinu pre isto protiv njih, ta mi je nakako najludja bila. Pre Bajrna mislim da je najvise piro bilo zapaljeno protiv groblja i na pocetku (dimovi i baklje) i pocetkom drugog (zeleni dimovi i baklje) kao i bakljada kod gola, mislim da je bila jos jedna kod prvog gola, kad je kisa padala, kad su bili oni barjaci D-E-L-I-J-E S-E-V-E-R, kad je zapaljena ona duga, duga grobarska zastava.


ta vam i nije nesto uspijela mislim na 4c
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop