DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pitanje za sve navijace

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Whitelight
Guest





PostPosted: 19 Sep 2004 21:27    Post subject: Pitanje za sve navijace Reply with quote

Nekada sam obozavao Zvezdu,isao na utakmice,ne spavao nocima kada izgube bitne meceve i radovao se sedmicama kada dobiju iste takve.A onda je nesto u meni pocelo da se menja...Danas je proces dosao do kraja,postao sam totalni cinik,realista,materijalista-nazovite to kako zelite.Kad je rec o fudbalu i Zvezdi,zanimaju me samo pare.Bas kao sto i NJIH zanimaju samo iste.Ulozio sam 1300 Eura na Zenit(kvota 1,Cool zato sto mojoj porodici treba novac, a zasto ga ne zaraditi na porazu fudbalskih amatera koji se kriju iza starog slavnog imena?

Jesam li ja izdajica? Zato sto sam igrao protiv bivse velike ljubavi koja se pretvorila u karikaturu? Zato sto sam igrao protiv jednog mafioze(Dzaja) kome Zvezda treba iz JEDNOG JEDINOG RAZLOGA- finansiranje novih vila,luksuznih automobila,eksluzivnih letovanja i ljubavnica ili ljubavnika?
Jesam li izdajica zato sto sam igrao protiv nizerazrednih igraca brizljivo kamufliranih u Zvezdine dreseve, da se ne primeti? Jeli greh zaraditi novac na "igracima" protiv kojih nakon mesec dana trcanja,cisto za kondiciju, mogu da igram sasvim ravnopravno?To im naravno ne smeta da se setkaju u italijanskim skupim odelima,glume zvezde i uzimaju nicim zasluzeno zaradjen novac.

Nije samo Zvezda otisla u q-rac.Celokupan sport je Sto bi rekao Duci Simonovic,otisao u isti.Mafijasi u upravama i njihovi kuriri na terenu.SVE njih zanima samo,uvek i jedino NOVAC. Ja sam se prilagodio trendu pa preporucujem i vama.Zajebite nerviranja,tugovanja i ocajavanja zbog poraza mafijaskih milionera u upravi i na terenu. Igrajte njihovu "igru",zaradjujte na njima makar koliko toliko posto oni zaradise milione na nama.
Back to top
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 19 Sep 2004 21:34    Post subject: Reply with quote

DALI ce jos NEKO otvoriti slican topic ovim mnogobrojnim?
Mislim da postoji jedan,dva...gotovo ista topica...?!,mozda gresim?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Sep 2004 21:36    Post subject: Reply with quote

i sta si sad ti rekao pametno, dobro, mudro, plemenito, odvazno ...blabla...

...nekada sam bio narkoman sad malo valjam...mozda je to lose poredjenje, ali sad ne mogu da se setim boljeg, a i tema ga ne zasluzuje.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 19 Sep 2004 21:38    Post subject: Re: Pitanje za sve navijace Reply with quote

Whitelight wrote:


Jesam li ja izdajica? Zato sto sam igrao protiv bivse velike ljubavi koja se pretvorila u karikaturu? Zato sto sam igrao protiv jednog mafioze(Dzaja) kome Zvezda treba iz JEDNOG JEDINOG RAZLOGA- finansiranje novih vila,luksuznih automobila,eksluzivnih letovanja i ljubavnica ili ljubavnika?
.


Velike ljubavi nikada ne mogu biti bivse, one uvijek ostaju velike ..... pa cak i kada to ne zasluzuju.
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 19 Sep 2004 21:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ulozio sam 1300 Eura na Zenit, kvota 1, zato sto mojoj porodici treba novac

I zamisli da je bio X ? Otislo bi i tih 1300eur koje su takodje neophodne.
Back to top
View user's profile Send private message
Podbara's Fan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Apr 2004
Posts: 62

PostPosted: 19 Sep 2004 22:01    Post subject: Reply with quote

XAXA X?
sa ovakvom ekipom? Very Happy Very Happy Very Happy
bez ljutnje i ja sam digao pare na zenitu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 19 Sep 2004 22:57    Post subject: Reply with quote

Kolega , pazi sad dobro nesto.
NIKAD ali NIKAD necu ostavit Crvenu Zvezdu.
To je moja prva i jedina iskrena ljubav. Potpuno te razumijem kad kazesh u pocetku svog posta da si proveo dosta besanih noci , isti slucaj ovde . Eh sad jebo te kad mi Zvezda izgubi isto da mi zub izvade [ treba da hodam krezav Laughing ] al vish bi volio da sam ja ruku slomio nego sto je Crvena Zvezda izgubila od psv-a i rusa . Boli do srca kad izgubimo al , bez Zvezde se nemoze , prvo Zvezda pa ona zdravlje.porodica i sve.

I DA MI PONUDE
MILIONE BILIONE
NEBOJ SE TI ZVEZDO
OSTACU KRAJ TEBE


* neznam sigurno , al mislim da je "ghot" postavio jednom da je ovo site za"ljude zaludjenih Crvenom Zvezdom"

Arrow ovo nije nikakvo prozivanje , samo dijagnoza
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 19 Sep 2004 23:02    Post subject: Reply with quote

Realno, to je bio kec na kladionici. I to smo, manje-vise, svi znali. Ali moja ruka tako nesto nikad nece staviti na tiket.
Back to top
View user's profile Send private message
pasha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2004
Posts: 64
Location: toronto-cp.capajebo

PostPosted: 20 Sep 2004 03:23    Post subject: Reply with quote

koliko god klub koji volimo,obozavamo,tugujemo,radujemo se (u ovom slucaju nasa CRVENA ZVEZDA)igrao lose i cak i znamo da ce biti siguran z
icer da izgubi ne kladi se protiv svojih
brate kladi se na celzi,mancester,arsenal protiv nekih tamo norvica,kristal palasa,blekburna gdje je kvota 1.20 ili 1.30 pa stavi i 10000evra i dobar si 2ili 3000 evra ali nemoj protiv svojih ako vec neces za svoje
_________________
jer taaad',tad' sam bio mlaaaad...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 20 Sep 2004 05:42    Post subject: Re: Pitanje za sve navijace Reply with quote

Whitelight wrote:
Nekada sam obozavao Zvezdu,.


sam si rekao NEKADA i pali sad jel nekad i sad očigledno nije isto.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop